PUCHAR POLSKI PSKO

kl. OPTIMIST B

 
Zawodnik
L.r. Pkt.   kat. K kat. 9

1

POL 879 Igor Grzelak WTW Warszawa

7

625.10

- -

2

POL 2126 Alexandre Vidal WTW Warszawa

6

625.10

- -

3

POL 1780 Szymon Kolka YKP Gdynia

5

606.90

- -

4

POL 1880 Mikołaj Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn

6

605.60

- -

5

POL 1472 Igor Kawałko OPTI CWM GDYNIA

4

604.20

- -

6

POL 1269 Zuzanna Zasada KS Zatoka Puck

3

581.70

1 -

7

POL 0 Piotr Muchlado OPTI CWM GDYNIA

4

580.80

- -

8

POL 71 Tymon Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk

5

580.50

- -

9

POL 1396 Mateusz Gąsiorowski YKP Gdynia

4

571.00

- -

10

POL 1438 Zuzanna Borucka JKW Poznań

7

568.60

2 -

11

POL 1979 Hubert Nowicki Gdański Klub Żeglarski

5

564.50

- -

12

POL 2212 Mateusz Graczyk CSW OPTY Ustka

7

560.40

- -

13

POL 1297 Maciej Szawkowski Baza Mrągowo

5

554.60

- -

14

POL 522 Jan Rohde SSW Mos Iława

8

553.90

- -

15

POL 2 Piotr Kosowski YKP Gdynia

5

552.00

- -

16

POL 2078 Stanisław Ługowski WTW Warszawa

6

550.30

- -

17

POL 943 Bartek Bilicki SSW Mos Iława

7

546.00

- -

18

POL 2222 Karol Stachowski Gdański Klub Żeglarski

6

545.10

- -

19

POL 3 Mateusz Kluczka YKP Gdynia

5

544.60

- -

20

POL 0 Tymon Kosobucki YKP Gdynia

6

541.40

- -

21

POL 936 Maurycy Kosmowski KLUB PORT MECHELINKI

6

539.30

- -

22

POL 1817 Emilia Paszek KS AZS AWFiS Gdańsk

5

538.20

3 1

23

POL 1554 Tymon Przyjemczak KS Zatoka Puck

3

538.00

- -

24

POL 910 Wojciech Jankowski KS AZS AWFiS Gdańsk

5

537.20

- -

25

POL 1175 Alicja Dampc CHKŻ Chojnice

6

530.70

4 -

26

POL 4701 Maciej Maćkowiak YKP Gdynia

6

529.30

- -

27

POL 0 Daniel Śmiałowski ŻMKS Poznań

4

528.30

- -

28

POL 1700 Dante Luciani UKS Żegluj Lublin

5

527.20

- -

29

POL 2023 Jakub Szurko KSW Baltic Dziwnów

4

526.40

- -

30

POL 1468 Daniel Łachacz Baza Mrągowo

5

520.80

- -

31

POL 0 Maja Józkowicz YKP Gdynia

5

515.20

5 -

32

POL 1523 Olga Wietek YK Stal Gdynia

9

514.80

6 -

33

POL 1001 Wit Dmuchowski SSW MOS Iława

7

514.10

- -

34

POL 1254 Franciszek Thomas YK Stal Gdynia

9

508.20

- -

35

POL 1518 Klara Piotrowska WTW Warszawa

5

507.50

7 -

36

POL 1138 Michał Kuchtyn UKS Bryg Wrocław

4

504.90

- -

37

POL 969 Hubert Szulczewski SSW Mos Iława

6

504.80

- -

38

POL 1802 Piotr Trella MKŻ Arka Gdynia

7

503.50

- -

39

POL 1585 Mateusz Grabowski LKS Charzykowy

8

501.30

- -

40

POL 0 Mateusz Kozłowski Olsztynski Klub Żeglarski

6

499.00

- -

41

POL 157 Mikołaj Mataczyński AZS Poznań

4

495.80

- -

42

POL 1940 Filip Bil YK Stal Gdynia

9

494.30

- -

43

POL 447 Amelia Wydra Olsztynski Klub Żeglarski

6

490.40

8 -

44

POL 1312 Ignacy Pospieszny AZS Poznań

4

485.40

- -

45

POL 1758 January Szczukowski CHKŻ Chojnice

6

484.80

- -

46

POL 15981 Weronika Grala Giżycka Grupa Regatowa

4

482.40

9 2

47

POL 9 Hanna Borkowska Giżycka Grupa Regatowa

4

481.40

10 -

48

POL 1925 Alicja Wróblewska YKP Gdynia

5

481.00

11 -

49

POL 2107 Marta Piotrowska WTW Warszawa

5

481.00

12 -

50

POL 1943 Wiktor Łasak OPTI CWM Gdynia

4

480.60

- -

51

POL 428 Lena Gaweł AZS Poznań

4

480.50

13 -

52

POL 2124 Agata Koropecka YK Stal Gdynia

8

474.60

14 -

53

POL 2158 Weronika Przeździecka KS Spójnia Warszawa

6

472.20

15 -

54

POL 1917 Filip Nowosad KN Lider Kraków

2

468.20

- -

55

POL 1674 Tomasz Pakulski OKŻ OLSZTYN

7

466.50

- -

56

POL 2037 Paweł Łoboda OPTI CWM GDYNIA

4

461.40

- -

57

POL 825 Jan Wiśniewski MKS Dwójka Warszawa

7

459.60

- -

58

POL 0 Piotr Toczek YKP Gdynia

4

459.60

- -

59

POL 1993 Michał Roman Gdański Klub Żeglarski

7

455.60

- -

60

POL 167 Gustaw Zalewski TKŻ Toruń

6

454.20

- -

61

POL 58 Maksymilian Luto Nauticus Yacht Club Olsztyn

6

453.30

- -

62

POL 1227 Mikołaj Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn

6

452.20

- -

63

POL 1912 Jakub Kuraś KŻ Horn Kraków

7

447.80

- -

64

POL 922 Jakub Podgórny KSCŻ Szczecin

6

443.30

- -

65

POL 2110 Konrad Kunc YK Stal Gdynia

9

442.10

- -

66

POL 3402 Hanna Rogowska TKŻ Toruń

6

441.70

16 -

67

POL 980 Igor Mazurkiewicz KŻ Horn Kraków

5

440.70

- -

68

POL 0 Gustaw Trybek YKP Gdynia

5

433.30

- -

69

POL 1586 Maksymilian Malec OPTI CWM GDYNIA

4

433.00

- -

70

POL 0 Jakub Matwiejczyk YKP Gdynia

5

432.90

- -

71

POL 1529 Aleksander Nowak UKS FIR Warszawa

5

427.80

- -

72

POL 0 Hanna Duda KLUB PORT MECHELINKI

6

425.40

17 -

73

POL 1548 Andrzej Thomas YK Stal Gdynia

9

425.00

- -

74

POL 2005 Michał Kuczmarski MKS Dwójka Warszawa

9

424.10

- -

75

POL 1765 Krzysztof Maksymowicz KS Spójnia Warszawa

7

421.50

- -

76

POL 1760 Max Niziałkowski UKS Bryg Wrocław

4

420.10

- -

77

POL 0 Dominika Godlewska Olsztynski Klub Żeglarski

7

418.40

18 -

78

POL 1601 Milena Siczek UKS Żegluj Lublin

4

417.70

19 -

79

POL 1637 Nina Mirowska AZS UW

6

415.40

20 -

80

POL 5 Natasza Micewicz YKP Gdynia

5

413.60

21 -

81

POL 2099 Daria Pedowska Olsztynski Klub Żeglarski

7

411.00

22 -

82

POL 1427 Anna Gąsiorek AZS Poznań

4

408.80

23 -

83

POL 844 Franciszek Siwek KS Spójnia Warszawa

3

408.40

- -

84

POL 1332 Zofia Brdulak KS Spójnia Warszawa

5

401.40

24 -

85

POL 1118 Alicja Żuber Nauticus Yacht Club Olsztyn

6

399.90

- -

86

POL 411 Gabriela Fajdasz KS Spójnia Warszawa

5

399.80

25 -

87

POL 585 Michał Trafalski YK Stal Gdynia

9

396.70

- -

88

POL 2555 Jan Sawicki JKW Poznań

7

396.00

- -

89

POL 1749 Tomasz Zadora UKS Żegluj Lublin

5

395.20

- -

90

POL 0 Zuzanna Liedtke SSW MOS IŁAWA

8

395.20

26 -

91

POL 1700 Mikołaj Cieslak UKS ŻEGLUJ Lublin

5

391.80

- -

92

POL 844 Aleksander Główka KS Spójnia Warszawa

6

389.70

- -

93

POL 0 Miłosz Wyszynski Giżycka Grupa Regatowa

8

388.40

- -

94

POL 2048 Igor Mirowski AZS UW

6

387.00

- -

95

POL 0 Mateusz Tokarski UKS ŻEGLARZ WROCŁAW

3

386.90

- -

96

--- --- --- ---

386.80

- -

97

POL 2081 Zofia Glaza OPTI CWM GDYNIA

4

386.40

27 -

98

POL 2096 Liwia Liszkiewicz Olsztynski Klub Żeglarski

3

385.80

28 -

99

POL 1624 Wiktoria Sajdak YC Zefir Drakkar Poraj

6

381.60

29 -

100

POL 1221 Julia Padzik OPTI CWM GDYNIA

4

380.00

30 -

101

POL 0 Maciej Streubel YKP Gdynia

4

378.70

- -

102

POL 18 Magdalena Luśnia KSCŻ Szczecin

4

377.80

31 -

103

POL 1923 Wiktor Weselak KS AZS AWFiS Gdańsk

5

372.00

- -

104

POL 2075 Iwo Barański AZS UW

6

370.90

- -

105

POL 2062 Piotr Kużniarski KŻ Horn Kraków

7

370.80

- -

106

POL 2144 Wiktor Radziej KS AZS AWFiS Gdańsk

6

369.90

- -

107

POL 1328 Tymon Szkołut UKS Żegluj Lublin

3

369.60

- -

108

POL 4704 Iwo Dudek YKP Gdynia

4

368.10

- -

109

POL 0 Rafał Ołowiak YKP Gdynia

3

367.40

- -

110

POL 1570 Michał Ciechanowicz Giżycka Grupa Regatowa

4

366.00

- -

111

POL 1246 Hanna Gębicka MKS Dwójka Warszawa

6

365.40

32 -

112

POL 381 Aleksander Lenart UKS OPTI ODRA Wrocław

4

364.60

- -

113

POL 1459 Mateusz Kuchowicz ŻMKS Poznań

3

362.60

- -

114

POL 1307 Bartosz Peczka MKŻ ŻNIN

5

362.30

- -

115

POL 1834 Lidia Łukasik UKS Żegluj Lublin

5

359.80

33 -

116

POL 985 Jakub Darkowski SSW Mos Iława

8

356.50

- -

117

POL 0 Maja Filipska YK Stal Gdynia

7

356.20

34 -

118

POL 1444 Ewa Czapla UKS Żegluj Lublin

4

355.50

35 -

119

POL 2625 Kornelia Dobaczewska MKŻ Żnin

5

354.60

36 -

120

POL 1403 Kacper Kibiersza YK Stal Gdynia

9

354.50

- -

121

POL 1422 Krzysztof Junczyk UKS FIR Warszawa

5

352.50

- -

122

POL 0 Józef Krasowski KS Spójnia Warszawa

6

351.50

- -

123

POL 3403 Hieronim Hendler TKŻ Toruń

6

351.30

- -

124

POL 1376 Matylda Brelinska MKŻ Żnin

4

349.30

37 -

125

POL 0 Aleksandra Wrońska Olsztynski Klub Żeglarski

6

347.20

38 -

126

POL 0 Patrycja Chiniewicz MUKŻ Bałtyk Mielno

7

347.00

39 -

127

0 Jakub Porębski OPTI CWM GDYNIA

4

346.20

- -

128

POL 1655 Maciej Cioczek UKS ŻEGLUJ Lublin

4

344.10

- -

129

POL 0 Jan Marjanski KS AZS AWFiS Gdańsk

4

343.90

- 3

130

--- --- --- ---

339.00

- -

131

POL 0 Antonina Puchowska YK Stal Gdynia

8

338.30

40 -

132

POL 0 Marcin Krawczyk Nauticus Yacht Club Olsztyn

6

338.30

- -

133

POL 1927 Mikołaj Czałbowski Nauticus Yacht Club Olsztyn

6

336.50

- -

134

POL 2089 Norbert Herba YK Stal Gdynia

8

334.60

- 4

135

--- --- --- ---

331.00

- 5

136

POL 0 Miłosz Ciechanowicz Giżycka Grupa Regatowa

4

330.60

- -

137

POL 1086 Jan Zaporowski KS Energetyk

2

328.20

- -

138

POL 0 Lena Kaczmarek KSCŻ Szczecin

3

326.80

41 -

139

POL 925 Nina Zygo MKS Dwójka Warszawa

6

326.60

42 -

140

POL 291 Ewa Fabisiak Giżycka Grupa Regatowa

5

326.40

43 -

141

POL 1766 Wiktor Przeździecki KS Spójnia Warszawa

6

324.80

- -

142

POL 0 Marta Gajdzinska AZS Poznań

3

322.10

44 6

143

POL 162 Marcin Małota KN Lider Kraków

3

321.80

- -

144

--- --- --- ---

321.60

- 7

145

POL 1225 Jan Lemański TKŻ Toruń

6

318.60

- -

146

--- --- --- ---

318.30

- -

147

POL 2500 Julia Kaczmarska Yacht Club Bergline

5

316.00

45 -

148

POL 4707 Franciszek Zając Gdański Klub Żeglarski

8

314.20

- -

149

POL 3333 Maja Komorowska OPTI CWM GDYNIA

4

313.60

46 -

150

POL 0 Kajetan Matwiejczyk YKP Gdynia

4

312.40

- -

151

POL 1766 Jan Muszynski KS Spójnia Warszawa

6

309.40

- -

152

POL 0 Aleksander Mucharski YKP Gdynia

5

309.00

- -

153

POL 1290 Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia

7

307.70

47 8

154

POL 927 Hubert Marciniak JKW Poznań

5

307.50

- -

155

POL 937 Jan Pawłowicz KN Lider Kraków

4

306.10

- -

156

--- --- --- ---

305.80

- -

157

POL 0 Josh Kurzawa PKM LOK Poznań

3

305.80

- -

158

POL 1775 Wiktor Mois UKS Navigo Sopot

4

305.30

- -

159

POL 1 Jakub Kaszewiak AZS UW

6

302.10

- -

160

POL 0 Karol Rak SEJK Pogoń Szczecin

5

301.20

- 9

161

POL 1285 Justyna Jurkowska MKŻ Żnin

5

301.10

48 -

162

POL 272 Bartosz Pluta SEJK Pogoń Szczecin

5

296.60

- -

163

POL 150 Tomasz Obecny KSCŻ Szczecin

4

296.20

- -

164

POL 158 Igor Pawłowski CHKŻ Chojnice

7

295.80

- -

165

POL 133 Wojciech Wójcik TS Kuźnia Rybnik

6

293.30

- -

166

POL 1016 Zuzanna Zielinska MKŻ Żnin

5

293.00

49 -

167

POL 1011 Aleksandra Szczepara KŻ Horn Kraków

8

292.00

50 -

168

POL 193 Stanisław Nadolski SSW MOS Iława

5

288.80

- -

169

POL 3 Jan Kisielewicz Wolsztyński Klub Żeglarski

2

287.80

- -

170

POL 1772 Angelina Zubel MKŻ Żnin

5

287.50

51 -

171

POL 11716 Karol Rusin KW LOK Garland Gliwice

4

282.40

- -

172

POL 1380 Emilia Siekierczak AZS Poznań

4

277.90

52 -

173

POL 1575 Szymon Kroczek Nauticus Yacht Club Olsztyn

5

277.10

- -

174

POL 2213 Mikołaj Waszkiewicz Jacht Klub NISKO

5

275.40

- -

175

POL 7521 Marcel Rumiński MKŻ Żnin

4

274.30

- -

176

POL 2089 Małgorzata Wyrębska YK Stal Gdynia

9

272.40

53 -

177

POL 124 Hubert Staroń KŻ Horn Kraków

6

270.40

- -

178

POL 0 Jan Psiuk TS Kuźnia Rybnik

5

269.90

- -

179

--- --- --- ---

264.80

- 10

180

POL 0 Piotr Wójcik SEJK Pogoń Szczecin

5

264.10

- -

181

POL 1749 Marcel Cichosz UKS ŻEGLUJ LUBLIN

2

263.40

- -

182

POL 93 Szymon Mocarski Klub Port Mechelinki

5

263.30

- 11

183

POL 246 Wiktoria Grima TS Kuźnia Rybnik

4

262.80

54 -

184

POL 1150 Maja Wójcik KSW Baltic Dziwnów

4

262.00

55 -

185

POL 0 Maja Szwejk Giżycka Grupa Regatowa

5

260.60

56 -

186

POL 0 Makss Czarnecki AZS Poznań

3

260.40

- -

187

POL 1910 Pola Wdowiak KS Spójnia Warszawa

6

259.10

57 -

188

POL 909 Antoni Brzozowski KS Spójnia Warszawa

6

258.90

- -

189

POL 308 Mikołaj Łukasik UKS ŻEGLUJ LUBLIN

6

256.60

- 12

190

POL 1913 Bernard Narecki KŻ Horn Kraków

2

255.80

- -

191

POL 1784 Karol Gaj TS Kuźnia Rybnik

6

255.70

- -

192

0 Bartosz Żmudzinski MKŻ Żnin

5

253.10

- -

193

POL 1637 Aleksandra Zastawna YKP Gdynia

3

253.00

58 -

194

POL 951 Wojciech Komenda KS Spójnia Warszawa

6

252.70

- -

195

POL 1628 Iga Dębecka - Strzyżewska AZS UW

6

248.60

59 -

196

POL 1085 Kamila Maziarz KS Energetyk

3

248.00

60 -

197

POL 1127 Mateusz Piskorz Klub Żeglarski HORN Kraków

4

245.70

- 13

198

POL 2197 Nathan Vidal WTW Warszawa

6

245.60

- -

199

POL 0 Maksymilian Wróbel SEJK Pogoń Szczecin

3

244.70

- -

200

--- --- --- ---

243.90

- -

201

POL 360 Patryk Ulaczyk UKŻ Lamelka

6

238.60

- -

202

POL 326 Zofia Jachymska TS Kuźnia Rybnik

5

237.60

61 -

203

POL 1813 Rozalia Rozum MKS Dwójka Warszawa

6

237.40

62 -

204

POL 1982 Kacper Michalski Klub Żeglarski Nysa

4

237.00

- -

205

POL 1767 Nina Gaweł AZS Poznań

4

236.70

63 14

206

POL 0 Matylda Ferenc TS Kuźnia Rybnik

4

236.60

64 -

207

--- --- --- ---

236.00

- 15

208

POL 0 Aleksander Paczos MKŻ Arka Gdynia

5

235.70

- -

209

POL 1023 Jakub Oblonk TS Kuźnia Rybnik

4

232.00

- -

210

POL 0 Igor Góralczuk UKŻ Siódemka Białystok

5

231.20

- -

211

POL 1204 Igor Tomczyk TS Kuźnia Rybnik

4

229.80

- -

212

POL 44 Ewa Główka KS Spójnia Warszawa

5

229.20

- -

213

POL 1769 Sonia Dobrzynska KS Spójnia Warszawa

5

227.50

65 -

214

--- --- --- ---

227.20

- -

215

POL 0 Wawrzyniec Zelazny MKŻ Żnin

5

227.20

- -

216

POL 11 Magdalena Ostrowska AZS UW

6

227.00

66 -

217

POL 1 Julia Turniak UKS Żeglarz Wrocław

3

226.70

67 -

218

POL 4708 Kamil Roman Gdański Klub Żeglarski

7

219.90

- 16

219

POL 165 Stanisław Chilewski KS Zjednoczeni Bydgoszcz

3

218.20

- -

220

POL 0 Ada Wilinska AZS Poznań

4

217.90

68 -

221

--- --- --- ---

217.80

- 17

222

POL 1028 Kostek Kosinski UKŻ Siódemka Białystek

5

217.50

- -

223

POL 1125 Michał Piskorz Klub Żeglarski HORN Kraków

7

217.10

- -

224

POL 984 Maciej Lewiński UKS ŻEGLUJ LUBLIN

6

215.20

- -

225

POL 0 Alan Kurzawa PKM LOK Poznań

3

212.30

- -

226

POL 575 Maksymilian Kleszcz Yacht Club Bergline

5

206.70

- -

227

POL 0 Jan Pacheco KŻ HORN Kraków

4

204.50

- -

228

POL 2113 Wiktor Pawłowski CHKŻ Chojnice

4

204.00

- -

229

POL 943 Michał Trzpis KW LOK Garland Gliwice

3

203.60

- -

230

POL 6 Oliwia Kaczyńska Baza Mrągowo

5

203.40

69 -

231

--- --- --- ---

202.00

- 18

232

POL 630 Maja Szyca LKS Charzykowy

5

201.90

70 -

233

POL 1555 Blanka Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

2

200.00

71 -

234

--- --- --- ---

199.10

- 19

235

POL 0 Wiktor Pawelczyk Klub Port Mechelinki

3

198.80

- -

236

POL 17131 Jan Pachla UKŻ Środa

3

197.90

- -

237

POL 1485 Antoni Rachuta ŻLKS Poznań

3

197.70

- -

238

POL 1768 Wiktor Wróbel MKS Dwójka Warszawa

3

196.80

- -

239

--- --- --- ---

196.80

- -

240

POL 863 Aleksander Kolman Nauticus Yacht Club Olsztyn

5

194.90

- -

241

POL 1546 Mateusz Grzebyk Jacht Klub NISKO

4

192.40

- -

242

POL 0 Nela Kasprzyk PKM LOK Poznań

3

192.40

72 -

243

--- --- --- ---

192.10

- -

244

POL 1075 Helena Moritz UKS FIR Warszawa

4

190.10

73 -

245

POL 1637 Oskar Sylka YKP Gdynia

3

189.80

- -

246

POL 0 Piotr Grzesiek ŻMKS Poznań

3

188.60

- -

247

POL 1137 ADAM MARGASIŃSKI MKS Dwójka Warszawa

5

188.20

- -

248

POL 22 Julianna Nosal KŻ Nysa

4

185.40

74 -

249

POL 844 Emilia Brdulak KS Spójnia Warszawa

5

185.40

75 20

250

POL 0 Krzysztof Rysz KN Lider Kraków

4

184.50

- -

251

POL 0 Maciej Karpinski UKS Nad Jeziorkiem Warszawa

3

183.10

- -

252

POL 1200 Piotr Sołtysiak CHKŻ Chojnice

6

182.80

- 21

253

POL 1418 Karolina Mendyk KN Lider Kraków

2

181.00

76 -

254

--- --- --- ---

180.40

- -

255

POL 139 Maria Nycz JKW Poznań

6

180.10

77 -

256

POL 1066 Franciszek Kosecki CHKŻ Chojnice

7

174.20

- -

257

--- --- --- ---

174.00

- -

258

--- --- --- ---

173.10

- -

259

POL 1310 Kazimierz Kubiak CHKŻ Chojnice

6

171.80

- -

260

POL 930 Natan Dziedziak SSW MOS Iława

4

171.20

- 22

261

POL 0 Bkarte Nurowski UKS FIR Warszawa

5

169.60

- 23

262

POL 0 Szymon Budzisz Nauticus Yacht Club Olsztyn

5

169.10

- 24

263

POL 0 Piotr Harnasz TS Kuźnia Rybnik

4

166.40

- -

264

POL 1139 Alicja Kurpiewska MKS Dwójka Warszawa

6

166.40

78 -

265

POL 2 Bartosz Leżała UKŻ Środa

2

166.30

- -

266

--- --- --- ---

165.00

- -

267

POL 1408 Michał Godlewski KW LOK Garland Gliwice

5

164.50

- -

268

POL 1889 Franciszek Wodkowski OPTI CWM GDYNIA

4

162.90

- -

269

POL 0 Piotr Malitowski KW LOK Garland Gliwice

5

161.50

- 25

270

0 Patryk Gobiec UKŻ Michałowo

2

160.60

- -

271

--- --- --- ---

158.50

- -

272

--- --- --- ---

156.30

- 26

273

POL 1706 Michał Sudnik UKS NORD ZARZECZE

2

156.00

- -

274

POL 1493 Marta Sochacka UKS Żeglarz Wrocław

3

155.70

79 -

275

POL 1704 Franciszek Wołyniec UKS Navigo Sopot

4

154.40

- -

276

POL 550 Borys Kowalczyk LKS Charzykowy

6

154.30

- -

277

POL 0 Zuzanna Bukowska MKŻ Arka Gdynia

5

152.80

80 -

278

--- --- --- ---

151.00

- -

279

POL 1671 Kalina Zalewska TKŻ Toruń

6

150.50

81 -

280

--- --- --- ---

149.40

- -

281

POL 1709 Hanna Kusztejko KŻ Horn Kraków

4

148.60

82 -

282

POL 2076 Ignacy Kalinowski JKW Poznań

7

148.40

- -

283

POL 1773 Ryszard Ruban MKS Dwójka Warszawa

5

147.30

- -

284

POL 143 Jerzy Gałęza JKW Poznań

1

146.00

- -

285

POL 0 Wiktoria Gobiec UKŻ Michałowo

2

145.00

83 -

286

--- --- --- ---

144.40

- -

287

--- --- --- ---

141.00

- -

288

POL 0 Bartosz Dynia MKŻ Żnin

5

141.00

- -

289

--- --- --- ---

139.90

- -

290

POL 0 Bartosz Osowski YKP Gdynia

2

139.00

- -

291

POL 0 Wiktor Raszka MKS Dwójka Warszawa

4

138.70

- -

292

POL 0 Krzysztof Łucyk MKŻ Arka Gdynia

4

136.40

- -

293

POL 1831 Michalina Poskrobko UKŻ Siódemka Białystek

5

135.60

84 -

294

--- --- --- ---

134.50

- 27

295

POL 1087 Emilia Maziarz KS Energetyk

3

134.20

85 -

296

POL 20311 Jan Ząbkiewicz OPTI CWM Gdynia

5

134.10

- -

297

POL 0 Nikodem Machejko Giżycka Grupa Regatowa

3

132.80

- -

298

POL 4 Zofia Jaśniewicz Wolsztyński Klub Żeglarski

2

132.20

86 -

299

POL 120 Kacper Stęplowski KW LOK Garland Gliwice

4

129.40

- -

300

--- --- --- ---

127.20

- -

301

--- --- --- ---

126.30

- -

302

POL 122 Kajetan Liszewski OPTI CWM Gdynia

6

125.40

- 28

303

POL 0 Maksymilian Kajdy UKS FIR Warszawa

5

124.20

- 29

304

POL 964 Maciej Kadłubowski KW LOK Garland Gliwice

3

123.80

- -

305

POL 0 Karol Kucharczyk UKS YACHT CLUB SŁAWA

2

122.00

- -

306

POL 919 Klaudia Lipińska JKW Poznań

3

121.70

87 30

307

--- --- --- ---

121.60

- -

308

POL 1997 Miłosz Rubinkowski KW LOK Garland Gliwice

6

121.40

- -

309

POL 1911 Kajetan Poziemski KŻ Horn Kraków

5

120.00

- -

310

--- --- --- ---

119.00

- 31

311

POL 359 Sara Browarczyk UKŻ Lamelka

6

117.20

88 -

312

--- --- --- ---

115.80

- -

313

POL 1678 Michał Kaczmarek Klub Żeglarski Nysa

4

114.10

- -

314

--- --- --- ---

113.50

- 32

315

--- --- --- ---

113.00

- -

316

--- --- --- ---

113.00

- -

317

--- --- --- ---

112.00

- 33

318

POL 1117 Magdalena Laskowska ŻLKS Poznań

3

111.70

89 -

319

--- --- --- ---

111.60

- -

320

--- --- --- ---

111.00

- -

321

POL 364 Maksymilian Konkel UKŻ Lamelka

5

111.00

- -

322

POL 363 Tymoteusz Kniter Ukż Lamelka

6

110.20

- -

323

POL 395 Wiktor Strugała Yacht Club Bergline

5

109.90

- -

324

POL 0 Piotr Grendziak TS Kuźnia Rybnik

5

108.10

- -

325

POL 1873 Jan Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

1

107.00

- -

326

POL 1917 Filip Mendyk KN Lider Kraków

3

105.00

- -

327

POL 1349 Łukasz Grzebyk Jacht Klub NISKO

4

104.40

- -

328

POL 1666 Katarzyna Płaza Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

2

103.50

90 -

329

POL 3 Torkil Smółka AZS UW

3

103.20

- -

330

POL 0 Zuzanna Kamińska UKS NAD JEZIORKIEM WARSZAWA

4

102.70

91 -

331

--- --- --- ---

102.50

- -

332

--- --- --- ---

100.60

- 34

333

POL 479 Filip HARASIMOWICZ-KRYSZTOFIAK UKŻ Błękitni Grzybowo

3

100.50

- -

334

POL 113 Dawid Pichota KSCŻ Szczecin

3

100.00

- -

335

POL 5 Igor Fołtyn UKŻ Lamelka

5

99.30

- -

336

POL 516 Stanisław Nosol CHKŻ Chojnice

6

99.10

- 35

337

0 Maciej Malitowski KW LOK Garland Gliwice

5

98.00

- -

338

POL 1914 Antonina Liro KŻ Horn Kraków

1

97.60

92 -

339

POL 0 Amelia Kałużynska PKM LOK Poznań

3

96.30

93 -

340

POL 0 Igor Piechota

2

94.40

- -

341

POL 1819 Lena Wonka AZS UW

5

93.70

94 -

342

POL 142 Aleksandra Bańbura UKS Fir Warszawa

3

92.50

95 36

343

POL 0 Szymon Łysik MKŻ Arka Gdynia

5

92.00

- -

344

POL 849 Tomasz Tęcza Jacht Klub NISKO

5

91.70

- -

345

POL 1 Amelia Ferenc TS Kuźnia Rybnik

3

91.10

96 37

346

--- --- --- ---

90.30

- -

347

POL 2086 Tobiasz Zabiegałowski OPTI CWM Gdynia

2

89.00

- -

348

POL 12 Jan Konkol YKP Gdynia

3

89.00

- -

349

--- --- --- ---

88.50

- -

350

--- --- --- ---

88.40

97 -

351

POL 1880 Kacper Wysocki UKS Fir Warszawa

2

88.20

- -

352

POL 5 Filip Pańczyszyn Wolsztyński Klub Żeglarski

2

86.00

- -

353

--- --- --- ---

85.80

- -

354

POL 2225 Tymon Rau Yacht Club Bergline

4

84.50

- -

355

POL 0 Inka Koza MUKŻ Bałtyk Mielno

5

84.00

98 -

356

POL 2816 Tomasz Ruban MKS Dwójka Warszawa

3

80.80

- 38

357

POL 1730 Michał Surus Nauticus Yacht Club Olsztyn

2

80.20

- -

358

POL 1249 Patrycja Jałoszyńska KŻ Nysa

3

80.00

99 39

359

POL 15861 Andrzej Grochal UKŻ Błękitni Grzybowo

5

79.50

- -

360

--- --- --- ---

79.00

- -

361

POL 1178 Jan Wiśniowski CSW Opty Ustka

4

78.00

- -

362

POL 2201 Stanisław Wróblewski WTW Warszawa

4

77.40

- 40

363

POL 1776 Maria Kmin UKS Fir Warszawa

5

76.80

100 -

364

POL 2079 Maurycy Odejewski CHKŻ Chojnice

5

76.00

- -

365

POL 1408 Paweł Kornke KW LOK Garland Gliwice

1

73.60

- -

366

POL 166 Zofia Prędki Klub Żeglarski NYSA

3

73.40

101 -

367

0 Bartosz Dworakowski UKŻ Michałowo

3

72.60

- -

368

POL 0 Laura Kwiatkowska MKŻ Arka Gdynia

6

71.80

102 -

369

POL 1592 Mikołaj Łoboda OPTI CWM GDYNIA

5

71.10

- 41

370

POL 1818 Nadia Burghard YKP GDYNIA

1

71.00

103 -

371

POL 226 Natalia Kulawiak Klub Żeglarski NYSA

3

70.00

104 -

372

POL 0 Piotr Kostrzewa Giżycka Grupa Regatowa

2

69.60

- -

373

--- --- --- ---

68.20

- 42

374

POL 4 Adam Pakulski OKŻ OLSZTYN

2

68.00

- 43

375

POL 1972 Michał Mac Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

2

67.50

- -

376

POL 0 Laura Urbańska JKW Poznań

4

66.80

105 -

377

POL 1434 Dawid Pachuta KN Lider Kraków

3

66.60

- -

378

--- --- --- ---

66.50

- -

379

--- --- --- ---

66.40

- 44

380

--- --- --- ---

66.00

- 45

381

POL 1405 ZUZANNA RZADKOWSKA UKS YACHT CLUB SŁAWA

1

66.00

106 -

382

--- --- --- ---

65.30

107 -

383

POL 757 Tadeusz Wiatrowski CHKŻ Chojnice

6

65.00

- -

384

0 Tomasz Sobota YC Zefir Drakkar Poraj

4

64.50

- -

385

POL 0 Stanisław Kasprzak ŻMKS Poznań

3

64.10

- -

386

POL 1602 Maja Storman UKŻ Błękitni Grzybowo

3

64.00

108 -

387

POL 0 Paweł Matuszak SEJK Pogoń Szczecin

3

63.50

- -

388

--- --- --- ---

63.20

109 46

389

POL 0 Adam Fengler KŻ HORN Kraków

3

63.10

- -

390

POL 1281 Klara Malec OPTI CWM Gdynia

5

63.00

110 47

391

POL 11926 Maciej Aljabali Uks Żegluj Lublin

3

63.00

- -

392

POL 1560 Aleksandra Błońska UKS Żegluj Lublin

1

62.00

111 -

393

POL 1384 Bianka Kus OPTI CWM GDYNIA

4

62.00

112 -

394

--- --- --- ---

62.00

- 48

395

POL 11775 Agata Marcinkowska UKS WODNIACY GARCZYN

3

60.00

113 -

396

--- --- --- ---

59.30

114 -

397

POL 11251 Jerzy Toliński KN Lider Kraków

1

59.00

- -

398

POL 111 Maja HARASIMOWICZ-KRYSZTOFIAK UKŻ Błękitni Grzybowo

4

58.50

115 -

399

POL 362 Hanna Wasilewska Ukż Lamelka

5

57.50

116 -

400

--- --- --- ---

57.20

- -

401

POL 2147 Kacper Kulawiak Klub Żeglarski Nysa

1

57.00

- -

402

--- --- --- ---

56.80

- -

403

--- --- --- ---

56.80

- -

404

POL 560 Piotr Tuszyński Yacht Club Bergline

3

55.60

- -

405

--- --- --- ---

55.20

- -

406

POL 1492 Emilia Bałdych UKS Żeglarz Wrocław

2

53.50

117 -

407

--- --- --- ---

53.00

118 -

408

POL 1769 Marcel Tyczyński KS Spójnia Warszawa

4

50.40

- -

409

POL 2075 SATURNIN Smółka AZS UW

3

50.20

- -

410

--- --- --- ---

50.00

119 -

411

--- --- --- ---

49.50

120 -

412

--- --- --- ---

49.50

- -

413

POL 0 ZUZANNA Szymanowicz UKŻ Błękitni Grzybowo

4

49.00

121 -

414

POL 0 Nina Kobus CHKŻ Chojnice

5

48.30

- -

415

POL 1490 Szymon Góralski SEJK Pogoń Szczecin

5

48.00

- -

416

POL 670 Jermiasz Konieczny ŻLKS Poznań

2

47.50

- -

417

POL 1998 Mateusz Chrobak Klub Żeglarski Nysa

2

47.00

- -

418

POL 3006 Jakub Dębiński Nauticus Yacht Club Olsztyn

4

47.00

- -

419

POL 1505 Antoni Muszyński Nauticus Yacht Club Olsztyn

4

46.50

- -

420

--- --- --- ---

45.00

- -

421

POL 204 Henryk Kalk OPTI CWM Gdynia

6

44.40

- 49

422

--- --- --- ---

44.00

122 -

423

POL 0 Witold Safijan MKŻ Żnin

4

43.50

- -

424

POL 0 Krzysztof Dzilne ŻLKS Poznań

3

43.40

- -

425

POL 250 Lena Rau Yacht Club Bergline

4

42.50

123 -

426

POL 1970 Tymothy Melentyev YKP Gdynia

2

42.50

- -

427

--- --- --- ---

42.00

- -

428

--- --- --- ---

42.00

- -

429

POL 0 Makary Gałka UKS Navigo Sopot

4

41.70

- 50

430

--- --- --- ---

41.70

- -

431

POL 0 Karol Kostrzewa Giżycka Grupa Regatowa

2

41.40

- -

432

POL 0 Antoni Chojnowski MKS Dwójka Warszawa

2

41.30

- -

433

POL 0 Hubert Kunc Klub Port Mechelinki

4

40.70

- 51

434

--- --- --- ---

39.00

- -

435

POL 0 Michał Krasowski UKŻ Siódemka Białystek

3

38.60

- 52

436

POL 10891 Damian Malcher UKS YACHT CLUB SŁAWA

2

38.00

- -

437

POL 600 Jan Dudek Yacht Club Bergline

3

37.50

- -

438

POL 0 Antoni Wyroba KN Lider Kraków

2

36.20

- 53

439

--- --- --- ---

35.50

- -

440

POL 673 Martyna Mariak ŻLKS Poznań

2

35.00

124 -

441

--- --- --- ---

35.00

- 54

442

--- --- --- ---

34.00

- -

443

POL 938 Filip Modzelewski AZS Poznań

2

34.00

- -

444

--- --- --- ---

34.00

- -

445

--- --- --- ---

33.60

- -

446

--- --- --- ---

32.00

125 -

447

POL 0 Martyna Muller MKŻ Arka Gdynia

4

31.50

126 -

448

POL 1237 Szymon Rubanowicz Jacht Klub Koszalin

2

30.50

- -

449

--- --- --- ---

29.50

- -

450

POL 1908 Jan Szerling KS Spójnia Warszawa

5

29.10

- -

451

POL 550 Barbara Serafin Yacht Club Bergline

4

29.00

127 -

452

POL 0 Łukasz Kuik Jacht Klub Koszalin

2

29.00

- -

453

--- --- --- ---

28.20

- -

454

POL 95 Julian Tomczak Yacht Club Bergline

5

27.70

- -

455

POL 1222 Jakub Bendowski Wolsztyński Klub Żeglarski

2

27.00

- -

456

--- --- --- ---

26.00

128 -

457

--- --- --- ---

25.60

- -

458

POL 0 Marta Orlinska TS Kuźnia Rybnik

3

25.00

129 -

459

POL 1329 Gita Van Der Voort KŻ Horn Kraków

2

24.50

130 -

460

POL 1099 Wiktor Klucznik KST Elektryk Grudziąc

3

24.50

- -

461

POL 880 Marcel Haufa ŻLKS Poznań

2

24.00

- -

462

POL 168 Jędrzej Gabrysa KS AZS UWM Olsztyn

1

23.00

- -

463

POL 18 Magdalena Ziółkowska YKP GDYNIA

2

23.00

131 55

464

POL 1625 Sebastian Schmidt KS Zatoka Puck

1

23.00

- -

465

POL 1265 Lucjan Czerwiński-Wierzchowski UKS ŻEGLUJ Lublin

2

23.00

- -

466

POL 0 Michał Johan KW LOK Garland Gliwice

2

23.00

- -

467

POL 1701 Marika Tassious YKP Gdynia

1

23.00

132 -

468

POL 2069 Bartłomiej Wrzosek KŻ Horn Kraków

2

22.50

- -

469

POL 0 Jakub Chudyk UKŻ Błękitni Grzybowo

2

22.00

- -

470

POL 0 Ewa Bańbura UKS Fir Warszawa

2

21.50

133 56

471

POL 1053 Aleks Ertel UKS YACHT CLUB SŁAWA

2

21.40

- 57

472

--- --- --- ---

21.00

- -

473

--- --- --- ---

21.00

- 58

474

POL 0 Maria Stachera UKS Zalew Kielce

1

20.50

134 -

475

POL 2139 Jan Mucharski YKP Gdynia

2

20.00

- -

476

--- --- --- ---

19.00

- -

477

--- --- --- ---

19.00

- -

478

--- --- --- ---

19.00

- 59

479

POL 859 Marcel Stolarski UKS FIR

1

19.00

- 60

480

--- --- --- ---

18.50

- -

481

POL 0 Grzegorz Stachera UKS Zalew Kielce

1

18.00

- -

482

POL 1354 Anna Chrobak Klub Żeglarski Nysa

3

18.00

135 61

483

--- --- --- ---

17.50

- -

484

POL 0 Dominika Kluczka UKS BRYG WROCŁAW

2

17.00

136 62

485

POL 17 Matylda Rodziewicz Baza Mrągowo

2

16.80

- -

486

--- --- --- ---

16.50

137 -

487

POL 1141 Tola Szukaj TKŻ Toruń

2

16.50

138 -

488

--- --- --- ---

16.50

- 63

489

--- --- --- ---

16.00

- -

490

POL 0 Magdalena Psiuk TS Kuźnia Rybnik

1

16.00

139 64

491

POL 0 Wiktor Kalinowski JKW Poznań

2

16.00

- 65

492

POL 1973 Zofia Michaleczko Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

1

15.50

140 -

493

POL 1146 Olaf Niziałkowski UKS Bryg Wrocław

3

15.50

- 66

494

POL 1926 Julia Czerwiak YKP Gdynia

1

15.00

141 -

495

--- --- --- ---

15.00

- -

496

--- --- --- ---

14.00

142 -

497

POL 0 Maria Sajewicz UKS ŻEGLARZ WROCŁAW

1

14.00

143 -

498

POL 325 Bartłomiej Bil OPTI CWM Gdynia

5

14.00

- 67

499

POL 1322 Zofia Franecka SEJK Pogoń Szczecin

5

13.60

144 -

500

POL 1 Marcin Krzyżanowski YCM COLUMBUS ŚWIECIE

4

12.50

- -

501

POL 238 WOJCIECH WALKOWIAK Jacht Klub Koszalin

2

12.50

- -

502

--- --- --- ---

12.00

- -

503

POL 1114 Adam Aljabali Uks Żegluj Lublin

1

11.00

- -

504

--- --- --- ---

11.00

- -

505

POL 0 Stanisław Osiński KST Elektryk Grudziąc

2

11.00

- -

506

POL 0 Oskar Szpręglewski YCM COLUMBUS ŚWIECIE

2

11.00

- -

507

--- --- --- ---

10.60

- -

508

POL 0 Marcel Ponczek KS Zjednoczeni Bydgoszcz

2

10.50

- -

509

--- --- --- ---

10.50

- -

510

POL 0 Jakub Musiał KS ZJEDNOCZENI BYDGOSZCZ

1

10.00

- 68

511

--- --- --- ---

10.00

- -

512

--- --- --- ---

9.60

145 -

513

--- --- --- ---

9.00

- -

514

POL 0 Zuzanna Siergiej KW GARLAND LOK GLIWICE

1

9.00

146 -

515

POL 1627 Lena Tomikowska ŻLKS Poznań

1

8.00

147 -

516

POL 1812 Miłosz Franciszek YKP Gdynia

1

8.00

- -

517

--- --- --- ---

8.00

- -

518

--- --- --- ---

8.00

- -

519

--- --- --- ---

8.00

- -

520

--- --- --- ---

8.00

148 -

521

POL 59 Tomasz Kosowski UKS Fir Warszawa

1

8.00

- 69

522

--- --- --- ---

7.60

- -

523

--- --- --- ---

7.50

- -

524

--- --- --- ---

7.50

149 -

525

--- --- --- ---

7.50

150 -

526

--- --- --- ---

7.00

- -

527

--- --- --- ---

7.00

- -

528

POL 0 Tymon Witkowski KST Elektryk Grudziąc

1

6.50

- -

529

--- --- --- ---

6.00

- -

530

--- --- --- ---

5.50

- -

531

POL 987 Adam Langner UKŻ Środa

1

5.00

- -

532

--- --- --- ---

5.00

- -

533

--- --- --- ---

5.00

- -

534

--- --- --- ---

5.00

- -

535

--- --- --- ---

5.00

- -

536

--- --- --- ---

5.00

- -

537

POL 285 Julian Stachowiak Jacht Klub Koszalin

2

5.00

- -

538

POL 0 Marcel Wilanowski MKS Dwójka Warszawa

1

4.80

- -

539

--- --- --- ---

4.50

- -

540

--- --- --- ---

4.50

- -

541

POL 0 Oliwier Szpręglewski YCM Columbus w Świeciu

1

4.50

- -

542

POL 14861 Jakub Rusiniak Nauticus Yacht Club Olsztyn

1

4.00

- -

543

--- --- --- ---

4.00

- -

544

--- --- --- ---

4.00

151 -

545

--- --- --- ---

4.00

- -

546

--- --- --- ---

3.50

- -

547

--- --- --- ---

3.00

- -

548

--- --- --- ---

3.00

- -

549

--- --- --- ---

3.00

- -

550

--- --- --- ---

3.00

- -

551

POL 493 Maja Kowalska UKS ŻEGLARZ WROCŁAW

1

2.50

152 70

552

--- --- --- ---

2.00

- -

553

--- --- --- ---

2.00

- -

554

--- --- --- ---

2.00

- -

555

POL 8 Filip Dudziński UKS Żeglarz Wrocław

1

2.00

- 71

556

--- --- --- ---

2.00

- -

557

--- --- --- ---

1.00

- 72

558

--- --- --- ---

1.00

153 73

559

--- --- --- ---

1.00

- -

560

--- --- --- ---

1.00

- -

561

POL 0 Bruno Wdowiak KS Spójnia Warszawa

1

1.00

- -

562

--- --- --- ---

1.00

- -

563

--- --- --- ---

0.50

- -

564

POL 1893 Miłosz Chybiński UKS Żeglarz Wrocław

1

0.50

- 74
© 2019 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet

Ranking

Ranking PSKO tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów na formularzu PSKO. Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska, wyrazić zgody na deklaracji członkowskiej zawodnika i posiadać nr licencji PZŻ.

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres lp.oksp@tkatnok