PUCHAR POLSKI PSKO 2017

kl. OPTIMIST A

 
Zawodnik
L.r. Pkt.  

1

POL 1943 Rafał Pogorzelski 2003 Nauticus Yacht Club Olsztyn

5

1392.5

2

POL 1868 Maksymilian Cymerman 2002 UKS Barnim Goleniów

6

1375.5

3

POL 1650 Patryk Kosmalski 2002 CHKŻ Chojnice

5

1365.5

4

POL 2442 Igor Kuczys 2003 MKŻ Arka Gdynia

6

1353.5

5

POL 1867 Pola Dzik 2004 YKP Gdynia

6

1332

6

POL 1658 Tomasz Lewandowski 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk

6

1305.5

7

POL 2072 Gracjan Grzech 2003 YKP Gdynia

7

1292.5

8

POL 2070 Gustaw Micinski 2004 YKP Gdynia

6

1290.5

9

POL 1965 Oliwier Urbański 2003 UKS Barnim Goleniów

7

1288

10

POL 1991 Klara Sobczak 2004 CHKŻ Chojnice

5

1287

11

POL 2000 Ignacy Oźminkowski 2004 KS Spójnia Warszawa

7

1287

12

POL 2071 Mateusz Gwóźdź 2005 YKP Gdynia

6

1260.5

13

POL 2552 Maciej Ilinski 2004 YKP Gdynia

6

1245

14

POL 210009 Adam Sokołowski 2003 Nauticus Yacht Club Olsztyn

7

1228

15

POL 1879 Ludwik Grzelak 2003 WTW Warszawa

8

1198.5

16

POL 1587 Maciej Panaś 2004 YKP Gdynia

7

1188.5

17

POL 1947 Agnieszka Pawłowska 2003 CHKŻ Chojnice

5

1180

18

POL 1444 Oskar Ponto 2004 OPTI CWM GDYNIA

6

1173.5

19

POL 2020 Emila Roszkowska 2004 KS Spójnia Warszawa

6

1165

20

POL 1626 Alexander Ponto 2004 OPTI CWM Gdynia

6

1149

21

POL 1937 Mikołaj Merkler 2004 BAZA Mrągowo

7

1139.5

22

POL 1827 Ewa Lewandowska 2006 KS AZS AWFiS Gdańsk

7

1111

23

POL 1915 Filip Fajfer 2003 KŻ Horn Kraków

5

1095.5

24

POL 2030 Jan Turczynowicz 2003 KS Spójnia Warszawa

6

1084.5

25

POL 1661 Jan Gierzynski 2004 KS ZATOKA Puck

8

1031

26

POL 1700 Jakub Wiedeheft 2003 MKŻ Arka Gdynia

7

1013.5

27

POL 2010 Tytus Czajkowski 2004 MKZ ARKA Gdynia

7

1011.5

28

POL 1981 Joanna Fabisiak 2003 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko

8

999

29

POL 1 Jeremi Dąbrowski 2005 UKS Barnim Goleniów

6

996.5

30

POL 2044 Wiktor Robaczewski 2003 SSW MOS Iława

8

976.5

31

POL 1936 Mateusz Gigielewicz 2005 BAZA Mrągowo

7

976

32

POL 1660 Zuzanna Figel 2003 OPTI CWM GDYNIA

6

972

33

POL 2082 Piotr Flieger 2005 MKŻ Arka Gdynia

7

950.5

34

POL 210007 Igor Barcikowski 2004 Nauticus Yacht Club Olsztyn

6

948

35

POL 1674 Szczepan Damasiewicz 2003 JKW Poznań

7

932.5

36

POL 210008 Bartosz Andrzejak 2004 Nauticus Yacht Club Olsztyn

7

921.5

37

POL 188 Joanna Cymerman 2004 UKS Barnim Goleniów

6

917

38

POL 1924 Amelia Dziąba 2003 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko

6

916

39

POL 1813 Marceli Mierzwicki 2003 YKP Gdynia

6

915.5

40

POL 1721 Antoni Siwek 2003 KS Spójnia Warszawa

7

912

41

POL 1302 Jan Krawczyk 2004 CHKŻ Chojnice

5

907.5

42

POL 2074 Karolina Gała 2005 WTW Warszawa

7

896

43

POL 1974 Lilly May Niezabitowska 2004 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

6

895

44

POL 8000 Michał Mazurowski 2004 Nauticus Yacht Club Olsztyn

6

891

45

POL 1923 Krzysztof Olejnik 2005 UKS Barnim Goleniów

7

882

46

POL 1167 Konrad Dziąba 2004 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko

7

880.5

47

POL 1625 Gustaw Ostojewski 2002 KS ZATOKA Puck

8

879

48

POL 1891 Marcel Montrymowicz 2004 CHKŻ Chojnice

5

877.5

49

POL 1608 Jakub Kaminski 2003 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko

7

871.5

50

POL 1982 Jan Witkowiak 2005 JKW Poznań

7

869

51

POL 1993 Paweł Trella 2004 MKŻ Arka Gdynia

7

845

52

POL 1971 Aleksandra Bobula 2004 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

6

838.5

53

POL 1712 Jakub Kluk 2006 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko

8

831.5

54

POL 1935 Maciej Mroczek 2003 SKŻ SŁAWA

6

813.5

55

POL 1664 Antoni Pasich 2004 UKS Barnim Goleniów

5

813.5

56

POL 1963 Anna Januszewska 2002 YK Stal Gdynia

6

811.5

57

POL 1806 Zuzanna Dominikowska 2003 KSW Baltic

6

797

58

POL 1906 Gustaw Kwiek 2006 WTW Warszawa

8

797

59

POL 1494 Szymon Oleksiuk 2004 WTW Warszawa

5

772

60

SUI 1840 Maxime Thommen 2004 YKP GDYNIA

2

765.5

61

POL 1807 Weronika Jaroszek 2002 KSW Baltic

5

747

62

POL 1930 Barbara Mindak 2002 LKS Charzykowy

6

709

63

POL 1999 Jakub Tomczyński 2003 KS Spójnia Warszawa

7

707.5

64

POL 1804 Hanna Burdziej 2004 KSW Baltic

9

696

65

POL 2177 Patryk Chełkowski 2006 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko

6

690

66

POL 2100 Bianka Śledzińska 2005 KS Spójnia Warszawa

7

666

67

POL 1881 Filip Miłoszewski 2003 UKS Barnim Goleniów

4

640.5

68

POL 1611 Antoni Nazimek 2005 JKW Poznań

7

631.5

69

POL 1978 Patryk Furmanek 2005 SSW MOS Iława

8

626.5

70

POL 2006 Amelia Potejko 2006 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO

8

619.5

71

POL 909 Kacper Walęga 2005 KS Spójnia Warszawa

7

617.5

72

POL 1576 Antoni Sopata 2003 AZS Poznań

6

603

73

POL 2062 Leon Gniadek 2004 KŻ Horn Kraków

7

597

74

POL 2033 Julia Schmidt 2003 OPTI CWM GDYNIA

6

592

75

POL 1614 Iga Wielczyk 2005 SSW MOS Iława

7

589.5

76

POL 2075 Paweł Gerłachowski 2004 YKP Gdynia

7

587.5

77

POL 1348 Maria Konarzewska 2005 KS AZS AWFiS Gdańsk

7

587

78

POL 1764 Dominika Ołowiak 2004 YKP Gdynia

5

586.5

79

POL 2 Bartosz Miziewicz 2002 SKŻ SŁAWA

6

570

80

POL 411 Dominika Fajdasz 2005 KS Spójnia Warszawa

6

553.5

81

POL 1747 Juliusz Hebel 2003 BAZA Mrągowo

5

543

82

POL 1878 Mateusz Narloch 2005 MKŻ Arka Gdynia

7

542

83

POL 1929 Mateusz Dobrzyński 2005 KS Spójnia Warszawa

7

530.5

84

POL 2068 Kacper Bąk 2005 KŻ Horn Kraków

5

529

85

POL 910 Stanisław Konarzewski 2004 KS AZS AWFiS Gdańsk

4

523.5

86

POL 1644 Stanisław Janowicz 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk

7

511

87

POL 1949 Laura Szulc 2004 CHKŻ Chojnice

3

502.5

88

POL 2060 Kamil Lenczowski 2005 KŻ Horn Kraków

5

476

89

POL 1923 Jakub Dąbek 2004 SSW MOS Iława

8

474

90

POL 1903 Tomasz Bendlewski 2004 JKW Poznań

6

469.5

91

POL 8030 Aleksander Hlebowicz 2004 Nauticus Yacht Club Olsztyn

6

462

92

POL 1428 Stefan Marciniak 2003 AZS POZNAŃ

6

443

93

POL 2025 Mikołaj Łangowski 2005 MKS Dwójka Warszawa

5

421.5

94

POL 1390 Kacper Młodzianowski 2005 AZS Poznań

6

410

95

POL 1049 Gabriela Zawal 2002 ŻMKS Poznań

4

394

96

POL 1029 Fabian Chodak 2002 UKŻ 7 Białystok

6

393

97

POL 1427 Maria Prus-Głowacka 2004 AZS Poznań

6

370

98

POL 1908 Marcin Pietrzak 2004 WTW Warszawa

6

355.5

99

POL 1759 Jakub Ławicki 2002 OPTI CWM GDYNIA

2

346.5

100

POL 1373 Kacper Żywiczka 2003 CHKŻ Chojnice

2

319.5

101

POL 1260 Wojciech Kikmunter 2003 CHKŻ Chojnice

4

318

102

POL 1556 Maciej Popłonyk 2005 AZS Poznań

4

298.5

103

POL 1763 Julian Podwalski 2005 SSW MOS Iława

7

297

104

0

292.5

105

POL 1716 Michał Tokarczyk 2004 KW LOK Garland Gliwice

4

292.5

106

POL 1871 Kacper Korcz 2002 ŻMKS Poznań

5

276

107

POL 1114 Szymon Szczech 2003 SSW MOS Iława

3

268.5

108

POL 8045 Marcel Woletek 2004 Nauticus Yacht Club Olsztyn

6

257.5

109

POL 1628 Franciszek Borys 2003 YKP Gdynia

5

253.5

110

POL 1985 Korneliusz Dębiak 2003 TKŻ Toruń

5

253.5

111

POL 1834 Lena Sobiech 2003 UKS Żegluj Lublin

3

243

112

POL 2206 Urszula Andrian 2003 MKS Dwójka Warszawa

5

238.5

113

POL 1619 Szymon Gąsiorowski 2005 YK Stal Gdynia

5

237

114

POL 1884 Dominika Sawicka 2003 UKS Barnim Goleniów

4

237

115

POL 1739 Jakub Modzalewski 2004 ŻMKS Poznań

5

227

116

POL 1959 Michał Koczorowski 2005 AZS Poznań

5

223.5

117

POL 1973 Aleksandra Mac 2004 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

4

223

118

POL 2906 Maciej Karsznia 2003 KS ZATOKA Puck

3

217.5

119

POL 2207 Maciej Reck 2004 JKW Poznań

5

213

120

POL 1979 Lilianna Lemke 2004 OPTI CWM GDYNIA

4

213

121

POL 1460 Aleksandra Jakubowska 2004 ŻMKS Poznań

6

209

122

POL 1391 Julia Jędrasik 2004 BAZA Mrągowo

5

204

123

POL 1670 Patryk Kukowski 2004 KS ZATOKA Puck

5

183

124

POL 2073 Stanisław Wierczyński 2004 YKP Gdynia

2

169.5

125

POL 1276 Jakub Pawlak 2004 OPTI CWM GDYNIA

5

159

126

POL 1023 Hanna Koczar 2003 Ts Kuznia Rybnik

4

159

127

POL 1525 Hanna Wiszniowska 2005 JKW Poznań

7

158

128

POL 1106 Marianna Sienkiewicz 2003 MKS Dwójka Warszawa

7

150

129

POL 1907 Michał Terpiłowski 2004 WTW Warszawa

3

132

130

POL 1596 Kacper Worek 2004 YK Stal Gdynia

1

112.5

131

POL 1970 Maja Krawczyńska 2003 OPTI CWM GDYNIA

3

106.5

132

POL 1862 Zuzanna Zielińska 2006 YKP Gdynia

2

102

133

POL 2052 Tomasz Procek 2003 KW LOK Garland Gliwice

2

96

134

POL 1850 Ewa Mazur 2002 UKS Opti Odra Wrocław

3

90

135

POL 1666 Barbara Malarz 2002 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

4

87

136

POL 1165 Jakub Chodak 2003 UKŻ 7 Białystok

5

82.5

137

POL 1546 Borys Jarnot-Bałuszek 2005 YC PTTK Beskid Nowy Sącz

2

79.5

138

POL 2634 Dominik Popielarz 2003 MKŻ Żnin

3

73.5

139

POL 120 Nina Łypaczewska 2003 KW LOK Garland Gliwice

4

69

140

POL 1964 Olga Hanslik 2003 KW LOK Garland Gliwice

2

64.5

141

POL 1230 Pola Wawrzyniak 2004 AZS Poznań

2

58.5

142

POL 1555 Blanka Bobula 2007 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

2

42

143

POL 1965 Oliwia Osadcow 2004 KW LOK Garland Gliwice

4

39

144

POL 1723 Łucja Węglowska 2003 UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI

2

30

145

POL 2051 Aleksander Szczygielski 2002 KW LOK Garland Gliwice

3

30

146

POL 2101 Mikołaj Bazyli 2005 KSW BALTIC

2

27

147

POL 1745 Tomasz Gajda 2005 UKS Barnim Goleniów

2

27

148

POL 1825 Michał Gonciarz 2004 UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI

1

22.5

149

POL 1106 Dominika Raszka 2004 MKS Dwójka Warszawa

3

19.5

150

POL 999 Joanna Kiełczewska 2003 JKW Poznań

2

19.5

151

POL 1805 Michał Jaroszek 2006 KSW Baltic

2

7.5

152

POL 1532 Hanna Okularczyk 2003 KW LOK Garland Gliwice

1

6

© 2018 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet

Wersja do druku

Ranking

Ranking PSKO tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów na formularzu PSKO. Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska i widnieć na stronie PSKO z wypelnionymi polami:

  • Nr licencji
  • Imie i Nazwisko
  • Klub

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres lp.oksp@tkatnok