Puchar Polski Kinder+Sport Optimist gr. B 2017

kl. OPTIMIST B

 
Zawodnik
L.r. Pkt.   kat. 9

1

POL 1865 Paulina Rutkowska 2005 YKP Gdynia

13

663

-

2

POL 1624 Piotr Grabski 2005 YC Zefir Drakkar Poraj

15

663

-

3

POL 1245 Adam Turczynowicz 2005 KS Spójnia Warszawa

11

661

-

4

POL 1758 Jeremi Szczukowski 2006 CHKŻ Chojnice

12

660

-

5

POL 1452 Antonina Ołowiak 2006 YKP Gdynia

12

654

-

6

POL 1667 Marcel Bisewski 2005 YKP Gdynia

13

652

-

7

POL 1939 Igor Rudek 2006 MKŻ Arka Gdynia

9

648

-

8

POL 1638 Stanisław Radojewski 2004 JKW Poznań

11

646

-

9

POL 1799 Iwo Reński 2005 YKP Gdynia

11

643

-

10

POL 1975 Maja Kwiek 2007 WTW Warszawa

11

642

-

11

POL 1751 Jacek Kalinowski 2006 UKS Żeglarz Wrocław

8

641

-

12

POL 2041 Filip Jarosiewicz 2006 OPTI CWM GDYNIA

11

639

-

13

POL 1805 Michał Jaroszek 2006 KSW Baltic

11

639

-

14

POL 2117 Alicja Tutkowska 2007 YK Stal Gdynia

14

638

-

15

POL 2007 Alicja Michalewska 2007 SSW MOS Iława

9

634

-

16

POL 1018 Antoni Lipinski 2006 LKS Charzykowy

14

628

-

17

POL 1443 Hubert Łobaczewski 2005 YKP Gdynia

11

627

-

18

POL 412 Filip Olszewski 2006 KS Spójnia Warszawa

8

617

-

19

POL 1803 Zofia Czerniawska 2004 YK Stal Gdynia

12

614

-

20

POL 2101 Mikołaj Bazyli 2005 KSW BALTIC

12

610

-

21

POL 1926 Miłosz Michalak 2005 YKP Gdynia

11

609

-

22

POL 1159 Zuzanna Ołowiak 2005 YKP Gdynia

10

609

-

23

POL 1713 Danuta Grudzień 2006 UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI

15

608

-

24

POL 1867 Jan Klinicki 2007 SSW MOS Iława

9

608

-

25

POL 2090 Maria Suchocka 2006 MKŻ Arka Gdynia

10

607

-

26

POL 920 Maksymilian Kruczyński 2006 AZS Poznań

8

601

-

27

POL 2403 Pola Schmidt 2005 OPTI CWM GDYNIA

14

599

-

28

POL 2605 Magdalena Skórnóg 2006 MBSW/UKŻR NIEGOCIN Giżycko

12

596

-

29

POL 769 Brunon Herman 2005 WTW Warszawa

8

589

-

30

POL 2077 Dominika Grala 2006 MOS Pisz

7

585

-

31

POL 966 Lena Cituk 2007 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO

13

582

-

32

POL 2065 Igor Wierzbowski 2007 KŻ Horn Kraków

13

581

-

33

POL 1 Aleksandra Bobrowska 2007 UKS Barnim Goleniów

10

579

-

34

POL 1960 Miłosz Samek 2005 KSCŻ Szczecin

9

575

-

35

POL 1645 Michał Biedalak 2005 JKW Poznań

8

575

-

36

POL 1292 Jakub Pietrzak 2005 OPTI CWM GDYNIA

14

571

-

37

POL 1860 Filip Lenart 2005 UKS Opti Odra Wrocław

11

565

-

38

POL 333 Michał Skawinski-Kornik 2007 WTW Warszawa

17

565

-

39

POL 927 Hugo Marciniak 2004 JKW Poznań

8

564

-

40

POL 1904 Igor Wójcik 2006 YK Stal Gdynia

14

563

-

41

POL 958 Alicja Koczorowski 2007 AZS Poznań

8

561

-

42

POL 2200 Kaja Śledzińska 2007 KS Spójnia Warszawa

10

553

-

43

POL 1703 Janina Dmochowska 2006 MKŻ Arka Gdynia

9

547

-

44

POL 1201 Krzysztof Ciborowski 2007 WTW Warszawa

9

539

-

45

POL 1835 Natalia Ziółkowska 2007 YKP Gdynia

11

533

-

46

POL 1834 Lidia Łukasik 2007 UKS Żegluj Lublin

11

525

-

47

POL 1757 Rafał Górski 2005 KS AZS AWFiS Gdańsk

8

521

-

48

POL 2031 Fabian Kocięda 2007 OPTI CWM Gdynia

14

521

-

49

POL 1497 Wiktor Borkowski 2006 AZS Poznań

8

520

-

50

POL 1578 Marta Richert 2006 MKŻ Arka Gdynia

9

517

-

51

POL 2080 Karolina Jałoszyńska 2006 Klub Żeglarski Nysa

15

516

-

52

POL 1262 Wiktoria Halawaty 2005 MKŻ Opti

10

515

-

53

POL 1735 Filip Kurczewski 2003 MKŻ Żnin

12

515

-

54

POL 1623 Alicja Przybyłek 2005 AZS Poznań

8

510

-

55

POL 1271 Sara Wiśniewska 2005 TKŻ Toruń

11

505

-

56

POL 991 Karolina Gajdzinska 2005 AZS Poznań

7

503

-

57

POL 2119 Aleksander Bury 2005 UKS Bryg Wrocław

12

503

-

58

POL 2017 Krystyna Szpor 2006 UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI

11

503

-

59

POL 2112 Jerzy Sukow 2004 YKP Gdynia

10

502

-

60

POL 1226 Teresa Masztalerz 2006 TKŻ Toruń

12

498

-

61

POL 99 Joanna Lichwa 2007 KN Lider Kraków

8

496

-

62

POL 1833 Bartosz Dąbrowski 2004 UKŻ 7 Białystok

8

495

-

63

POL 1352 Ignacy Rojek 2005 KS AZS AWFiS Gdańsk

9

494

-

64

POL 1140 Aleksandra Borucka 2006 AZS Poznań

8

494

-

65

POL 186 Maciej Cymerman 2006 UKS Barnim Goleniów

8

489

-

66

POL 1522 Tymoteusz Wysocki 2005 OKŻ Olsztyn

5

483

-

67

POL 1368 Klara Matysik 2005 YKP Kraków

5

481

-

68

POL 16 Maksymilian Kowalczyk 2005 KŻ Horn Kraków

12

476

-

69

POL 1776 Michał Maziarka 2005 UKS Navigo Sopot

11

475

-

70

POL 2040 Zofia Kucharska 2006 YKP Gdynia

11

474

-

71

POL 1897 Franciszek Mikulski 2005 KS AZS AWFiS Gdańsk

9

472

-

72

POL 1981 Oliwia Dróżyńska 2004 TKŻ Toruń

13

469

-

73

POL 1603 Krzysztof Bruski 2005 OPTI CWM GDYNIA

12

467

-

74

POL 1593 Rafał Balicki 2007 UKS Żeglarz Wrocław

9

462

-

75

POL 411 Gabriela Fajdasz 2005 KS Spójnia Warszawa

8

455

-

76

POL 1627 Maria Majchrzycka 2004 ŻLKS Poznań

4

454

-

77

POL 1362 Kamil Stemplewski 2005 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO

15

454

-

78

POL 1559 Jan Suchocki 2007 MKŻ Arka Gdynia

10

452

-

79

POL 1852 Karolina Tomczyk 2004 TS Kuznia Rybnik

9

451

-

80

POL 1278 Adam Cwojdzinski 2006 ŻMKS Poznań

4

450

-

81

POL 1448 Szymon Rozum 2005 MKS Dwójka Warszawa

9

449

-

82

POL 1826 Jakub Kołodziejczyk 2005 UKS OPTI ODRA WROCŁAW

9

444

-

83

POL 1229 Zofia Pospieszna 2007 AZS Poznań

7

442

-

84

POL 1364 Jan Fuk 2006 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO

12

441

-

85

POL 1446 Konrad Wlazłowski 2005 YKP Gdynia

10

441

-

86

POL 1420 Marcel Skubański 2005 Klub Żeglarski Nysa

9

440

-

87

POL 1988 Michalina Pawelczyk 2006 MKS Dwójka Warszawa

10

437

-

88

POL 133 Maciej Wójcik 2004 TS Kuznia Rybnik

9

432

-

89

POL 2034 Natasha Anolik 2006 OPTI CWM GDYNIA

13

431

-

90

POL 1829 Stanisław Wojda 2006 JKW Poznań

10

426

-

91

POL 1888 Joanna Dyja 2005 WTW Warszawa

6

424

-

92

POL 2114 Tymon Wiatrowski 2006 CHKŻ Chojnice

15

422

-

93

POL 2586 Aleksandra Mańkowska 2005 TKŻ Toruń

10

421

-

94

POL 2625 Kornelia Dobaczewska 2005 MKŻ Żnin

11

420

-

95

POL 146 Wojciech Stefaniak 2006 ŻMKS Poznań

5

419

-

96

POL 1220 Maciej Ilnicki 2004 CHKŻ Chojnice

13

417

-

97

POL 125 Anna Witczak 2004 ŻLKS Poznań

6

415

-

98

POL 1270 Weronika Maciejczuk 2006 UKŻ 7 Białystok

7

414

-

99

POL 1138 Michał Kuchtyn 2007 UKS Bryg Wrocław

11

414

-

100

POL 1851 Patrycja Kurpiewska 2005 MKS Dwójka Warszawa

11

409

-

101

POL 2064 Bartłomiej Heksel 2004 KŻ Horn Kraków

11

409

-

102

POL 2120 Michał Karnacewicz 2007 Nauticus Yacht Club Olsztyn

7

405

-

103

POL 1861 Sebastian Kaczanowski 2004 UKS Żeglarz Wrocław

9

402

-

104

POL 1597 Piotr Raszczyk 2005 UKŻ Pisz

6

401

-

105

POL 777 August Sobczak 2008 MKS Dwójka Warszawa

12

400

1

106

POL 203 Małgorzata Figel 2006 OPTI CWM GDYNIA

11

398

-

107

POL 1669 Natalia Chojnowska 2007 SSW MOS Iława

9

397

-

108

POL 1204 Igor Tomczyk 2005 TS Kuznia Rybnik

9

397

-

109

POL 1 Rafał Małota 2002 KN Lider Kraków

7

393

-

110

POL 1998 Aleksandra Szulska 2005 OPTI CWM GDYNIA

8

387

-

111

POL 1801 Oscar Wielczyk 2007 SSW MOS Iława

8

385

-

112

POL 1964 Karol Głąbik 2003 KW LOK Garland Gliwice

7

385

-

113

POL 1407 Kuba Matysik 2005 YKP Kraków

6

383

-

114

POL 1822 Jakub Marciniak 2005 KSW Baltic

11

383

-

115

POL 698 Marek Mazur 2004 UKS Opti Odra Wrocław

6

381

-

116

POL 1155 Jakub Piesiewicz 2005 KS AZS AWFiS Gdańsk

8

380

-

117

POL 174 Julia Kozubowicz 2004 TS Kuznia Rybnik

11

379

-

118

POL 2016 Malina Pietrzak 2007 WTW Warszawa

7

379

-

119

POL 1887 Mikołaj Strupinski 2008 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO

9

378

2

120

POL 1186 Michał Paciorek 2004 UKS SZKWAŁ Legionowo

4

376

-

121

POL 2108 Julia Wróblewska 2006 YKP Gdynia

11

376

-

122

Mateusz Balicki UKS Żeglarz Wrocław

9

376

-

123

POL 1965 Piotr Hofman 2003 KW LOK Garland Gliwice

7

375

-

124

POL 1708 Oskar Sawicki 2006 UKS Barnim Goleniów

7

373

-

125

POL 1482 Roch Dmuchowski 2006 SSW Mos Iława

9

372

-

126

POL 2005 Michał Kuczmarski 2006 MKS Dwójka Warszawa

5

369

-

127

POL 1306 Igor Gruszczyński 2007 UKS Yacht Club Sława

4

365

-

128

POL 1245 Hanna Słyk 2005 KS Spójnia Warszawa

10

365

-

129

POL 1016 Zuzanna Zielinska 2006 MKŻ Żnin

10

359

-

130

POL 1396 Mateusz Gąsiorowski 2007 YK Stal Gdynia

13

358

-

131

Wiktor Polaczek YC PTTK Beskid Nowy Sącz

9

358

-

132

POL 723 Jakub Szczepanski 2006 LKS Charzykowy

10

358

-

133

POL 4112 Hubert Marciniak 2006 JKW Poznań

6

357

-

134

POL 416 Mateusz Smolakowski 2005 UKS Opti Odra Wrocław

6

355

-

135

POL 2 Piotr Kosowski 2008 Qbryk Gdynia

12

354

3

136

POL 1517 Pola Petrykowska 2006 UKS SZKWAŁ Legionowo

5

353

-

137

POL 1788 Antoni Kiliszek 2006 MKS Dwójka Warszawa

10

351

-

138

POL 20 Oskar Hawliczek 2005 KS Spójnia Warszawa

6

351

-

139

POL 1798 Hanna Ługowska 2005 WTW Warszawa

9

351

-

140

POL 244 Jan Macugowski 2005 KŻ VI-KING Człuchów

11

350

-

141

POL 1297 Mateusz Buło 2004 BAZA Mrągowo

4

348

-

142

POL 1630 Bolesław Nesterowicz 2006 UKŻ Pisz

5

347

-

143

POL 1925 Alicja Wróblewska 2007 YKP Gdynia

11

346

-

144

POL 1070 Maksymilian Kabat 2006 CHKŻ Chojnice

14

346

-

145

POL 1405 Joanna Michalska 2007 UKS Yacht Club Sława

4

344

-

146

POL 978 Jan Karnowski 2006 KS Spójnia Warszawa

6

343

-

147

POL 1701 Max Berliński 2006 YKP Gdynia

9

343

-

148

POL 1436 Sylwia Fryziak 2004 UKS SZKWAŁ Legionowo

6

341

-

149

POL 1883 Filip Oleszczyk 2005 UKS Barnim Goleniów

6

341

-

150

POL 959 Maciej Placzke 2006 UKS FIR Warszawa

4

340

-

151

POL 1600 Radosław Parzych 2005 BAZA Mrągowo

8

340

-

152

POL 415 Łukasz Smolakowski 2005 UKS Opti Odra Wrocław

6

340

-

153

POL 479 Maciej Żmijewski 2005 MKŻ Arka Gdynia

6

339

-

154

POL 1050 Szymon Rossa 2006 ŻMKS Poznań

3

339

-

155

POL 1361 Kacper Karbownik 2006 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO

14

338

-

156

POL 1585 Mateusz Grabowski 2008 LKS Charzykowy

12

334

4

157

POL 1802 Piotr Trella 2008 MKŻ Arka Gdynia

8

332

5

158

POL 1862 Zuzanna Zielińska 2006 YKP Gdynia

12

331

-

159

POL 1415 Julia Walus 2005 UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI

13

330

-

160

POL 1596 Zuzanna Tomaszewska 2006 UKS Navigo Sopot

11

330

-

161

POL 1224 Michał Grzesiek 2005 ŻMKS Poznań

5

328

-

162

POL 2111 Krzysztof Szczodrowska 2005 CHKŻ Chojnice

14

325

-

163

POL 1753 Michał Jankowski 2005 KS AZS AWFiS Gdańsk

10

325

-

164

POL 39 Andrzej Nycz 2006 PKM LOK POZNAŃ

8

323

-

165

POL 1451 Witold Onisk 2006 UKS FIR Warszawa

6

323

-

166

POL 1424 Jakub Wegiera 2006 UKS FIR Warszawa

8

320

-

167

POL 1387 Michał Krzemiński 2004 UKS SZKWAŁ Legionowo

7

311

-

168

POL 1324 Jakub Oblonk 2006 TS Kuznia Rybnik

7

309

-

169

POL 1241 Konstantyn Podwojski 2005 KW LOK Garland Gliwice

9

307

-

170

POL 3 Mateusz Kluczka 2006 Qbryk Gdynia

15

304

-

171

POL 1268 Illya Zaradny 2004 PKM LOK POZNAŃ

9

304

-

172

POL 11716 Karol Rusin 2006 KW LOK Garland Gliwice

9

303

-

173

POL 1185 Aleksander Daniszewsk 2006 UKS Navigo Sopot

9

302

-

174

POL 1084 Julia Maziarz 2006 KS Energetyk

10

302

-

175

POL 1606 Alicja Sobota 2006 YC Zefir Drakkar Poraj

12

299

-

176

POL 938 Aleksandra Długołęcka 2005 ŻMKS Poznań

5

299

-

177

POL 442 Adrian Manista 2004 OKŻ Olsztyn

6

298

-

178

POL 1376 Matylda Brelinska 2006 MKŻ Żnin

10

298

-

179

POL 1015 Marta Chomik 2005 Nauticus Yacht Club Olsztyn

7

293

-

180

POL 1209 Wanda Szylinska 2005 KSCŻ Szczecin

8

291

-

181

POL 1344 Nina Janowicz 2006 KS AZS AWFiS Gdańsk

11

290

-

182

POL 1752 Jakub Korga 2004 MKŻ Żnin

11

289

-

183

POL 1456 Maciej Małachowski 2003 UKŻ 7 Białystok

8

288

-

184

POL 2500 Julia Kaczmarska KS Yacht Club Bergline Wrocław

8

287

-

185

POL 1765 Krzysztof Maksymowicz 2008 KS Spójnia Warszawa

7

287

6

186

POL 1439 Paweł Sikora 2004 PKM LOK POZNAŃ

8

284

-

187

POL 2099 Szymon Maruszczak 2005 OKŻ Olsztyn

6

283

-

188

POL 844 Franciszek Siwek 2007 KS Spójnia Warszawa

9

282

-

189

POL 1561 Krzysztof Ołowiak 2008 YKP Gdynia

10

281

7

190

POL 2206 Hanna Korsak 2006 MKS Dwójka Warszawa

10

280

-

191

POL 11758 Magdalena Rejniak 2004 UKS SZKWAŁ Legionowo

4

277

-

192

POL 1700 Jakub Kosowski 2007 UKS FIR Warszawa

4

276

-

193

POL 1249 Kacper Kulawiak 2005 Klub Żeglarski Nysa

8

276

-

194

POL 2066 Jakub Lipowski 2007 KŻ Horn Kraków

13

275

-

195

POL 1772 Angelina Zubel 2006 MKŻ Żnin

11

273

-

196

POL 1348 Amelia Rasz 2005 KS AZS AWFiS Gdańsk

6

269

-

197

POL 1479 Hanna Sadecka 2004 TKŻ Toruń

6

269

-

198

POL 1891 Kacper Warywoda 2005 Nauticus Yacht Club Olsztyn

7

268

-

199

POL 1246 Franciszek Massalski 2008 MKS Dwójka Warszawa

3

268

8

200

POL 1917 Filip Marjański 2007 KS AZS AWFiS Gdańsk

7

267

-

201

POL 1766 Weronika Przeździecka 2008 KS Spójnia Warszawa

5

264

9

202

POL 1026 Jakub Gil 2006 TKŻ Toruń

12

264

-

203

POL 2555 Jan Sawicki 2008 PKM LOK POZNAŃ

9

263

10

204

POL 1570 Michał Ciechanowicz 2008 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO

7

263

11

205

POL 2113 Wiktor Pawłowski 2007 CHKŻ Chojnice

14

262

-

206

POL 1550 Antoni Szyca 2005 LKS Charzykowy

11

262

-

207

POL 1222 Szymon Wójcik 2005 Wolsztyński Klub Żeglarski

5

261

-

208

POL 1269 Zuzanna Zasada 2006 KS ZATOKA Puck

4

258

-

209

POL 1418 Aleksandra Szczepańska 2003 KN Lider Kraków

4

257

-

210

POL 1285 Justyna Jurkowska 2006 MKŻ Żnin

9

257

-

211

POL 2918 Piotr Rodziewicz 2006 UKS Navigo Sopot

10

254

-

212

POL 210003 Natalia Burczyńska 2005 OKŻ Olsztyn

4

252

-

213

POL 255 Jan Kamieński 2006 PKM LOK POZNAŃ

10

252

-

214

POL 1830 Mikołaj Grudzień 2006 UKS Żegluj Lublin

4

251

-

215

POL 2067 Mateusz Kolba 2006 KŻ Horn Kraków

13

249

-

216

POL 2036 Natalia Krawczyńska 2006 OPTI CWM GDYNIA

8

249

-

217

POL 11488 Eliza Kołtak 2005 Nauticus Yacht Club Olsztyn

7

246

-

218

POL 396 Paweł Romanowicz 2005 UKS Żeglarz Wrocław

10

237

-

219

POL 1823 Gustaw Zalewski 2007 TKŻ Toruń

10

237

-

220

POL 9 Hanna Borkowska 2008 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO

10

232

12

221

POL 1997 Tymoteusz Mika 2006 KŻ Horn Kraków

12

230

-

222

POL 222 Wiktoria Harnasz 2006 TS Kuznia Rybnik

9

227

-

223

POL 1237 Marcin Staniewicz 2002 Jacht Klub Koszalin

10

227

-

224

POL 2306 Wojciech Reck 2006 JKW Poznań

7

227

-

225

POL 1857 Szymon Szykowny 2004 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie

9

225

-

226

Wiktoria Sajdek YC Zefir Drakkar Poraj

6

225

-

227

POL 1284 Anna Porwoł 2003 TS Kuznia Rybnik

5

223

-

228

POL 77 Marek Szczepankowski 2005 UKS Barnim Goleniów

6

217

-

229

POL 126 Jan Paciorek 2004 UKS SZKWAŁ Legionowo

2

217

-

230

POL 186 Aleksandra Kamińska 2005 UKŻ 7 Białystok

6

215

-

231

POL 1916 Katarzyna Wajdowska 2004 KŻ Horn Kraków

6

214

-

232

POL 1 Aleksander Kosowski 2006 Qbryk Gdynia

11

212

-

233

POL 1678 Paweł Szota 2004 Klub Żeglarski Nysa

4

211

-

234

POL 1137 Marianna Gębicka 2006 MKS Dwójka Warszawa

9

211

-

235

POL 105 Amelia Wolska 2005 UKS Żegluj Lublin

4

211

-

236

POL 25 Mikołaj Majchrzycki 2007 ŻLKS Poznań

5

210

-

237

POL 1671 Antoni Osiński 2006 TKŻ Toruń

7

207

-

238

POL 879 Igor Grzelak 2007 WTW Warszawa

8

207

-

239

POL 1599 Anastazja Pastuszka 2006 UKŻ Pisz

5

205

-

240

POL 4 Adrian Majdosz 2005 UKS Barnim Goleniów

8

203

-

241

POL 1422 Krzysztof Junczyk 2008 UKS FIR Warszawa

5

201

13

242

POL 1893 Maciej Chybiński 2005 UKS Żeglarz Wrocław

7

200

-

243

POL 1028 Szymon Małachowski 2006 UKŻ 7 Białystok

8

198

-

244

POL 326 Zofia Jachymska 2006 TS Kuznia Rybnik

8

198

-

245

POL 10 Andrzej Pochopien 2006 KŻ Horn Kraków

13

197

-

246

POL 1417 Oliwier Rubinkowski 2004 KW LOK Garland Gliwice

5

196

-

247

POL 3002 Maria Retecka 2005 UKS NAVIGO SOPOT

9

195

-

248

POL 1365 Oliwia Siedlecka 2007 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO

10

193

-

249

POL 1598 Maksymilian Pastuszka 2007 UKŻ Pisz

5

192

-

250

POL 1917 Filip Nowosad 2008 KN Lider Kraków

9

192

14

251

POL 1700 Natalia Kilar 2005 UKS Navigo Sopot

10

191

-

252

POL 2107 Marta Piotrowska 2007 WTW Warszawa

6

190

-

253

POL 1334 Kacper Hodun 2005 KS Spójnia Warszawa

7

190

-

254

Tomasz Zadora UKS Żegluj Lublin

7

190

-

255

POL 1388 Natalia Nadrzewia 2005 UKS Zalew Kielce

5

189

-

256

POL 1756 Konrad Ciernia 2006 KŻ Horn Kraków

9

188

-

257

POL 1356 Danuta Wilska 2004 KS AZS AWFiS Gdańsk

9

186

-

258

POL 1338 Radosław Gałecki 2003 KS Energetyk

7

185

-

259

POL 2008 Maciej Kasprzak 2008 SSW MOs Iława

9

185

15

260

POL 1274 Jakub Szafarczyk 2005 TS Kuźnia Rybnik

6

184

-

261

POL 2062 Piotr Kużniarski 2007 KŻ Horn Kraków

9

183

-

262

POL 1283 Jan Ptasiński 2005 ŻMKS Poznań

3

182

-

263

POL 1086 Jan Zaporowski 2006 KS Energetyk

6

181

-

264

POL 1227 Mikołaj Głąb 2008 Nauticus Yacht Club Olsztyn

6

179

16

265

POL 14 Mikołaj Dąbrowski 2005 UKS Żeglarz Wrocław

5

179

-

266

Bartosz Marek KS Energetyk

4

179

-

267

POL 1089 Kuba Zakrzewski 2006 JKW Poznań

3

176

-

268

POL 102 Damian Kawiński 2003 Uczniowski Klub Żeglarski ŚRODA

2

175

-

269

POL 1780 Mikołaj Bujalski 2006 Nauticus Yacht Club Olsztyn

6

172

-

270

POL 1853 Kinga Furmanek 2007 SSW MOS Iława

8

169

-

271

POL 1485 Antoni Rachuła 2005 ŻLKS Poznań

4

169

-

272

POL 1187 Szymon Miłowski 2004 Nauticus Yacht Club Olsztyn

4

168

-

273

POL 1077 Magdalena Otto 2005 KW LOK Garland Gliwice

6

168

-

274

POL 226 Kacper Michalski 2008 Klub Żeglarski Nysa

9

168

17

275

POL 1760 Max Niziałkowski 2006 UKS Bryg Wrocław

12

168

-

276

POL 1139 Hanna Gębicka 2008 MKS Dwójka Warszawa

7

167

18

277

POL 2205 Piotr Vogel 2005 PKM LOK POZNAŃ

8

166

-

278

POL 1750 Filip Nosol 2007 UKS Żeglarz Wrocław

7

166

-

279

POL 246 Wiktoria Grima 2005 TS Kuznia Rybnik

7

164

-

280

POL 550 Marcel Wieliński 2005 LKS Charzykowy

10

163

-

281

POL 1620 Remigiusz Dzierbun 2003 SKŻ DRAWA Drawno

4

160

-

282

Jakub Targowski OPTI CWM GDYNIA

7

160

-

283

POL 758 January Szczukowski 2008 CHKŻ Chojnice

13

160

19

284

POL 1518 Klara Piotrowska 2007 WTW Warszawa

6

159

-

285

Adam Słodownik UKS SZKWAŁ Legionowo

3

159

-

286

POL 1474 Agnieszka Jankowiak 2005 ŻMKS Poznań

4

159

-

287

POL 1023 Jan Pifczyk 2005 TS Kuźnia Rybnik

4

158

-

288

POL 1581 Aniela Graczyk 2006 OKŻ Olsztyn

5

158

-

289

POL 2816 Rozalia Rozum 2007 MKS Dwójka Warszawa

5

155

-

290

POL 844 Aleksandra Główki 2007 KS Spójnia Warszawa

6

155

-

291

POL 1943 Wiktor Łasak 2006 UKŻ Lamelka

13

154

-

292

POL 1312 Michalina Maciejak 2008 UKS Bryg Wrocław

10

153

20

293

POL 0 Jan Borowiak 2005 KS Dobra Marina

3

152

-

294

POL 1870 Teodor Kasprzyk 2005 ŻMKS Poznań

5

152

-

295

POL 1087 Emilia Maziarz 2008 KS Energetyk

8

149

21

296

POL 5119 Kajetan Kaska 2005 KSCŻ Szczecin

8

149

-

297

POL 175 Igor Kawałko 2007 OPTI CWM GDYNIA

9

148

-

298

POL 1622 Stanisław Cholewicki 2007 JKW Poznań

8

148

-

299

POL 2002 Robert Berliński 2004 YKP Gdynia

8

147

-

300

POL 32 Laura Tomikowska 2004 ŻLKS Poznań

3

146

-

301

POL 143 Jerzy Gałęza 2007 LOK Poznań

9

143

-

302

POL 1325 Hanna Gronek 2003 Jacht Klub Koszalin

3

143

-

303

POL 670 Jermiasz Konieczny 2007 ŻLKS Poznań

4

141

-

304

POL 1820 Amelia Kwiatkowska 2005 Nauticus Yacht Club Olsztyn

5

141

-

305

Patryk Gobiec UKŻ Michałowo

3

139

-

306

POL 1657 Zofia Szcześniak 2006 KS Zjednoczeni Bydgoszcz

8

139

-

307

Stanisław Ługowski WTW Warszawa

4

138

-

308

POL 925 Nina Zygo 2008 MKS Dwójka Warszawa

6

138

22

309

Jakub Wolski UKS Nad Jeziorkiem Warszawa

3

136

-

310

POL 1819 Paweł Piankowski 2006 YKP Gdynia

9

135

-

311

POL 1530 Adelina Wietki 2006 YKP Kraków

3

135

-

312

POL 1391 Filip Rostek 2006 Nauticus Yacht Club Olsztyn

4

135

-

313

POL 1253 Maria Kisłowska 2004 UKŻ GROT OSiR SUWAŁKI

2

135

-

314

POL 988 Jan Wiśniewski 2007 MKS Dwójka Warszawa

8

133

-

315

POL 1225 Paweł Peplinski 2002 KLUB PORT MECHELINKI

3

133

-

316

POL 139 Cezary Popielski 2005 AZS Poznań

5

133

-

317

POL 1754 Michał Szklarz 2005 KS Dobra Marina

3

132

-

318

POL 2069 Bartłomiej Wrzosek 2007 KŻ Horn Kraków

6

132

-

319

POL 1769 Sonia Dobrzynska 2007 KS Spójnia Warszawa

5

131

-

320

POL 1240 Piotr Jakubowski 2006 ŻMKS Poznań

5

130

-

321

POL 1228 Olga Kanikowska 2007 AZS Poznań

6

130

-

322

POL 528 Maciej Dudek 2008 Nauticus Yacht Club Olsztyn

5

129

23

323

POL 1193 Igor Bogusz 2005 KN Lider Kraków

8

129

-

324

POL 1118 Alicja Żuber 2006 KS AZS UWM Olsztyn

4

128

-

325

POL 932 Jakub Częczek 2006 Nauticus Yacht Club Olsztyn

5

127

-

326

POL 4704 Iwo Dudek 2009 Gdański Klub Żeglarski

7

127

24

327

POL 1832 Anna Gierasimiuk 2005 UKŻ Siódemka Białystok

6

126

-

328

POL 926 Zofia Prądzyńska 2006 CHKŻ Chojnice

14

126

-

329

POL 7521 Marcel Rumiński 2008 MKŻ Żnin

9

125

25

330

POL 1175 Alicja Dampc 2008 CHKŻ Chojnice

13

125

26

331

POL 1786 Leon Sapijaszko 2006 KS Spójnia Warszawa

5

124

-

332

Adrian Nowak PMOS Pisz

3

123

-

333

POL 1524 Dario Kukiełko 2006 UKS MOS EŁK

3

123

-

334

POL 1913 Gita Van Der Voort 2007 KŻ Horn Kraków

11

123

-

335

POL 1591 Oliwia Żynda 2005 UKŻ GROT OSiR SUWAŁKI

4

123

-

336

POL 1529 Aleksander Nowak 2009 UKS FIR Warszawa

3

122

27

337

POL 237 Wojciech Gronek 2006 Jacht Klub Koszalin

3

122

-

338

POL 1828 Martyna Molus 2006 TKŻ Toruń

6

122

-

339

POL 1642 Oskar Skóra 2007 YKP Kraków

4

122

-

340

POL 1296 Antoni Kużminski 2006 BAZA Mrągowo

4

121

-

341

POL 243 Zofia Gołębiowska 2006 Baza Mragowo

6

121

-

342

POL 157 Mikołaj Mataczyński 2008 AZS Poznań

7

120

28

343

POL 1637 Aleksandra Zastawna 2006 MKŻ Arka Gdynia

8

120

-

344

POL 1444 Ewa Czapla 2005 UKS Żegluj Lublin

4

120

-

345

POL 1071 Hubert Baranowski 2004 UKŻ Siódemka Białystok

11

120

-

346

POL 1884 Stanisław Maik 2006 UKS Barnim Goleniów

6

120

-

347

POL 1856 Amelia Tram 2005 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie

9

120

-

348

POL 1254 Franciszek Thomas 2006 UKS Navigo Sopot

10

120

-

349

POL 1830 Emil Siwko 2003 UKS Żegluj Lublin

4

119

-

350

POL 1621 Patryk Włodarczyk 2002 Jacht Klub ORION

3

119

-

351

POL 1489 Dawid Sikorski 2003 UKŻ Michałowo

4

119

-

352

POL 449 Mateusz Niebrzydowski 2006 UKS MOS EŁK

4

118

-

353

POL 1455 Weronika Żochowska 2002 UKŻ Siódemka Białystok

4

117

-

354

POL 1527 Alicja Akulicz 2006 Jacht Klub Orion Ostrzeszów

4

116

-

355

POL 1784 Nina Sibon 2005 TS Kuznia Rybnik

7

116

-

356

POL 187 Teresa Zawal 2004 ŻMKS Poznań

3

116

-

357

Maciej Wolski UKS Nad Jeziorkiem Warszawa

3

115

-

358

POL 1594 Szymon Janiak 2005 OPTI CWM GDYNIA

10

114

-

359

POL 1812 Mateo Rastelli 2005 YKP GDYNIA

7

113

-

360

POL 1872 Rafał Krężelewski 2003 Jacht Klub Koszalin

3

112

-

361

POL 1114 Jakub Hippler 2006 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie

8

112

-

362

POL 1702 Eryk Rózga 2006 MKŻ Arka Gdynia

6

112

-

363

Wojciech Kulawiak TKKF OGNISKO ECHO

3

110

-

364

POL 0 Arkadiusz Beski 2009 CHKŻ Chojnice

5

110

29

365

Filip Sikorski Opty Ustka

5

109

-

366

Maciej Karpinski UKS Nad Jeziorkiem Warszawa

3

109

-

367

POL 3 Jan Kisiewicz 2006 Wolsztyński klub zeglarski

3

108

-

368

POL 1300 Natasza Tarnawska 2008 OPTI CWM Gdynia

11

108

30

369

POL 1290 Ida Kocięda 2010 OPTI CWM Gdynia

9

108

31

370

POL 4821 Paweł Koliński 2005 LKS Charzykowy

12

107

-

371

POL 1831 Izabela Baranowska 2004 UKŻ 7 Białystok

8

107

-

372

POL 1500 Bartosz Luśnia 2004 KSCŻ Szczecin

3

107

-

373

POL 1555 Blanka Bobula 2007 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

8

106

-

374

POL 1518 Kazimierz Chmielewski 2007 UKS FIR Warszawa

2

106

-

375

POL 2069 Jakub Kuraś 2007 KŻ Horn Kraków

8

105

-

376

POL 11444 Marcel Pawłowski 2004 UKS Żegluj Lublin

5

105

-

377

POL 1141 Tola Szukaj 2007 TKŻ Toruń

4

104

-

378

POL 1749 Maciej Lewiński 2006 UKS ŻEGLUJ LUBLIN

5

104

-

379

POL 226 Witold Jarecki 2007 TKŻ Toruń

5

102

-

380

POL 14861 Jakub Rusiniak 2007 Nauticus Yacht Club Olsztyn

3

102

-

381

POL 1353 Aleksandra Piątkowska 2005 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie

8

102

-

382

POL 9 Alicja Siputa 2005 Wolsztyński klub zeglarski

3

101

-

383

POL 1914 Antonina Liro 2008 KŻ Horn Kraków

6

101

32

384

POL 953 Dorian Grenda 2005 MKS Szkuner Myślibórz

2

101

-

385

POL 165 Stanisław Chilewski 2007 KS Zjednoczeni Bydgoszcz

6

101

-

386

POL 1258 Jakub Kleban 2006 UKS MOS EŁK

4

101

-

387

Piotr Grendziak TS Kuźnia Rybnik

2

99

-

388

POL 58 Maksymilian Luto 2008 Nauticus Yacht Club Olsztyn

4

98

33

389

POL 1523 Olga Wietek 2008 YK Stal Gdynia

12

98

34

390

POL 1310 Kazimierz Kubiak 2008 CHKŻ Chojnice

12

98

35

391

POL 304 Alicja Kolman 2003 KS AZS UWM Olsztyn

3

98

-

392

Jan Lemański TKŻ Toruń

5

97

-

393

POL 1438 Dobromir Sokołowski 2004 JKW Poznań

6

97

-

394

Bartosz Peczka Bydgoskie Towarzystwo Zeglarskie

4

97

-

395

POL 980 Igor Mazurkiewicz 2008 KŻ Horn Kraków

8

97

36

396

POL 15981 Weronika Grala 2010 MOS Pisz

7

95

37

397

Mikołaj Cieślak UKS Żegluj Lublin

3

95

-

398

Kamil Chojecki 2005 MKS Szkuner Myślibórz

2

95

-

399

POL 978 Artur Zakrzewski 2004 JKW Poznań

2

94

-

400

2

93

-

401

POL 4701 Maciej Maćkowiak 2007 Gdański Klub Żeglarski

9

93

-

402

POL 18 Magdalena Luśnia 2007 KSCŻ Szczecin

4

92

-

403

POL 174 Aleksandra Czajkowska 2006 UKS ŻEGLUJ LUBLIN

8

91

-

404

Jakub Porębski OPTI CWM GDYNIA

3

90

-

405

POL 2063 Barbara Wożniak 2005 KŻ Horn Kraków

7

90

-

406

POL 970 Mikołaj Musioł 2006 UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI

5

89

-

407

POL 1004 Zuzanna Sobuńko 2007 UKS Żeglarz Wrocław

6

88

-

408

POL 2222 Karol Stachowski 2009 Gdański Klub Żeglarski

8

88

38

409

POL 1273 Maja Reszka 2006 MKŻ Arka Gdynia

11

87

-

410

POL 1549 Michał Urbaniak 2009 CHKŻ Chojnice

8

87

39

411

POL 1780 Szymon Kolka 2008 UKS Navigo Sopot

7

87

40

412

POL 907 Aleksandra Sikorska 2005 UKS Żegluj Lublin

4

86

-

413

POL 349 Filip Bil 2009 YK Stal Gdynia

12

86

41

414

POL 749 Dante Luciani 2006 UKS Żegluj Lublin

4

86

-

415

POL 8455 Bogna Tłok 2008 Uks Hals

3

85

42

416

POL 1449 Łucja Gorzoch 2007 UKS MOS EŁK

4

85

-

417

POL 922 Jakub Podgórny 2008 KSCŻ Szczecin

7

85

43

418

POL 437 Michał Rasiński 2015 UKS SZKWAŁ Legionowo

6

85

44

419

POL 2610 Maciej Pryk 2006 Nauticus Yacht Club Olsztyn

4

84

-

420

POL 1 Jan Pachla 2005 Uczniowski Klub Żeglarski ŚRODA

2

83

-

421

Julia Żmudzinska Bydgoskie Towarzystwo Zeglarskie

6

83

-

422

POL 1548 Andrzej Thomas 2006 UKS Navigo Sopot

11

83

-

423

POL 1297 Maciej Szawkowski 2008 Baza Mragowo

3

82

45

424

Zofia Wierzbowska 2007 KS Spójnia Warszawa

2

81

-

425

Bartosz Żmudzinski Bydgoskie Towarzystwo Zeglarskie

6

81

-

426

POL 397 Ida Kozła 2006 UKS Żeglarz Wrocław

5

80

-

427

POL 1255 Szymon Warecha 2009 UKS MOS EŁK

4

79

46

428

POL 1434 Filip Mendyk 2007 KN Lider Krakow

6

79

-

429

Kajetan Marszałek 2004 MKS Szkuner Myślibórz

2

79

-

430

POL 883 Dominik Pluto-Prądzyński 2008 UKS Barnim Goleniów

3

78

47

431

POL 1506 Mateusz Hrymajło 2005 KSCŻ Szczecin

6

78

-

432

Maciej Malitowski KW LOK Garland Gliwice

5

77

-

433

POL 1488 Patryk Molski 2003 UKŻ Michałowo

3

77

-

434

POL 158 Igor Pawłowski 2009 CHKŻ Chojnice

13

77

48

435

POL 892 Maja Glinka 2006 UKS FIR Warszawa

3

77

-

436

POL 71 Tymon Sochaj 2007 KS AZS AWFIS Gdańsk

4

77

-

437

Oliver Kużma MKŻR Marina Hotele

5

76

-

438

POL 1187 Nadia Onichimowska 2007 Nauticus Yacht Club Olsztyn

4

75

-

439

POL 1535 Wiktoria Warzych 2007 MKŻ Opti

5

75

-

440

POL 147 Agata Koropecka 2009 YK Stal Gdynia

9

75

49

441

POL 1468 Daniel Łachacz 2008 Baza Mragowo

3

74

50

442

POL 11 Alicja Bujas 2003 KN Lider Kraków

3

74

-

443

POL 1418 Katarzyna Niemczyk 2003 KN Lider Kraków

4

74

-

444

Tomasz Sobota YC Zefir Drakkar Poraj

5

74

-

445

POL 3010 Jakub Bućkowski 2006 UKS NAVIGO SOPOT

7

74

-

446

POL 150 Tomasz Obecny 2006 KSCŻ Szczecin

6

73

-

447

POL 13 Amelia Woszczyna 2008 JK Pogoria

9

73

51

448

POL 2096 Liwia Liszkiewicz 2007 OKŻ Olsztyn

5

73

-

449

POL 1927 Mikołaj Czałbowski 2008 YKP Gdynia

11

72

52

450

POL 1513 Szymon Ząbek 2005 KSCŻ Szczecin

3

72

-

451

POL 1320 Kondrat Kunc 2006 KLUB PORT MECHELINKI

6

72

-

452

Aleksandra Błońska UKS Żegluj Lublin

2

72

-

453

POL 1849 Jacek Lewandowski 2006 ŻLKS Poznań

4

71

-

454

POL 738 Kacper Stęplowski 2009 KW LOK Garland Gliwice

6

71

53

455

POL 168 Jędrzej Gabrysa 2007 KS AZS UWM Olsztyn

3

70

-

456

POL 1192 Nikolas Głowacki 2006 Wolsztyński klub zeglarski

4

69

-

457

POL 1912 Hanna Liro 2005 KŻ Horn Kraków

5

68

-

458

Ewa Trochimczyk UKŻ Michałowo

3

68

-

459

POL 1972 Hanna Michaleczko 2005 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

5

68

-

460

POL 1704 Franciszek Wołyniec 2006 UKS Navigo Sopot

11

67

-

461

Jan Styś KW LOK Garland Gliwice

4

67

-

462

POL 444 Tymon Szkołut 2009 UKS Żegluj Lublin

2

67

54

463

POL 1238 Łukasz Kuik 2005 Jacht Klub Koszalin

1

66

-

464

POL 0 Daniel Śmiałowski 2007

2

66

-

465

POL 1004 Wiktor Książynski 2007 KŻ Horn Kraków

5

65

-

466

POL 1873 Zofia Michaleczko 2007 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

6

65

-

467

POL 863 Aleksander Kolman 2008 KS AZS UWM Olsztyn

3

65

55

468

POL 1328 Gracjan Karczmarczyk 2005 MKŻ Arka Gdynia

7

65

-

469

POL 308 Mikołaj Łukasik 2010 UKS ŻEGLUJ LUBLIN

3

65

56

470

Bartosz Dworakowski UKŻ Michałowo

3

64

-

471

Jakub Kusiak UKS Szkwał Złocieniec

2

64

-

472

POL 959 Jakub Jaworski 2008 JK Pogoria

2

64

57

473

POL 1011 Aleksandra Szczepara 2009 KŻ Horn Kraków

6

64

58

474

POL 1501 Szymon Barański 2007 KS CŻ Szczecin

4

64

-

475

POL 1066 Franciszek Kosecki 2008 CHKŻ Chojnice

11

63

59

476

Wiktoria Gobiec UKŻ Michałowo

3

63

-

477

POL 1044 Leon Kwiatkowski 2006 Nauticus Yacht Club Olsztyn

4

63

-

478

POL 2037 Hanna Węsierska 2007 OPTI CWM Gdynia

7

63

-

479

POL 522 Jan Rohde 2008 SSW Mos Iława

4

63

60

480

POL 704 Krzysztof Łucyk 2007 MKŻ Arka Gdynia

7

61

-

481

Zofia Brdulak 2009 KS Spójnia Warszawa

1

61

61

482

POL 1592 Paweł Łoboda 2008 OPTI CWM GDYNIA

4

61

62

483

Piotr Porwoł TS Kuźnia Rybnik

3

60

-

484

Wawrzyniec Gonet KS YACHT CLUB BERGLINE WROCŁAW

1

60

-

485

Patrycja Chmielewicz Klub Żeglarski MUKŻ Bałtyk Mielno

3

59

-

486

POL 8 Maja Wójcik 2008 Wolsztyński klub zeglarski

3

59

63

487

POL 5 Filip Pańczyszyn 2007 Wolsztyński klub zeglarski

3

58

-

488

POL 1493 Marta Sochacka 2008 UKS Żeglarz Wrocław

5

58

64

489

POL 1709 Hanna Kusztejko 2008 KŻ Horn Kraków

7

57

65

490

POL 3007 Jakub Rozwadowski 2006 SKŻ

3

57

-

491

POL 4 Zofia Jaśniewicz 2007 Wolsztyński klub zeglarski

3

57

-

492

POL 969 Hubert Szulczewski 2008 SSW Mos Iława

4

57

66

493

Kamila Maziarz 2009 KS Energetyk

4

56

67

494

Michał Godlewski KW LOK Garland Gliwice

4

56

-

495

POL 1158 Karolina Mendyk 2009 KN Lider Krakow

6

55

68

496

Wiktor Przeździecki 2008 KS Spójnia Warszawa

1

54

69

497

POL 1498 Kacper Kryszewski 2007 Gdański Klub Żeglarski

7

54

-

498

POL 630 Maja Szyca 2009 LKS Charzykowy

6

54

70

499

POL 1305 Kajetan Stein 2007 UKS Yacht Club Sława

3

54

-

500

Mikołaj Kanabus UKS Nad Jeziorkiem Warszawa

2

54

-

501

POL 1672 Kacper Barszczyk 2007 UKS Navigo Sopot

9

53

-

502

POL 836 Antonina Skóra 2009 YKP Kraków

4

53

71

503

Zofia Matyszkiewicz 2008 UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI

5

53

72

504

Jan Muszynski KS Spójnia Warszawa

2

52

-

505

POL 1284 Kacper Wojczunalis 2008 PSKO

2

52

73

506

POL 4707 Franciszek Zając 2008 Gdański Klub Żeglarski

8

51

74

507

POL 1574 Sarah Goetz 2005 AZS Poznań

4

51

-

508

POL 943 Bartek Bilicki 2007 SSW Mos Iława

1

51

-

509

Ewa Główka 2009 KS Spójnia Warszawa

1

51

75

510

POL 1194 Mikołaj Polarczyk 2004 SKŻ DRAWA Drawno

1

51

-

511

Franciszek Krakowczyk KW LOK Garland Gliwice

4

50

-

512

POL 1528 Alicja Łowicka 2005 Nauticus Yacht Club Olsztyn

2

50

-

513

POL 131 Hugo Skupnik 2004 TS Kuznia Rybnik

5

50

-

514

POL 2038 Zuzanna Teleszyńska 2006 SKŻ

3

50

-

515

POL 1136 Irma Mezei 2006 MKS Dwójka Warszawa

2

49

-

516

POL 673 Martyna Mariak 2005 ŻLKS Poznań

3

48

-

517

POL 1265 Milena Siczek 2005 UKS Żegluj Lublin

2

48

-

518

POL 15971 Wiktor Krakowski 2007

4

47

-

519

POL 757 Tadeusz Wiatrowski 2009 CHKŻ Chojnice

12

47

76

520

Wojciech Styś KW LOK Garland Gliwice

4

47

-

521

POL 1659 Adam Tomczynski 2004 KS ZATOKA Puck

3

47

-

522

POL 880 Marcel Haufa 2009 ŻLKS Poznań

4

47

77

523

Franciszek Spakowski 2009 KS Spójnia Warszawa

1

47

78

524

POL 1380 Emilia Siekierczak 2008 AZS Poznań

2

46

79

525

POL 61 Lila Sochaj 2007 KS AZS AWFIS Gdańsk

4

46

-

526

POL 1923 Krzysztof Olejnik 2005 UKS Barnim Goleniów

1

46

-

527

POL 1319 Nikodem Różanski 2008 SSW Mos Iława

4

46

80

528

Wojciech Wójcik TS Kuźnia Rybnik

3

46

-

529

Igor Szymczyk 2005 MKS Szkuner Myślibórz

1

45

-

530

POL 0 Hubert Adamów 2018 KS Dobra Marina

4

44

81

531

Jakub Kamiński UKŻ Siódemka Białystok

1

44

-

532

Zuzanna Gądzikiewicz KSCŻ Szczecin

3

44

-

533

Wojciech Komenda 2008 KS Spójnia Warszawa

1

43

82

534

POL 1075 Helena Moritz 2009 UKS FIR Warszawa

2

43

83

535

POL 1351 Lena Murach 2006 KS AZS AWFiS Gdańsk

8

43

-

536

Maksymilian Włuka UKS Nad Jeziorkiem Warszawa

2

43

-

537

POL 985 Jakub Darkowski 2008 SSW Mos Iława

4

43

84

538

POL 2070 Jacek Dyguś 2007 MKŻ Arka Gdynia

9

42

-

539

POL 137 Gracjan Niczyj 2005 UKS Żeglarz Wrocław

1

42

-

540

POL 1973 Michał Mac 2007 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

6

41

-

541

POL 2156 Nikolas Urba 2005 SEJK Pogoń Szczecin

4

41

-

542

POL 50 Jagoda Romel 2006 MKŻ Żnin

2

40

-

543

Łucja Wołkiewicz 2007 KS Spójnia Warszawa

1

40

-

544

Anna Kuczmarska MKS Dwójka Warszawa

1

39

-

545

POL 1602 Jakub Szmaglinski 2005 YKP GDYNIA

8

38

-

546

POL 1434 Marcin Małota 2009 KN Lider Krakow

4

38

85

547

Mikołaj Kowalik UKS Nad Jeziorkiem Warszawa

1

38

-

548

POL 166 Michał Kaczmarek 2007 Klub Żeglarski Nysa

4

38

-

549

POL 2888 Wiktor Arian 2004 Sailing Team Rzeszów

3

38

-

550

Emilia Brdulak 2011 KS Spójnia Warszawa

1

38

86

551

POL 951 Jakub Kreft 2007 KŻ VI-King Człuchów

6

37

-

552

Mikołaj Qu KLUB PORT MECHELINKI

2

37

-

553

Maksymilian Malec OPTI CWM GDYNIA

2

37

-

554

Igor Góralczuk UKŻ Siódemka Białystok

1

37

-

555

POL 1874 Lena Kazan 2007 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

5

37

-

556

POL 1977 Gabriel Małecki 2004 KSCŻ Szczecin

3

37

-

557

POL 5 Maksymilian Koschel 2007 ŻLKS Poznań

3

37

-

558

POL 1041 Aleksander Milowski 2006 Nauticus Yacht Club Olsztyn

4

36

-

559

POL 1972 Katarzyna Płaza 2007 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

5

36

-

560

POL 124 Hubert Staroń 2008 KŻ Horn Kraków

3

36

87

561

POL 1873 Jan Bobula 2009 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

4

36

88

562

POL 11011 B Norecki 2007 KŻ Horn Kraków

3

35

-

563

Grzegorz Maksymowicz 2009 KS Spójnia Warszawa

1

35

89

564

Borys Matysiak CHKŻ Chojnice

2

35

-

565

POL 381 Aleksander Lenart 2009 UkS Opti Odra Wrocłąw

3

35

90

566

Grzegorz Marek KS Energetyk

2

35

-

567

POL 95 Matylda Młodzianowska 2008 AZS Poznań

4

34

91

568

POL 1666 Kinga Rękas 2006 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

3

34

-

569

POL 585 Michał Trafalski 2007 YK Stal Gdynia

10

34

-

570

POL 1916 Kasia Rusin 2004 UKS Navigo Sopot

2

34

-

571

POL 1221 Julia Padzik 2009 OPTI CWM GDYNIA

4

33

92

572

Wojciech Jankowski KS AZS AWFIS Gdańsk

4

33

-

573

POL 648 Bartłomiej Konopka 2007 KŻ Horn Kraków

2

32

-

574

Marcel Cichosz UKS ŻEGLUJ LUBLIN

1

31

-

575

Jakub Zybert OKŻ Olsztyn

1

31

-

576

POL 272 Bartosz Pluta 2007 SEJK Pogon Szczecin

4

31

-

577

POL 1804 Hanna Burdziej 2004 KSW Baltic

1

31

-

578

POL 1945 Leon Malcher 2007 SKŻ SŁAWA

1

31

-

579

Monika Kempinska KS Zjednoczeni Bydgoszcz

1

31

-

580

POL 1702 Igor Rózga 2009 MKŻ Arka Gdynia

5

30

93

581

POL 1403 Kacper Kibiersza 2008 UKS Navigo Sopot

9

30

94

582

POL 1322 Karol Rak 2007 SEJK Pogoń Szczecin

4

30

-

583

Marcel Tyczyński 2009 KS Spójnia Warszawa

1

30

95

584

POL 92 Zofia Wołosz 2008 SEJK Pogoń Szczecin

4

29

96

585

POL 892 Tynoteusz Bajko 2005 MKŻR Marina Hotele

2

29

-

586

Antoni Brzozowski 2009 KS Spójnia Warszawa

1

29

97

587

Mikołaj Farana 2009 UKŻ MORIS PSZCZYNA

3

29

98

588

Piotr Muchlado OPTI CWM GDYNIA

1

29

-

589

POL 3 Jagoda Ogiegło 2007 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

1

29

-

590

POL 1024 Magda Winiarska 2006 YKP Kraków

3

28

-

591

POL 1797 Alicja Maciąg 2009 KŻ Horn Kraków

1

28

99

592

POL 4705 Filip Różycki 2009 Gdański Klub Żeglarski

6

28

100

593

POL 1312 Ignacy Pospieszny 2009 AZS Poznań

2

28

101

594

POL 2211 Krzysztof Rysz 2008 KN Lider Kraków

3

27

102

595

POL 413 Jan Winkler 2008 ŻLKS Poznań

2

27

103

596

Martyna Żydzis KS AZS AWFiS Gdańsk

1

27

-

597

Krzysztof Suminski UKS NAD Jieziorkiem

1

26

-

598

POL 937 Jan Pawłowicz 2009 KN Lider Krakow

4

25

104

599

POL 18 Borys Podumis 2007 UKS Navigo Sopot

5

25

-

600

Zuzanna Wojciechowska UKS SZKWAŁ Legionowo

1

25

-

601

POL 1661 Sara Warpas 2006 KS ZATOKA Puck

2

25

-

602

POL 671 Mateusz Krzak 2006 ŻLKS Poznań

2

25

-

603

UKS 91 Nikodem Bonk 2008 Uks Hals

1

25

105

604

POL 4708 Michał Roman 2009 Gdański Klub Zeglarski

4

24

106

605

POL 794 Aleksander Kania 2007 ŻLKS Poznań

2

24

-

606

POL 1 Patrycja Marczak 2008 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

1

24

107

607

Szymon Wrzosek UKS ŻEGLUJ LUBLIN

1

24

-

608

POL 3009 Jan Latko 2006 Sopocki Klub Żeglarski

4

24

-

609

POL 674 Oskar Otto 2007 ŻLKS Poznań

2

23

-

610

Mikołaj Niemiec KŻ Horn Kraków

1

23

-

611

POL 1490 Szymon Góralski 2008 SEJK Pogoń Szczecin

4

23

108

612

POL 0 Nikola Wójcik 2006 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

1

23

-

613

POL 1637 Oskar Syłka 2008 MKŻ Arka Gdynia

4

23

109

614

POL 1911 Kajetan Poziemski 2007 KŻ Horn Kraków

2

22

-

615

POL 950 Wojciech Bąk 2006 KŻ VI-KING Człuchów

1

22

-

616

POL 1 Aleksandra Geyer 2008 KŻ Horn Kraków

5

22

110

617

POL 4708 Marcin Kraspin 2008

2

22

111

618

POL 0 Liwia Lewakowska 2006 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

2

22

-

619

Wiktoria Komada Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

3

21

-

620

POL 1818 Nadia Burghard 2006 YKP GDYNIA

8

21

-

621

Franciszek Wodkowski OPTI CWM GDYNIA

2

20

-

622

POL 1127 Karol Petryniak 2009 KŻ Horn Kraków

2

19

112

623

POL 1330 Jakub Zdechlik 2009 KŻ Horn Kraków

1

19

113

624

Julia Majewska Stowarzyszenie Yacht Klub Zefir

1

18

-

625

POL 263 Bartosz Baczmaga 2005 KS Dobra Marina

2

18

-

626

POL 3333 Maja Komorowska 2009 OPTI CWM GDYNIA

6

18

114

627

POL 1656 Lidia Jakubowska 2005 KS ZATOKA Puck

5

17

-

628

POL 139 Maria Nycz 2009 PKM LOK POZNAŃ

5

17

115

629

Małgorzata Kwaśniewska Sopocki Klub Żeglarski

2

17

-

630

POL 3008 Tytus Szmborski 2006 Sopocki Klub Żeglarski

3

16

-

631

POL 1872 Oskar Niezabitowski 2009 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

4

15

116

632

Hanna Duda KLUB PORT MECHELINKI

3

15

-

633

Wiktor Weselak KS AZS AWFIS Gdańsk

1

14

-

634

Bartosz Leżała UKŻ ŚRODA Wielk.

2

14

-

635

POL 578 Nina Kulka 2008 UKS Bryg Wrocław

1

13

117

636

POL 535 Mikołaj Łoboda 2010 OPTI CWM GDYNIA

2

12

118

637

Wiktor Grajek UKŻ ŚRODA Wielk.

2

11

-

638

Patrycja Hebel Baza Mragowo

1

11

-

639

Zofia Glaza OPTI CWM GDYNIA

3

10

-

640

POL 1112 Kamila Gawlik 2005 PKM LOK POZNAN

2

9

-

641

POL 10041 Jakub Trojnar 2005 KŻ Horn Kraków

1

9

-

642

POL 5 Natalia Micewicz 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk

4

9

119

643

POL 1001 Wit Dmuchowski 2009 SSW MOS Iława

5

8

120

644

Anna Steiner

1

7

-

645

POL 1911 Aleksandra Konopka 2009 KŻ Horn Kraków

2

7

121

646

POL 1483 Kajetan Linow 2007 KŻ Mewa Poznań

1

6

-

647

POL 1117 Magdalena Laskowska 2007 PKM LOK POZNAN

2

6

-

648

POL 428 Lena Gaweł 2008 AZS Poznań

2

6

122

649

Szymon Malitowski KW LOK Garland Gliwice

1

6

-

650

Jeremi Ślusarski KŻ Mewa Poznań

1

5

-

651

Adrian Koszewski MKS Dwójka Warszawa

1

4

-

652

POL 1447 Zofia Kuszewska 2010 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO

1

4

123

653

POL 1767 Nina Gaweł 2010 AZS Poznań

2

3

124

654

Maurycy Kosmowski KLUB PORT MECHELINKI

2

2

-

655

POL 1554 Tymon Przyjemczak 2008 KS ZATOKA Puck

2

2

125

656

POL 182 Antoni Grygiel 2005 KS AZS AWFIS Gdańsk

2

2

-

657

Martyna Duch YC PTTK Beskid Nowy Sącz

1

1

-

658

POL 14 Maksymilian Wierzbowski 2005 KŻ Horn Kraków

1

1

-

659

POL 9 Jakub Bendowski 2009 Wolsztyński klub zeglarski

1

1

126

660

Adam Szklarz KS Dobra Marina

1

1

-

661

POL 1535 Jan Budkiewicz 2005 UKŻ Trawers Ostrów

1

1

-

662

Mateusz Pyzel UKS Nad Jieziorkiem

1

1

-

663

GER 8864 Mateusz Chrobak 2008 Klub Żeglarski Nysa

1

1

127

664

Aleksandra Bącela KS Energetyk

1

1

-

665

POL 1822 Kinga Koniarek 2004 UKŻ Trawers Ostrów

1

1

-

666

POL 18 Magdalena Ziółkowska 2010 YKP GDYNIA

1

1

128
© 2018 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet

Wersja do druku

Ranking

Ranking PSKO tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów na formularzu PSKO. Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska i widnieć na stronie PSKO z wypelnionymi polami:

  • Nr licencji
  • Imie i Nazwisko
  • Klub

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres lp.oksp@tkatnok