Nazwa regat Wsp. M-c (pkt)  

Mistrzostwa PSKO grupy B - Jezioro Niegocin

25-08-2017 - 27-08-2017

B 2.0

13 (188 pkt.)

-

Mistrzostwa PSKO grupy B - Jezioro Niegocin

25-08-2017 - 27-08-2017

B 2.0

50 (151 pkt.)

-

Mistrzostwa PSKO grupy B - Jezioro Niegocin

25-08-2017 - 27-08-2017

B 2.0

124 (77 pkt.)

-

Mistrzostwa PSKO grupy B - Jezioro Niegocin

25-08-2017 - 27-08-2017

B 2.0

176 (25 pkt.)

-

Mistrzostwa PSKO grupy B - Jezioro Niegocin

25-08-2017 - 27-08-2017

B 2.0

180 (21 pkt.)

-

Mistrzostwa PSKO grupy B - Jezioro Niegocin

25-08-2017 - 27-08-2017

B 2.0

182 (19 pkt.)

-

Mistrzostwa PSKO grupy B - Jezioro Niegocin

25-08-2017 - 27-08-2017

B 2.0

197 (4 pkt.)

-

Mistrzostwa PSKO grupy B - Jezioro Niegocin

25-08-2017 - 27-08-2017

B 2.0

218 (1 pkt.)

-

Mistrzostwa PSKO grupy B - Jezioro Niegocin

25-08-2017 - 27-08-2017

B 2.0

266 (1 pkt.)

-

Mistrzostwa PSKO grupy B - Jezioro Niegocin

25-08-2017 - 27-08-2017

B 2.0

274 (1 pkt.)

-

Mistrzostwa PSKO grupy B - Jezioro Niegocin

25-08-2017 - 27-08-2017

B 2.0

284 (1 pkt.)

-

Mistrzostwa PSKO grupy B - Jezioro Niegocin

25-08-2017 - 27-08-2017

B 2.0

301 (1 pkt.)

-

Mistrzostwa PSKO grupy B - Jezioro Niegocin

25-08-2017 - 27-08-2017

B 2.0

302 (1 pkt.)

-

Mistrzostwa PSKO grupy B - Jezioro Niegocin

25-08-2017 - 27-08-2017

B 2.0

304 (1 pkt.)

-

Mistrzostwa PSKO grupy B - Jezioro Niegocin

25-08-2017 - 27-08-2017

B 2.0

323 (1 pkt.)

-

Mistrzostwa PSKO grupy B - Jezioro Niegocin

25-08-2017 - 27-08-2017

B 2.0

324 (1 pkt.)

-

Mistrzostwa PSKO grupy B - Jezioro Niegocin

25-08-2017 - 27-08-2017

B 2.0

326 (1 pkt.)

-

Mistrzostwa PSKO grupy B - Jezioro Niegocin

25-08-2017 - 27-08-2017

B 2.0

357 (1 pkt.)

-

Mistrzostwa PSKO grupy B - Jezioro Niegocin

25-08-2017 - 27-08-2017

B 2.0

361 (1 pkt.)

-

Mistrzostwa PSKO grupy B - Jezioro Niegocin

25-08-2017 - 27-08-2017

B 2.0

363 (1 pkt.)

-

Mistrzostwa PSKO grupy B - Jezioro Niegocin

25-08-2017 - 27-08-2017

B 2.0

368 (1 pkt.)

-

Mistrzostwa PSKO grupy B - Jezioro Niegocin

25-08-2017 - 27-08-2017

B 2.0

369 (1 pkt.)

-

Mistrzostwa PSKO grupy B - Jezioro Niegocin

25-08-2017 - 27-08-2017

B 2.0

371 (1 pkt.)

-

Mistrzostwa PSKO grupy B - Jezioro Niegocin

25-08-2017 - 27-08-2017

B 2.0

373 (1 pkt.)

-

Mistrzostwa PSKO grupy B - Jezioro Niegocin

25-08-2017 - 27-08-2017

B 2.0

387 (1 pkt.)

-

Mistrzostwa PSKO grupy B - Jezioro Niegocin

25-08-2017 - 27-08-2017

B 2.0

390 (1 pkt.)

-

Mistrzostwa PSKO grupy B - Jezioro Niegocin

25-08-2017 - 27-08-2017

B 2.0

391 (1 pkt.)

-

Mistrzostwa PSKO grupy B - Jezioro Niegocin

25-08-2017 - 27-08-2017

B 2.0

398 (1 pkt.)

-

Mistrzostwa PSKO grupy B - Jezioro Niegocin

25-08-2017 - 27-08-2017

B 2.0

410 (1 pkt.)

-

XXVII Śląski Puchar Optimista - Rybnik

21-04-2017 - 23-04-2017

B 1.6

10 (151 pkt.)

-

Srebrny Żagiel Optimista - Kiekrz

04-08-2017 - 06-08-2017

B 1.6

14 (147 pkt.)

-

Puchar Warszawy - Jezioro Zegrzyńskie

26-05-2017 - 28-05-2017

B 1.6

33 (128 pkt.)

-

XXVII Śląski Puchar Optimista - Rybnik

21-04-2017 - 23-04-2017

B 1.6

34 (127 pkt.)

-

EBERSPACHER Puchar Mazur - Jezioro Niegocin

07-07-2017 - 09-07-2017

B 1.6

35 (126 pkt.)

-

XXVII Śląski Puchar Optimista - Rybnik

21-04-2017 - 23-04-2017

B 1.6

56 (105 pkt.)

-

XXVII Śląski Puchar Optimista - Rybnik

21-04-2017 - 23-04-2017

B 1.6

58 (103 pkt.)

-

XXVII Śląski Puchar Optimista - Rybnik

21-04-2017 - 23-04-2017

B 1.6

65 (96 pkt.)

-

XXVII Śląski Puchar Optimista - Rybnik

21-04-2017 - 23-04-2017

B 1.6

67 (94 pkt.)

-

XXVII Śląski Puchar Optimista - Rybnik

21-04-2017 - 23-04-2017

B 1.6

76 (85 pkt.)

-

Puchar Warszawy - Jezioro Zegrzyńskie

26-05-2017 - 28-05-2017

B 1.6

76 (85 pkt.)

-

XXVII Śląski Puchar Optimista - Rybnik

21-04-2017 - 23-04-2017

B 1.6

77 (84 pkt.)

-

XXVII Śląski Puchar Optimista - Rybnik

21-04-2017 - 23-04-2017

B 1.6

78 (83 pkt.)

-

Puchar Warszawy - Jezioro Zegrzyńskie

26-05-2017 - 28-05-2017

B 1.6

79 (82 pkt.)

-

XXVII Śląski Puchar Optimista - Rybnik

21-04-2017 - 23-04-2017

B 1.6

87 (74 pkt.)

-

XXVII Śląski Puchar Optimista - Rybnik

21-04-2017 - 23-04-2017

B 1.6

88 (73 pkt.)

-

EBERSPACHER Puchar Mazur - Jezioro Niegocin

07-07-2017 - 09-07-2017

B 1.6

92 (69 pkt.)

-

XXVII Śląski Puchar Optimista - Rybnik

21-04-2017 - 23-04-2017

B 1.6

94 (67 pkt.)

-

XXVII Śląski Puchar Optimista - Rybnik

21-04-2017 - 23-04-2017

B 1.6

98 (63 pkt.)

-

XXVII Śląski Puchar Optimista - Rybnik

21-04-2017 - 23-04-2017

B 1.6

99 (62 pkt.)

-

Puchar Trenerów - Gdynia

17-07-2017 - 19-07-2017

B 1.6

99 (62 pkt.)

-

XXVII Śląski Puchar Optimista - Rybnik

21-04-2017 - 23-04-2017

B 1.6

102 (59 pkt.)

-

XXVII Śląski Puchar Optimista - Rybnik

21-04-2017 - 23-04-2017

B 1.6

103 (58 pkt.)

-

Puchar Warszawy - Jezioro Zegrzyńskie

26-05-2017 - 28-05-2017

B 1.6

108 (53 pkt.)

-

Puchar Warszawy - Jezioro Zegrzyńskie

26-05-2017 - 28-05-2017

B 1.6

109 (52 pkt.)

-

EBERSPACHER Puchar Mazur - Jezioro Niegocin

07-07-2017 - 09-07-2017

B 1.6

113 (48 pkt.)

-

Puchar Warszawy - Jezioro Zegrzyńskie

26-05-2017 - 28-05-2017

B 1.6

116 (45 pkt.)

-

Puchar Warszawy - Jezioro Zegrzyńskie

26-05-2017 - 28-05-2017

B 1.6

117 (44 pkt.)

-

Puchar Warszawy - Jezioro Zegrzyńskie

26-05-2017 - 28-05-2017

B 1.6

121 (40 pkt.)

-

Puchar Warszawy - Jezioro Zegrzyńskie

26-05-2017 - 28-05-2017

B 1.6

125 (36 pkt.)

-

Srebrny Żagiel Optimista - Kiekrz

04-08-2017 - 06-08-2017

B 1.6

132 (29 pkt.)

-

EBERSPACHER Puchar Mazur - Jezioro Niegocin

07-07-2017 - 09-07-2017

B 1.6

142 (19 pkt.)

-

XXI Memoriał Ottona Weilanda - Charzykowy

19-05-2017 - 21-05-2017

B 1.6

143 (18 pkt.)

-

EBERSPACHER Puchar Mazur - Jezioro Niegocin

07-07-2017 - 09-07-2017

B 1.6

152 (9 pkt.)

-

XXI Memoriał Ottona Weilanda - Charzykowy

19-05-2017 - 21-05-2017

B 1.6

228 (1 pkt.)

-

XXI Memoriał Ottona Weilanda - Charzykowy

19-05-2017 - 21-05-2017

B 1.6

230 (1 pkt.)

-

XXI Memoriał Ottona Weilanda - Charzykowy

19-05-2017 - 21-05-2017

B 1.6

240 (1 pkt.)

-

EBERSPACHER Puchar Mazur - Jezioro Niegocin

07-07-2017 - 09-07-2017

B 1.6

177 (1 pkt.)

-

EBERSPACHER Puchar Mazur - Jezioro Niegocin

07-07-2017 - 09-07-2017

B 1.6

184 (1 pkt.)

-

Puchar Trenerów - Gdynia

17-07-2017 - 19-07-2017

B 1.6

193 (1 pkt.)

-

Puchar Trenerów - Gdynia

17-07-2017 - 19-07-2017

B 1.6

197 (1 pkt.)

-

Puchar Trenerów - Gdynia

17-07-2017 - 19-07-2017

B 1.6

216 (1 pkt.)

-

Puchar Trenerów - Gdynia

17-07-2017 - 19-07-2017

B 1.6

267 (1 pkt.)

-

Srebrny Żagiel Optimista - Kiekrz

04-08-2017 - 06-08-2017

B 1.6

196 (1 pkt.)

-

Puchar Burmistrza Pszczyny - Łąka

09-06-2017 - 11-06-2017

B 1.0

2 (99 pkt.)

-

Nauticus Cup - Olsztyn

30-09-2017 - 01-10-2017

B 1.0

5 (96 pkt.)

-

Nauticus Cup - Olsztyn

30-09-2017 - 01-10-2017

B 1.0

7 (94 pkt.)

-

XVII Regaty Puchar Żubra - Zalew Siemianówka

24-06-2017 - 25-06-2017

B 1.0

10 (91 pkt.)

-

Nauticus Cup - Olsztyn

30-09-2017 - 01-10-2017

B 1.0

13 (88 pkt.)

-

Puchar Opti - Gdynia

09-09-2017 - 10-09-2017

B 1.0

15 (86 pkt.)

-

Puchar Burmistrza Pszczyny - Łąka

09-06-2017 - 11-06-2017

B 1.0

19 (82 pkt.)

-

Rybnickie Regaty Żeglarskie - Rybnik

07-04-2017 - 09-04-2017

B 1.0

20 (81 pkt.)

-

Rybnickie Regaty Żeglarskie - Rybnik

07-04-2017 - 09-04-2017

B 1.0

21 (80 pkt.)

-

Rybnickie Regaty Żeglarskie - Rybnik

07-04-2017 - 09-04-2017

B 1.0

22 (79 pkt.)

-

VI Regaty Optysiowe - Zalew Włocławski

09-09-2017 - 10-09-2017

B 1.0

22 (79 pkt.)

-

XVII Regaty Puchar Żubra - Zalew Siemianówka

24-06-2017 - 25-06-2017

B 1.0

23 (78 pkt.)

-

Puchar ŻNINA - Małe Jezioro w Żninie

02-09-2017 - 03-09-2017

B 1.0

24 (77 pkt.)

-

VI Regaty Optysiowe - Zalew Włocławski

09-09-2017 - 10-09-2017

B 1.0

24 (77 pkt.)

-

VI Regaty Optysiowe - Zalew Włocławski

09-09-2017 - 10-09-2017

B 1.0

27 (74 pkt.)

-

Puchar Burmistrza Pszczyny - Łąka

09-06-2017 - 11-06-2017

B 1.0

28 (73 pkt.)

-

Puchar Ziemi Złocienieckiej - Jezioro Siecino,Złocieniec

10-06-2017 - 11-06-2017

B 1.0

29 (72 pkt.)

-

Puchar ŻNINA - Małe Jezioro w Żninie

02-09-2017 - 03-09-2017

B 1.0

32 (69 pkt.)

-

Rybnickie Regaty Żeglarskie - Rybnik

07-04-2017 - 09-04-2017

B 1.0

33 (68 pkt.)

-

Puchar ŻNINA - Małe Jezioro w Żninie

02-09-2017 - 03-09-2017

B 1.0

33 (68 pkt.)

-

VI Regaty Optysiowe - Zalew Włocławski

09-09-2017 - 10-09-2017

B 1.0

33 (68 pkt.)

-

Puchar Burmistrza Pszczyny - Łąka

09-06-2017 - 11-06-2017

B 1.0

34 (67 pkt.)

-

VI Regaty Optysiowe - Zalew Włocławski

09-09-2017 - 10-09-2017

B 1.0

34 (67 pkt.)

-

V Ogólnopolskie Regaty Kacper-Sailor - Poraj

24-06-2017 - 26-06-2017

B 1.0

36 (65 pkt.)

-

Rybnickie Regaty Żeglarskie - Rybnik

07-04-2017 - 09-04-2017

B 1.0

37 (64 pkt.)

-

Puchar Ziemi Złocienieckiej - Jezioro Siecino,Złocieniec

10-06-2017 - 11-06-2017

B 1.0

37 (64 pkt.)

-

Puchar Lata - Charzykowy

01-07-2017 - 02-07-2017

B 1.0

37 (64 pkt.)

-

VI Regaty Optysiowe - Zalew Włocławski

09-09-2017 - 10-09-2017

B 1.0

37 (64 pkt.)

-

VI Regaty Optysiowe - Zalew Włocławski

09-09-2017 - 10-09-2017

B 1.0

37 (64 pkt.)

-

VI Regaty Optysiowe - Zalew Włocławski

09-09-2017 - 10-09-2017

B 1.0

37 (64 pkt.)

-

Puchar Ziemi Złocienieckiej - Jezioro Siecino,Złocieniec

10-06-2017 - 11-06-2017

B 1.0

38 (63 pkt.)

-

Puchar Ziemi Złocienieckiej - Jezioro Siecino,Złocieniec

10-06-2017 - 11-06-2017

B 1.0

40 (61 pkt.)

-

Puchar ŻNINA - Małe Jezioro w Żninie

02-09-2017 - 03-09-2017

B 1.0

40 (61 pkt.)

-

Puchar ŻNINA - Małe Jezioro w Żninie

02-09-2017 - 03-09-2017

B 1.0

41 (60 pkt.)

-

Rybnickie Regaty Żeglarskie - Rybnik

07-04-2017 - 09-04-2017

B 1.0

42 (59 pkt.)

-

Puchar ŻNINA - Małe Jezioro w Żninie

02-09-2017 - 03-09-2017

B 1.0

43 (58 pkt.)

-

Puchar Lata - Charzykowy

01-07-2017 - 02-07-2017

B 1.0

44 (57 pkt.)

-

Puchar Burmistrza Pszczyny - Łąka

09-06-2017 - 11-06-2017

B 1.0

45 (56 pkt.)

-

Nauticus Cup - Olsztyn

30-09-2017 - 01-10-2017

B 1.0

45 (56 pkt.)

-

Rybnickie Regaty Żeglarskie - Rybnik

07-04-2017 - 09-04-2017

B 1.0

53 (48 pkt.)

-

Rybnickie Regaty Żeglarskie - Rybnik

07-04-2017 - 09-04-2017

B 1.0

54 (47 pkt.)

-

Rybnickie Regaty Żeglarskie - Rybnik

07-04-2017 - 09-04-2017

B 1.0

56 (45 pkt.)

-

V Ogólnopolskie Regaty Kacper-Sailor - Poraj

24-06-2017 - 26-06-2017

B 1.0

57 (44 pkt.)

-

Rybnickie Regaty Żeglarskie - Rybnik

07-04-2017 - 09-04-2017

B 1.0

59 (42 pkt.)

-

Puchar Burmistrza Pszczyny - Łąka

09-06-2017 - 11-06-2017

B 1.0

59 (42 pkt.)

-

Rybnickie Regaty Żeglarskie - Rybnik

07-04-2017 - 09-04-2017

B 1.0

60 (41 pkt.)

-

Rybnickie Regaty Żeglarskie - Rybnik

07-04-2017 - 09-04-2017

B 1.0

61 (40 pkt.)

-

Rybnickie Regaty Żeglarskie - Rybnik

07-04-2017 - 09-04-2017

B 1.0

62 (39 pkt.)

-

Puchar Ziemi Złocienieckiej - Jezioro Siecino,Złocieniec

10-06-2017 - 11-06-2017

B 1.0

62 (39 pkt.)

-

Puchar Lata - Charzykowy

01-07-2017 - 02-07-2017

B 1.0

62 (39 pkt.)

-

Nauticus Cup - Olsztyn

30-09-2017 - 01-10-2017

B 1.0

62 (39 pkt.)

-

Puchar Burmistrza Pszczyny - Łąka

09-06-2017 - 11-06-2017

B 1.0

64 (37 pkt.)

-

Rybnickie Regaty Żeglarskie - Rybnik

07-04-2017 - 09-04-2017

B 1.0

65 (36 pkt.)

-

Regaty Pomarańczowe im. M Skubija - Iława

03-06-2017 - 04-06-2017

B 1.0

65 (36 pkt.)

-

Rybnickie Regaty Żeglarskie - Rybnik

07-04-2017 - 09-04-2017

B 1.0

66 (35 pkt.)

-

Puchar Burmistrza Pszczyny - Łąka

09-06-2017 - 11-06-2017

B 1.0

66 (35 pkt.)

-

Rybnickie Regaty Żeglarskie - Rybnik

07-04-2017 - 09-04-2017

B 1.0

67 (34 pkt.)

-

Puchar Ziemi Złocienieckiej - Jezioro Siecino,Złocieniec

10-06-2017 - 11-06-2017

B 1.0

67 (34 pkt.)

-

Puchar Ziemi Złocienieckiej - Jezioro Siecino,Złocieniec

10-06-2017 - 11-06-2017

B 1.0

68 (33 pkt.)

-

Puchar Burmistrza Pszczyny - Łąka

09-06-2017 - 11-06-2017

B 1.0

68 (33 pkt.)

-

Rybnickie Regaty Żeglarskie - Rybnik

07-04-2017 - 09-04-2017

B 1.0

69 (32 pkt.)

-

Puchar Burmistrza Pszczyny - Łąka

09-06-2017 - 11-06-2017

B 1.0

69 (32 pkt.)

-

V Ogólnopolskie Regaty Kacper-Sailor - Poraj

24-06-2017 - 26-06-2017

B 1.0

69 (32 pkt.)

-

Puchar Lata - Charzykowy

01-07-2017 - 02-07-2017

B 1.0

69 (32 pkt.)

-

Puchar Ziemi Złocienieckiej - Jezioro Siecino,Złocieniec

10-06-2017 - 11-06-2017

B 1.0

70 (31 pkt.)

-

Puchar Burmistrza Pszczyny - Łąka

09-06-2017 - 11-06-2017

B 1.0

71 (30 pkt.)

-

V Ogólnopolskie Regaty Kacper-Sailor - Poraj

24-06-2017 - 26-06-2017

B 1.0

71 (30 pkt.)

-

Puchar Ziemi Złocienieckiej - Jezioro Siecino,Złocieniec

10-06-2017 - 11-06-2017

B 1.0

72 (29 pkt.)

-

Puchar Burmistrza Pszczyny - Łąka

09-06-2017 - 11-06-2017

B 1.0

72 (29 pkt.)

-

Puchar Lata - Charzykowy

01-07-2017 - 02-07-2017

B 1.0

72 (29 pkt.)

-

3 Memoriał Krzysztofa Zawalskiego - Górki Zachodnie

02-09-2017 - 03-09-2017

B 1.0

72 (29 pkt.)

-

Puchar Ziemi Złocienieckiej - Jezioro Siecino,Złocieniec

10-06-2017 - 11-06-2017

B 1.0

73 (28 pkt.)

-

V Ogólnopolskie Regaty Kacper-Sailor - Poraj

24-06-2017 - 26-06-2017

B 1.0

73 (28 pkt.)

-

V Ogólnopolskie Regaty Kacper-Sailor - Poraj

24-06-2017 - 26-06-2017

B 1.0

74 (27 pkt.)

-

Puchar Ziemi Złocienieckiej - Jezioro Siecino,Złocieniec

10-06-2017 - 11-06-2017

B 1.0

75 (26 pkt.)

-

Puchar Ziemi Złocienieckiej - Jezioro Siecino,Złocieniec

10-06-2017 - 11-06-2017

B 1.0

76 (25 pkt.)

-

Puchar Lata - Charzykowy

01-07-2017 - 02-07-2017

B 1.0

76 (25 pkt.)

-

Puchar Ziemi Złocienieckiej - Jezioro Siecino,Złocieniec

10-06-2017 - 11-06-2017

B 1.0

77 (24 pkt.)

-

Puchar Burmistrza Pszczyny - Łąka

09-06-2017 - 11-06-2017

B 1.0

77 (24 pkt.)

-

Puchar Opti - Gdynia

09-09-2017 - 10-09-2017

B 1.0

77 (24 pkt.)

-

Puchar Burmistrza Pszczyny - Łąka

09-06-2017 - 11-06-2017

B 1.0

79 (22 pkt.)

-

Puchar Burmistrza Pszczyny - Łąka

09-06-2017 - 11-06-2017

B 1.0

80 (21 pkt.)

-

V Ogólnopolskie Regaty Kacper-Sailor - Poraj

24-06-2017 - 26-06-2017

B 1.0

81 (20 pkt.)

-

3 Memoriał Krzysztofa Zawalskiego - Górki Zachodnie

02-09-2017 - 03-09-2017

B 1.0

87 (14 pkt.)

-

3 Memoriał Krzysztofa Zawalskiego - Górki Zachodnie

02-09-2017 - 03-09-2017

B 1.0

88 (13 pkt.)

-

Puchar Lata - Charzykowy

01-07-2017 - 02-07-2017

B 1.0

90 (11 pkt.)

-

3 Memoriał Krzysztofa Zawalskiego - Górki Zachodnie

02-09-2017 - 03-09-2017

B 1.0

90 (11 pkt.)

-

3 Memoriał Krzysztofa Zawalskiego - Górki Zachodnie

02-09-2017 - 03-09-2017

B 1.0

91 (10 pkt.)

-

3 Memoriał Krzysztofa Zawalskiego - Górki Zachodnie

02-09-2017 - 03-09-2017

B 1.0

95 (6 pkt.)

-

Regaty Pomarańczowe im. M Skubija - Iława

03-06-2017 - 04-06-2017

B 1.0

98 (3 pkt.)

-

Puchar Opti - Gdynia

09-09-2017 - 10-09-2017

B 1.0

99 (2 pkt.)

-

Puchar KS Zatoka - Puck

05-05-2017 - 06-05-2017

B 1.0

145 (1 pkt.)

-

Puchar KS Zatoka - Puck

05-05-2017 - 06-05-2017

B 1.0

185 (1 pkt.)

-

Puchar KS Zatoka - Puck

05-05-2017 - 06-05-2017

B 1.0

186 (1 pkt.)

-

Puchar KS Zatoka - Puck

05-05-2017 - 06-05-2017

B 1.0

188 (1 pkt.)

-

Puchar KS Zatoka - Puck

05-05-2017 - 06-05-2017

B 1.0

193 (1 pkt.)

-

Puchar KS Zatoka - Puck

05-05-2017 - 06-05-2017

B 1.0

199 (1 pkt.)

-

Puchar KS Zatoka - Puck

05-05-2017 - 06-05-2017

B 1.0

200 (1 pkt.)

-

Puchar KS Zatoka - Puck

05-05-2017 - 06-05-2017

B 1.0

204 (1 pkt.)

-

Puchar KS Zatoka - Puck

05-05-2017 - 06-05-2017

B 1.0

208 (1 pkt.)

-

Puchar Trzech Ryb - Jezioro Niegocin

16-06-2017 - 18-06-2017

B 1.0

127 (1 pkt.)

-

Puchar Trzech Ryb - Jezioro Niegocin

16-06-2017 - 18-06-2017

B 1.0

156 (1 pkt.)

-

3 Memoriał Krzysztofa Zawalskiego - Górki Zachodnie

02-09-2017 - 03-09-2017

B 1.0

102 (1 pkt.)

-

3 Memoriał Krzysztofa Zawalskiego - Górki Zachodnie

02-09-2017 - 03-09-2017

B 1.0

103 (1 pkt.)

-

Puchar Opti - Gdynia

09-09-2017 - 10-09-2017

B 1.0

100 (1 pkt.)

-

Puchar Opti - Gdynia

09-09-2017 - 10-09-2017

B 1.0

106 (1 pkt.)

-

Puchar Opti - Gdynia

09-09-2017 - 10-09-2017

B 1.0

107 (1 pkt.)

-

Puchar Opti - Gdynia

09-09-2017 - 10-09-2017

B 1.0

114 (1 pkt.)

-

Puchar Opti - Gdynia

09-09-2017 - 10-09-2017

B 1.0

130 (1 pkt.)

-

Puchar Opti - Gdynia

09-09-2017 - 10-09-2017

B 1.0

136 (1 pkt.)

-

Puchar Opti - Gdynia

09-09-2017 - 10-09-2017

B 1.0

139 (1 pkt.)

-

Puchar Opti - Gdynia

09-09-2017 - 10-09-2017

B 1.0

141 (1 pkt.)

-

Puchar Opti - Gdynia

09-09-2017 - 10-09-2017

B 1.0

142 (1 pkt.)

-

Puchar Opti - Gdynia

09-09-2017 - 10-09-2017

B 1.0

146 (1 pkt.)

-

Puchar Opti - Gdynia

09-09-2017 - 10-09-2017

B 1.0

147 (1 pkt.)

-

XXIII Międznarodowe Reg. Puch. Beskidów - Jezioro Żywieckie

01-09-2017 - 03-09-2017

B 0.5

2 (49 pkt.)

-

Puchar Nysy - Jezioro Nyskie

20-05-2017 - 21-05-2017

B 0.5

3 (48 pkt.)

-

BAŁTYCKI PUCHAR KLAS - J. Jamno

15-07-2017 - 16-07-2017

B 0.5

3 (48 pkt.)

-

XXIII Międznarodowe Reg. Puch. Beskidów - Jezioro Żywieckie

01-09-2017 - 03-09-2017

B 0.5

3 (48 pkt.)

-

III Puchar Polski Południowo Zachodniej - Zalew Mietkowski

17-06-2017 - 18-06-2017

B 0.5

4 (47 pkt.)

-

Puchar Nysy - Jezioro Nyskie

20-05-2017 - 21-05-2017

B 0.5

5 (46 pkt.)

-

Inter Puchar Zagłębia - Dąbrowa Górnicza

12-05-2017 - 14-05-2017

B 0.5

7 (44 pkt.)

-

III Puchar Polski Południowo Zachodniej - Zalew Mietkowski

17-06-2017 - 18-06-2017

B 0.5

7 (44 pkt.)

-

Puchar LZS - Charzykowy

30-09-2017 - 01-10-2017

B 0.5

7 (44 pkt.)

-

XVIII Puchar Prezydenta Krakowa - Kraków Bagry

30-09-2017 - 01-10-2017

B 0.5

7 (44 pkt.)

-

Żeglarski Puchar Burmistrza Człuchowa - Człuchów

17-06-2017 - 18-06-2017

B 0.5

8 (43 pkt.)

-

Inter Puchar Zagłębia - Dąbrowa Górnicza

12-05-2017 - 14-05-2017

B 0.5

9 (42 pkt.)

-

Puchar Dnia Morza - Międzybrodzie Bialskie

01-07-2017 - 02-07-2017

B 0.5

9 (42 pkt.)

-

Chojnicki Złoty konik Morski - Charzykowy

29-07-2017 - 30-07-2017

B 0.5

9 (42 pkt.)

-

Żeglarski Puchar Wójta Gminy Człuchów - Człuchów

23-09-2017 - 24-09-2017

B 0.5

9 (42 pkt.)

-

Zakończenie Sezonu KOZŻ - Kraków Bagry

21-10-2017 - 22-10-2017

B 0.5

9 (42 pkt.)

-

Inter Puchar Zagłębia - Dąbrowa Górnicza

12-05-2017 - 14-05-2017

B 0.5

10 (41 pkt.)

-

Puchar Starosty Chojnickiego - Charzykowy

13-05-2017 - 14-05-2017

B 0.5

10 (41 pkt.)

-

BAŁTYCKI PUCHAR KLAS - J. Jamno

15-07-2017 - 16-07-2017

B 0.5

10 (41 pkt.)

-

Inter Puchar Zagłębia - Dąbrowa Górnicza

12-05-2017 - 14-05-2017

B 0.5

11 (40 pkt.)

-

XXIII Międznarodowe Reg. Puch. Beskidów - Jezioro Żywieckie

01-09-2017 - 03-09-2017

B 0.5

11 (40 pkt.)

-

Inter Puchar Zagłębia - Dąbrowa Górnicza

12-05-2017 - 14-05-2017

B 0.5

12 (39 pkt.)

-

Puchar Prezydenta Miasta Torunia - Port Drzewny

13-05-2017 - 14-05-2017

B 0.5

12 (39 pkt.)

-

Puchar TKŻ - Jezioro Chełmżyńskie

03-06-2017 - 04-06-2017

B 0.5

12 (39 pkt.)

-

Puchar Lata - Olsztyn

17-06-2017 - 18-06-2017

B 0.5

12 (39 pkt.)

-

XXIII Międznarodowe Reg. Puch. Beskidów - Jezioro Żywieckie

01-09-2017 - 03-09-2017

B 0.5

12 (39 pkt.)

-

Puchar Dnia Morza - Międzybrodzie Bialskie

01-07-2017 - 02-07-2017

B 0.5

13 (38 pkt.)

-

BAŁTYCKI PUCHAR KLAS - J. Jamno

15-07-2017 - 16-07-2017

B 0.5

13 (38 pkt.)

-

Inter Puchar Zagłębia - Dąbrowa Górnicza

12-05-2017 - 14-05-2017

B 0.5

14 (37 pkt.)

-

Puchar Prezydenta Miasta Torunia - Port Drzewny

13-05-2017 - 14-05-2017

B 0.5

14 (37 pkt.)

-

Żeglarski Dzień Dziecka - Kraków Bagry

27-05-2017 - 28-05-2017

B 0.5

14 (37 pkt.)

-

XXII Regaty o Puchar Prezydenta Ełku -

27-05-2017 - 28-05-2017

B 0.5

14 (37 pkt.)

-

Puchar SAFEGE - Małe Jezioro w Żninie

17-06-2017 - 18-06-2017

B 0.5

14 (37 pkt.)

-

Puchar Lata - Olsztyn

17-06-2017 - 18-06-2017

B 0.5

14 (37 pkt.)

-

Inter Puchar Zagłębia - Dąbrowa Górnicza

12-05-2017 - 14-05-2017

B 0.5

15 (36 pkt.)

-

Puchar Prezydenta Miasta Torunia - Port Drzewny

13-05-2017 - 14-05-2017

B 0.5

15 (36 pkt.)

-

Żeglarski Dzień Dziecka - Kraków Bagry

27-05-2017 - 28-05-2017

B 0.5

15 (36 pkt.)

-

Puchar TKŻ - Jezioro Chełmżyńskie

03-06-2017 - 04-06-2017

B 0.5

15 (36 pkt.)

-

Puchar SAFEGE - Małe Jezioro w Żninie

17-06-2017 - 18-06-2017

B 0.5

15 (36 pkt.)

-

Puchar Dnia Morza - Międzybrodzie Bialskie

01-07-2017 - 02-07-2017

B 0.5

15 (36 pkt.)

-

Chojnicki Złoty konik Morski - Charzykowy

29-07-2017 - 30-07-2017

B 0.5

15 (36 pkt.)

-

IV Ogólnopolskie Regaty o Puchar Mariny - Jezioro Tarnobrzeskie

01-04-2017 - 02-04-2017

B 0.5

16 (35 pkt.)

-

Otwarte Mistrzostwa LOK - j. Dzierżno Małe

02-05-2017 - 03-05-2017

B 0.5

16 (35 pkt.)

-

Inter Puchar Zagłębia - Dąbrowa Górnicza

12-05-2017 - 14-05-2017

B 0.5

16 (35 pkt.)

-

Puchar Starosty Chojnickiego - Charzykowy

13-05-2017 - 14-05-2017

B 0.5

16 (35 pkt.)

-

Puchar TKŻ - Jezioro Chełmżyńskie

03-06-2017 - 04-06-2017

B 0.5

16 (35 pkt.)

-

Puchar SAFEGE - Małe Jezioro w Żninie

17-06-2017 - 18-06-2017

B 0.5

16 (35 pkt.)

-

Regaty o Puchar Marszałka woj. Dolnośląsk. - Zalew Mietkowski

29-07-2017 - 30-07-2017

B 0.5

16 (35 pkt.)

-

XVIII Puchar Prezydenta Krakowa - Kraków Bagry

30-09-2017 - 01-10-2017

B 0.5

16 (35 pkt.)

-

XXII Regaty o Puchar Prezydenta Ełku -

27-05-2017 - 28-05-2017

B 0.5

17 (34 pkt.)

-

Puchar Dnia Morza - Międzybrodzie Bialskie

01-07-2017 - 02-07-2017

B 0.5

17 (34 pkt.)

-

Otwarte Mistrzostwa Małopolski i KOZŻ - Kraków Bagry

03-06-2017 - 05-06-2017

B 0.5

17 (34 pkt.)

-

XVIII Puchar Prezydenta Krakowa - Kraków Bagry

30-09-2017 - 01-10-2017

B 0.5

17 (34 pkt.)

-

Zakończenie Sezonu KOZŻ - Kraków Bagry

21-10-2017 - 22-10-2017

B 0.5

17 (34 pkt.)

-

Inter Puchar Zagłębia - Dąbrowa Górnicza

12-05-2017 - 14-05-2017

B 0.5

18 (33 pkt.)

-

Żeglarski Dzień Dziecka - Kraków Bagry

27-05-2017 - 28-05-2017

B 0.5

18 (33 pkt.)

-

Puchar Dnia Morza - Międzybrodzie Bialskie

01-07-2017 - 02-07-2017

B 0.5

18 (33 pkt.)

-

XVIII Puchar Prezydenta Krakowa - Kraków Bagry

30-09-2017 - 01-10-2017

B 0.5

18 (33 pkt.)

-

IV Ogólnopolskie Regaty o Puchar Mariny - Jezioro Tarnobrzeskie

01-04-2017 - 02-04-2017

B 0.5

19 (32 pkt.)

-

Inter Puchar Zagłębia - Dąbrowa Górnicza

12-05-2017 - 14-05-2017

B 0.5

19 (32 pkt.)

-

Żeglarski Dzień Dziecka - Kraków Bagry

27-05-2017 - 28-05-2017

B 0.5

19 (32 pkt.)

-

XXII Regaty o Puchar Prezydenta Ełku -

27-05-2017 - 28-05-2017

B 0.5

19 (32 pkt.)

-

Puchar Starosty Powiatu Sępoleńskiego - Jezioro Sępoleńskie

24-06-2017 - 25-06-2017

B 0.5

19 (32 pkt.)

-

Puchar Polski Zachodniej - Jezioro Sławskie

24-06-2017 - 25-06-2017

B 0.5

19 (32 pkt.)

-

XXIII Międznarodowe Reg. Puch. Beskidów - Jezioro Żywieckie

01-09-2017 - 03-09-2017

B 0.5

19 (32 pkt.)

-

Inter Puchar Zagłębia - Dąbrowa Górnicza

12-05-2017 - 14-05-2017

B 0.5

20 (31 pkt.)

-

XXII Regaty o Puchar Prezydenta Ełku -

27-05-2017 - 28-05-2017

B 0.5

20 (31 pkt.)

-

Puchar Dnia Morza - Międzybrodzie Bialskie

01-07-2017 - 02-07-2017

B 0.5

20 (31 pkt.)

-

BAŁTYCKI PUCHAR KLAS - J. Jamno

15-07-2017 - 16-07-2017

B 0.5

20 (31 pkt.)

-

Puchar Burmistrza, Regaty Św. Wawrzyńca - Jezioro Sępoleńskie

19-08-2017 - 20-08-2017

B 0.5

20 (31 pkt.)

-

Puchar Komandora ChKŻ - Charzykowy

09-09-2017 - 10-09-2017

B 0.5

20 (31 pkt.)

-

XVIII Puchar Prezydenta Krakowa - Kraków Bagry

30-09-2017 - 01-10-2017

B 0.5

20 (31 pkt.)

-

Puchar Nysy - Jezioro Nyskie

20-05-2017 - 21-05-2017

B 0.5

21 (30 pkt.)

-

Żeglarski Dzień Dziecka - Kraków Bagry

27-05-2017 - 28-05-2017

B 0.5

21 (30 pkt.)

-

Żeglarski Puchar Burmistrza Człuchowa - Człuchów

17-06-2017 - 18-06-2017

B 0.5

21 (30 pkt.)

-

Regaty z okazji Dnia Morza - Kiekrz

24-06-2017 - 25-06-2017

B 0.5

21 (30 pkt.)

-

Puchar Dnia Morza - Międzybrodzie Bialskie

01-07-2017 - 02-07-2017

B 0.5

21 (30 pkt.)

-

BAŁTYCKI PUCHAR KLAS - J. Jamno

15-07-2017 - 16-07-2017

B 0.5

21 (30 pkt.)

-

Puchar Burmistrza, Regaty Św. Wawrzyńca - Jezioro Sępoleńskie

19-08-2017 - 20-08-2017

B 0.5

21 (30 pkt.)

-

XXIII Międznarodowe Reg. Puch. Beskidów - Jezioro Żywieckie

01-09-2017 - 03-09-2017

B 0.5

21 (30 pkt.)

-

XI Żeglarskie Mistrzostwa Kartuz - Jezioro Wielkie Brodno

23-09-2017 - 24-09-2017

B 0.5

21 (30 pkt.)

-

Żeglarski Dzień Dziecka - Kraków Bagry

27-05-2017 - 28-05-2017

B 0.5

22 (29 pkt.)

-

XXII Regaty o Puchar Prezydenta Ełku -

27-05-2017 - 28-05-2017

B 0.5

22 (29 pkt.)

-

Puchar Dnia Morza - Międzybrodzie Bialskie

01-07-2017 - 02-07-2017

B 0.5

22 (29 pkt.)

-

Puchar Starosty Powiatu Sępoleńskiego - Jezioro Sępoleńskie

24-06-2017 - 25-06-2017

B 0.5

22 (29 pkt.)

-

Otwarte Mistrzostwa Małopolski i KOZŻ - Kraków Bagry

03-06-2017 - 05-06-2017

B 0.5

22 (29 pkt.)

-

XI Żeglarskie Mistrzostwa Kartuz - Jezioro Wielkie Brodno

23-09-2017 - 24-09-2017

B 0.5

22 (29 pkt.)

-

Żeglarski Dzień Dziecka - Kraków Bagry

27-05-2017 - 28-05-2017

B 0.5

23 (28 pkt.)

-

XXII Regaty o Puchar Prezydenta Ełku -

27-05-2017 - 28-05-2017

B 0.5

23 (28 pkt.)

-

Puchar TKŻ - Jezioro Chełmżyńskie

03-06-2017 - 04-06-2017

B 0.5

23 (28 pkt.)

-

Puchar Dnia Morza - Międzybrodzie Bialskie

01-07-2017 - 02-07-2017

B 0.5

23 (28 pkt.)

-

Puchar Starosty Powiatu Sępoleńskiego - Jezioro Sępoleńskie

24-06-2017 - 25-06-2017

B 0.5

23 (28 pkt.)

-

Puchar Burmistrza, Regaty Św. Wawrzyńca - Jezioro Sępoleńskie

19-08-2017 - 20-08-2017

B 0.5

23 (28 pkt.)

-

XI Żeglarskie Mistrzostwa Kartuz - Jezioro Wielkie Brodno

23-09-2017 - 24-09-2017

B 0.5

23 (28 pkt.)

-

Żeglarski Dzień Dziecka - Kraków Bagry

27-05-2017 - 28-05-2017

B 0.5

24 (27 pkt.)

-

XXII Regaty o Puchar Prezydenta Ełku -

27-05-2017 - 28-05-2017

B 0.5

24 (27 pkt.)

-

Regaty z okazji Dnia Morza - Kiekrz

24-06-2017 - 25-06-2017

B 0.5

24 (27 pkt.)

-

Puchar Bydgoskiej Łuczniczki - Pieczyska-zalew koronowski

01-07-2017 - 02-07-2017

B 0.5

24 (27 pkt.)

-

Puchar Dnia Morza - Międzybrodzie Bialskie

01-07-2017 - 02-07-2017

B 0.5

24 (27 pkt.)

-

BAŁTYCKI PUCHAR KLAS - J. Jamno

15-07-2017 - 16-07-2017

B 0.5

24 (27 pkt.)

-

Puchar Polski Zachodniej - Jezioro Sławskie

24-06-2017 - 25-06-2017

B 0.5

24 (27 pkt.)

-

Puchar Burmistrza, Regaty Św. Wawrzyńca - Jezioro Sępoleńskie

19-08-2017 - 20-08-2017

B 0.5

24 (27 pkt.)

-

XXIII Międznarodowe Reg. Puch. Beskidów - Jezioro Żywieckie

01-09-2017 - 03-09-2017

B 0.5

24 (27 pkt.)

-

Puchar Nysy - Jezioro Nyskie

20-05-2017 - 21-05-2017

B 0.5

25 (26 pkt.)

-

XXII Regaty o Puchar Prezydenta Ełku -

27-05-2017 - 28-05-2017

B 0.5

25 (26 pkt.)

-

III Puchar Polski Południowo Zachodniej - Zalew Mietkowski

17-06-2017 - 18-06-2017

B 0.5

25 (26 pkt.)

-

Puchar Dnia Morza - Międzybrodzie Bialskie

01-07-2017 - 02-07-2017

B 0.5

25 (26 pkt.)

-

Puchar Starosty Powiatu Sępoleńskiego - Jezioro Sępoleńskie

24-06-2017 - 25-06-2017

B 0.5

25 (26 pkt.)

-

Chojnicki Złoty konik Morski - Charzykowy

29-07-2017 - 30-07-2017

B 0.5

25 (26 pkt.)

-

Puchar Burmistrza, Regaty Św. Wawrzyńca - Jezioro Sępoleńskie

19-08-2017 - 20-08-2017

B 0.5

25 (26 pkt.)

-

XXIII Międznarodowe Reg. Puch. Beskidów - Jezioro Żywieckie

01-09-2017 - 03-09-2017

B 0.5

25 (26 pkt.)

-

Puchar Komandora ChKŻ - Charzykowy

09-09-2017 - 10-09-2017

B 0.5

25 (26 pkt.)

-

Żeglarski Dzień Dziecka - Kraków Bagry

27-05-2017 - 28-05-2017

B 0.5

26 (25 pkt.)

-

XXII Regaty o Puchar Prezydenta Ełku -

27-05-2017 - 28-05-2017

B 0.5

26 (25 pkt.)

-

Puchar Mechelinek - Mechelinki

10-06-2017 - 11-06-2017

B 0.5

26 (25 pkt.)

-

Żeglarski Puchar Burmistrza Człuchowa - Człuchów

17-06-2017 - 18-06-2017

B 0.5

26 (25 pkt.)

-

Puchar Dnia Morza - Międzybrodzie Bialskie

01-07-2017 - 02-07-2017

B 0.5

26 (25 pkt.)

-

Puchar Starosty Powiatu Sępoleńskiego - Jezioro Sępoleńskie

24-06-2017 - 25-06-2017

B 0.5

26 (25 pkt.)

-

BAŁTYCKI PUCHAR KLAS - J. Jamno

15-07-2017 - 16-07-2017

B 0.5

26 (25 pkt.)

-

Chojnicki Złoty konik Morski - Charzykowy

29-07-2017 - 30-07-2017

B 0.5

26 (25 pkt.)

-

Otwarte Mistrzostwa Małopolski i KOZŻ - Kraków Bagry

03-06-2017 - 05-06-2017

B 0.5

26 (25 pkt.)

-

XXIII Międznarodowe Reg. Puch. Beskidów - Jezioro Żywieckie

01-09-2017 - 03-09-2017

B 0.5

26 (25 pkt.)

-

Żeglarski Puchar Wójta Gminy Człuchów - Człuchów

23-09-2017 - 24-09-2017

B 0.5

26 (25 pkt.)

-

Puchar LZS - Charzykowy

30-09-2017 - 01-10-2017

B 0.5

26 (25 pkt.)

-

Zakończenie Sezonu KOZŻ - Kraków Bagry

21-10-2017 - 22-10-2017

B 0.5

26 (25 pkt.)

-

Żeglarski Dzień Dziecka - Kraków Bagry

27-05-2017 - 28-05-2017

B 0.5

27 (24 pkt.)

-

XXII Regaty o Puchar Prezydenta Ełku -

27-05-2017 - 28-05-2017

B 0.5

27 (24 pkt.)

-

Regaty z okazji Dnia Morza - Kiekrz

24-06-2017 - 25-06-2017

B 0.5

27 (24 pkt.)

-

Puchar Dnia Morza - Międzybrodzie Bialskie

01-07-2017 - 02-07-2017

B 0.5

27 (24 pkt.)

-

Nord CUP 2017 - Górki Zachodnie

27-06-2017 - 29-06-2017

B 0.5

27 (24 pkt.)

-

XXIII Międznarodowe Reg. Puch. Beskidów - Jezioro Żywieckie

01-09-2017 - 03-09-2017

B 0.5

27 (24 pkt.)

-

Żeglarski Puchar Wójta Gminy Człuchów - Człuchów

23-09-2017 - 24-09-2017

B 0.5

27 (24 pkt.)

-

Puchar LZS - Charzykowy

30-09-2017 - 01-10-2017

B 0.5

27 (24 pkt.)

-

Zakończenie Sezonu KOZŻ - Kraków Bagry

21-10-2017 - 22-10-2017

B 0.5

27 (24 pkt.)

-

XXII Regaty o Puchar Prezydenta Ełku -

27-05-2017 - 28-05-2017

B 0.5

28 (23 pkt.)

-

Puchar Dnia Morza - Międzybrodzie Bialskie

01-07-2017 - 02-07-2017

B 0.5

28 (23 pkt.)

-

Nord CUP 2017 - Górki Zachodnie

27-06-2017 - 29-06-2017

B 0.5

28 (23 pkt.)

-

XXIII Międznarodowe Reg. Puch. Beskidów - Jezioro Żywieckie

01-09-2017 - 03-09-2017

B 0.5

28 (23 pkt.)

-

Żeglarski Puchar Wójta Gminy Człuchów - Człuchów

23-09-2017 - 24-09-2017

B 0.5

28 (23 pkt.)

-

Żeglarski Dzień Dziecka - Kraków Bagry

27-05-2017 - 28-05-2017

B 0.5

29 (22 pkt.)

-

XXII Regaty o Puchar Prezydenta Ełku -

27-05-2017 - 28-05-2017

B 0.5

29 (22 pkt.)

-

Puchar TKŻ - Jezioro Chełmżyńskie

03-06-2017 - 04-06-2017

B 0.5

29 (22 pkt.)

-

III Puchar Polski Południowo Zachodniej - Zalew Mietkowski

17-06-2017 - 18-06-2017

B 0.5

29 (22 pkt.)

-

Puchar Dnia Morza - Międzybrodzie Bialskie

01-07-2017 - 02-07-2017

B 0.5

29 (22 pkt.)

-

Puchar Jesieni - Mistrz. Okr. Pomorskiego - Charzykowy

14-10-2017 - 15-10-2017

B 0.5

29 (22 pkt.)

-

Zakończenie Sezonu KOZŻ - Kraków Bagry

21-10-2017 - 22-10-2017

B 0.5

29 (22 pkt.)

-

Otwarte Mistrzostwa LOK - j. Dzierżno Małe

02-05-2017 - 03-05-2017

B 0.5

30 (21 pkt.)

-

XXII Regaty o Puchar Prezydenta Ełku -

27-05-2017 - 28-05-2017

B 0.5

30 (21 pkt.)

-

Puchar Dnia Morza - Międzybrodzie Bialskie

01-07-2017 - 02-07-2017

B 0.5

30 (21 pkt.)

-

XXIII Międznarodowe Reg. Puch. Beskidów - Jezioro Żywieckie

01-09-2017 - 03-09-2017

B 0.5

30 (21 pkt.)

-

Żeglarski Puchar Wójta Gminy Człuchów - Człuchów

23-09-2017 - 24-09-2017

B 0.5

30 (21 pkt.)

-

Puchar Ziemi Goleniowskiej - Lubczyna, j. Dąbie

23-09-2017 - 24-09-2017

B 0.5

30 (21 pkt.)

-

Żeglarski Dzień Dziecka - Kraków Bagry

27-05-2017 - 28-05-2017

B 0.5

31 (20 pkt.)

-

Puchar TKŻ - Jezioro Chełmżyńskie

03-06-2017 - 04-06-2017

B 0.5

31 (20 pkt.)

-

Puchar SAFEGE - Małe Jezioro w Żninie

17-06-2017 - 18-06-2017

B 0.5

31 (20 pkt.)

-

Puchar Dnia Morza - Międzybrodzie Bialskie

01-07-2017 - 02-07-2017

B 0.5

31 (20 pkt.)

-

Puchar Polski Zachodniej - Jezioro Sławskie

24-06-2017 - 25-06-2017

B 0.5

31 (20 pkt.)

-

Otwarte Mistrzostwa Małopolski i KOZŻ - Kraków Bagry

03-06-2017 - 05-06-2017

B 0.5

31 (20 pkt.)

-

Puchar Ziemi Goleniowskiej - Lubczyna, j. Dąbie

23-09-2017 - 24-09-2017

B 0.5

31 (20 pkt.)

-

XVIII Puchar Prezydenta Krakowa - Kraków Bagry

30-09-2017 - 01-10-2017

B 0.5

31 (20 pkt.)

-

IV Ogólnopolskie Regaty o Puchar Mariny - Jezioro Tarnobrzeskie

01-04-2017 - 02-04-2017

B 0.5

32 (19 pkt.)

-

Puchar Starosty Chojnickiego - Charzykowy

13-05-2017 - 14-05-2017

B 0.5

32 (19 pkt.)

-

Żeglarski Dzień Dziecka - Kraków Bagry

27-05-2017 - 28-05-2017

B 0.5

32 (19 pkt.)

-

III Puchar Polski Południowo Zachodniej - Zalew Mietkowski

17-06-2017 - 18-06-2017

B 0.5

32 (19 pkt.)

-

Puchar Dnia Morza - Międzybrodzie Bialskie

01-07-2017 - 02-07-2017

B 0.5

32 (19 pkt.)

-

Puchar Polski Zachodniej - Jezioro Sławskie

24-06-2017 - 25-06-2017

B 0.5

32 (19 pkt.)

-

Puchar Ziemi Goleniowskiej - Lubczyna, j. Dąbie

23-09-2017 - 24-09-2017

B 0.5

32 (19 pkt.)

-

Puchar Jesieni - Mistrz. Okr. Pomorskiego - Charzykowy

14-10-2017 - 15-10-2017

B 0.5

32 (19 pkt.)

-

IV Ogólnopolskie Regaty o Puchar Mariny - Jezioro Tarnobrzeskie

01-04-2017 - 02-04-2017

B 0.5

33 (18 pkt.)

-

Żeglarski Dzień Dziecka - Kraków Bagry

27-05-2017 - 28-05-2017

B 0.5

33 (18 pkt.)

-

III Puchar Polski Południowo Zachodniej - Zalew Mietkowski

17-06-2017 - 18-06-2017

B 0.5

33 (18 pkt.)

-

Żeglarski Puchar Burmistrza Człuchowa - Człuchów

17-06-2017 - 18-06-2017

B 0.5

33 (18 pkt.)

-

Puchar Polski Zachodniej - Jezioro Sławskie

24-06-2017 - 25-06-2017

B 0.5

33 (18 pkt.)

-

XXIII Międznarodowe Reg. Puch. Beskidów - Jezioro Żywieckie

01-09-2017 - 03-09-2017

B 0.5

33 (18 pkt.)

-

Puchar Ziemi Goleniowskiej - Lubczyna, j. Dąbie

23-09-2017 - 24-09-2017

B 0.5

33 (18 pkt.)

-

Zakończenie Sezonu KOZŻ - Kraków Bagry

21-10-2017 - 22-10-2017

B 0.5

33 (18 pkt.)

-

III Puchar Polski Południowo Zachodniej - Zalew Mietkowski

17-06-2017 - 18-06-2017

B 0.5

34 (17 pkt.)

-

Puchar Polski Zachodniej - Jezioro Sławskie

24-06-2017 - 25-06-2017

B 0.5

34 (17 pkt.)

-

XXII Regaty Ekologiczne - Kraków Bagry

20-05-2017 - 21-05-2017

B 0.5

34 (17 pkt.)

-

Jesienny Puchar Gdyni - Gdynia

30-09-2017 - 01-10-2017

B 0.5

34 (17 pkt.)

-

Puchar Jesieni - Mistrz. Okr. Pomorskiego - Charzykowy

14-10-2017 - 15-10-2017

B 0.5

34 (17 pkt.)

-

Zakończenie Sezonu KOZŻ - Kraków Bagry

21-10-2017 - 22-10-2017

B 0.5

34 (17 pkt.)

-

Żeglarski Dzień Dziecka - Kraków Bagry

27-05-2017 - 28-05-2017

B 0.5

35 (16 pkt.)

-

Puchar TKŻ - Jezioro Chełmżyńskie

03-06-2017 - 04-06-2017

B 0.5

35 (16 pkt.)

-

III Puchar Polski Południowo Zachodniej - Zalew Mietkowski

17-06-2017 - 18-06-2017

B 0.5

35 (16 pkt.)

-

Żeglarski Puchar Burmistrza Człuchowa - Człuchów

17-06-2017 - 18-06-2017

B 0.5

35 (16 pkt.)

-

Puchar Polski Zachodniej - Jezioro Sławskie

24-06-2017 - 25-06-2017

B 0.5

35 (16 pkt.)

-

Otwarte Mistrzostwa Małopolski i KOZŻ - Kraków Bagry

03-06-2017 - 05-06-2017

B 0.5

35 (16 pkt.)

-

Puchar Mechelinek - Mechelinki

10-06-2017 - 11-06-2017

B 0.5

36 (15 pkt.)

-

Żeglarski Puchar Burmistrza Człuchowa - Człuchów

17-06-2017 - 18-06-2017

B 0.5

36 (15 pkt.)

-

Puchar Jesieni - Mistrz. Okr. Pomorskiego - Charzykowy

14-10-2017 - 15-10-2017

B 0.5

36 (15 pkt.)

-

Zakończenie Sezonu KOZŻ - Kraków Bagry

21-10-2017 - 22-10-2017

B 0.5

36 (15 pkt.)

-

III Puchar Polski Południowo Zachodniej - Zalew Mietkowski

17-06-2017 - 18-06-2017

B 0.5

37 (14 pkt.)

-

Otwarte Mistrzostwa Małopolski i KOZŻ - Kraków Bagry

03-06-2017 - 05-06-2017

B 0.5

37 (14 pkt.)

-

XVIII Puchar Prezydenta Krakowa - Kraków Bagry

30-09-2017 - 01-10-2017

B 0.5

37 (14 pkt.)

-

Puchar Starosty Chojnickiego - Charzykowy

13-05-2017 - 14-05-2017

B 0.5

38 (13 pkt.)

-

Żeglarski Puchar Burmistrza Człuchowa - Człuchów

17-06-2017 - 18-06-2017

B 0.5

38 (13 pkt.)

-

Otwarte Mistrzostwa Małopolski i KOZŻ - Kraków Bagry

03-06-2017 - 05-06-2017

B 0.5

38 (13 pkt.)

-

III Regaty o Puchar Biskupa Ełckiego -

19-08-2017 - 20-08-2017

B 0.5

38 (13 pkt.)

-

XXIII Międznarodowe Reg. Puch. Beskidów - Jezioro Żywieckie

01-09-2017 - 03-09-2017

B 0.5

38 (13 pkt.)

-

Puchar Jesieni - Mistrz. Okr. Pomorskiego - Charzykowy

14-10-2017 - 15-10-2017

B 0.5

38 (13 pkt.)

-

IV Jesienne Regaty- Mistrz. miasta Tarnobrzeg - Jezioro Tarnobrzeskie

14-10-2017 - 15-10-2017

B 0.5

38 (13 pkt.)

-

Żeglarski Dzień Dziecka - Kraków Bagry

27-05-2017 - 28-05-2017

B 0.5

39 (12 pkt.)

-

Puchar TKŻ - Jezioro Chełmżyńskie

03-06-2017 - 04-06-2017

B 0.5

39 (12 pkt.)

-

XXIII Międznarodowe Reg. Puch. Beskidów - Jezioro Żywieckie

01-09-2017 - 03-09-2017

B 0.5

39 (12 pkt.)

-

Puchar Mechelinek - Mechelinki

10-06-2017 - 11-06-2017

B 0.5

40 (11 pkt.)

-

III Puchar Polski Południowo Zachodniej - Zalew Mietkowski

17-06-2017 - 18-06-2017

B 0.5

40 (11 pkt.)

-

Otwarte Mistrzostwa Małopolski i KOZŻ - Kraków Bagry

03-06-2017 - 05-06-2017

B 0.5

40 (11 pkt.)

-

XXIII Międznarodowe Reg. Puch. Beskidów - Jezioro Żywieckie

01-09-2017 - 03-09-2017

B 0.5

40 (11 pkt.)

-

Puchar Starosty Chojnickiego - Charzykowy

13-05-2017 - 14-05-2017

B 0.5

41 (10 pkt.)

-

Żeglarski Dzień Dziecka - Kraków Bagry

27-05-2017 - 28-05-2017

B 0.5

41 (10 pkt.)

-

Regaty o Puchar Dnia Dziecka - Jezioro Dąbie

03-06-2017 - 04-06-2017

B 0.5

41 (10 pkt.)

-

III Puchar Polski Południowo Zachodniej - Zalew Mietkowski

17-06-2017 - 18-06-2017

B 0.5

41 (10 pkt.)

-

Nord CUP 2017 - Górki Zachodnie

27-06-2017 - 29-06-2017

B 0.5

41 (10 pkt.)

-

Chojnicki Złoty konik Morski - Charzykowy

29-07-2017 - 30-07-2017

B 0.5

41 (10 pkt.)

-

Otwarte Mistrzostwa Małopolski i KOZŻ - Kraków Bagry

03-06-2017 - 05-06-2017

B 0.5

41 (10 pkt.)

-

XXIII Międznarodowe Reg. Puch. Beskidów - Jezioro Żywieckie

01-09-2017 - 03-09-2017

B 0.5

41 (10 pkt.)

-

XVIII Puchar Prezydenta Krakowa - Kraków Bagry

30-09-2017 - 01-10-2017

B 0.5

41 (10 pkt.)

-

Puchar Jesieni - Mistrz. Okr. Pomorskiego - Charzykowy

14-10-2017 - 15-10-2017

B 0.5

41 (10 pkt.)

-

Puchar Starosty Chojnickiego - Charzykowy

13-05-2017 - 14-05-2017

B 0.5

42 (9 pkt.)

-

Regaty Konstytucyjne - Charzykowy

02-05-2017 - 03-05-2017

B 0.5

42 (9 pkt.)

-

III Puchar Polski Południowo Zachodniej - Zalew Mietkowski

17-06-2017 - 18-06-2017

B 0.5

42 (9 pkt.)

-

Nord CUP 2017 - Górki Zachodnie

27-06-2017 - 29-06-2017

B 0.5

42 (9 pkt.)

-

Chojnicki Złoty konik Morski - Charzykowy

29-07-2017 - 30-07-2017

B 0.5

42 (9 pkt.)

-

Regaty o Puchar UKS Tolkmicko - Zalew Wiślany

18-08-2017 - 20-08-2017

B 0.5

42 (9 pkt.)

-

Otwarte Mistrzostwa LOK - j. Dzierżno Małe

02-05-2017 - 03-05-2017

B 0.5

43 (8 pkt.)

-

Puchar SAFEGE - Małe Jezioro w Żninie

17-06-2017 - 18-06-2017

B 0.5

43 (8 pkt.)

-

Regaty o Puchar Burmistrza Zalewa - J. Ewingi, Zalewo

24-06-2017 - 25-06-2017

B 0.5

43 (8 pkt.)

-

XXIII Międznarodowe Reg. Puch. Beskidów - Jezioro Żywieckie

01-09-2017 - 03-09-2017

B 0.5

43 (8 pkt.)

-

Puchar Jesieni - Mistrz. Okr. Pomorskiego - Charzykowy

14-10-2017 - 15-10-2017

B 0.5

43 (8 pkt.)

-

III Regaty o Puchar Biskupa Ełckiego -

19-08-2017 - 20-08-2017

B 0.5

44 (7 pkt.)

-

XVIII Puchar Prezydenta Krakowa - Kraków Bagry

30-09-2017 - 01-10-2017

B 0.5

44 (7 pkt.)

-

Puchar Jesieni - Mistrz. Okr. Pomorskiego - Charzykowy

14-10-2017 - 15-10-2017

B 0.5

44 (7 pkt.)

-

Regaty Konstytucyjne - Charzykowy

02-05-2017 - 03-05-2017

B 0.5

45 (6 pkt.)

-

Otwarte Mistrzostwa Małopolski i KOZŻ - Kraków Bagry

03-06-2017 - 05-06-2017

B 0.5

45 (6 pkt.)

-

III Regaty o Puchar Biskupa Ełckiego -

19-08-2017 - 20-08-2017

B 0.5

45 (6 pkt.)

-

XXIII Międznarodowe Reg. Puch. Beskidów - Jezioro Żywieckie

01-09-2017 - 03-09-2017

B 0.5

45 (6 pkt.)

-

Puchar Starosty Chojnickiego - Charzykowy

13-05-2017 - 14-05-2017

B 0.5

46 (5 pkt.)

-

Regaty Konstytucyjne - Charzykowy

02-05-2017 - 03-05-2017

B 0.5

46 (5 pkt.)

-

Puchar SAFEGE - Małe Jezioro w Żninie

17-06-2017 - 18-06-2017

B 0.5

46 (5 pkt.)

-

XXIII Międznarodowe Reg. Puch. Beskidów - Jezioro Żywieckie

01-09-2017 - 03-09-2017

B 0.5

46 (5 pkt.)

-

XVIII Puchar Prezydenta Krakowa - Kraków Bagry

30-09-2017 - 01-10-2017

B 0.5

46 (5 pkt.)

-

Puchar SAFEGE - Małe Jezioro w Żninie

17-06-2017 - 18-06-2017

B 0.5

47 (4 pkt.)

-

Regaty z okazji Dnia Morza - Kiekrz

24-06-2017 - 25-06-2017

B 0.5

47 (4 pkt.)

-

XXIII Międznarodowe Reg. Puch. Beskidów - Jezioro Żywieckie

01-09-2017 - 03-09-2017

B 0.5

47 (4 pkt.)

-

XVIII Puchar Prezydenta Krakowa - Kraków Bagry

30-09-2017 - 01-10-2017

B 0.5

48 (3 pkt.)

-

Regaty Konstytucyjne - Charzykowy

02-05-2017 - 03-05-2017

B 0.5

49 (2 pkt.)

-

XXIII Międznarodowe Reg. Puch. Beskidów - Jezioro Żywieckie

01-09-2017 - 03-09-2017

B 0.5

49 (2 pkt.)

-

XVIII Puchar Prezydenta Krakowa - Kraków Bagry

30-09-2017 - 01-10-2017

B 0.5

49 (2 pkt.)

-

Puchar Starosty Chojnickiego - Charzykowy

13-05-2017 - 14-05-2017

B 0.5

50 (1 pkt.)

-

Puchar Starosty Chojnickiego - Charzykowy

13-05-2017 - 14-05-2017

B 0.5

56 (1 pkt.)

-

Puchar Starosty Chojnickiego - Charzykowy

13-05-2017 - 14-05-2017

B 0.5

57 (1 pkt.)

-

Regaty Konstytucyjne - Charzykowy

02-05-2017 - 03-05-2017

B 0.5

50 (1 pkt.)

-

Regaty Konstytucyjne - Charzykowy

02-05-2017 - 03-05-2017

B 0.5

52 (1 pkt.)

-

Regaty Konstytucyjne - Charzykowy

02-05-2017 - 03-05-2017

B 0.5

53 (1 pkt.)

-

Puchar K.S Spójnia - Warszawa - Jezioro Zegrzyńskie

03-06-2017 - 04-06-2017

B 0.5

53 (1 pkt.)

-

Regaty z okazji Dnia Morza - Kiekrz

24-06-2017 - 25-06-2017

B 0.5

50 (1 pkt.)

-

Regaty z okazji Dnia Morza - Kiekrz

24-06-2017 - 25-06-2017

B 0.5

51 (1 pkt.)

-

Chojnicki Złoty konik Morski - Charzykowy

29-07-2017 - 30-07-2017

B 0.5

54 (1 pkt.)

-

XXIII Międznarodowe Reg. Puch. Beskidów - Jezioro Żywieckie

01-09-2017 - 03-09-2017

B 0.5

50 (1 pkt.)

-

XXIII Międznarodowe Reg. Puch. Beskidów - Jezioro Żywieckie

01-09-2017 - 03-09-2017

B 0.5

51 (1 pkt.)

-

XXIII Międznarodowe Reg. Puch. Beskidów - Jezioro Żywieckie

01-09-2017 - 03-09-2017

B 0.5

52 (1 pkt.)

-

XXIII Międznarodowe Reg. Puch. Beskidów - Jezioro Żywieckie

01-09-2017 - 03-09-2017

B 0.5

53 (1 pkt.)

-

XVIII Puchar Prezydenta Krakowa - Kraków Bagry

30-09-2017 - 01-10-2017

B 0.5

51 (1 pkt.)

-

XVIII Puchar Prezydenta Krakowa - Kraków Bagry

30-09-2017 - 01-10-2017

B 0.5

52 (1 pkt.)

-

XVIII Puchar Prezydenta Krakowa - Kraków Bagry

30-09-2017 - 01-10-2017

B 0.5

56 (1 pkt.)

-

XVIII Puchar Prezydenta Krakowa - Kraków Bagry

30-09-2017 - 01-10-2017

B 0.5

57 (1 pkt.)

-

XVIII Puchar Prezydenta Krakowa - Kraków Bagry

30-09-2017 - 01-10-2017

B 0.5

58 (1 pkt.)

-

XVIII Puchar Prezydenta Krakowa - Kraków Bagry

30-09-2017 - 01-10-2017

B 0.5

60 (1 pkt.)

-

XVIII Puchar Prezydenta Krakowa - Kraków Bagry

30-09-2017 - 01-10-2017

B 0.5

64 (1 pkt.)

-

XVIII Puchar Prezydenta Krakowa - Kraków Bagry

30-09-2017 - 01-10-2017

B 0.5

65 (1 pkt.)

-

Jesienny Puchar Gdyni - Gdynia

30-09-2017 - 01-10-2017

B 0.5

76 (1 pkt.)

-

Jesienny Puchar Gdyni - Gdynia

30-09-2017 - 01-10-2017

B 0.5

78 (1 pkt.)

-

© 2018 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet

Historia

Rok 2016
Rok 2015