PUCHAR POLSKI PSKO

kl. OPTIMIST A

 
Zawodnik
L.r. Pkt.   kat. K

1

POL 2071 Mateusz Gigielewicz Giżycka Grupa Regatowa

5

1325.00

-

2

POL 1865 Paulina Rutkowska YKP Gdynia

5

1280.00

1

3

POL 1 Jeremi Dąbrowski UKS Barnim Goleniów

4

1269.50

-

4

POL 2041 Filip Jarosiewicz YKP Gdynia

6

1231.50

-

5

POL 1950 Jeremi Szczukowski CHKŻ Chojnice

7

1228.50

-

6

POL 1827 Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk

5

1215.00

2

7

POL 1444 Oskar Ponto YKP Gdynia

7

1213.00

-

8

POL 1018 Antoni Lipinski CHKŻ Chojnice

6

1213.00

-

9

POL 1906 Gustaw Kwiek KS Spójnia Warszawa

6

1194.50

-

10

POL 920 Maksymilian Kruczyński AZS Poznań

6

1191.50

-

11

POL 1799 Iwo REŃSKI YKP Gdynia

6

1190.50

-

12

POL 188 Joanna Cymerman UKS Barnim Goleniów

5

1190.50

3

13

POL 1903 Tomasz Bendlewski YKP Gdynia

6

1186.00

-

14

POL 1751 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice

6

1182.00

-

15

POL 2552 Maciej Ilinski YKP Gdynia

5

1177.00

-

16

POL 1750 Filip Nosol CHKŻ Chojnice

8

1174.50

-

17

POL 4112 Jan Zamojski YKP Gdynia

8

1144.50

-

18

POL 2024 Michał Jaroszek KSW BALTIC DZIWNÓW

6

1139.50

-

19

POL 1932 Konrad Wlazłowski YKP Gdynia

8

1138.00

-

20

POL 1999 Jakub Tomczyński KS Spójnia Warszawa

5

1133.50

-

21

POL 1611 Antoni Nazimek JKW Poznań

6

1132.00

-

22

POL 1626 Alexander Ponto YKP Gdynia

7

1121.00

-

23

POL 2117 Alicja Tutkowska YKP Gdynia

7

1120.50

4

24

POL 2119 Aleksander Bury OPTI CWM Gdynia

7

1102.50

-

25

POL 1883 Aleksandra Bobrowska UKS Barnim Goleniów

7

1087.50

5

26

POL 1561 Krzysztof Ołowiak YKP Gdynia

7

1086.50

-

27

POL 1708 Oskar Sawicki UKS Barnim Goleniów

6

1076.50

-

28

POL 1439 Szymon Wójcik KSW Baltic Dziwnów

7

1074.50

-

29

POL 2068 Kacper Bąk KŻ Horn Kraków

5

1057.50

-

30

POL 2605 Magdalena Skórnóg Giżycka Grupa Regatowa

5

1027.00

6

31

POL 1975 Maja Kwiek KS Spójnia Warszawa

3

999.50

7

32

POL 2031 Fabian Kocięda OPTI CWM Gdynia

7

989.00

-

33

POL 3404 Szymon Rozum MKS Dwójka Warszawa

5

989.00

-

34

POL 1623 Alicja Przybyłek AZS Poznań

6

957.00

8

35

POL 1390 Kacper Młodzianowski AZS Poznań

6

953.50

-

36

POL 333 Michał Skawinski-Kornik KS Spójnia Warszawa

5

949.00

-

37

POL 2077 Dominika Grala Giżycka Grupa Regatowa

4

927.00

9

38

POL 1624 Piotr Grabski YC Zefir Drakkar Poraj

4

919.50

-

39

POL 2057 Natalia Kilar YK Stal Gdynia

5

908.50

10

40

POL 2403 Pola Schmidt CHKŻ Chojnice

7

899.00

11

41

POL 1917 Filip Marjański KS AZS AWFiS Gdańsk

6

895.50

-

42

POL 978 Jan Karnowski KS Spójnia Warszawa

4

880.50

-

43

POL 1883 Filip Oleszczyk UKS Barnim Goleniów

6

872.50

-

44

POL 1916 Katarzyna Wajdowska KŻ Horn Kraków

3

811.50

12

45

POL 1713 Danuta Grudzień UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI

7

777.50

13

46

POL 1829 Stanisław Wojda JKW Poznań

6

759.50

-

47

POL 2000 Ignacy Oźminkowski KS Spójnia Warszawa

5

757.50

-

48

POL 2209 Filip Rostek Nauticus Yacht Club Olsztyn

4

731.00

-

49

POL 1140 Aleksandra Borucka AZS Poznań

6

728.00

14

50

POL 1963 Zofia Prądzyńska CHKŻ Chojnice

7

717.50

15

51

POL 2066 Jakub Lipowski KN Lider Kraków

5

714.50

-

52

POL 1739 Jakub Modzelewski AZS Poznań

5

709.00

-

53

POL 1669 Natalia Chojnowska SSW MOS Iława

5

694.50

16

54

POL 1801 Oscar Wielczyk SSW MOS Iława

5

687.50

-

55

POL 2010 Jakub Gil CHKŻ Chojnice

8

686.00

-

56

POL 1229 Zofia Pospieszna AZS Poznań

6

659.50

17

57

POL 2034 Natasha Anolik OPTI CWM GDYNIA

7

658.00

18

58

POL 2200 Kaja Śledzińska KS Spójnia Warszawa

4

654.00

19

59

POL 1763 Julian Podwalski SSW MOS Iława

5

653.00

-

60

POL 1344 Nina Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk

5

642.00

20

61

POL 1460 Aleksandra Jakubowska ŻMKS Poznań

5

641.50

21

62

POL 2069 Bartłomiej Wrzosek KŻ Horn Kraków

3

636.50

-

63

POL 2177 Patryk Chełkowski Giżycka Grupa Regatowa

3

628.50

-

64

POL 1960 Miłosz Samek KSCŻ Szczecin

8

622.00

-

65

POL 0 Aleksandra Zybert Nauticus Yacht Club Olsztyn

6

620.50

22

66

POL 255 Jan Kamieński JKW Poznań

7

619.50

-

67

POL 1234 Igor Wierzbowski KN Lider Kraków

6

607.00

-

68

POL 1050 Szymon Rossa ŻMKS Poznań

5

600.00

-

69

POL 1452 Antonina Ołowiak YKP Gdynia

6

598.50

23

70

POL 61 Lila Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk

6

594.50

24

71

POL 0 Jan Borowiak KS Dobra Marina

3

592.00

-

72

POL 1329 Gita Van Der Voort KŻ Horn Kraków

4

591.00

25

73

POL 2120 Michał Karnacewicz Nauticus Yacht Club Olsztyn

5

582.00

-

74

POL 2016 Malina Pietrzak KS Spójnia Warszawa

3

578.00

26

75

POL 14861 Jakub Rusiniak Nauticus Yacht Club Olsztyn

6

543.50

-

76

POL 2007 Alicja Michalewska SSW MOS Iława

6

541.50

27

77

POL 1988 Antoni Kiliszek MKS Dwójka Warszawa

5

538.50

-

78

POL 2101 Mikołaj Bazyli KSW BALTIC DZIWNÓW

7

528.00

-

79

POL 1593 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice

8

522.50

-

80

POL 39 Andrzej Nycz JKW Poznań

7

519.00

-

81

POL 1867 Jan Klinicki SSW MOS Iława

4

517.50

-

82

POL 2006 Amelia Potejko Giżycka Grupa Regatowa

4

507.00

28

83

POL 1798 Hanna Ługowska KS Spójnia Warszawa

4

499.50

29

84

POL 186 Maciej Cymerman UKS Barnim Goleniów

4

499.50

-

85

POL 1860 Filip Lenart KSW BALTIC DZIWNÓW

7

496.50

-

86

POL 528 Maciej Dudek Nauticus Yacht Club Olsztyn

6

495.50

-

87

POL 1835 Natalia Ziółkowska YKP Gdynia

6

495.00

30

88

POL 1070 Maksymilian Kabat CHKŻ Chojnice

6

490.50

-

89

POL 1716 Bartłomiej Heksel KN Lider Kraków

6

484.50

-

90

POL 1405 Joanna Michalska UKS YACHT CLUB SŁAWA

4

443.50

31

91

POL 2008 Maciej Kasprzak SSW MOs Iława

5

441.00

-

92

POL 1278 Adam Cwojdzinski ŻMKS Poznań

5

441.00

-

93

POL 1525 Hanna Wiszniowska JKW Poznań

7

418.50

32

94

--- --- --- ---

403.50

-

95

POL 884 Anna Chomont UKS Barnim Goleniów

6

401.00

33

96

POL 1645 Michał Biedalak JKW Poznań

4

397.50

-

97

POL 2114 Tymon Wiatrowski CHKŻ Chojnice

7

392.50

-

98

POL 2067 Mateusz Kolba KN Lider Kraków

6

368.50

-

99

POL 1891 Kacper Warywoda Nauticus Yacht Club Olsztyn

6

348.50

-

100

POL 1862 Zuzanna Zielińska YKP Gdynia

5

345.00

34

101

POL 146 Wojciech Stefaniak ŻMKS Poznań

5

343.00

-

102

POL 1701 Max Berliński YKP Gdynia

4

325.50

-

103

POL 1364 Jan Fuk Giżycka Grupa Regatowa

5

322.50

-

104

POL 1851 Patrycja Kurpiewska MKS Dwójka Warszawa

5

304.50

35

105

POL 4 Adrian Majdosz UKS Barnim Goleniów

4

300.00

-

106

POL 1853 Kinga Furmanek SSW MOS Iława

3

291.50

36

107

POL 1757 Rafał Górski KS AZS AWFiS Gdańsk

3

288.00

-

108

POL 1424 Jakub Wegiera UKS FIR Warszawa

6

283.50

-

109

POL 2206 Hanna Korsak MKS Dwójka Warszawa

5

282.00

37

110

POL 396 Paweł Romanowicz JKW Poznań

7

274.50

-

111

--- --- --- ---

238.00

-

112

POL 1224 Piotr Jakubowski ŻMKS Poznań

5

228.00

-

113

POL 1753 Michał Jankowski KS AZS AWFiS Gdańsk

5

228.00

-

114

POL 0 Hubert Adamów KS Dobra Marina

4

217.00

-

115

POL 959 Maciej Placzke UKS FIR Warszawa

4

213.00

-

116

POL 2111 Krzysztof Szczodrowska CHKŻ Chojnice

7

198.00

-

117

POL 0 Franciszek Kolikow UKŻ Błękitni Grzybowo

6

159.00

-

118

POL 550 Marcel Wieliński LKS Charzykowy

9

147.00

-

119

POL 1084 Julia Maziarz KS Energetyk

6

145.50

38

120

POL 723 Jakub Szczepanski LKS Charzykowy

8

138.00

-

121

POL 1884 Stanisław Maik UKS Barnim Goleniów

5

134.00

-

122

POL 1888 Joanna Dyja MKS Dwójka Warszawa

4

120.00

39

123

POL 1448 Marianna Gębicka MKS Dwójka Warszawa

5

117.00

40

124

POL 1305 Kajetan Stein UKS YACHT CLUB SŁAWA

3

108.50

-

125

POL 1622 Stanisław Cholewicki JKW Poznań

7

104.50

-

126

POL 4821 Paweł Koliński LKS Charzykowy

8

78.00

-

127

POL 16 Maksymilian Kowalczyk KŻ Horn Kraków

6

73.50

-

128

POL 1700 Jakub Kosowski UKS FIR Warszawa

5

63.00

-

129

POL 1368 Klara Matysik YKP Kraków

1

61.50

41

130

POL 1306 Igor Gruszczyński UKS YACHT CLUB SŁAWA

2

48.00

-

131

--- --- --- ---

40.50

-

132

POL 1657 Zofia Szcześniak KS Zjednoczeni Bydgoszcz

2

31.50

42

133

POL 1887 Mikołaj Strupinski GiżyckaGrupa Regatowa

1

25.50

-

134

POL 1754 Michał Szklarz KS Dobra Marina

1

21.00

-

135

POL 1257 Oskar Kielnar UKS YACHT CLUB SŁAWA

2

9.00

-

136

POL 1974 Hanna Michałeczko Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

1

4.50

43
© 2019 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet

Ranking

Ranking PSKO tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów na formularzu PSKO. Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska, wyrazić zgody na deklaracji członkowskiej zawodnika i posiadać nr licencji PZŻ.

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres lp.oksp@tkatnok