PSKO PUCHAR POLSKI PSKO 

PUCHAR POLSKI PSKO

kl. OPTIMIST A

 
Zawodnik
L.r. Pkt.  

1

POL 1947 Agnieszka Pawłowska CHKŻ Chojnice

5

729.00

2

POL 1751 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice

6

724.50

3

POL 2000 Ignacy Oźminkowski KS Spójnia Warszawa

6

718.50

4

POL 1943 Rafał Pogorzelski CHKŻ Chojnice

5

717.00

5

POL 1879 Ludwik Grzelak KS Spójnia Warszawa

6

714.00

6

POL 1865 Paulina Rutkowska YKP Gdynia

5

709.50

7

POL 2177 Patryk Chełkowski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko

5

703.50

8

POL 2071 Mateusz Gwóźdź YKP Gdynia

7

703.50

9

POL 2072 Gracjan Grzech YKP Gdynia

5

699.00

10

POL 2070 Gustaw Micinski YKP Gdynia

5

699.00

11

POL 1982 Jan Witkowiak YKP Gdynia

7

693.00

12

POL 188 Joanna Cymerman UKS Barnim Goleniów

7

690.00

13

POL 1674 Szczepan Damasiewicz YKP Gdynia

6

687.00

14

POL 1444 Oskar Ponto YKP Gdynia

5

678.00

15

POL 1827 Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk

5

678.00

16

POL 1 Jeremi Dąbrowski UKS Barnim Goleniów

5

678.00

17

POL 1758 Jeremi Szczukowski CHKŻ Chojnice

6

663.00

18

POL 1764 Dominika Ołowiak YKP Gdynia

8

652.50

19

POL 2552 Maciej Ilinski YKP Gdynia

7

649.50

20

POL 1867 Pola Dzik YKP Gdynia

4

646.50

21

--- --- --- ---

636.00

22

POL 1906 Gustaw Kwiek KS Spójnia Warszawa

6

631.50

23

POL 1576 Antoni Sopata AZS Poznań

6

618.00

24

POL 2068 Kacper Bąk KŻ Horn Kraków

6

594.00

25

POL 1915 Filip Fajfer KŻ Horn Kraków

5

588.00

26

POL 2020 Emila Roszkowska KS Spójnia Warszawa

6

586.50

27

POL 1661 Jan Gierzynski KS ZATOKA Puck

5

582.00

28

POL 1936 Mateusz Gigielewicz MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko

6

576.00

29

POL 1626 Alexander Ponto YKP Gdynia

6

574.50

30

POL 1903 Tomasz Bendlewski YKP Gdynia

6

558.00

31

POL 2101 Mikołaj Bazyli KSW BALTIC DZIWNÓW

8

547.50

32

POL 2024 Michał Jaroszek KSW BALTIC DZIWNÓW

8

546.00

33

POL 1923 Krzysztof Olejnik UKS Barnim Goleniów

5

541.50

34

POL 1390 Kacper Młodzianowski AZS Poznań

6

538.50

35

--- --- --- ---

538.50

36

POL 1981 Joanna Fabisiak MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko

6

535.50

37

POL 2044 Wiktor Robaczewski SSW MOS Iława

4

525.00

38

POL 1712 Jakub Kluk MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko

6

522.00

39

POL 1804 Hanna Burdziej KSW BALTIC DZIWNÓW

8

522.00

40

--- --- --- ---

513.00

41

POL 2074 Karolina Gała KS Spójnia Warszawa

6

507.00

42

POL 1660 Zuzanna Figel OPTI CWM GDYNIA

4

504.00

43

--- --- --- ---

502.50

44

POL 1348 Maria Konarzewska KS AZS AWFiS Gdańsk

5

487.50

45

--- --- --- ---

481.50

46

POL 1799 Iwo Reński YKP Gdynia

6

480.00

47

--- --- --- ---

471.00

48

POL 1452 Antonina Ołowiak YKP Gdynia

6

460.50

49

POL 1611 Antoni Nazimek JKW Poznań

6

459.00

50

POL 1999 Jakub Tomczyński KS Spójnia Warszawa

5

457.50

51

POL 1018 Antoni Lipinski LKS Charzykowy

6

454.50

52

POL 1985 Korneliusz Dębiak CHKŻ Chojnice

5

451.50

53

POL 1923 Jakub Dąbek SSW MOS Iława

6

451.50

54

POL 411 Dominika Fajdasz KS Spójnia Warszawa

6

445.50

55

--- --- --- ---

438.00

56

POL 2090 Maria Suchocka MKŻ Arka Gdynia

6

436.50

57

POL 1623 Alicja Przybyłek AZS Poznań

6

436.50

58

POL 1614 Iga Wielczyk SSW MOS Iława

6

435.00

59

--- --- --- ---

432.00

60

POL 1608 Jakub Kaminski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko

6

418.50

61

POL 920 Maksymilian Kruczyński AZS Poznań

6

417.00

62

POL 1806 Zuzanna Dominikowska KSW BALTIC DZIWNÓW

7

417.00

63

POL 1978 Patryk Furmanek SSW MOS Iława

6

411.00

64

--- --- --- ---

403.50

65

POL 1937 Mikołaj Merkler YKP Gdynia

3

402.00

66

POL 2033 Julia Schmidt OPTI CWM GDYNIA

4

390.00

67

--- --- --- ---

390.00

68

POL 1428 Stefan Marciniak AZS POZNAŃ

6

382.50

69

POL 186 Maciej Cymerman UKS Barnim Goleniów

6

376.50

70

POL 1522 Tymoteusz Wysocki YKP Gdynia

6

357.00

71

--- --- --- ---

349.50

72

POL 2006 Amelia Potejko MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO

5

340.50

73

POL 2100 Bianka Śledzińska KS Spójnia Warszawa

5

339.00

74

POL 203 Małgorzata Figel OPTI CWM GDYNIA

5

331.50

75

--- --- --- ---

325.50

76

POL 1159 Zuzanna Ołowiak YKP Gdynia

4

318.00

77

POL 2605 Magdalena Skórnóg MBSW/UKŻR NIEGOCIN Giżycko

6

310.50

78

POL 2112 Jerzy Sukow YKP Gdynia

8

300.00

79

POL 412 Filip Olszewski KS Spójnia Warszawa

6

294.00

80

POL 1140 Aleksandra Borucka AZS Poznań

6

291.00

81

POL 1667 Marcel Bisewski YKP Gdynia

5

283.50

82

POL 1246 Franciszek Massalski MKS Dwójka Warszawa

4

279.00

83

POL 2403 Pola Schmidt OPTI CWM GDYNIA

7

273.00

84

POL 1448 Szymon Rozum MKS Dwójka Warszawa

5

271.50

85

POL 0 Jan Borowiak KS Dobra Marina

5

268.50

86

POL 2077 Dominika Grala MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko

6

268.50

87

POL 991 Karolina Gajdzinska AZS Poznań

6

267.00

88

POL 1916 Katarzyna Wajdowska KŻ Horn Kraków

4

259.50

89

POL 1114 Szymon Szczech SSW MOS Iława

4

252.00

90

POL 1443 Hubert Łobaczewski YKP Gdynia

2

250.50

91

POL 1525 Hanna Wiszniowska JKW Poznań

6

249.00

92

POL 1739 Jakub Modzalewski ŻMKS Poznań

5

244.50

93

POL 1757 Rafał Górski KS AZS AWFiS Gdańsk

5

243.00

94

POL 1926 Miłosz Michalak YKP Gdynia

5

237.00

95

--- --- --- ---

231.00

96

--- --- --- ---

223.50

97

POL 1988 Michalina Pawelczyk MKS Dwójka Warszawa

4

217.50

98

POL 1959 Michał Koczorowski AZS Poznań

4

217.50

99

POL 1645 Michał Biedalak JKW Poznań

5

216.00

100

--- --- --- ---

213.00

101

--- --- --- ---

213.00

102

POL 1851 Patrycja Kurpiewska MKS Dwójka Warszawa

5

211.50

103

POL 2119 Aleksander Bury MKŻ Arka Gdynia

6

205.50

104

POL 1788 Antoni Kiliszek MKS Dwójka Warszawa

5

205.50

105

POL 16 Maksymilian Kowalczyk KŻ Horn Kraków

4

205.50

106

POL 0 Hubert Adamów KS Dobra Marina

5

201.00

107

POL 1362 Kamil Stemplewski MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO

5

190.50

108

POL 2075 Paweł Gerłachowski YKP Gdynia

2

186.00

109

POL 1973 Aleksandra Mac Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

3

181.50

110

POL 1763 Julian Podwalski SSW MOS Iława

6

175.50

111

POL 1559 Jan Suchocki MKŻ Arka Gdynia

6

168.00

112

POL 1460 Aleksandra Jakubowska ŻMKS Poznań

4

159.00

113

POL 1960 Miłosz Samek KSCŻ Szczecin

5

154.50

114

POL 1262 Wiktoria Hałabaty KSW BALTIC DZIWNÓW

8

144.00

115

POL 1860 Filip Lenart KSW BALTIC DZIWNÓW

8

139.50

116

--- --- --- ---

120.00

117

--- --- --- ---

108.00

118

--- --- --- ---

94.50

119

--- --- --- ---

94.50

120

--- --- --- ---

90.00

121

POL 39 Andrzej Nycz PKM LOK POZNAŃ

2

82.50

122

--- --- --- ---

82.50

123

--- --- --- ---

81.00

124

--- --- --- ---

78.00

125

POL 2206 Hanna Korsak MKS Dwójka Warszawa

4

72.00

126

POL 2080 Karolina Jałoszyńska Klub Żeglarski Nysa

3

66.00

127

POL 926 Zofia Prądzyńska CHKŻ Chojnice

1

54.00

128

--- --- --- ---

46.50

129

POL 1474 Agnieszka Jankowiak ŻMKS Poznań

4

46.50

130

--- --- --- ---

43.50

131

POL 1209 Wanda Szylinska KSCŻ Szczecin

3

39.00

132

--- --- --- ---

28.50

133

POL 1870 Teodor Kasprzyk ŻMKS Poznań

3

28.50

134

--- --- --- ---

28.50

135

--- --- --- ---

16.50

136

--- --- --- ---

16.50

137

--- --- --- ---

15.00

138

POL 1439 Paweł Sikora PKM LOK POZNAŃ

2

12.00

139

POL 1622 Stanisław Cholewicki JKW Poznań

2

4.50

140

POL 255 Illya Zaradny PKM LOK POZNAŃ

1

4.50

141

--- --- --- ---

4.50

© 2018 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet

Ranking

Ranking PSKO tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów na formularzu PSKO. Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska, wyrazić zgody na deklaracji członkowskiej zawodnika i posiadać nr licencji PZŻ.

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres lp.oksp@tkatnok