ELIMINACJE DO MŚ i ME 2016

kl. OPTIMIST A

 
Zawodnik
L.r. Pkt.  

1

POL 101 Patryk Kosmalski 2002 CHKŻ Chojnice

3

82

2

POL 1881 Filip Miłoszewski 2003 UKS Barnim Goleniów

3

78

3

POL 1865 Sławomir Kapałka 2001 YKP Gdynia

3

78

4

POL 1944 Gabriela Czapska 2002 KS Spójnia Warszawa

3

77

5

POL 1891 Jakub Gołębiowski 2002 SSW MOS Iława

3

77

6

POL 1827 Filip Szmit 2002 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko

3

74

7

POL 1801 Gustaw Micinski 2004 YKP Gdynia

3

73

8

POL 1799 Kamil Manowiecki 2002 YKP Gdynia

3

71

9

POL 2442 Igor Kuczys 2003 MKŻ Arka Gdynia

3

68

10

POL 1891 Mateusz Grzempa 2002 CHKŻ Chojnice

3

68

11

POL 1745 Marcel Misiaszek 2001 UKS Barnim Goleniów

3

66

12

POL 1658 Tomasz Lewandowski 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk

3

66

13

POL 1867 Pola Dzik 2004 YKP Gdynia

3

65

14

POL 2206 Zofia Korsak 2002 MKS Dwójka Warszawa

3

58

15

POL 1949 Laura Szulc 2004 CHKŻ Chojnice

3

56

16

POL 162887 Kacper Fabian 2002 MKS Szkuner Myślibórz

3

54

17

POL 1868 Maksymilian Cymerman 2002 UKS Barnim Goleniów

3

52

18

POL 1991 Klara Sobczak 2004 MKS Dwójka Warszawa

3

52

19

POL 1943 Rafał Pogorzelski 2003 Nauticus Yacht Club Olsztyn

3

44

20

POL 1780 Antoni Sapijaszko 2002 KS Spójnia Warszawa

3

44

21

POL 2052 Natalia Kuczys 2002 MKŻ Arka Gdynia

3

42

22

POL 1747 Juliusz Hebel 2003 BAZA Mrągowo

3

42

23

POL 1296 Mikołaj Merkler 2004 BAZA Mrągowo

3

41

24

POL 1807 Weronika Jaroszek 2002 MKŻ OPTI

3

41

25

POL 1852 Mateusz Szweda 2002 KS Spójnia Warszawa

3

40

26

POL 2020 Emila Roszkowska 2004 KS Spójnia Warszawa

3

38

27

POL 1459 Oliwier Urbański 2003 JKW Poznań

3

33

28

POL 1672 Gracjan Grzech 2003 YKP Gdynia

3

33

29

POL 1661 Jan Gierzynski 2004 KS Zatoka Puck

3

30

30

POL 1988 Przemysław Machowski 2003 MKS Dwójka Warszawa

3

30

31

POL 1759 Jakub Ławicki 2002 OPTI CWM GDYNIA

3

30

32

POL 1585 Agnieszka Pawłowska 2003 CHKŻ Chojnice

3

29

33

POL 1245 Hanna Jarząbek 2002 KS Spójnia Warszawa

3

29

34

POL 1587 Maciej Panaś 2004 YKP Gdynia

3

26

35

POL 1963 Anna Januszewska 2002 YK Stal Gdynia

3

24

36

POL 1674 Szczepan Damasiewicz 2003 JKW Poznań

3

24

37

POL 2000 Ignacy Oźminkowski 2004 K S Spójnia Warszawa

3

22

38

POL 1576 Antoni Sopata 2003 AZS Poznań

3

20

39

POL 1822 Maksymilian Burdziej 2003 MKŻ OPTI

3

20

40

POL 1551 Maciej Ilinski 2004 YKP Gdynia

3

19

41

POL 1444 Oskar Ponto 2004 OPTI CWM GDYNIA

3

19

42

POL 170 Jakub Wiedeheft 2003 MKŻ Arka Gdynia

3

14

43

POL 1863 Adam Sokołowski 2003 Nauticus Yacht Club Olsztyn

3

13

44

POL 1623 Marcin Popłonyk 2002 AZS Poznań

2

11

45

POL 2048 Gabriela Kulka 2002 KS Spójnia Warszawa

2

10

46

POL 1864 Maciej Lutynski 2002 YKP Gdynia

2

9

47

POL 1870 Dominik Śliwinski 2003 YKP GDYNIA

3

6

48

POL 1460 Rafał Szubert 2002 ŻMKS Poznań

3

6

49

POL 963 Gustaw Ostojewski 2002 KS Zatoka Puck

3

6

50

POL 1861 Aleksandra Soczyńska 2001 YKP Gdynia

3

5

51

POL 1373 Kacper Żywiczka 2003 CHKŻ Chojnice

3

4

52

POL 1708 Amelia Dziąba 2003 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko

3

3

53

POL 1657 Dawid Gdaniec 2002 KS AZS AWFiS Gdańsk

3

1

54

POL 1676 Gerard Polaczyk 2003 KŻ Mewa Poznań

3

1

55

POL 2051 Iwo Filipowicz 2003 MKŻ Arka Gdynia

3

1

© 2018 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet

Wersja do druku

Ranking

Ranking PSKO tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów na formularzu PSKO. Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska i widnieć na stronie PSKO z wypelnionymi polami:

  • Nr licencji
  • Imie i Nazwisko
  • Klub

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres lp.oksp@tkatnok