PSKO ELIMINACJE DO MŚ i ME 

ELIMINACJE DO MŚ i ME

kl. OPTIMIST A

 
Zawodnik
L.r. Pkt.  

1

POL 1943 Rafał Pogorzelski CHKŻ Chojnice

3

86.00

2

POL 2070 Gustaw Micinski YKP Gdynia

3

82.00

3

POL 2177 Patryk Chełkowski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko

3

77.00

4

POL 1751 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice

3

72.00

5

POL 1947 Agnieszka Pawłowska CHKŻ Chojnice

3

70.00

6

POL 1444 Oskar Ponto YKP Gdynia

3

69.00

7

POL 1865 Paulina Rutkowska YKP Gdynia

3

68.00

8

POL 1982 Jan Witkowiak YKP Gdynia

3

66.00

9

POL 2072 Gracjan Grzech YKP Gdynia

3

64.00

10

POL 2071 Mateusz Gwóźdź YKP Gdynia

3

64.00

11

POL 2000 Ignacy Oźminkowski KS Spójnia Warszawa

3

64.00

12

POL 1879 Ludwik Grzelak KS Spójnia Warszawa

3

63.00

13

POL 1674 Szczepan Damasiewicz YKP Gdynia

3

61.00

14

POL 1867 Pola Dzik YKP Gdynia

3

60.00

15

POL 1661 Jan Gierzynski KS ZATOKA Puck

3

58.00

16

POL 1 Jeremi Dąbrowski UKS Barnim Goleniów

3

57.00

17

POL 1764 Dominika Ołowiak YKP Gdynia

3

56.00

18

POL 1758 Jeremi Szczukowski CHKŻ Chojnice

3

55.00

19

POL 188 Joanna Cymerman UKS Barnim Goleniów

3

53.00

20

POL 2552 Maciej Ilinski YKP Gdynia

3

52.00

21

POL 1915 Filip Fajfer KŻ Horn Kraków

3

51.00

22

POL 1827 Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk

3

48.00

23

POL 1903 Tomasz Bendlewski YKP Gdynia

3

43.00

24

POL 2068 Kacper Bąk KŻ Horn Kraków

3

40.00

25

POL 1906 Gustaw Kwiek KS Spójnia Warszawa

3

34.00

26

POL 1576 Antoni Sopata AZS Poznań

3

33.00

27

POL 2020 Emila Roszkowska KS Spójnia Warszawa

3

31.00

28

--- --- --- ---

31.00

29

--- --- --- ---

27.00

30

POL 1937 Mikołaj Merkler YKP Gdynia

2

22.00

31

POL 2044 Wiktor Robaczewski SSW MOS Iława

3

20.00

32

POL 1390 Kacper Młodzianowski AZS Poznań

3

19.00

33

POL 1626 Alexander Ponto YKP Gdynia

3

17.00

34

POL 1981 Joanna Fabisiak MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko

3

16.00

35

POL 2024 Michał Jaroszek KSW BALTIC DZIWNÓW

3

16.00

36

POL 1348 Maria Konarzewska KS AZS AWFiS Gdańsk

3

16.00

37

--- --- --- ---

15.00

38

POL 2090 Maria Suchocka MKŻ Arka Gdynia

3

14.00

39

--- --- --- ---

13.00

40

POL 1452 Antonina Ołowiak YKP Gdynia

3

13.00

41

--- --- --- ---

11.00

42

POL 1018 Antoni Lipinski LKS Charzykowy

3

11.00

43

POL 1608 Jakub Kaminski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko

3

11.00

44

--- --- --- ---

10.00

45

POL 1712 Jakub Kluk MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko

3

10.00

46

POL 1936 Mateusz Gigielewicz MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko

3

10.00

47

POL 1660 Zuzanna Figel OPTI CWM GDYNIA

2

9.00

48

POL 2101 Mikołaj Bazyli KSW BALTIC DZIWNÓW

3

8.00

49

POL 1799 Iwo Reński YKP Gdynia

3

7.00

50

POL 2074 Karolina Gała KS Spójnia Warszawa

3

6.00

51

POL 1443 Hubert Łobaczewski YKP Gdynia

1

6.00

52

POL 1804 Hanna Burdziej KSW BALTIC DZIWNÓW

3

6.00

53

POL 1923 Krzysztof Olejnik UKS Barnim Goleniów

3

3.00

54

POL 186 Maciej Cymerman UKS Barnim Goleniów

2

1.00

© 2018 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet

Ranking

Ranking PSKO tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów na formularzu PSKO. Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska, wyrazić zgody na deklaracji członkowskiej zawodnika i posiadać nr licencji PZŻ.

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres lp.oksp@tkatnok