1
|
POL 1296
|
Mikołaj Merkler
|
2004
|
BAZA Mrągowo
|
10
|
669
|
|
2
|
POL 1799
|
Kamil Manowiecki
|
2002
|
YKP Gdynia
|
9
|
666
|
|
3
|
POL 1801
|
Gustaw Micinski
|
2004
|
YKP Gdynia
|
7
|
659
|
|
4
|
POL 1991
|
Klara Sobczak
|
2004
|
MKS Dwójka Warszawa
|
11
|
653
|
|
5
|
POL 1667
|
Pola Dzik
|
2004
|
YKP Gdynia
|
9
|
650
|
|
6
|
POL 1863
|
Adam Sokołowski
|
2003
|
Nauticus Yacht Club Olsztyn
|
9
|
644
|
|
7
|
POL 1775
|
Ivo Zacharias
|
2004
|
YK Stal Gdynia
|
9
|
642
|
|
8
|
POL 1596
|
Kacper Worek
|
2004
|
YK Stal Gdynia
|
10
|
638
|
|
9
|
POL 1029
|
Fabian Chodak
|
2002
|
UKŻ 7 Białystok
|
7
|
637
|
|
10
|
POL 1889
|
Mateusz Gigielewicz
|
2005
|
Baza Mrągowo
|
9
|
636
|
|
11
|
POL 1988
|
Przemysław Machowski
|
|
MKS DWÓJKA WARSZAWA
|
11
|
636
|
|
12
|
POL 1551
|
Maciej Ilinski
|
2004
|
YKP Gdynia
|
8
|
632
|
|
13
|
POL 1657
|
Dawid Gdaniec
|
2002
|
KS AZS AWFiS Gdańsk
|
6
|
632
|
|
14
|
POL 1587
|
Maciej Panaś
|
2004
|
YKP Kraków
|
9
|
628
|
|
15
|
POL 170
|
Jakub Wiedeheft
|
2003
|
MKŻ Arka Gdynia
|
7
|
627
|
|
16
|
POL 888
|
Emila Roszkowska
|
2004
|
KS Spójnia Warszawa
|
9
|
626
|
|
17
|
POL 1708
|
Amelia Dziąba
|
2003
|
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
|
8
|
626
|
|
18
|
POL 1661
|
Jan Gierzynski
|
2004
|
KS Zatoka Puck
|
7
|
625
|
|
19
|
POL 1290
|
Alan Kocięda
|
2004
|
OPTI CWM GDYNIA
|
7
|
621
|
|
20
|
POL 176
|
Jacek Muszyński
|
2003
|
KS Spójnia Warszawa
|
9
|
613
|
|
21
|
POL 1077
|
Tomasz Procek
|
2003
|
KW LOK Garland Gliwice
|
11
|
613
|
|
22
|
POL 1852
|
Mateusz Szweda
|
2002
|
KS Spójnia Warszawa
|
9
|
612
|
|
23
|
POL 1855
|
Bogusz Tłok
|
2004
|
MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie
|
11
|
605
|
|
24
|
POL 1800
|
Marcelina Korszon
|
|
UKS FIR Warszawa
|
9
|
601
|
|
25
|
POL 910
|
Stanisław Konarzewski
|
2004
|
KS AZS AWFiS Gdańsk
|
8
|
598
|
|
26
|
POL 2906
|
Maciej Karsznia
|
2003
|
KS Zatoka Puck
|
7
|
593
|
|
27
|
POL 1753
|
Mateusz Gwóżdz
|
2005
|
YKP Gdynia
|
8
|
589
|
|
28
|
POL 966
|
Patryk Chełkowski
|
2006
|
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
|
10
|
588
|
|
29
|
POL 1714
|
Maja Niemira
|
2003
|
YKP Gdynia
|
10
|
587
|
|
30
|
POL 1667
|
Marcel Bisiewski
|
2005
|
YKP Gdynia
|
8
|
585
|
|
31
|
POL 1427
|
Maria Prus-Głowacka
|
2004
|
AZS Poznań
|
5
|
582
|
|
32
|
POL 11391
|
Igor Barcikowski
|
2004
|
Nauticus Yacht Club Olsztyn
|
8
|
582
|
|
33
|
POL 11389
|
Urszula Andrian
|
2003
|
YKP Warszawa
|
8
|
577
|
|
34
|
POL 1660
|
Zuzanna Figel
|
2003
|
OPTI CWM GDYNIA
|
7
|
576
|
|
35
|
POL 1600
|
Laura Banach
|
2004
|
BAZA Mrągowo
|
9
|
574
|
|
36
|
POL 1424
|
Paulina Placzke
|
2002
|
UKS FIR Warszawa
|
8
|
574
|
|
37
|
POL 1644
|
Dawid Grajewski
|
2003
|
MKŻ Arka Gdynia
|
6
|
560
|
|
38
|
POL 1378
|
Marcel Skaza
|
2002
|
KS Spójnia Warszawa
|
9
|
559
|
|
39
|
POL 90
|
Marcel Montrymowicz
|
2004
|
KST Elektryk Grudziądz
|
13
|
558
|
|
40
|
POL 1655
|
Bartosz Andrzejak
|
2004
|
Nauticus Yacht Club Olsztyn
|
8
|
556
|
|
41
|
POL 1016
|
Dominik Popielarz
|
2003
|
MKŻ Żnin
|
10
|
550
|
|
42
|
POL 1592
|
Julia Schmidt
|
2003
|
OPTI CWM GDYNIA
|
8
|
548
|
|
43
|
POL 1818
|
Paweł Gerłachowski
|
2004
|
YK Stal Gdynia
|
9
|
545
|
|
44
|
POL 1414
|
Bartosz Bojarski
|
2003
|
KŻ VI-King Człuchów
|
12
|
543
|
|
45
|
POL 1455
|
Eliza Milewska
|
2001
|
UKŻ 7 Białystok
|
6
|
541
|
|
46
|
POL 1447
|
Paweł Kuszewski
|
2004
|
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
|
9
|
540
|
|
47
|
POL 976
|
Igor Labocha
|
2002
|
TS Kuźnia Rybnik
|
11
|
539
|
|
48
|
POL 1981
|
Joanna Fabisiak
|
2003
|
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
|
9
|
538
|
|
49
|
POL 1444
|
Oskar Ponto
|
2004
|
OPTI CWM GDYNIA
|
9
|
535
|
|
50
|
POL 10231
|
Hanna Kaczor
|
2003
|
TS Kuźnia Rybnik
|
11
|
534
|
|
51
|
POL 1919
|
Pola Szadziul
|
2003
|
YKP Gdynia
|
6
|
532
|
|
52
|
POL 1706
|
Maja Sadowska
|
2002
|
KN Lider Kraków
|
10
|
528
|
|
53
|
POL 1548
|
Szymon Cierzan
|
2004
|
OPTI CWM GDYNIA
|
7
|
523
|
|
54
|
POL 1270
|
Krystyna Kiersnowska
|
2003
|
UKŻ 7 Białystok
|
6
|
522
|
|
55
|
POL 1930
|
Aleksandra Mindak
|
2004
|
LKS Charzykowy
|
12
|
509
|
|
56
|
POL 1408
|
Jan Strużkiewicz
|
2003
|
KS Spójnia Warszawa
|
10
|
507
|
|
57
|
POL 1888
|
Dominik Ignaczewski
|
2003
|
KS Spójnia Warszawa
|
9
|
505
|
|
58
|
POL 1787
|
Przemysław Okonski
|
2003
|
UKS FIR Warszawa
|
8
|
505
|
|
59
|
POL 1118
|
Wiktor Robaczewski
|
2003
|
JUNGA Olsztyn
|
7
|
504
|
|
60
|
POL 1848
|
Bartosz Miziewicz
|
2002
|
SKŻ SŁAWA
|
6
|
504
|
|
61
|
POL 1494
|
Szymon Oleksiuk
|
2004
|
WTW Warszawa
|
10
|
503
|
|
62
|
POL 11
|
Leon Gniadek
|
2003
|
KŻ Horn Kraków
|
12
|
501
|
|
63
|
POL 1165
|
Jakub Chodak
|
2003
|
UKŻ 7 Białystok
|
7
|
495
|
|
64
|
POL 1883
|
Adrianna Skrzecz
|
2002
|
UKS Barnim Goleniów
|
7
|
490
|
|
65
|
POL 1812
|
Piotr Śmieja
|
2004
|
YKP Gdynia
|
7
|
489
|
|
66
|
POL 1716
|
Michał Tokarczyk
|
2004
|
KW LOK Garland Gliwice
|
11
|
488
|
|
67
|
POL 1628
|
Franciszek Borys
|
2003
|
YKP Gdynia
|
6
|
486
|
|
68
|
POL 1602
|
Stanisław Wierczyński
|
2004
|
YKP Gdynia
|
6
|
485
|
|
69
|
POL 1752
|
Jakub Korga
|
2004
|
MKŻ Żnin
|
8
|
484
|
|
70
|
POL 344
|
Joanna Kaniewska
|
2003
|
KS Spójnia Warszawa
|
8
|
483
|
|
71
|
POL 907
|
Magdalena Chyła
|
2003
|
Nauticus Yacht Club Olsztyn
|
9
|
483
|
|
72
|
POL 1594
|
Filip Kapała
|
2004
|
OPTI CWM GDYNIA
|
7
|
482
|
|
73
|
POL 1629
|
Żaneta Bonin
|
2002
|
KŻ VI-King Człuchów
|
12
|
476
|
|
74
|
POL 1816
|
Wiktor Ciołkowski
|
2002
|
Opteam Sailing Rzeszów
|
7
|
474
|
|
75
|
POL 1971
|
Aleksandra Bobula
|
2004
|
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
|
11
|
472
|
|
76
|
POL 1129
|
Marceli Mierzwicki
|
2003
|
YKP Gdynia
|
8
|
459
|
|
77
|
POL 1619
|
Szymon Gąsiorowski
|
2005
|
YK Stal Gdynia
|
6
|
449
|
|
78
|
POL 1260
|
Wojciech Kikmunter
|
2003
|
CHKŻ Chojnice
|
14
|
448
|
|
79
|
POL 1435
|
Paweł Trella
|
2004
|
MKŻ Arka Gdynia
|
6
|
445
|
|
80
|
POL 1340
|
Olga Hanslik
|
2003
|
KW LOK Garland Gliwice
|
10
|
445
|
|
81
|
POL 1853
|
Patryk Furmanek
|
|
SSW MOS Iława
|
6
|
440
|
|
82
|
POL 623
|
Stefan Marciniak
|
2003
|
AZS Poznań
|
6
|
438
|
|
83
|
POL 1879
|
Ludwik Grzelak
|
2003
|
WTW Warszawa
|
8
|
435
|
|
84
|
POL 1031
|
Alexander Ponto
|
2004
|
OPTI CWM Gdynia
|
9
|
435
|
|
85
|
POL 1090
|
Joanna Cymerman
|
2004
|
MOSW CHOSZCZNO
|
8
|
431
|
|
86
|
POL 285
|
Lena Sobiech
|
2003
|
UKS ŻEGLUJ LUBLIN
|
6
|
425
|
|
87
|
POL 1363
|
Konrad Dziąba
|
2004
|
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
|
8
|
425
|
|
88
|
POL 1410
|
Tomasz Trajnowicz
|
2003
|
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
|
5
|
421
|
|
89
|
POL 1302
|
Jan Krawczyk
|
2004
|
CHKŻ Chojnice
|
15
|
418
|
|
90
|
POL 1004
|
Aleksandra Misztal
|
2002
|
KŻ Horn Kraków
|
13
|
418
|
|
91
|
POL 1114
|
Szymon Szczech
|
2003
|
MOS SSW IŁAWA
|
5
|
412
|
|
92
|
POL 11216
|
Jakub Kaminski
|
2003
|
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
|
6
|
406
|
|
93
|
POL 1974
|
Lilly May Niezabitowska
|
2004
|
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
|
11
|
404
|
|
94
|
POL 1126
|
Oliwia Osadcow
|
2004
|
KN Lider Kraków
|
8
|
401
|
|
95
|
POL 66
|
Jakub Kluk
|
2006
|
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
|
10
|
399
|
|
96
|
POL 1570
|
Aleksander Poterański
|
2003
|
MOS SSW IŁAWA
|
6
|
399
|
|
97
|
POL 1274
|
Elżbieta Smyczek
|
2002
|
TS Kuźnia Rybnik
|
12
|
397
|
|
98
|
POL 1532
|
Hanna Okularczyk
|
2003
|
KW LOK Garland Gliwice
|
9
|
394
|
|
99
|
POL 2222
|
Natalia Deja
|
2003
|
KS Spójnia Warszawa
|
9
|
393
|
|
100
|
POL 791
|
Marcin Pietrzak
|
2004
|
WTW Warszawa
|
9
|
393
|
|
101
|
POL 1106
|
Magdalena Jagiełło
|
2002
|
MKS Dwójka Warszawa
|
8
|
393
|
|
102
|
POL 698
|
Ewa Mazur
|
2002
|
UKS Opti Odra Wrocław
|
10
|
392
|
|
103
|
POL 999
|
Joanna Kiełczewska
|
2003
|
JKW Poznań
|
3
|
391
|
|
104
|
POL 1417
|
Bartłomiej Mierzwa
|
2003
|
KW LOK Garland Gliwice
|
10
|
391
|
|
105
|
POL 1985
|
Korneliusz Dębiak
|
2003
|
TKŻ Toruń
|
12
|
386
|
|
106
|
POL 1389
|
Marianna Sienkiewicz
|
2003
|
YKP Warszawa
|
7
|
386
|
|
107
|
POL 1764
|
Dominika Ołowiak
|
2004
|
YKP Gdynia
|
6
|
386
|
|
108
|
POL 1409
|
|
2003
|
UKS Zalew Kielce
|
7
|
383
|
|
109
|
POL 1244
|
Jan Turczynowicz
|
2003
|
KS Spójnia Warszawa
|
7
|
382
|
|
110
|
POL 959
|
Mikołaj Grzybowski
|
2003
|
UKS FIR Warszawa
|
7
|
380
|
|
111
|
POL 1878
|
Mateusz Narloch
|
2005
|
MKŻ Arka Gdynia
|
13
|
378
|
|
112
|
POL 1703
|
Janina Dmochowska
|
2006
|
MKŻ Arka Gdynia
|
9
|
372
|
|
113
|
POL 1854
|
Jakub Bruski
|
2002
|
MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie
|
8
|
370
|
|
114
|
POL 659
|
Rafał Pogorzelski
|
2003
|
Nauticus Yacht Club Olsztyn
|
8
|
368
|
|
115
|
POL 1454
|
Gilbert Guszcza
|
2002
|
UKŻ 7 Białystok
|
6
|
368
|
|
116
|
POL 1999
|
Sebastian Ignaczewski
|
2003
|
KS Spójnia Warszawa
|
9
|
364
|
|
117
|
POL 1802
|
Zuzanna Rodzeń
|
2004
|
MKŻ Arka Gdynia
|
9
|
360
|
|
118
|
POL 1664
|
Antoni Pasich
|
2004
|
UKS Barnim Goleniów
|
7
|
359
|
|
119
|
POL 118
|
Ewa Lewandowska
|
2006
|
KS AZS AWFiS Gdańsk
|
9
|
358
|
|
120
|
POL 9781
|
Emila Chmiel
|
2003
|
WTW Warszawa
|
7
|
358
|
|
121
|
POL 1391
|
Julia Jędrasik
|
2004
|
JUNGA Olsztyn
|
4
|
357
|
|
122
|
POL 1903
|
Tomasz Bendlewski
|
|
JKW Poznań
|
6
|
357
|
|
123
|
POL 859
|
Maksymilian Praga
|
2003
|
UKS FIR Warszawa
|
7
|
355
|
|
124
|
POL 1670
|
Patryk Kukowski
|
2004
|
KS Zatoka Puck
|
5
|
355
|
|
125
|
POL 1248
|
Jan Witkowiak
|
2005
|
JKW Poznań
|
8
|
349
|
|
126
|
POL 1402
|
|
2002
|
UKS Zalew Kielce
|
7
|
346
|
|
127
|
POL 1291
|
Kacper Walęga
|
2005
|
YKP Warszawa
|
8
|
346
|
|
128
|
POL 139
|
Pola Wawrzyniak
|
2004
|
AZS Poznań
|
6
|
344
|
|
129
|
POL 1533
|
Zuzanna Kaplita
|
2002
|
UKS SILESIA Chełm Śląski
|
10
|
344
|
|
130
|
POL 1760
|
Krzysztof Olejnik
|
2005
|
JKW Poznań
|
8
|
344
|
|
131
|
POL 1333
|
Marta Kozieł
|
2002
|
Jacht Klub Koszalin
|
5
|
339
|
|
132
|
POL 1
|
Jakub Pawlak
|
2004
|
OPTI CWM GDYNIA
|
6
|
339
|
|
133
|
POL 1448
|
Natalia Ciszek
|
2002
|
MKS Dwójka Warszawa
|
9
|
338
|
|
134
|
POL 1877
|
Barbara Malarz
|
2002
|
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
|
10
|
335
|
|
135
|
POL 95
|
Dawid Goetz
|
2003
|
AZS Poznań
|
4
|
335
|
|
136
|
POL 1387
|
Mikołaj Górecki
|
2002
|
KN Lider Kraków
|
10
|
335
|
|
137
|
POL 1735
|
Filip Kurczewski
|
2003
|
MKŻ Żnin
|
9
|
335
|
|
138
|
POL 1474
|
Maksymilian Szponer
|
2003
|
KS Zatoka Puck
|
4
|
332
|
|
139
|
POL 1811
|
Oliwia Krajewska
|
2005
|
YKP Gdynia
|
13
|
326
|
|
140
|
POL 1471
|
Zofia Kucharska
|
2006
|
OPTI CWM GDYNIA
|
8
|
323
|
|
141
|
POL 1353
|
Maria Konarzewska
|
2005
|
KS AZS AWFiS Gdańsk
|
7
|
323
|
|
142
|
POL 1546
|
Borys Jarnot-Bałuszek
|
2005
|
YC PTTK Beskid Nowy Sącz
|
9
|
322
|
|
143
|
POL 1659
|
Kordian Kreft
|
2003
|
KS Zatoka Puck
|
6
|
320
|
|
144
|
POL 297
|
Aleksander Hlebowicz
|
2004
|
Nauticus Yacht Club Olsztyn
|
8
|
319
|
|
145
|
POL 1776
|
Kacper Gwóżdz
|
2003
|
YKP Gdynia
|
6
|
316
|
|
146
|
POL 800
|
Karolina Gała
|
2005
|
WTW Warszawa
|
9
|
316
|
|
147
|
POL 497
|
Kacper Młodzianowski
|
2005
|
AZS Poznań
|
5
|
314
|
|
148
|
POL 1584
|
Piotr Flieger
|
2005
|
MKŻ Arka Gdynia
|
9
|
313
|
|
149
|
POL 1887
|
Oliwer Przybylak
|
2004
|
BAZA Mrągowo
|
8
|
313
|
|
150
|
POL 1723
|
Łucja Węglowska
|
2003
|
UKS SILESIA Chełm Śląski
|
11
|
311
|
|
151
|
POL 1269
|
Zuzanna Zasada
|
2006
|
KS Zatoka Puck
|
7
|
308
|
|
152
|
POL 1473
|
Maja Krawczyńska
|
2003
|
OPTI CWM GDYNIA
|
6
|
307
|
|
153
|
POL 1438
|
Bartłomiej Nowak
|
2003
|
JKW Poznań
|
6
|
307
|
|
154
|
POL 1769
|
Brunon Herman
|
2005
|
YKP Warszawa
|
6
|
306
|
|
155
|
POL 20
|
Iwona Wysocka
|
2005
|
SKŻ SŁAWA
|
5
|
304
|
|
156
|
POL 1047
|
|
2002
|
UKS Zalew Kielce
|
6
|
303
|
|
157
|
POL 1019
|
Michał Gonciarz
|
2004
|
JK Pogoria 3 Dąbrowa Górnicza
|
9
|
302
|
|
158
|
POL 2000
|
Ignacy Oźminkowski
|
2004
|
KS Spójnia Warszawa
|
7
|
299
|
|
159
|
POL 1049
|
Gabriela Zawal
|
2002
|
ŻMKS Poznań
|
3
|
298
|
|
160
|
POL 873
|
Gustaw Kwiek
|
2006
|
WTW Warszawa
|
6
|
296
|
|
161
|
POL 6
|
Amelia Potejko
|
2006
|
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
|
9
|
295
|
|
162
|
POL 1224
|
Anna Zroślak
|
2003
|
ŻMKS Poznań
|
2
|
294
|
|
163
|
POL 1443
|
Hubert Łobaczewski
|
2005
|
YKP Gdynia
|
6
|
293
|
|
164
|
POL 1384
|
Amelia Sławińska
|
2016
|
OPTI CWM GDYNIA
|
5
|
286
|
|
165
|
POL 1329
|
Jan Pagacz
|
2003
|
KŻ Horn Kraków
|
8
|
283
|
|
166
|
POL 1599
|
Mateusz Brokoniecki
|
2004
|
UKŻ PISZ
|
5
|
279
|
|
167
|
POL 19
|
Zofia Derwich
|
2002
|
Wolsztyński Klub Żeglarski
|
3
|
278
|
|
168
|
POL 1522
|
Lilianna Lemke
|
2004
|
OPTI CWM GDYNIA
|
9
|
277
|
|
169
|
POL 1586
|
Tytus Czajkowski
|
2004
|
KST Elektryk Grudziądz
|
12
|
276
|
|
170
|
POL 1258
|
Adrianna Krystochowicz
|
2002
|
Uks Mos Ełk
|
6
|
274
|
|
171
|
POL 927
|
Jedrzej Marciniak
|
2004
|
JKW Poznań
|
4
|
272
|
|
172
|
POL 1229
|
Mikołaj Ksobich
|
2002
|
AZS Poznań
|
5
|
263
|
|
173
|
POL 1524
|
Lidia Kalinowska
|
2002
|
Uks Mos Ełk
|
6
|
263
|
|
174
|
POL 1288
|
Fabian Kocięda
|
2007
|
OPTI CWM GDYNIA
|
7
|
260
|
|
175
|
POL 2025
|
Mikołaj Łangowski
|
2005
|
UKS FIR Warszawa
|
6
|
259
|
|
176
|
POL 1580
|
Nawojka Ślusarska
|
2003
|
KŻ Mewa Poznań
|
4
|
257
|
|
177
|
POL 1746
|
Konrad Kurzak
|
2003
|
Klub Sportowy Wiaterni
|
5
|
257
|
|
178
|
POL 1265
|
Maciej Dobrowolski
|
2001
|
UKS Żegluj Lublin
|
4
|
256
|
|
179
|
POL 1611
|
Antoni Nazimek
|
2005
|
JKW Poznań
|
8
|
256
|
|
180
|
POL 1207
|
Maciej Reck
|
2004
|
JKW Poznań
|
5
|
252
|
|
181
|
POL 52
|
Urszula Szymanowska
|
2001
|
Uks Mos Ełk
|
4
|
251
|
|
182
|
POL 1593
|
Michał Terpiłowski
|
2004
|
WTW Warszawa
|
10
|
249
|
|
183
|
POL 1911
|
Kacper Bąk
|
2005
|
KŻ Horn Kraków
|
8
|
249
|
|
184
|
POL 244
|
Jan Mocugowski
|
2005
|
KŻ VI-King Człuchów
|
9
|
247
|
|
185
|
POL 744
|
|
2004
|
UKS Zalew Kielce
|
6
|
242
|
|
186
|
POL 1349
|
Ernest Rojek
|
2002
|
KS AZS AWFiS Gdańsk
|
4
|
240
|
|
187
|
POL 120
|
Nina Łypaczewska
|
2003
|
KW LOK Garland Gliwice
|
11
|
239
|
|
188
|
POL 1590
|
Bartosz Kalicki
|
2003
|
Uks Mos Ełk
|
6
|
238
|
|
189
|
POL 1701
|
Salma Mede
|
2004
|
YKP Gdynia
|
4
|
237
|
|
190
|
POL 1441
|
Małgorzata Figel
|
2006
|
OPTI CWM GDYNIA
|
8
|
235
|
|
191
|
POL 1202
|
Jerzy Sienkiewicz
|
2003
|
YKP Warszawa
|
7
|
234
|
|
192
|
POL 1575
|
Aleksandra Raukuć
|
2004
|
NAUTICUS Olsztyn
|
6
|
234
|
|
193
|
POL 950
|
Krystyna Szpor
|
2006
|
UKS SILESIA Chełm Śląski
|
9
|
232
|
|
194
|
POL 1187
|
Marcel Wolętek
|
2004
|
Nauticus Yacht Club Olsztyn
|
8
|
232
|
|
195
|
POL 1558
|
Aleksander Szczygielski
|
2002
|
KW LOK Garland Gliwice
|
9
|
232
|
|
196
|
POL 1185
|
Miłosz Michalak
|
2005
|
YKP Gdynia
|
4
|
226
|
|
197
|
POL 959
|
Michał Koczorowski
|
2005
|
AZS Poznań
|
6
|
226
|
|
198
|
POL 1
|
Tomasz Gajda
|
2005
|
UKS Barnim Goleniów
|
5
|
223
|
|
199
|
POL 1388
|
|
2005
|
UKS Zalew Kielce
|
7
|
221
|
|
200
|
POL 1403
|
Pola Schmidt
|
2005
|
OPTI CWM GDYNIA
|
10
|
219
|
|
201
|
POL 1048
|
|
2001
|
UKS Zalew Kielce
|
4
|
218
|
|
202
|
POL 1662
|
Kacper Urzędowski
|
2003
|
Klub Sportowy Wiaterni
|
5
|
215
|
|
203
|
POL 1578
|
Natalia Kwiatkowska
|
2003
|
MKŻ Arka Gdynia
|
8
|
214
|
|
204
|
POL 994
|
Dagmara Gil
|
2004
|
YKP Warszawa
|
7
|
214
|
|
205
|
POL 970
|
Wiktor Wojtas
|
2003
|
UKS SILESIA Chełm Śląski
|
12
|
214
|
|
206
|
POL 1225
|
Hanna Sadecka
|
2004
|
TKŻ Toruń
|
9
|
214
|
|
207
|
POL 1598
|
Patrycja Raszczyk
|
2003
|
UKŻ Pisz
|
5
|
213
|
|
208
|
POL 1300
|
Filip Kawałko
|
2005
|
OPTI CWM GDYNIA
|
8
|
212
|
|
209
|
POL 1351
|
Apolonia Malańska
|
2003
|
KS AZS AWFiS Gdańsk
|
7
|
211
|
|
210
|
POL 978
|
Michał Łysiak
|
2003
|
WTW Warszawa
|
5
|
210
|
|
211
|
POL 1336
|
Grzegorz Bartoniek
|
2004
|
TS Kuźnia Rybnik
|
8
|
205
|
|
212
|
POL 1876
|
Zuzanna Reszka
|
2005
|
MKŻ Arka Gdynia
|
10
|
204
|
|
213
|
POL 1648
|
Maksymilian Kalupa
|
2004
|
JKW Poznań
|
5
|
202
|
|
214
|
POL 1480
|
Jan Pasiuk
|
2002
|
BAZA Mrągowo
|
5
|
202
|
|
215
|
POL 1422
|
Dominika Krukowska
|
2002
|
UKS FIR Warszawa
|
7
|
200
|
|
216
|
POL 1246
|
Dominika Raszka
|
2004
|
MKS Dwójka Warszawa
|
5
|
198
|
|
217
|
POL 1772
|
Kornelia Dobaczewska
|
2005
|
MKŻ Żnin
|
8
|
197
|
|
218
|
POL 1645
|
Michał Biedalak
|
2005
|
JKW Poznań
|
6
|
196
|
|
219
|
POL 1856
|
Dominika Werra
|
2002
|
MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie
|
8
|
194
|
|
220
|
POL 1871
|
Zachary Tylkowski
|
2004
|
ŻMKS Poznań
|
2
|
192
|
|
221
|
POL 884
|
Wiktoria Giec
|
2006
|
YKP Warszawa
|
8
|
192
|
|
222
|
POL 1139
|
Hanna Rajchert
|
2004
|
MKS Dwójka Warszawa
|
6
|
190
|
|
223
|
POL 1
|
Jakub Reslerowski
|
2002
|
Wolsztyński Klub Żeglarski
|
3
|
188
|
|
224
|
POL 1758
|
Jeremi Szczukowski
|
2006
|
CHKŻ Chojnice
|
16
|
187
|
|
225
|
POL 1267
|
Robert Szymański
|
2003
|
TS Kuźnia Rybnik
|
8
|
185
|
|
226
|
POL 860
|
Miłosz Małek
|
2002
|
UKS SZKWAŁ Legionowo
|
3
|
184
|
|
227
|
POL 1563
|
Jakub Jabłonski
|
2006
|
MKŻ Arka Gdynia
|
8
|
184
|
|
228
|
POL 1226
|
Teresa Masztalerz
|
2006
|
TKŻ Toruń
|
10
|
183
|
|
229
|
POL 1140
|
Stanisław Grocholewski
|
2005
|
AZS Poznań
|
6
|
183
|
|
230
|
POL 1292
|
Jakub Pietrzak
|
2004
|
OPTI CWM GDYNIA
|
6
|
183
|
|
231
|
POL 168
|
Joanna Lewicka
|
2001
|
AZS UWM Olsztyn
|
3
|
181
|
|
232
|
POL 984
|
Wiktor Matwiejuk
|
2003
|
UKS ŻEGLUJ LUBLIN
|
3
|
180
|
|
233
|
POL 1349
|
Rafał Górski
|
2005
|
KS AZS AWFiS Gdańsk
|
8
|
179
|
|
234
|
POL 189
|
Jakub Jodłowski
|
2002
|
KŻ VI-King Człuchów
|
10
|
179
|
|
235
|
POL 648
|
Katarzyna Wajdowska
|
2004
|
KŻ Horn Kraków
|
7
|
179
|
|
236
|
POL 1666
|
Magdalena Śnieżek
|
2003
|
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
|
10
|
178
|
|
237
|
POL 1439
|
Katarzyna Derwich
|
2002
|
Wolsztyński Klub Żeglarski
|
3
|
178
|
|
238
|
POL 1159
|
Zuzanna Ołowiak
|
2005
|
YKP Gdynia
|
5
|
178
|
|
239
|
POL 5
|
Wojciech Zalewski
|
2003
|
YKP Kraków
|
6
|
176
|
|
240
|
POL 1562
|
Igor Rudek
|
2006
|
MKŻ Arka Gdynia
|
7
|
175
|
|
241
|
POL 1345
|
Alexander Wentzel
|
2002
|
KS AZS AWFiS Gdańsk
|
3
|
174
|
|
242
|
POL 382
|
Marek Mazur
|
2004
|
UKS Opti Odra Wrocław
|
9
|
172
|
|
243
|
POL 1892
|
Jakub Miszczak
|
2004
|
KS Spójnia Warszawa
|
4
|
172
|
|
244
|
POL 1342
|
Franciszek Mikulski
|
|
KS AZS AWFiS GDANŚK
|
5
|
171
|
|
245
|
|
Karolina Tomczyk
|
|
TS Kuźnia Rybnik
|
8
|
171
|
|
246
|
POL 1817
|
Ignacy Rojek
|
2005
|
KS AZS AWFiS Gdańsk
|
4
|
169
|
|
247
|
POL 1470
|
Maciej Placzke
|
2006
|
UKS FIR Warszawa
|
6
|
168
|
|
248
|
POL 1467
|
Mateusz Buło
|
2004
|
BAZA Mrągowo
|
6
|
168
|
|
249
|
POL 1556
|
Maciej Popłonyk
|
2005
|
AZS Poznań
|
2
|
165
|
|
250
|
POL 1292
|
Filip Jarosiewicz
|
2006
|
Lamekla Kartuzy
|
7
|
163
|
|
251
|
POL 1833
|
Jakub Bojczuk
|
2003
|
UKŻ 7 Białystok
|
5
|
162
|
|
252
|
POL 1630
|
Adam Grala
|
2006
|
UKŻ Pisz
|
7
|
162
|
|
253
|
POL 1220
|
Maciej Ilnicki
|
2004
|
CHKŻ Chojnice
|
15
|
160
|
|
254
|
POL 1434
|
Helena Grubba
|
2005
|
KS Zatoka Puck
|
3
|
158
|
|
255
|
POL 1525
|
Hanna Wiszniowska
|
2005
|
JKW Poznań
|
7
|
157
|
|
256
|
POL 91
|
Stanisław Janowicz
|
2003
|
KS AZS AWFiS Gdańsk
|
5
|
154
|
|
257
|
POL 1011
|
Mateusz Słowik
|
2002
|
KŻ Horn Kraków
|
8
|
153
|
|
258
|
POL 4
|
Oskar Sawicki
|
2006
|
UKS Barnim Goleniów
|
5
|
153
|
|
259
|
POL 276
|
Igor Kawałko
|
2007
|
OPTI CWM Gdynia
|
6
|
153
|
|
260
|
POL 1704
|
Maria Suchocka
|
2006
|
MKŻ Arka Gdynia
|
9
|
152
|
|
261
|
POL 11349
|
Martyna Grycuk
|
2003
|
KS AZS AWFiS Gdańsk
|
5
|
152
|
|
262
|
POL 1204
|
Olek Mistur
|
2004
|
TS Kuźnia Rybnik
|
4
|
151
|
|
263
|
POL 1367
|
Maciej Cęgała
|
2004
|
KSCŻ Szczecin
|
4
|
150
|
|
264
|
POL 713
|
Danuta Grudzień
|
|
Jacht Klub POGORIA 3 Dąbrowa Górnicza
|
11
|
148
|
|
265
|
POL 1624
|
Piotr Grabski
|
2005
|
YC ZEFIR DRAKKAR PORAJ
|
10
|
147
|
|
266
|
POL 980
|
Kamil Lenczowski
|
2005
|
KŻ Horn Kraków
|
9
|
146
|
|
267
|
POL 1998
|
Aleksandra Szulska
|
2005
|
OPTI CWM GDYNIA
|
6
|
146
|
|
268
|
POL 345
|
Filip Baran
|
2005
|
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
|
5
|
146
|
|
269
|
POL 479
|
Maciej Żmijewski
|
2005
|
MKŻ Arka Gdynia
|
8
|
145
|
|
270
|
|
Michał Dobrowolski
|
|
KSCŻ Szczecin
|
2
|
143
|
|
271
|
POL 1141
|
Antonina Kurasz
|
2006
|
TKŻ Toruń
|
8
|
143
|
|
272
|
POL 1611
|
Jakub Kaplita
|
2004
|
UKS SILESIA Chełm Śląski
|
12
|
140
|
|
273
|
POL 836
|
Gabriela Cielecka
|
2002
|
YKP Kraków
|
5
|
140
|
|
274
|
POL 332
|
Igor Wójcik
|
2016
|
YK Stal Gdynia
|
4
|
139
|
|
275
|
POL 1131
|
Tymon Bieniecki
|
2003
|
KS AQUA Włocławek
|
5
|
139
|
|
276
|
POL 11874
|
Piotr Tymula
|
2002
|
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
|
4
|
138
|
|
277
|
POL 1163
|
Oliwia Drożynska
|
2004
|
TKŻ Toruń
|
11
|
137
|
|
278
|
POL 1285
|
Wiktor Kwiecinski
|
2001
|
MKŻ Żnin
|
4
|
137
|
|
279
|
POL 765
|
Magdalena Guszcza
|
2005
|
YKP Warszawa
|
7
|
137
|
|
280
|
POL 15861
|
Mateusz Gawlik
|
2002
|
MOSW CHOSZCZNO
|
4
|
136
|
|
281
|
POL 1964
|
Jacek Kalinowski
|
2006
|
UKS Żeglarz Wrocław
|
6
|
136
|
|
282
|
POL 9011
|
Michał Błotniak
|
2003
|
MKS Szkuner Myślibórz
|
3
|
134
|
|
283
|
POL 1155
|
Jakub Piesiewicz
|
2005
|
Gdański Klub Żeglarski
|
2
|
134
|
|
284
|
POL 142
|
Maksymilian Kruczyński
|
2006
|
AZS Poznań
|
4
|
134
|
|
285
|
POL 1018
|
Antoni Lipinski
|
2006
|
LKS Charzykowy
|
10
|
134
|
|
286
|
POL 1329
|
Mariusz Wiercioch
|
2005
|
KŻ Horn Kraków
|
7
|
133
|
|
287
|
POL 1612
|
Filip Noszczynski
|
2005
|
MKŻ Arka Gdynia
|
5
|
132
|
|
288
|
POL 598
|
Maciej Syrzeń
|
2016
|
UKŻ Pisz
|
5
|
131
|
|
289
|
POL 987
|
Szymon Herman
|
|
MLKS KRSJNA Sępolno Krajeńskie
|
4
|
130
|
|
290
|
POL 1828
|
Jakub Michałowski
|
2003
|
BAZA Mrągowo
|
6
|
130
|
|
291
|
POL 258
|
Marta Richert
|
2006
|
MKŻ Arka Gdynia
|
6
|
129
|
|
292
|
POL 1557
|
Mikołaj Stropinski
|
2008
|
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
|
6
|
129
|
|
293
|
POL 1555
|
Hanna Michaleczko
|
2005
|
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
|
4
|
128
|
|
294
|
POL 73
|
Szymon Tymula
|
2002
|
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
|
3
|
128
|
|
295
|
POL 326
|
Julia Kozubowicz
|
2004
|
TS Kuźnia Rybnik
|
10
|
128
|
|
296
|
POL 1324
|
Hugo Skupnik
|
2004
|
TS Kuźnia Rybnik
|
8
|
128
|
|
297
|
POL 381
|
Filip Lenart
|
2005
|
UKS Opti Odra Wrocław
|
7
|
127
|
|
298
|
POL 1057
|
Jakub Jabłoński
|
2001
|
KS AQUA Włocławek
|
4
|
126
|
|
299
|
POL 1219
|
Dominika Sawicka
|
2003
|
UKS Barnim Goleniów
|
4
|
125
|
|
300
|
POL 416
|
Mateusz Smolakowski
|
2005
|
UKS Opti Odra Wrocław
|
3
|
125
|
|
301
|
POL 1603
|
Krzysztof Bruski
|
2005
|
OPTI CWM GDYNIA
|
7
|
122
|
|
302
|
POL 1267
|
Iga Marcisz
|
|
TS Kuźnia
|
11
|
121
|
|
303
|
POL 248
|
Aleksandra Mac
|
2004
|
RTS Opteam Sailing
|
4
|
121
|
|
304
|
|
Mateusz Cogiel
|
|
UKS Szkwał Złocieniec
|
4
|
121
|
|
305
|
POL 1026
|
Antoni Osiński
|
2006
|
TKŻ Toruń
|
9
|
121
|
|
306
|
POL 333
|
Michał Skawinski-Kornik
|
2007
|
YKP Warszawa
|
11
|
120
|
|
307
|
POL 1449
|
Zuzanna Dawidowicz
|
2004
|
UKS MOS EŁK
|
3
|
120
|
|
308
|
POL 847
|
Leon Dura
|
2004
|
Wolsztyński Klub Żeglarski
|
3
|
119
|
|
309
|
POL 1665
|
Paulina Rutkowska
|
2005
|
UKS Żeglarz Wrocław
|
5
|
119
|
|
310
|
POL 180
|
Hanna Burdziej
|
2004
|
MKŻ OPTI Kamień Pomorski
|
3
|
118
|
|
311
|
POL 1759
|
Maksym Kreft
|
2005
|
OPTI CWM Gdynia
|
4
|
118
|
|
312
|
POL 22
|
Igor Wierzbowski
|
2007
|
KŻ Horn Kraków
|
7
|
118
|
|
313
|
|
Piotr Węgrzynski
|
|
Stowarzyszenie Yacht Klub Zefir
|
9
|
117
|
|
314
|
POL 1808
|
Katarzyna Towiańska
|
2003
|
KS AQUA Włocławek
|
4
|
116
|
|
315
|
POL 1610
|
Sara Wiśniewska
|
2005
|
TKŻ Toruń
|
6
|
116
|
|
316
|
POL 1751
|
Miłosz Gabryszewski
|
|
UKS ŻEGLARZ Wrocław
|
6
|
116
|
|
317
|
|
Jakub Macoch
|
|
Stowarzyszenie Yacht Klub Zefir
|
5
|
115
|
|
318
|
POL 1273
|
Edyta Jankowska
|
2006
|
UKŻ Pisz
|
6
|
115
|
|
319
|
POL 1373
|
Wiktor Pawłowski
|
2007
|
CHKŻ Chojnice
|
11
|
115
|
|
320
|
POL 1319
|
Anna Kazukiewicz
|
2005
|
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
|
6
|
115
|
|
321
|
POL 1507
|
Franciszek Siwek
|
2001
|
KSCŻ Szczecin
|
3
|
114
|
|
322
|
POL 1756
|
Konrad Ciernia
|
2006
|
KŻ Horn Kraków
|
9
|
114
|
|
323
|
POL 1051
|
Monika Kempińska
|
|
KS Zjednoczeni Bydgoszcz
|
8
|
113
|
|
324
|
POL 1365
|
Magdalena Skórnóg
|
2006
|
MBSW/UKŻR NIEGOCIN Giżycko
|
3
|
113
|
|
325
|
POL 1516
|
Aleksandra Kuczyńska
|
2003
|
UKS Opti Odra Wrocław
|
4
|
113
|
|
326
|
POL 1509
|
Kamil Bordewicz
|
2002
|
KST Elektryk Grudziądz
|
10
|
112
|
|
327
|
POL 602
|
Igor Szymczyk
|
2005
|
MKS Szkuner Myślibórz
|
3
|
112
|
|
328
|
POL 1771
|
Aleksandra Mańkowska
|
2005
|
TKŻ Toruń
|
9
|
112
|
|
329
|
POL 1488
|
Natalia Burczyńska
|
2005
|
NAUTICUS Olsztyn
|
6
|
112
|
|
330
|
POL 648
|
Maksymilian Kowalczyk
|
2005
|
KŻ Horn Kraków
|
9
|
112
|
|
331
|
|
Kacper Bilewicz
|
|
UKS Szkwał Złocieniec
|
4
|
111
|
|
332
|
POL 415
|
Łukasz Smolakowski
|
2005
|
UKS Opti Odra Wrocław
|
5
|
111
|
|
333
|
POL 1514
|
Tomasz Maciejewicz
|
2002
|
KSCŻ Szczecin
|
4
|
110
|
|
334
|
POL 341
|
Michalina Baran
|
2003
|
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
|
4
|
110
|
|
335
|
|
Karolina Siergiej
|
|
TS Kuźnia Rybnik
|
5
|
110
|
|
336
|
POL 149
|
Ignacy Sławiński
|
2003
|
UKS Żeglarz Wrocław
|
4
|
108
|
|
337
|
POL 1550
|
Julia Kobus
|
2005
|
LKS Charzykowy
|
7
|
108
|
|
338
|
POL 950
|
Nikodem Pytlik
|
2006
|
UKS SILESIA Chełm Śląski
|
7
|
107
|
|
339
|
POL 2003
|
Hubert Bruggemann
|
|
KS ZATOKA PUCK
|
4
|
107
|
|
340
|
|
Stanisław Chilewski
|
|
KS Zjednoczeni Bydgoszcz
|
7
|
107
|
|
341
|
POL 1028
|
Bartosz Dąbrowski
|
2004
|
UKŻ 7 Białystok
|
5
|
106
|
|
342
|
POL 11126
|
Franciszek Niwicki
|
2005
|
KŻ Horn Kraków
|
7
|
105
|
|
343
|
POL 1497
|
Antoni Borkowski
|
|
AZS Poznań
|
3
|
104
|
|
344
|
POL 1657
|
Mikołaj Łuczak
|
|
KS Zjednoczeni Bydgoszcz
|
3
|
104
|
|
345
|
POL 1874
|
Blanka Bobula
|
2007
|
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
|
7
|
104
|
|
346
|
POL 270
|
Stanisław Maik
|
2006
|
UKS BARNIM Goleniów
|
6
|
104
|
|
347
|
POL 1456
|
Tymoteusz Walicki
|
2003
|
UKŻ 7 Białystok
|
3
|
103
|
|
348
|
POL 1138
|
Michał Kuchtyn
|
2007
|
UKS Opti Odra Wrocław
|
4
|
102
|
|
349
|
POL 147
|
Natalia Krawczyńska
|
2006
|
OPTI CWM GDYNIA
|
7
|
102
|
|
350
|
POL 1143
|
Jerzy Welman
|
2002
|
UKS Żegluj Lublin
|
1
|
102
|
|
351
|
POL 1155
|
Nikolas Urba
|
2005
|
SEJK Pogoń Szczecin
|
3
|
100
|
|
352
|
POL 3291
|
Tymon Mika
|
2006
|
KŻ Horn Kraków
|
8
|
100
|
|
353
|
POL 1506
|
Paweł Maciejewicz
|
2005
|
KSCŻ Szczecin
|
3
|
100
|
|
354
|
|
Gustaw Zalewski
|
|
TKŻ Toruń
|
6
|
100
|
|
355
|
POL 1407
|
Jakub Matysik
|
2005
|
YKP Kraków
|
5
|
99
|
|
356
|
POL 1873
|
Alicja Kolasa
|
2006
|
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
|
6
|
99
|
|
357
|
POL 428
|
Sarah Goetz
|
2005
|
AZS Poznań
|
4
|
97
|
|
358
|
POL 257
|
Eryk Rózga
|
2006
|
MKŻ Arka Gdynia
|
8
|
96
|
|
359
|
POL 1872
|
Mikołaj Bazyli
|
2005
|
Jacht Klub Koszalin
|
2
|
95
|
|
360
|
POL 146
|
Jakub Modzalewski
|
2004
|
ŻMKS Poznań
|
2
|
93
|
|
361
|
|
Wiktor Truchan
|
|
UKS MOS EŁK
|
2
|
93
|
|
362
|
POL 20
|
Ignacy Schleifer
|
2003
|
UKS NAVIGO
|
3
|
93
|
|
363
|
POL 1325
|
Łukasz Kuik
|
2005
|
Jacht Klub Koszalin
|
2
|
93
|
|
364
|
POL 1186
|
Michał Paciorek
|
2004
|
UKS SZKWAŁ Legionowo
|
6
|
93
|
|
365
|
POL 395
|
Julia Kaczmarska
|
2008
|
UKS Żeglarz Wrocław
|
6
|
92
|
|
366
|
POL 595
|
Natasha Anolik
|
2006
|
OPTI CWM Gdynia
|
6
|
92
|
|
367
|
|
Bolesław Nesterowicz
|
|
MOS Pisz
|
2
|
92
|
|
368
|
|
Malwina Kowalczyk
|
|
JK Pogoria 3 Dąbrowa Górnicza
|
6
|
92
|
|
369
|
POL 1423
|
Mateusz Kluczka
|
2006
|
UKS Opti Odra Wrocław
|
6
|
92
|
|
370
|
|
Michał Iwanicki
|
|
UKS Szkwał Złocieniec
|
3
|
91
|
|
371
|
POL 1452
|
Antonina Ołowiak
|
2006
|
YKP Gdynia
|
5
|
91
|
|
372
|
POL 1853
|
Gracjan Niczyj
|
2005
|
UKS Żeglarz Wrocław
|
5
|
91
|
|
373
|
POL 1021
|
A Łowicka
|
2005
|
Nauticus Yacht Club Olsztyn
|
4
|
91
|
|
374
|
POL 1798
|
Hanna Ługowska
|
2005
|
YKP Warszawa
|
5
|
90
|
|
375
|
POL 1272
|
Alicja Koczorowski
|
2007
|
AZS Poznań
|
5
|
90
|
|
376
|
POL 1265
|
Bianka Śledzińska
|
2005
|
KS Spójnia Warszawa
|
6
|
90
|
|
377
|
|
Witold Jarecki
|
|
TKŻ Toruń
|
4
|
90
|
|
378
|
|
Jeremi Józefowicz
|
|
TKŻ Toruń
|
5
|
89
|
|
379
|
POL 259
|
Julia Wróblewska
|
2006
|
MKŻ Arka Gdynia
|
8
|
89
|
|
380
|
POL 1224
|
Jakub Szczepanski
|
2006
|
LKS Charzykowy
|
9
|
88
|
|
381
|
POL 1022
|
Filip Kwietniak
|
|
SSW MOS Iława
|
5
|
88
|
|
382
|
POL 1559
|
Jan Suchocki
|
2007
|
MKŻ Arka Gdynia
|
8
|
88
|
|
383
|
POL 829
|
Jacek Guzik
|
2006
|
KŻ Horn Kraków
|
5
|
87
|
|
384
|
|
Anna Stanula
|
|
KŻ Horn Kraków
|
4
|
87
|
|
385
|
POL 1112
|
A Milowski
|
2006
|
Nauticus Yacht Club Olsztyn
|
4
|
86
|
|
386
|
POL 15221
|
Roch Dmuchowski
|
|
SSW MOS Iława
|
5
|
86
|
|
387
|
|
Hieronim Norkiewicz
|
|
UKS Szkwał Złocieniec
|
2
|
85
|
|
388
|
|
Karol Głąbik
|
|
LOK
|
5
|
84
|
|
389
|
POL 1278
|
Magdalena Leśniak
|
2002
|
ŻMKS Poznań
|
2
|
84
|
|
390
|
|
Jakub Kusiak
|
|
UKS Szkwał Złocieniec
|
3
|
84
|
|
391
|
|
Sebastaian Lewandowski
|
|
MKS Szkuner Myślibórz
|
1
|
84
|
|
392
|
POL 11251
|
Iga Wielczyk
|
2004
|
KŻ Horn Kraków
|
4
|
84
|
|
393
|
|
Alicja Tutkowska
|
|
YK Stal Gdynia
|
4
|
84
|
|
394
|
POL 260
|
Alicja Wróblewska
|
2007
|
MKŻ Arka Gdynia
|
6
|
84
|
|
395
|
POL 1686
|
Antoni Krężel
|
2002
|
UKŻ MORiS PSZCZYNA
|
4
|
83
|
|
396
|
POL 14881
|
K Warywoda
|
2005
|
Nauticus Yacht Club Olsztyn
|
4
|
83
|
|
397
|
POL 974
|
Kinga Rekas
|
2006
|
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
|
4
|
83
|
|
398
|
POL 1370
|
Mikołaj Pieczaba
|
2003
|
UKS Żeglarz Wrocław
|
5
|
81
|
|
399
|
POL 791
|
Adam Turczynowicz
|
2005
|
KS Spójnia Warszawa
|
5
|
81
|
|
400
|
POL 991
|
Jan Franzkowiak
|
2004
|
AZS Poznań
|
2
|
78
|
|
401
|
|
Krzysztof Mamcarz
|
|
KS Energetyk
|
3
|
78
|
|
402
|
|
Grzegorz Rusecki
|
|
KS Energetyk
|
4
|
77
|
|
403
|
POL 974
|
Zofia Michałeczko
|
2007
|
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
|
3
|
77
|
|
404
|
POL 77
|
Dominika Fajdasz
|
2005
|
KS Spójnia Warszawa
|
4
|
76
|
|
405
|
POL 1328
|
Gracjan Kaczmarczyk
|
2005
|
MKŻ Arka Gdynia
|
5
|
75
|
|
406
|
|
Igor Wielczyk
|
|
MOS SSW Iława
|
4
|
75
|
|
407
|
POL 13281
|
Jan Doniec
|
2004
|
KŻ Horn Kraków
|
4
|
74
|
|
408
|
POL 985
|
Kinga Furmanek
|
|
SSW MOS Iława
|
4
|
74
|
|
409
|
POL 1683
|
Zofia Zając
|
2002
|
UKŻ MORiS PSZCZYNA
|
5
|
73
|
|
410
|
POL 3773
|
A Wyrzynkiewicz
|
2004
|
Nauticus Yacht Club Olsztyn
|
4
|
73
|
|
411
|
POL 1137
|
Maciej Schiele
|
2004
|
MKS Dwójka Warszawa
|
6
|
72
|
|
412
|
POL 0
|
Danuta Wilska
|
|
KS AZS AWFiS Gdańsk
|
5
|
72
|
|
413
|
POL 1015
|
Michał Mazurowski
|
2005
|
Nauticus Yacht Club Olsztyn
|
1
|
72
|
|
414
|
|
Edmunt Hałabuda
|
|
|
1
|
72
|
|
415
|
|
Alicja Maciejewska
|
|
TKŻ Toruń
|
6
|
71
|
|
416
|
POL 7221
|
A Kwiatkowska
|
2005
|
Nauticus Yacht Club Olsztyn
|
4
|
71
|
|
417
|
POL 1312
|
Michalina Maciejak
|
2008
|
UKS Opti Odra Wrocław
|
6
|
71
|
|
418
|
|
Maciej Wolski
|
|
|
1
|
70
|
|
419
|
POL 646
|
Wiktoria Stachańska
|
2005
|
MOSW CHOSZCZNO
|
3
|
70
|
|
420
|
POL 1301
|
Alicja Michalewska
|
|
SSW MOS Iława
|
5
|
70
|
|
421
|
POL 1543
|
Jan Karnowski
|
2006
|
KS Spójnia Warszawa
|
4
|
69
|
|
422
|
|
Oscar Wielczyk
|
|
MOS SSW Iława
|
4
|
69
|
|
423
|
POL 226
|
Marcel Skubański
|
2005
|
Klub Żeglarski Nysa
|
6
|
69
|
|
424
|
POL 1390
|
Natalia Andrzejewska
|
2002
|
AZS Poznań
|
3
|
68
|
|
425
|
POL 1359
|
Natalia Ziółkowska
|
2007
|
KS AZS AWFiS Gdańsk
|
5
|
68
|
|
426
|
POL 1206
|
Małgorzata Strzeszewska
|
2004
|
AZS Poznań
|
5
|
67
|
|
427
|
POL 1358
|
Nina Kowalska
|
2005
|
KS AZS AWFiS Gdańsk
|
4
|
67
|
|
428
|
POL 1133
|
Joanna Balcerzak
|
2001
|
UKŻ Michałowo
|
3
|
66
|
|
429
|
POL 1549
|
Jakub Tomczyński
|
2004
|
KS Spójnia Warszawa
|
4
|
66
|
|
430
|
POL 741
|
Rorian Grenda
|
2005
|
MKS Szkuner Myślibórz
|
2
|
66
|
|
431
|
|
Konstanty Podwijski
|
|
KS Energetyk
|
4
|
64
|
|
432
|
|
Paulina Cichowska
|
|
MOS SSW Iława
|
2
|
64
|
|
433
|
POL 1857
|
Szymon Szykowny
|
2004
|
MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie
|
5
|
64
|
|
434
|
POL 128
|
Maciej Kasprzak
|
|
SSW MOs Iława
|
5
|
64
|
|
435
|
POL 128
|
Olgiert Nastaj
|
|
SSW MOS Iława
|
3
|
63
|
|
436
|
POL 1136
|
Alek Kuderski
|
2004
|
MKS Dwójka Warszawa
|
4
|
63
|
|
437
|
POL 488
|
Michał Karnacewicz
|
2007
|
Nauticus Yacht club Olsztyn
|
4
|
62
|
|
438
|
|
Gabriel Kubacki
|
|
KŻ Horn Kraków
|
3
|
62
|
|
439
|
POL 1786
|
Kacper Dutkalski
|
2004
|
KS Spójnia Warszawa
|
4
|
62
|
|
440
|
POL 1765
|
Mateusz Dobrzyński
|
2007
|
KS Spójnia Warszawa
|
4
|
61
|
|
441
|
POL 306
|
Agnieszka Zadora
|
2004
|
UKS ŻEGLUJ LUBLIN
|
2
|
60
|
|
442
|
POL 261
|
Aleksandra Zastawna
|
2006
|
MKŻ Arka Gdynia
|
6
|
59
|
|
443
|
POL 868
|
Anatol Novicki
|
2005
|
KS Spójnia Warszawa
|
4
|
59
|
|
444
|
POL 1111
|
L Kwiatkowski
|
2006
|
Nauticus Yacht Club Olsztyn
|
3
|
59
|
|
445
|
POL 930
|
Jan Klinicki
|
|
SSW MOS Iława
|
4
|
59
|
|
446
|
POL 491
|
Luiza Lewandowska
|
2006
|
MKŻ Arka Gdynia
|
3
|
59
|
|
447
|
POL 601
|
Kamil Chojecki
|
2005
|
MKS Szkuner Myślibórz
|
2
|
59
|
|
448
|
POL 1680
|
Paweł Zając
|
2004
|
UKŻ MORiS PSZCZYNA
|
5
|
58
|
|
449
|
POL 1249
|
Karolina Jałoszyńska
|
2006
|
Klub Żeglarski Nysa
|
4
|
58
|
|
450
|
|
Radosław Gałecki
|
|
KS Energetyk
|
5
|
58
|
|
451
|
POL 1684
|
Ignacy Redstowicz
|
2004
|
UKŻ MORiS PSZCZYNA
|
3
|
57
|
|
452
|
POL 11141
|
Julian Podwalski
|
|
SSW MOS Iława
|
4
|
57
|
|
453
|
POL 1830
|
Lidia Łukasik
|
2007
|
UKS Żegluj Lublin
|
5
|
57
|
|
454
|
POL 200
|
Eryk Jabłoński
|
2007
|
OPTI CWM Gdynia
|
2
|
56
|
|
455
|
POL 201
|
Filip Olszewski
|
2015
|
KS Spójnia Warszawa
|
3
|
56
|
|
456
|
|
Jakub Wolski
|
|
|
1
|
56
|
|
457
|
POL 1839
|
Patryk Molski
|
2003
|
UKŻ Michałowo
|
3
|
54
|
|
458
|
POL 32
|
Iwo Reński
|
2005
|
UKS NAVIGO
|
1
|
51
|
|
459
|
|
Karol Maciejewski
|
|
TKŻ Toruń
|
2
|
51
|
|
460
|
POL 925
|
Michalina Pawelczyk
|
2006
|
MKS Dwójka Warszawa
|
3
|
50
|
|
461
|
POL 2004
|
J Daniliuk
|
2016
|
Nauticus Yacht Club Olsztyn
|
3
|
50
|
|
462
|
POL 1522
|
Natalia Chojnowska
|
2007
|
SSW MOS Iłąwa
|
4
|
49
|
|
463
|
POL 1307
|
Agata Dróżyńska
|
2001
|
TKŻ Toruń
|
3
|
48
|
|
464
|
POL 738
|
Jan Bartłomiej Hartel
|
2002
|
KW LOK Garland Gliwice
|
2
|
48
|
|
465
|
POL 1201
|
Krzysztof Ciborowski
|
2007
|
KS Spójnia Warszawa
|
3
|
47
|
|
466
|
POL 18271
|
Oliwia Siedlewska
|
|
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
|
3
|
47
|
|
467
|
POL 1671
|
Tomasz Kowalski
|
2002
|
TKŻ Toruń
|
3
|
47
|
|
468
|
POL 1851
|
Patrycja Kurpiewska
|
2006
|
MKS Dwójka Warszawa
|
3
|
46
|
|
469
|
POL 16
|
Kaja Śledzińska
|
2007
|
KS Spójnia Warszawa
|
4
|
46
|
|
470
|
POL 1840
|
Dawid Sikorski
|
2003
|
UKŻ Michałowo
|
3
|
46
|
|
471
|
POL 951
|
Jakub Kreft
|
2007
|
KŻ VI-King Człuchów
|
2
|
45
|
|
472
|
POL 1436
|
Sylwia Fryziak
|
2004
|
UKS SZKWAŁ Legionowo
|
4
|
44
|
|
473
|
|
Kacper Gellner
|
|
UKS Wiking Zarzecze
|
2
|
43
|
|
474
|
POL 1517
|
Pola Petrykowska
|
2006
|
UKS SZKWAŁ Legionowo
|
5
|
43
|
|
475
|
POL 888
|
Sebastian Midor
|
2003
|
UKS WIKING ZARZECZE
|
4
|
43
|
|
476
|
POL 1758
|
Magdalena Rojniak
|
2004
|
UKS SZKWAŁ Legionowo
|
5
|
42
|
|
477
|
POL 27
|
Zuzanna Tomaszewska
|
2006
|
UKS NAVIGO
|
2
|
42
|
|
478
|
POL 1768
|
Antoni Kiliszek
|
2006
|
MKS Dwójka Warszawa
|
3
|
42
|
|
479
|
POL 1759
|
Jaromir Nowak
|
2004
|
KŻ Horn Kraków
|
4
|
41
|
|
480
|
POL 11133
|
Klaudia Sikorska
|
2001
|
UKŻ MIchałowo
|
2
|
41
|
|
481
|
POL 397
|
Iga Kozło
|
2006
|
UKS Żeglarz Wrocław
|
2
|
40
|
|
482
|
|
Zuzanna Dobrzyniak
|
|
Jacht Klub Koszalin
|
1
|
40
|
|
483
|
POL 1919
|
M Lewandowski
|
2005
|
Nauticus Yacht Club Olsztyn
|
4
|
40
|
|
484
|
POL 1849
|
Leon Malcher
|
2007
|
SKŻ SŁAWA
|
4
|
39
|
|
485
|
|
Natan Gnutek
|
|
KŻ Horn Kraków
|
2
|
39
|
|
486
|
|
Jan Fuk
|
|
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
|
2
|
39
|
|
487
|
|
Oskar Skóra
|
|
KŻ Horn Kraków
|
2
|
38
|
|
488
|
POL 1108
|
Amelia Ciszek
|
2006
|
MKS Dwójka Warszawa
|
2
|
38
|
|
489
|
|
Julia Lisowiec
|
|
UKS Szkwał Złocieniec
|
2
|
37
|
|
490
|
POL 805
|
Mateusz Bartuś
|
2002
|
MKS Dwójka Warszawa
|
2
|
36
|
|
491
|
POL 1837
|
Bartosz Jaworski
|
2003
|
UKŻ Michałowo
|
3
|
36
|
|
492
|
POL 1681
|
Adam Jaskuła
|
2007
|
UKŻ MORiS PSZCZYNA
|
3
|
35
|
|
493
|
POL 1353
|
Kajetan Nawrocki
|
|
MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie
|
2
|
35
|
|
494
|
POL 615
|
Kacper Hodun
|
2005
|
KS Spójnia Warszawa
|
3
|
35
|
|
495
|
|
Miłosz Herzyk
|
|
UKS Wiking Zarzecze
|
3
|
35
|
|
496
|
POL 1356
|
Irma Mezei
|
2005
|
KS AZS AWFiS Gdańsk
|
2
|
34
|
|
497
|
POL 1446
|
Konrad Wlazłowski
|
2005
|
YKP Gdynia
|
2
|
33
|
|
498
|
POL 1682
|
Igor Mizera
|
2004
|
UKŻ MORiS PSZCZYNA
|
4
|
33
|
|
499
|
POL 1288
|
Przemek Wojtasik
|
2005
|
MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie
|
3
|
33
|
|
500
|
|
Natalia Krysta
|
|
UKS Wiking Zarzecze
|
2
|
32
|
|
501
|
|
Filip Oleszczyk
|
|
MKŻR MARINA HOTELE
|
2
|
32
|
|
502
|
POL 1265
|
Mikołaj Grudzień
|
2006
|
UKS Żegluj Lublin
|
2
|
32
|
|
503
|
POL 486
|
Agnieszka Paciorek
|
2005
|
KŻ VI-KING Człuchów
|
2
|
32
|
|
504
|
POL 1325
|
Hanna Gronek
|
2003
|
Jacht Klub Koszalin
|
1
|
32
|
|
505
|
POL 15
|
Adam Rutkowski
|
2006
|
KS Spójnia Warszawa
|
2
|
32
|
|
506
|
POL 1636
|
Szymon Szafranski
|
2004
|
PKM LOK POZNAŃ
|
1
|
32
|
|
507
|
|
Michał Józwik
|
|
KS Energetyk
|
2
|
32
|
|
508
|
|
Martyna Gruszczyńska
|
|
LOK
|
3
|
32
|
|
509
|
POL 1396
|
Mateusz Gąsiorowski
|
2007
|
YK Stal Gdynia
|
3
|
31
|
|
510
|
|
Antonina Skóra
|
|
KŻ Horn Kraków
|
1
|
30
|
|
511
|
|
Hanna Borkowska
|
|
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
|
2
|
30
|
|
512
|
POL 1890
|
Oskar Staszewski
|
2003
|
KŻ VI-KING Człuchów
|
2
|
29
|
|
513
|
POL 14
|
Damian Majda
|
2001
|
SKŻ SŁAWA
|
1
|
29
|
|
514
|
POL 2005
|
Maria Gajdowska
|
2003
|
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
|
3
|
28
|
|
515
|
POL 950
|
Wojciech Bąk
|
2006
|
KŻ VI-KING Człuchów
|
3
|
27
|
|
516
|
POL 1241
|
M Chomik
|
2005
|
Nauticus Yacht Club Olsztyn
|
4
|
27
|
|
517
|
POL 1238
|
Marcin Staniewicz
|
2002
|
Jacht Klub Koszalin
|
1
|
27
|
|
518
|
|
Adrian Majdasz
|
|
MKŻR MARINA HOTELE
|
1
|
27
|
|
519
|
|
|
|
UKS Zalew Kielce
|
2
|
26
|
|
520
|
|
Maja Kreft
|
|
KS Zatoka Puck
|
1
|
25
|
|
521
|
|
Igor Tomczyk
|
|
TS Kuźnia Rybnik
|
2
|
24
|
|
522
|
|
Laura Sternal
|
|
UKS Wiking Zarzecze
|
1
|
24
|
|
523
|
|
Olga Fijak
|
|
UKS Wiking Zarzecze
|
1
|
23
|
|
524
|
|
Dominik Fijak
|
|
UKS Wiking Zarzecze
|
2
|
22
|
|
525
|
|
Mateusz Grzelczyk
|
|
TKŻ Toruń
|
1
|
21
|
|
526
|
|
Filip Mendyk
|
|
KŻ Horn Kraków
|
1
|
20
|
|
527
|
|
Weronika Kowalska
|
|
JKK Tarnobrzeg
|
1
|
20
|
|
528
|
POL 20
|
Oskar Hawliczek
|
2005
|
KS Spójnia Warszawa
|
1
|
19
|
|
529
|
POL 1838
|
Damian Siekierko
|
2007
|
UKŻ Michałowo
|
2
|
19
|
|
530
|
POL 919
|
Michał Ślusarczyk
|
2004
|
JKW Poznań
|
1
|
19
|
|
531
|
POL 870
|
Michał Krzemiński
|
2004
|
UKS SZKWAŁ Legionowo
|
3
|
18
|
|
532
|
|
Jakub Oblonk
|
|
TS Kuźnia Rybnik
|
2
|
18
|
|
533
|
POL 17
|
Gabriela Fajdasz
|
2007
|
KS Spójnia Warszawa
|
2
|
18
|
|
534
|
POL 1050
|
Szymon Rosa
|
2006
|
ŻMKS Poznań
|
2
|
16
|
|
535
|
POL 349
|
Jakub Banach
|
2004
|
LKS Charzykowy
|
1
|
16
|
|
536
|
POL 2
|
Emilia Rudnicka
|
2007
|
KS Spójnia Warszawa
|
1
|
14
|
|
537
|
|
Mikołaj Dabrowski
|
|
UKS Żeglarz Wrocław
|
2
|
13
|
|
538
|
|
Karolina Mendyk
|
|
KŻ Horn Kraków
|
1
|
13
|
|
539
|
|
Jan Borychowski
|
|
YKP Warszawa
|
2
|
13
|
|
540
|
POL 1474
|
Jan Wojciechowski
|
2005
|
LKS Charzykowy
|
2
|
12
|
|
541
|
POL 1891
|
Piotr Stolorz
|
|
MBSW/UKŻR
|
1
|
10
|
|
542
|
|
Jakub Szuchniewicz
|
|
MKS Dwójka Warszawa
|
1
|
10
|
|
543
|
POL 723
|
Oskar Kuczynski
|
2006
|
LKS Charzykowy
|
3
|
10
|
|
544
|
POL 1836
|
Robert Ostaszewski
|
|
UKŻ Michalowo
|
2
|
9
|
|
545
|
|
Joanna Lichwa
|
|
KN Lider Kraków
|
1
|
8
|
|
546
|
|
Amelia Buska
|
|
MKS Dwójka Warszawa
|
1
|
8
|
|
547
|
POL 59
|
Martyna Fedyk
|
2003
|
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
|
1
|
8
|
|
548
|
POL 960
|
Róża Stolarska
|
2005
|
UKS SZKWAŁ Legionowo
|
3
|
7
|
|
549
|
POL 65
|
Mikołaj Stryjek
|
2005
|
UKS SZKWAŁ Legionowo
|
1
|
6
|
|
550
|
|
Filip Midor
|
|
UKS Wiking Zarzecze
|
3
|
5
|
|
551
|
POL 1275
|
Andrzej Nowakowski
|
2004
|
UKS SZKWAŁ Legionowo
|
2
|
4
|
|
552
|
POL 1819
|
Filip Sikorski
|
2006
|
Opty Ustka
|
2
|
2
|
|
553
|
POL 1838
|
Marta Drozdowska
|
2006
|
UKŻ MIchałowo
|
2
|
2
|
|
554
|
|
Lidia Jakubowska
|
|
KS Zatoka Puck
|
1
|
1
|
|
555
|
POL 988
|
Stanisław Magier
|
2006
|
MKS Dwójka Warszawa
|
1
|
1
|
|
556
|
|
Dawid Midor
|
|
UKS Wiking Zarzecze
|
1
|
1
|
|
557
|
POL 127
|
Stanisław Gałuszka
|
2004
|
UKŻ Pisz
|
1
|
1
|
|
558
|
POL 1437
|
Michał Rasiński
|
2015
|
UKS SZKWAŁ Legionowo
|
1
|
1
|
|
559
|
POL 1399
|
Igor Haufa
|
2003
|
PKM LOK POZNAŃ
|
1
|
1
|
|
560
|
|
Michał Kuczmarski
|
|
YKP Warszawa
|
1
|
1
|
|
561
|
|
Artur Szymański
|
|
TS Kuźnia Rybnik
|
1
|
1
|
|
562
|
|
Zofia Jachymska
|
|
TS Kuźnia Rybnik
|
1
|
1
|
|
563
|
POL 1840
|
Ewa Balcerzak
|
2003
|
UKŻ Michałowo
|
1
|
1
|
|