ELIMINACJE DO MŚ i ME 2017

kl. OPTIMIST A

 
Zawodnik
L.r. Pkt.  

1

POL 2442 Igor Kuczys 2003 MKŻ Arka Gdynia

3

86

2

POL 1943 Rafał Pogorzelski 2003 Nauticus Yacht Club Olsztyn

3

84

3

POL 1650 Patryk Kosmalski 2002 CHKŻ Chojnice

3

80

4

POL 1868 Maksymilian Cymerman 2002 UKS Barnim Goleniów

3

76

5

POL 1867 Pola Dzik 2004 YKP Gdynia

3

76

6

POL 1658 Tomasz Lewandowski 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk

3

71

7

POL 2072 Gracjan Grzech 2003 YKP Gdynia

3

66

8

POL 2070 Gustaw Micinski 2004 YKP Gdynia

3

66

9

POL 1881 Filip Miłoszewski 2003 UKS Barnim Goleniów

3

65

10

POL 1807 Weronika Jaroszek 2002 KSW Baltic

3

64

11

POL 1965 Oliwier Urbański 2003 UKS Barnim Goleniów

3

63

12

POL 2552 Maciej Ilinski 2004 YKP Gdynia

3

62

13

POL 2000 Ignacy Oźminkowski 2004 KS Spójnia Warszawa

3

60

14

POL 1827 Ewa Lewandowska 2006 KS AZS AWFiS Gdańsk

3

56

15

POL 2020 Emila Roszkowska 2004 KS Spójnia Warszawa

3

55

16

POL 2071 Mateusz Gwóźdź 2005 YKP Gdynia

3

52

17

POL 1879 Ludwik Grzelak 2003 WTW Warszawa

3

52

18

POL 1444 Oskar Ponto 2004 OPTI CWM GDYNIA

3

51

19

POL 210009 Adam Sokołowski 2003 Nauticus Yacht Club Olsztyn

3

49

20

POL 1937 Mikołaj Merkler 2004 BAZA Mrągowo

3

47

21

POL 1674 Szczepan Damasiewicz 2003 JKW Poznań

3

45

22

POL 1991 Klara Sobczak 2004 CHKŻ Chojnice

3

44

23

POL 2177 Patryk Chełkowski 2006 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko

3

41

24

POL 1587 Maciej Panaś 2004 YKP Gdynia

3

38

25

POL 2030 Jan Turczynowicz 2003 KS Spójnia Warszawa

3

36

26

SUI 1840 Maxime Thommen 2004 YKP GDYNIA

1

35

27

POL 1947 Agnieszka Pawłowska 2003 CHKŻ Chojnice

3

35

28

POL 1915 Filip Fajfer 2003 KŻ Horn Kraków

3

34

29

POL 411 Dominika Fajdasz 2005 KS Spójnia Warszawa

3

33

30

POL 1759 Jakub Ławicki 2002 OPTI CWM GDYNIA

2

32

31

POL 1700 Jakub Wiedeheft 2003 MKŻ Arka Gdynia

3

30

32

POL 1747 Juliusz Hebel 2003 BAZA Mrągowo

3

29

33

POL 1626 Alexander Ponto 2004 OPTI CWM Gdynia

3

26

34

POL 1661 Jan Gierzynski 2004 KS ZATOKA Puck

3

24

35

POL 1936 Mateusz Gigielewicz 2005 BAZA Mrągowo

3

23

36

POL 1949 Laura Szulc 2004 CHKŻ Chojnice

3

20

37

POL 2010 Tytus Czajkowski 2004 MKZ ARKA Gdynia

3

19

38

POL 1373 Kacper Żywiczka 2003 CHKŻ Chojnice

2

18

39

POL 1664 Antoni Pasich 2004 UKS Barnim Goleniów

2

18

40

POL 1974 Lilly May Niezabitowska 2004 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

3

17

41

POL 1993 Paweł Trella 2004 MKŻ Arka Gdynia

3

15

42

POL 1982 Jan Witkowiak 2005 JKW Poznań

3

14

43

POL 2044 Wiktor Robaczewski 2003 SSW MOS Iława

3

13

44

POL 1302 Jan Krawczyk 2004 CHKŻ Chojnice

3

12

45

POL 2025 Mikołaj Łangowski 2005 MKS Dwójka Warszawa

2

12

46

POL 1806 Zuzanna Dominikowska 2003 KSW Baltic

3

9

47

POL 1625 Gustaw Ostojewski 2002 KS ZATOKA Puck

3

9

48

POL 1764 Dominika Ołowiak 2004 YKP Gdynia

3

9

49

POL 2082 Piotr Flieger 2005 MKŻ Arka Gdynia

3

9

50

POL 1576 Antoni Sopata 2003 AZS Poznań

3

9

51

POL 1924 Amelia Dziąba 2003 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko

3

7

52

POL 910 Stanisław Konarzewski 2004 KS AZS AWFiS Gdańsk

3

6

53

POL 1971 Aleksandra Bobula 2004 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

3

5

54

POL 1813 Marceli Mierzwicki 2003 YKP Gdynia

3

5

55

POL 2 Bartosz Miziewicz 2002 SKŻ SŁAWA

3

4

56

POL 1923 Krzysztof Olejnik 2005 UKS Barnim Goleniów

3

4

57

POL 210008 Bartosz Andrzejak 2004 Nauticus Yacht Club Olsztyn

3

2

58

POL 1660 Zuzanna Figel 2003 OPTI CWM GDYNIA

3

1

59

POL 188 Joanna Cymerman 2004 UKS Barnim Goleniów

3

1

© 2018 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet

Wersja do druku

Ranking

Ranking PSKO tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów na formularzu PSKO. Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska i widnieć na stronie PSKO z wypelnionymi polami:

  • Nr licencji
  • Imie i Nazwisko
  • Klub

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres lp.oksp@tkatnok