ELIMINACJE DO MŚ i ME

kl. OPTIMIST A

 
Zawodnik
L.r. Pkt.  

1

POL 1865 Paulina Rutkowska YKP Gdynia

2

84.00

2

POL 1758 Jeremi Szczukowski CHKŻ Chojnice

2

82.00

3

POL 1751 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice

2

76.00

4

--- --- --- ---

73.00

5

POL 2000 Ignacy Oźminkowski KS Spójnia Warszawa

2

73.00

6

POL 2177 Patryk Chełkowski Giżycka Grupa Regatowa

2

63.00

7

POL 2552 Maciej Ilinski YKP Gdynia

2

62.00

8

POL 1018 Antoni Lipinski CHKŻ Chojnice

2

60.00

9

POL 1444 Oskar Ponto YKP Gdynia

2

59.00

10

POL 1827 Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk

2

59.00

11

POL 1936 Mateusz Gigielewicz Giżycka Grupa Regatowa

2

56.00

12

POL 1799 Iwo REŃSKI YKP Gdynia

2

55.00

13

POL 1903 Tomasz Bendlewski YKP Gdynia

2

54.00

14

POL 1932 Konrad Wlazłowski YKP Gdynia

2

54.00

15

POL 1975 Maja Kwiek KS Spójnia Warszawa

2

45.00

16

POL 1 Jeremi Dąbrowski UKS Barnim Goleniów

2

39.00

17

POL 920 Maksymilian Kruczyński AZS Poznań

2

35.00

18

POL 1906 Gustaw Kwiek KS Spójnia Warszawa

2

34.00

19

POL 1999 Jakub Tomczyński KS Spójnia Warszawa

2

32.00

20

POL 1750 Filip Nosol CHKŻ Chojnice

2

31.00

21

POL 2031 Fabian Kocięda OPTI CWM Gdynia

2

29.00

22

POL 2024 Michał Jaroszek KSW BALTIC DZIWNÓW

2

29.00

23

POL 2117 Alicja Tutkowska YKP Gdynia

2

28.00

24

POL 4112 Jan Zamojski YKP Gdynia

2

28.00

25

POL 1611 Antoni Nazimek JKW Poznań

2

27.00

26

POL 1626 Alexander Ponto YKP Gdynia

2

26.00

27

POL 2119 Aleksander Bury YKP Gdynia

2

26.00

28

POL 1624 Piotr Grabski YC Zefir Drakkar Poraj

1

24.00

29

POL 1390 Kacper Młodzianowski AZS Poznań

2

24.00

30

POL 188 Joanna Cymerman UKS Barnim Goleniów

2

23.00

31

POL 1561 Krzysztof Ołowiak YKP Gdynia

2

21.00

32

POL 2101 Mikołaj Bazyli KSW BALTIC DZIWNÓW

2

19.00

33

POL 2007 Alicja Michalewska SSW MOS Iława

2

19.00

34

POL 1439 Szymon Wójcik KSW Baltic Dziwnów

2

18.00

35

POL 1916 Katarzyna Wajdowska KŻ Horn Kraków

2

18.00

36

POL 2010 Jakub Gil CHKŻ Chojnice

2

17.00

37

POL 2403 Pola Schmidt CHKŻ Chojnice

2

16.00

38

POL 1708 Oskar Sawicki UKS Barnim Goleniów

2

16.00

39

--- --- --- ---

15.00

40

POL 1883 Aleksandra Bobrowska UKS Barnim Goleniów

2

15.00

41

POL 2006 Amelia Potejko Giżycka Grupa Regatowa

2

12.00

42

POL 2068 Kacper Bąk KŻ Horn Kraków

2

11.00

43

POL 1623 Alicja Przybyłek AZS Poznań

2

10.00

44

POL 1452 Antonina Ołowiak YKP Gdynia

2

9.00

45

POL 2605 Magdalena Skórnóg Giżycka Grupa Regatowa

2

8.00

46

POL 1070 Maksymilian Kabat CHKŻ Chojnice

2

7.00

47

POL 1860 Filip Lenart KSW BALTIC DZIWNÓW

2

6.00

48

POL 1917 Filip Marjański KS AZS AWFiS Gdańsk

2

5.00

49

POL 1448 Szymon Rozum MKS Dwójka Warszawa

2

4.00

50

POL 1835 Natalia Ziółkowska YKP Gdynia

2

2.00

51

POL 978 Jan Karnowski KS Spójnia Warszawa

2

2.00

52

POL 2057 Natalia Kilar YK Stal Gdynia

2

1.00

53

POL 255 Jan Kamieński JKW Poznań

2

1.00

© 2019 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet

Ranking

Ranking PSKO tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów na formularzu PSKO. Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska, wyrazić zgody na deklaracji członkowskiej zawodnika i posiadać nr licencji PZŻ.

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres lp.oksp@tkatnok