PSKO 

PUCHAR POLSKI PSKO 2016

kl. OPTIMIST A

 
Zawodnik
Punkty

1

POL 101 Patryk Kosmalski 2002 CHKŻ Chojnice

1390

2

POL 1881 Filip Miłoszewski 2003 UKS Barnim Goleniów

1379.5

3

POL 1799 Kamil Manowiecki 2002 YKP Gdynia

1368.5

4

POL 1891 Mateusz Grzempa 2002 CHKŻ Chojnice

1367

5

POL 2442 Igor Kuczys 2003 MKŻ Arka Gdynia

1364

6

POL 1944 Gabriela Czapska 2002 KS Spójnia Warszawa

1350.5

7

POL 1801 Gustaw Micinski 2004 YKP Gdynia

1314

8

POL 1658 Tomasz Lewandowski 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk

1313.5

9

POL 1867 Pola Dzik 2004 YKP Gdynia

1289.5

10

POL 1868 Maksymilian Cymerman 2002 UKS Barnim Goleniów

1270.5

11

POL 1747 Juliusz Hebel 2003 BAZA Mrągowo

1245.5

12

POL 1949 Laura Szulc 2004 CHKŻ Chojnice

1204.5

13

POL 1991 Klara Sobczak 2004 MKS Dwójka Warszawa

1199

14

POL 1759 Jakub Ławicki 2002 OPTI CWM GDYNIA

1176

15

POL 1674 Szczepan Damasiewicz 2003 JKW Poznań

1159

16

POL 1943 Rafał Pogorzelski 2003 Nauticus Yacht Club Olsztyn

1153.5

17

POL 1780 Antoni Sapijaszko 2002 KS Spójnia Warszawa

1150

18

POL 1807 Weronika Jaroszek 2002 MKŻ OPTI

1120.5

19

POL 1459 Oliwier Urbański 2003 JKW Poznań

1111.5

20

POL 1585 Agnieszka Pawłowska 2003 CHKŻ Chojnice

1085

21

POL 1672 Gracjan Grzech 2003 YKP Gdynia

1059.5

22

POL 1587 Maciej Panaś 2004 YKP Gdynia

1053.5

23

POL 2020 Emila Roszkowska 2004 KS Spójnia Warszawa

1031.5

24

POL 1576 Antoni Sopata 2003 AZS Poznań

1019

25

POL 1460 Rafał Szubert 2002 ŻMKS Poznań

1018.5

26

POL 1661 Jan Gierzynski 2004 KS Zatoka Puck

1007

27

POL 1817 Stanisław Konarzewski 2004 KS AZS AWFiS Gdańsk

1004

28

POL 1296 Mikołaj Merkler 2004 BAZA Mrągowo

998

29

POL 1940 Kacper Worek 2004 YK Stal Gdynia

983.5

30

POL 170 Jakub Wiedeheft 2003 MKŻ Arka Gdynia

952.5

31

POL 1852 Mateusz Szweda 2002 KS Spójnia Warszawa

950.5

32

POL 1551 Maciej Ilinski 2004 YKP Gdynia

945.5

33

POL 2051 Iwo Filipowicz 2003 MKŻ Arka Gdynia

940.5

34

POL 963 Gustaw Ostojewski 2002 KS Zatoka Puck

936

35

POL 1373 Kacper Żywiczka 2003 CHKŻ Chojnice

927.5

36

POL 1863 Adam Sokołowski 2003 Nauticus Yacht Club Olsztyn

905

37

POL 1870 Dominik Śliwinski 2003 YKP GDYNIA

903

38

POL 1118 Wiktor Robaczewski 2003 SSW MOS Iława

885

39

POL 1963 Anna Januszewska 2002 YK Stal Gdynia

884

40

POL 2030 Jan Turczynowicz 2003 KS Spójnia Warszawa

862.5

41

POL 2000 Ignacy Oźminkowski 2004 K S Spójnia Warszawa

861.5

42

POL 2906 Maciej Karsznia 2003 KS Zatoka Puck

829.5

43

POL 1721 Antoni Siwek 2003 KS Spójnia Warszawa

806.5

44

POL 1653 Paulina Rakowska 2002 OPTI CWM GDYNIA

796

45

POL 1806 Zuzanna Dominikowska 2003 MKŻ OPTI

791

46

POL 1444 Oskar Ponto 2004 OPTI CWM GDYNIA

790.5

47

POL 1302 Jan Krawczyk 2004 CHKŻ Chojnice

777

48

POL 1865 Sławomir Kapałka 2001 YKP Gdynia

768

49

POL 1660 Zuzanna Figel 2003 OPTI CWM GDYNIA

767.5

50

POL 1623 Marcin Popłonyk 2002 AZS Poznań

755.5

51

POL 1827 Filip Szmit 2002 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko

754.5

52

POL 1981 Joanna Fabisiak 2003 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko

752.5

53

POL 188 Joanna Cymerman 2004 UKS Barnim Goleniów

745

54

POL 1594 Filip Kapała 2004 OPTI CWM GDYNIA

740

55

POL 1891 Jakub Gołębiowski 2002 SSW MOS Iława

733.5

56

POL 1941 Igor Barcikowski 2004 Nauticus Yacht Club Olsztyn

725.5

57

POL 1745 Marcel Misiaszek 2001 UKS Barnim Goleniów

717

58

POL 2206 Zofia Korsak 2002 MKS Dwójka Warszawa

715.5

59

POL 1930 Barbara Mindak 2002 LKS Charzykowy

701.5

60

POL 1988 Przemysław Machowski 2003 MKS Dwójka Warszawa

649.5

61

POL 1708 Amelia Dziąba 2003 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko

646

62

POL 162887 Kacper Fabian 2002 MKS Szkuner Myślibórz

643.5

63

POL 2052 Natalia Kuczys 2002 MKŻ Arka Gdynia

631.5

64

POL 1167 Konrad Dziąba 2004 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko

631

65

POL 90 Marcel Montrymowicz 2004 KST Elektryk Grudziądz

630.5

66

POL 1915 Filip Fajfer 2003 KŻ Horn Kraków

630

67

POL 1761 Kacper Jaskuła 2003 SKŻ SŁAWA

627.5

68

POL 1848 Bartosz Miziewicz 2002 SKŻ SŁAWA

626.5

69

POL 1245 Hanna Jarząbek 2002 KS Spójnia Warszawa

616.5

70

POL 1608 Jakub Kaminski 2003 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko

614.5

71

POL 1655 Bartosz Andrzejak 2004 Nauticus Yacht Club Olsztyn

597

72

POL 1260 Wojciech Kikmunter 2003 CHKŻ Chojnice

594

73

POL 1427 Maria Prus-Głowacka 2004 AZS Poznań

575.5

74

POL 1676 Gerard Polaczyk 2003 KŻ Mewa Poznań

549

75

POL 1861 Aleksandra Soczyńska 2001 YKP Gdynia

540

76

POL 2033 Julia Schmidt 2003 OPTI CWM GDYNIA

529.5

77

POL 1586 Bartosz Danowski 2001 YK Stal Gdynia

528

78

POL 1855 Bogusz Tłok 2004 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie

511.5

79

POL 2035 Zuzanna Tarnawska 2002 OPTI CWM GDYNIA

511.5

80

POL 1903 Tomasz Bendlewski 2004 JKW Poznań

497.5

81

Sara Florczyńska YKP Gdynia

486

82

POL 1884 Adrianna Skrzecz 2002 UKS Barnim Goleniów

477

83

POL 1902 Jakub Kazukiewicz 2002 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko

424.5

84

POL 1657 Dawid Gdaniec 2002 KS AZS AWFiS Gdańsk

409.5

85

POL 1664 Antoni Pasich 2004 UKS Barnim Goleniów

408

86

POL 1089 Maksymilian Kalupa 2004 JKW Poznań

392

87

POL 1916 Ida Stachura 2002 KŻ Horn Kraków

382.5

88

POL 1528 Michał Mazurowski 2004 Nauticus Yacht Club Olsztyn

382

89

POL 1822 Maksymilian Burdziej 2003 MKŻ OPTI

373.5

90

POL 1332 Jacek Muszyński 2003 KS Spójnia Warszawa

370.5

91

POL 969 Alicja Smolińska 2003 SSW MOS Iława

365

92

POL 1775 Ivo Zacharias 2004 YK Stal Gdynia

364.5

93

POL 2010 Joanna Kaniewska 2003 KS Spójnia Warszawa

363

94

POL 959 Urszula Andrian 2003 UKS FIR Warszawa

345

95

POL 1556 Maciej Popłonyk 2005 AZS Poznań

340.5

96

POL 2032 Alan Kocięda 2004 OPTI CWM Gdynia

339

97

POL 1297 Cezary Sternicki 2001 BAZA Mrągowo

327

98

POL 1625 Bartosz Kowalski 2002 KS Zatoka Puck

322.5

99

POL 2207 Maciej Reck 2004 JKW Poznań

319.5

100

POL 1391 Julia Jędrasik 2004 BAZA Mrągowo

318

101

POL 2222 Natalia Deja 2003 KS Spójnia Warszawa

306

102

POL 1787 Przemysław Okonski 2003 UKS FIR Warszawa

295.5

103

POL 2048 Gabriela Kulka 2002 KS Spójnia Warszawa

289.5

104

POL 1864 Maciej Lutynski 2002 YKP Gdynia

283.5

105

POL 1041 Aleksander Hlebowicz 2004 Nauticus Yacht Club Olsztyn

270.5

106

POL 1428 Stefan Marciniak 2003 AZS POZNAŃ

268

107

POL 1574 Dawid Goetz 2003 AZS Poznań

261.5

108

POL 1818 Paweł Gerłachowski 2004 YKP Gdynia

260

109

POL 1390 Kacper Młodzianowski 2005 AZS Poznań

253.5

110

POL 1029 Fabian Chodak 2002 UKŻ 7 Białystok

250.5

111

POL 1935 Maciej Mroczek 2003 SKŻ SŁAWA

240.5

112

POL 1714 Maja Niemira 2003 YKP Gdynia

234

113

POL 1106 Magdalena Jagiełło 2002 MKS Dwójka Warszawa

217.5

114

POL 1497 Antoni Borkowski 2003 AZS Poznan

213

115

POL 1999 Dominik Ignaczewski 2003 KS Spójnia Warszawa

211.5

116

POL 1834 Mieszko Mejsner 2001 UKS Żegluj Lublin

205.5

117

POL 1114 Szymon Szczech 2003 SSW MOS Iława

201

118

POL 1447 Paweł Kuszewski 2004 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko

189

119

POL 1378 Marcel Skaza 2016 KS Spójnia Warszawa

181.5

120

POL 59 Marianna Sienkiewicz 2003 UKS FIR Warszawa

163.5

121

POL 1888 Sebastian Ignaczewski 2003 KS Spójnia Warszawa

162

122

POL 1550 Konstanty Masłoch 2002 LKS Charzykowy

142.5

123

POL 1224 Kacper Korcz 2002 ŻMKS Poznań

142

124

POL 88 Jakub Kutarba 2002 KS Zatoka Puck

141

125

POL 1077 Tomasz Procek 2003 KW LOK Garland Gliwice

139.5

126

POL 1601 Jakub Mazurek 2001 UKS Żegluj Lublin

127.5

127

POL 1244 Jan Strużkiewicz 2016 KS Spójnia Warszawa

123

128

POL 2634 Dominik Popielarz 2003 MKŻ Żnin

121.5

129

POL 1165 Jakub Chodak 2003 UKŻ 7 Białystok

121.5

130

POL 1230 Pola Wawrzyniak 2004 AZS Poznań

118.5

131

POL 1921 Marcel Woletek 2004 Nauticus Yacht Club Olsztyn

109.5

132

POL 1964 Olga Hanslik 2003 KW LOK Garland Gliwice

106.5

133

POL 1049 Gabriela Zawal 2002 ŻMKS Poznań

106.5

134

POL 1518 Mikołaj Grzybowski 2003 UKS FIR Warszawa

99

135

NBŻ 958 Bartłomiej Nowak 2003 JKW Poznań

97.5

136

POL 1997 Kaja Siwa 2002 KŻ Horn Kraków

97.5

137

POL 1270 Krystyna Kiersnowska 2003 UKŻ 7 Białystok

93

138

POL 1023 Hanna Koczar 2003 TS Kuźnia Rybnik

91.5

139

POL 1286 Patryk Sulkowski 2002 SSW MOS Iława

91.5

140

POL 1532 Hanna Okularczyk 2003 KW LOK Garland Gliwice

84

141

POL 1560 Piotr Błoński 2002 UKS Żegluj Lublin

84

142

POL 1716 Michał Tokarczyk 2004 KW LOK Garland Gliwice

69

143

POL 1671 Tomasz Kowalski 2002 TKŻ Toruń

63

144

Zofia Burska JKW Poznań

60

145

POL 1832 Gilbert Guszcza 2002 UKŻ 7 Białystok

51

146

POL 1831 Eliza Milewska 2001 UKŻ 7 Białystok

51

147

POL 1566 Nina Machowicz 2001 UKS Żegluj Lublin

49.5

148

POL 1265 Maciej Dobrowolski 2001 UKS Żegluj Lublin

42

149

POL 1448 Alicja Spruch 2001 MKS Dwójka Warszawa

40.5

150

POL 1278 Magdalena Leśniak 2002 ŻMKS Poznań

39

151

POL 1448 Natalia Ciszek 2002 MKS Dwójka Warszawa

37.5

152

POL 127 Agata Dróżyńska 2001 TKŻ Toruń

36

153

POL 1850 Ewa Mazur 2002 UKS Opti Odra Wrocław

33

154

POL 20 Mikołaj Ksobich 2002 AZS Poznań

30

155

POL 1283 Anna Zroślak 2003 ŻMKS Poznań

27

156

POL 859 Jerzy Sienkiewicz 2003 UKS FIR Warszawa

19.5

157

Paweł Kajeta UKŻ Lamelka

19.5

158

POL 1333 Marta Kozieł 2002 Jacht Klub Koszalin

16.5

159

POL 470 Miłosz Małek 2002 UKS FIR Warszawa

9

160

POL 1402 Nikola Materny 2002 UKS Zalew Kielce

9

161

POL 1686 Antoni Krężel 2002 UKŻ MORiS PSZCZYNA

3

162

POL 1678 Wiktor Orzeszko 2002 Klub Żeglarski Nysa

1.5

163

POL 1693 Zofia Zając 2002 UKŻ MORiS PSZCZYNA

1.5

© 2020 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet