ENERGA SAILING CUP 2016

kl. OPTIMIST A

 
Zawodnik
L.r. Pkt.  

1

POL 1881 Filip Miłoszewski 2003 UKS Barnim Goleniów

5

234

2

POL 101 Patryk Kosmalski 2002 CHKŻ Chojnice

5

230

3

POL 2442 Igor Kuczys 2003 MKŻ Arka Gdynia

5

223

4

POL 1891 Jakub Gołębiowski 2002 SSW MOS Iława

5

223

5

POL 1865 Sławomir Kapałka 2001 YKP Gdynia

5

216

6

POL 1891 Mateusz Grzempa 2002 CHKŻ Chojnice

5

203

7

POL 1801 Gustaw Micinski 2004 YKP Gdynia

5

203

8

POL 1868 Maksymilian Cymerman 2002 UKS Barnim Goleniów

5

195

9

POL 1827 Filip Szmit 2002 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko

5

194

10

POL 1867 Pola Dzik 2004 YKP Gdynia

5

184

11

POL 1799 Kamil Manowiecki 2002 YKP Gdynia

5

183

12

POL 1658 Tomasz Lewandowski 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk

5

182

13

POL 1944 Gabriela Czapska 2002 KS Spójnia Warszawa

5

180

14

POL 2206 Zofia Korsak 2002 MKS Dwójka Warszawa

5

166

15

POL 1991 Klara Sobczak 2004 MKS Dwójka Warszawa

5

158

16

POL 1745 Marcel Misiaszek 2001 UKS Barnim Goleniów

5

147

17

POL 1747 Juliusz Hebel 2003 BAZA Mrągowo

5

120

18

POL 1949 Laura Szulc 2004 CHKŻ Chojnice

5

119

19

POL 1780 Antoni Sapijaszko 2002 KS Spójnia Warszawa

5

116

20

POL 2052 Natalia Kuczys 2002 MKŻ Arka Gdynia

5

115

21

POL 1672 Gracjan Grzech 2003 YKP Gdynia

5

107

22

POL 1459 Oliwier Urbański 2003 JKW Poznań

5

107

23

POL 1674 Szczepan Damasiewicz 2003 JKW Poznań

5

102

24

POL 1943 Rafał Pogorzelski 2003 Nauticus Yacht Club Olsztyn

5

98

25

POL 1296 Mikołaj Merkler 2004 BAZA Mrągowo

5

95

26

POL 170 Jakub Wiedeheft 2003 MKŻ Arka Gdynia

5

91

27

POL 1852 Mateusz Szweda 2002 KS Spójnia Warszawa

5

91

28

POL 1245 Hanna Jarząbek 2002 KS Spójnia Warszawa

5

87

29

POL 2020 Emila Roszkowska 2004 KS Spójnia Warszawa

4

83

30

POL 1759 Jakub Ławicki 2002 OPTI CWM GDYNIA

5

80

31

POL 1988 Przemysław Machowski 2003 MKS Dwójka Warszawa

5

76

32

POL 1807 Weronika Jaroszek 2002 MKŻ OPTI

5

75

33

POL 162887 Kacper Fabian 2002 MKS Szkuner Myślibórz

3

72

34

POL 1587 Maciej Panaś 2004 YKP Gdynia

5

70

35

POL 1585 Agnieszka Pawłowska 2003 CHKŻ Chojnice

5

70

36

POL 1661 Jan Gierzynski 2004 KS Zatoka Puck

4

63

37

POL 1963 Anna Januszewska 2002 YK Stal Gdynia

5

57

38

POL 963 Gustaw Ostojewski 2002 KS Zatoka Puck

5

47

39

POL 2000 Ignacy Oźminkowski 2004 K S Spójnia Warszawa

5

46

40

POL 1576 Antoni Sopata 2003 AZS Poznań

5

41

41

POL 1460 Rafał Szubert 2002 ŻMKS Poznań

4

38

42

POL 1817 Stanisław Konarzewski 2004 KS AZS AWFiS Gdańsk

5

30

43

POL 1551 Maciej Ilinski 2004 YKP Gdynia

5

23

44

POL 2030 Jan Turczynowicz 2003 KS Spójnia Warszawa

5

22

45

POL 1861 Aleksandra Soczyńska 2001 YKP Gdynia

5

21

46

POL 1822 Maksymilian Burdziej 2003 MKŻ OPTI

4

20

47

POL 1444 Oskar Ponto 2004 OPTI CWM GDYNIA

4

19

48

POL 2906 Maciej Karsznia 2003 KS Zatoka Puck

3

18

49

POL 1940 Kacper Worek 2004 YK Stal Gdynia

5

17

50

POL 1676 Gerard Polaczyk 2003 KŻ Mewa Poznań

5

16

51

POL 2051 Iwo Filipowicz 2003 MKŻ Arka Gdynia

5

15

52

POL 1863 Adam Sokołowski 2003 Nauticus Yacht Club Olsztyn

5

13

53

POL 1302 Jan Krawczyk 2004 CHKŻ Chojnice

5

12

54

POL 1848 Bartosz Miziewicz 2002 SKŻ SŁAWA

3

11

55

POL 1623 Marcin Popłonyk 2002 AZS Poznań

3

11

56

POL 1902 Jakub Kazukiewicz 2002 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko

4

10

57

POL 2048 Gabriela Kulka 2002 KS Spójnia Warszawa

2

10

58

POL 1864 Maciej Lutynski 2002 YKP Gdynia

2

9

59

POL 1373 Kacper Żywiczka 2003 CHKŻ Chojnice

5

8

60

POL 1870 Dominik Śliwinski 2003 YKP GDYNIA

4

6

61

POL 1118 Wiktor Robaczewski 2003 SSW MOS Iława

5

5

62

POL 1981 Joanna Fabisiak 2003 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko

3

4

63

POL 1708 Amelia Dziąba 2003 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko

4

3

64

POL 1586 Bartosz Danowski 2001 YK Stal Gdynia

4

2

65

POL 1657 Dawid Gdaniec 2002 KS AZS AWFiS Gdańsk

5

1

66

POL 1916 Ida Stachura 2002 KŻ Horn Kraków

5

1

© 2018 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet