PUCHAR POLSKI PSKO 2016

kl. OPTIMIST B

 
Zawodnik
L.r. Pkt.   kat. 9

1

POL 1626 Alexander Ponto 2004 OPTI CWM Gdynia

9

664

-

2

POL 1753 Mateusz Gwóźdź 2005 YKP Gdynia

12

663

-

3

POL 1993 Paweł Trella 2004 MKŻ Arka Gdynia

9

662

-

4

POL 6 Amelia Potejko 2006 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO

12

662

-

5

POL 1936 Mateusz Gigielewicz 2005 BAZA Mrągowo

12

662

-

6

POL 66 Jakub Kluk 2006 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO

11

657

-

7

POL 1906 Gustaw Kwiek 2006 WTW Warszawa

17

653

-

8

POL 1879 Ludwik Grzelak 2003 WTW Warszawa

12

651

-

9

POL 118 Ewa Lewandowska 2006 KS AZS AWFiS Gdańsk

11

648

-

10

POL 1974 Lilly May Niezabitowska 2004 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

14

647

-

11

POL 1813 Marceli Mierzwicki 2003 YKP Gdynia

9

643

-

12

POL 966 Patryk Chełkowski 2006 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO

11

640

-

13

POL 1971 Aleksandra Bobula 2004 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

14

639

-

14

POL 411 Dominika Fajdasz 2005 KS Spójnia Warszawa

9

630

-

15

POL 1804 Hanna Burdziej 2004 MKŻ OPTI

15

630

-

16

POL 2025 Mikołaj Łangowski 2005 MKS Dwójka Warszawa

11

628

-

17

POL 1251 Wiktor Wojtas 2003 UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI

13

627

-

18

POL 1914 Leon Gniadek 2004 KŻ Horn Kraków

15

624

-

19

POL 1018 Antoni Lipinski 2006 LKS Charzykowy

14

622

-

20

POL 1494 Szymon Oleksiuk 2004 WTW Warszawa

12

622

-

21

POL 1619 Szymon Gąsiorowski 2005 YK Stal Gdynia

13

621

-

22

POL 2117 Alicja Tutkowska 2007 YK Stal Gdynia

10

620

1

23

POL 1764 Dominika Ołowiak 2004 YKP Gdynia

11

620

-

24

POL 1703 Janina Dmochowska 2006 MKŻ Arka Gdynia

7

618

-

25

POL 2010 Tytus Czajkowski 2004 KST Elektryk Grudziądz

15

613

-

26

POL 800 Karolina Gała 2005 WTW Warszawa

12

611

-

27

POL 1985 Korneliusz Dębiak 2003 TKŻ Toruń

10

610

-

28

POL 1758 Jeremi Szczukowski 2006 CHKŻ Chojnice

16

609

-

29

POL 1878 Mateusz Narloch 2005 MKŻ Arka Gdynia

9

608

-

30

POL 1373 Jacek Kalinowski 2006 UKS Żeglarz Wrocław

8

607

-

31

POL 1908 Marcin Pietrzak 2004 WTW Warszawa

13

607

-

32

POL 1602 Stanisław Wierczyński 2004 YKP Gdynia

10

605

-

33

POL 2100 Bianka Śledzińska 2005 KS Spójnia Warszawa

10

593

-

34

POL 1276 Jakub Pawlak 2004 OPTI CWM GDYNIA

9

590

-

35

POL 1011 Igor Wierzbowski 2007 KŻ Horn Kraków

13

587

2

36

POL 704 Maria Suchocka 2006 MKŻ Arka Gdynia

10

580

-

37

POL 1805 Michał Jaroszek 2006 MKŻ OPTI

15

578

-

38

POL 1414 Bartosz Bojarski 2003 KŻ VI-King Człuchów

11

573

-

39

POL 1853 Patryk Furmanek 2005 SSW MOS Iława

10

572

-

40

POL 1037 Mateusz Dobrzyński 2004 KS Spójnia Warszawa

10

571

-

41

POL 1017 Joanna Lichwa 2002 KN Lider Kraków

7

569

-

42

POL 1765 Jakub Tomczyński 2004 KS Spójnia Warszawa

9

566

-

43

POL 1907 Michał Terpiłowski 2004 WTW Warszawa

11

563

-

44

POL 909 Kacper Walęga 2005 KS Spójnia Warszawa

9

556

-

45

POL 203 Małgorzata Figel 2006 OPTI CWM GDYNIA

7

555

-

46

POL 1644 Stanisław Janowicz 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk

9

553

-

47

POL 1546 Borys Jarnot-Bałuszek 2005 YC PTTK Beskid Nowy Sącz

12

552

-

48

POL 333 Michał Skawinski-Kornik 2007 WTW Warszawa

15

547

3

49

POL 1923 Jakub Dąbek 2004 SSW MOS Iława

11

547

-

50

POL 910 Maria Konarzewska 2005 KS AZS AWFiS Gdańsk

9

546

-

51

POL 1830 Lena Sobiech 2003 UKS Żegluj Lublin

8

546

-

52

POL 1811 Oliwia Krajewska 2005 YKP Gdynia

12

545

-

53

POL 1562 Igor Rudek 2006 MKŻ Arka Gdynia

9

541

-

54

POL 1584 Piotr Flieger 2005 MKŻ Arka Gdynia

6

531

-

55

POL 2605 Magdalena Skórnóg 2006 MBSW/UKŻR NIEGOCIN Giżycko

12

520

-

56

POL 1749 Lidia Łukasik 2007 UKS Żegluj Lublin

9

520

4

57

POL 2041 Filip Jarosiewicz 2006 OPTI CWM GDYNIA

10

512

-

58

POL 1959 Michał Koczorowski 2005 AZS POZNAŃ

6

510

-

59

POL 1713 Danuta Grudzień 2006 UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI

15

510

-

60

POL 1019 Michał Gonciarz 2004 UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI

9

510

-

61

POL 1873 Aleksandra Mac 2004 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

13

508

-

62

POL 1910 Alek Kuderski 2004 WTW Warszawa

9

503

-

63

POL 1345 Alexander Wentzel 2002 KS AZS AWFiS Gdańsk

7

501

-

64

POL 1778 Mikołaj Bazyli 2005 Jacht Klub Koszalin

11

500

-

65

POL 1667 Marcel Bisewski 2005 YKP Gdynia

8

500

-

66

POL 1816 Wiktor Ciołkowski 2002 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

10

498

-

67

POL 1904 Igor Wójcik 2006 YK Stal Gdynia

12

498

-

68

POL 2200 Kaja Śledzińska 2007 KS Spójnia Warszawa

10

488

5

69

POL 11204 Maciej Wójcik 2004 TS Kuźnia Rybnik

10

487

-

70

POL 1909 Magdalena Guszcza 2005 WTW Warszawa

12

487

-

71

POL 1473 Maja Krawczyńska 2003 OPTI CWM GDYNIA

8

486

-

72

POL 1592 Pola Schmidt 2005 OPTI CWM GDYNIA

9

477

-

73

POL 11 Kamil Stemplewski 2005 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO

12

475

-

74

POL 1628 Franciszek Borys 2003 YKP Gdynia

9

471

-

75

POL 1798 Hanna Ługowska 2005 WTW Warszawa

11

470

-

76

POL 1452 Antonina Ołowiak 2006 YKP Gdynia

10

468

-

77

POL 2022 Lilianna Lemke 2004 OPTI CWM GDYNIA

9

467

-

78

POL 878 Maja Kwiek 2007 WTW Warszawa

14

465

6

79

POL 1802 Zuzanna Rodzeń 2004 MKŻ Arka Gdynia

8

464

-

80

POL 1833 Bartosz Dąbrowski 2004 UKŻ 7 Białystok

10

461

-

81

POL 1892 Jakub Miszczak 2004 KS Spójnia Warszawa

9

461

-

82

POL 2007 Alicja Michalewska 2007 SSW MOS Iława

9

460

7

83

POL 1911 Kacper Bąk 2005 KŻ Horn Kraków

11

460

-

84

POL 1159 Zuzanna Ołowiak 2005 YKP Gdynia

9

458

-

85

POL 1292 Jakub Pietrzak 2005 OPTI CWM GDYNIA

9

457

-

86

POL 1624 Piotr Grabski 2005 YC Zefir Drakkar Poraj

14

452

-

87

POL 1926 Miłosz Michalak 2005 YKP Gdynia

9

448

-

88

POL 1757 Rafał Górski 2005 KS AZS AWFiS Gdańsk

12

447

-

89

POL 1413 Piotr Hofman 2003 KW LOK Garland Gliwice

9

445

-

90

POL 1204 Karolina Tomczyk 2004 TS Kuźnia Rybnik

9

442

-

91

POL 1965 Oliwia Osadcow 2004 KW LOK Garland Gliwice

10

442

-

92

POL 1245 Adam Turczynowicz 2005 KS Spójnia Warszawa

8

440

-

93

POL 412 Filip Olszewski 2006 KS Spójnia Warszawa

10

440

-

94

POL 723 Jakub Szczepanski 2006 LKS Charzykowy

15

438

-

95

POL 950 Krystyna Szpor 2006 UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI

10

437

-

96

POL 1558 Aleksander Szczygielski 2002 KW LOK Garland Gliwice

6

436

-

97

POL 1665 Paulina Rutkowska 2005 YKP Gdynia

11

435

-

98

POL 111 Lena Cituk 2007 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO

10

432

8

99

POL 791 Malina Pietrzak 2007 WTW Warszawa

11

430

9

100

POL 2040 Zofia Kucharska 2006 OPTI CWM GDYNIA

7

426

-

101

POL 2031 Fabian Kocięda 2007 OPTI CWM Gdynia

10

426

10

102

POL 1670 Patryk Kukowski 2004 KS Zatoka Puck

3

424

-

103

POL 1361 Maja Cituk 2007 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO

9

420

11

104

POL 1638 Jan Witkowiak 2005 JKW Poznań

6

418

-

105

POL 920 Maksymilian Kruczyński 2006 AZS POZNAŃ

6

417

-

106

POL 1069 Tymon Wiatrowski 2006 CHKŻ Chojnice

16

416

-

107

POL 1597 Piotr Raszczyk 2005 UKŻ Pisz

7

412

-

108

POL 1271 Sara Wiśniewska 2005 TKŻ Toruń

10

412

-

109

POL 1877 Barbara Malarz 2002 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

12

412

-

110

POL 1319 Jan Klinicki 2007 SSW MOS Iława

8

404

12

111

POL 1788 Andrzej Nowakowski 2004 MKS Dwójka Warszawa

8

403

-

112

POL 744 Mileny Materny 2004 UKS Zalew Kielce

5

400

-

113

POL 1513 Miłosz Samek 2005 KSCŻ Szczecin

9

397

-

114

POL 1860 Filip Lenart 2005 UKS Opti Odra Wrocław

10

395

-

115

POL 133 Robert Szymański 2003 TS Kuźnia Rybnik

10

393

-

116

POL 1760 Krzysztof Olejnik 2005 JKW Poznań

5

393

-

117

POL 1611 Antoni Nazimek 2005 JKW Poznań

8

392

-

118

POL 1106 Dominika Raszka 2004 MKS Dwójka Warszawa

8

388

-

119

POL 1296 Antoni Kużminski 2006 BAZA Mrągowo

8

386

-

120

POL 1998 Aleksandra Szulska 2005 OPTI CWM GDYNIA

9

385

-

121

POL 1723 Łucja Węglowska 2003 UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI

10

383

-

122

POL 1506 Jeremi Dąbrowski 2005 KSCŻ Szczecin

9

378

-

123

POL 1645 Michał Biedalak 2005 JKW Poznań

9

377

-

124

POL 120 Nina Łypaczewska 2003 KW LOK Garland Gliwice

9

377

-

125

POL 991 Karolina Gajdzinska 2005 AZS POZNAŃ

5

376

-

126

POL 2625 Kornelia Dobaczewska 2005 MKŻ Żnin

9

376

-

127

POL 1351 Apolonia Malańska 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk

7

375

-

128

POL 1388 Natalia Nadrzewia 2005 UKS Zalew Kielce

7

373

-

129

POL 1897 Franciszek Mikulski 2005 KS AZS AWFiS Gdańsk

9

372

-

130

POL 1776 Michał Maziarka 2005 UKS Navigo Sopot

9

372

-

131

POL 1139 Michalina Pawelczyk 2006 MKS Dwójka Warszawa

6

371

-

132

POL 1981 Oliwia Dróżyńska 2004 TKŻ Toruń

11

366

-

133

POL 246 Iga Marcisz 2004 TS Kuźnia Rybnik

11

366

-

134

POL 1297 Mateusz Buło 2004 BAZA Mrągowo

7

365

-

135

POL 1525 Hanna Wiszniowska 2005 JKW Poznań

6

363

-

136

POL 927 Hugo Marciniak 2004 JKW Poznań

7

359

-

137

Miłosz Gabryszewski UKS ŻEGLARZ Wrocław

7

359

-

138

POL 1261 Jakub Marciniak 2005 MKŻ OPTI

14

355

-

139

POL 1226 Teresa Masztalerz 2006 TKŻ Toruń

7

355

-

140

POL 1614 Iga Wielczyk 2005 SSW MOS Iława

8

348

-

141

POL 2119 Aleksander Bury 2005 YC Bergline Wrocław

10

348

-

142

POL 1637 Marta Richert 2006 MKŻ Arka Gdynia

8

347

-

143

POL 1752 Jakub Korga 2004 MKŻ Żnin

10

346

-

144

POL 126 Jan Paciorek 2004 UKS SZKWAŁ Legionowo

6

344

-

145

POL 1835 Natalia Ziółkowska 2007 YKP Gdynia

10

344

13

146

POL 893 Zofia Czerniawska 2004 YK Stal Gdynia

9

342

-

147

POL 1436 Sylwia Fryziak 2004 UKS SZKWAŁ Legionowo

6

341

-

148

POL 1070 Maksymilian Kabat 2006 CHKŻ Chojnice

18

339

-

149

POL 142 Karol Głąbik 2003 KW LOK Garland Gliwice

4

337

-

150

POL 1912 Kamil Lenczowski 2005 KŻ Horn Kraków

12

335

-

151

POL 1249 Karolina Jałoszyńska 2006 Klub Żeglarski Nysa

8

333

-

152

POL 1735 Filip Kurczewski 2003 MKŻ Żnin

11

328

-

153

POL 1434 Rafał Małota 2008 KN Lider Kraków

7

325

14

154

POL 1443 Hubert Łobaczewski 2005 YKP Gdynia

9

325

-

155

POL 1446 Konrad Wlazłowski 2005 YKP Gdynia

7

321

-

156

POL 244 Jan Macugowski 2005 KŻ VI-KING Człuchów

10

321

-

157

POL 1702 Julia Wróblewska 2006 MKŻ Arka Gdynia

7

319

-

158

POL 1138 Michał Kuchtyn 2007 UKS Bryg Wrocław

8

315

15

159

POL 1812 Iwo Reński 2005 YKP Gdynia

10

315

-

160

POL 978 Jan Karnowski 2006 KS Spójnia Warszawa

9

313

-

161

POL 1186 Michał Paciorek 2004 UKS SZKWAŁ Legionowo

6

313

-

162

POL 1373 Wiktor Pawłowski 2007 CHKŻ Chojnice

16

310

16

163

POL 1071 Krzysztof Szczodrowska 2005 CHKŻ Chojnice

18

309

-

164

POL 1387 Michał Krzemiński 2004 UKS SZKWAŁ Legionowo

6

307

-

165

POL 479 Maciej Żmijewski 2005 MKŻ Arka Gdynia

6

306

-

166

POL 1603 Krzysztof Bruski 2005 OPTI CWM GDYNIA

10

305

-

167

POL 1423 Mateusz Kluczka 2006 UKS OPTI ODRA WROCŁAW

11

305

-

168

POL 1666 Magdalena Śnieżek 2003 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

7

302

-

169

POL 1851 Patrycja Kurpiewska 2005 MKS Dwójka Warszawa

8

302

-

170

POL 1709 Franciszek Niwicki 2005 KŻ Horn Kraków

11

302

-

171

POL 222 Iwona Wysocka 2005 Wolsztyński Klub Żeglarski

8

301

-

172

POL 175 Igor Kawałko 2007 OPTI CWM GDYNIA

9

299

17

173

POL 1528 Alicja Łowicka 2005 Nauticus Yacht Club Olsztyn

7

299

-

174

POL 1396 Mateusz Gąsiorowski 2007 YK Stal Gdynia

11

299

18

175

POL 1766 Oskar Hawliczek 2005 KS Spójnia Warszawa

8

299

-

176

POL 1629 Żaneta Bonin 2002 KŻ VI-King Człuchów

8

297

-

177

POL 124 Jan Doniec 2004 KŻ Horn Kraków

9

296

-

178

POL 1220 Maciej Ilnicki 2004 CHKŻ Chojnice

13

296

-

179

POL 416 Julia Kozubowicz 2004 TS Kuźnia Rybnik

10

295

-

180

POL 1089 Stanisław Wojda 2006 JKW Poznań

6

293

-

181

POL 1488 Natalia Burczyńska 2005 Nauticus Yacht Club Olsztyn

7

293

-

182

POL 1016 Zuzanna Zielinska 2006 MKŻ Żnin

9

292

-

183

POL 1448 Antoni Kiliszek 2006 MKS Dwójka Warszawa

9

291

-

184

POL 1630 Bolesław Nesterowicz 2006 UKŻ Pisz

6

290

-

185

POL 1563 Jakub Jabłonski 2006 MKŻ Arka Gdynia

6

289

-

186

POL 978 Artur Zakrzewski 2004 JKW Poznań

4

287

-

187

POL 1871 Zachary Tylkowski 2004 ŻMKS Poznań

2

282

-

188

POL 1874 Blanka Bobula 2007 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

12

280

19

189

POL 1580 Nawojka Ślusarska 2003 KŻ Mewa Poznań

4

280

-

190

POL 1650 Filip Kawałko 2005 OPTI CWM GDYNIA

8

280

-

191

POL 19141 Maksymilian Kowalczyk 2005 KŻ Horn Kraków

14

278

-

192

POL 1284 Jakub Oblonk 2006 TS Kuźnia Rybnik

10

277

-

193

POL 1559 Jan Suchocki 2007 MKŻ Arka Gdynia

10

274

20

194

POL 1887 Mikołaj Strupinski 2008 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO

8

273

21

195

POL 395 Julia Kaczmarska 2008 YC Bergline Wrocław

10

270

22

196

POL 1587 Kuba Matysik 2005 YKP Kraków

3

263

-

197

POL 1490 Maciej Cękała 2004 SEJK Pogoń Szczecin

6

262

-

198

POL 1593 Rafał Balicki 2008 UKS Żeglarz Wrocław

7

261

23

199

POL 9 Zofia Derwich 2002 Wolsztyński Klub Żeglarski

3

260

-

200

POL 1420 Marcel Skubański 2005 Klub Żeglarski Nysa

7

258

-

201

POL 1402 Nikola Materny 2002 UKS Zalew Kielce

3

258

-

202

POL 1700 Zofia Suszko 2007 UKS FIR Warszawa

4

256

24

203

POL 1756 Konrad Ciernia 2006 KŻ Horn Kraków

10

256

-

204

POL 958 Alicja Koczorowski 2007 AZS POZNAŃ

5

255

25

205

POL 581 Piotr Śmieja 2004 YKP Gdynia

2

254

-

206

POL 2918 Piotr Rodziewicz 2006 UKS Navigo Sopot

9

253

-

207

POL 308 Mikołaj Grudzień 2006 UKS Żegluj Lublin

5

253

-

208

POL 411 Gabriela Fajdasz 2005 KS Spójnia Warszawa

7

251

-

209

POL 1364 Jan Fuk 2006 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO

11

248

-

210

POL 1763 Julian Podwalski 2005 SSW MOS Iława

7

246

-

211

POL 777 August Sobczak 2008 MKS Dwójka Warszawa

3

245

26

212

POL 1185 Aleksander Daniszewsk 2006 UKS Navigo Sopot

9

245

-

213

Wiktor Polaczek YC PTTK Beskid Nowy Sącz

7

244

-

214

POL 1485 Antoni Rachuła 2005 ŻLKS Poznań

3

243

-

215

POL 1769 Adam Rutkowski 2006 KS Spójnia Warszawa

8

242

-

216

POL 20 Bartłomiej Wrzosek 2007 KŻ Horn Kraków

8

241

27

217

POL 844 Franciszek Siwek 2007 KS Spójnia Warszawa

12

240

28

218

POL 1627 Maria Majchrzycka 2004 ŻLKS Poznań

3

238

-

219

POL 257 Joanna Dyja 2005 WTW Warszawa

7

238

-

220

POL 822 Julia Walus 2005 UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI

8

238

-

221

POL 1201 Krzysztof Ciborowski 2007 K.S. Spójnia Warszawa

9

237

29

222

POL 3002 Maria Rytecka 2005 SKŻ

7

234

-

223

POL 2036 Natalia Krawczyńska 2006 OPTI CWM GDYNIA

7

234

-

224

POL 1376 Matylda Brelinska 2006 MKŻ Żnin

5

233

-

225

POL 698 Marek Mazur 2004 UKS Opti Odra Wrocław

6

233

-

226

POL 1829 Wiktor Gmys 2005 CHKŻ Chojnice

11

232

-

227

POL 1500 Bartosz Luśnia 2004 KSCŻ Szczecin

6

230

-

228

POL 11758 Magdalena Rejniak 2004 UKS SZKWAŁ Legionowo

6

230

-

229

POL 1479 Hanna Sadecka 2004 TKŻ Toruń

8

228

-

230

POL 345 Hanna Michaleczko 2005 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

7

227

-

231

POL 125 Anna Witczak 2004 ŻLKS Poznań

3

224

-

232

Radosław Gałecki KS Energetyk

10

224

-

233

POL 1772 Angelina Zubel 2006 MKŻ Żnin

9

223

-

234

POL 14881 Kacper Warywoda 2005 Nauticus Yacht Club Olsztyn

7

221

-

235

POL 1456 Maciej Małachowski 2003 UKŻ 7 Białystok

8

221

-

236

POL 1517 Pola Petrykowska 2006 UKS SZKWAŁ Legionowo

5

221

-

237

POL 2034 Natasha Anolik 2006 OPTI CWM GDYNIA

8

221

-

238

POL 1188 Piotr Węgrzynski 2002 YC Zefir Drakkar Poraj

8

220

-

239

POL 1610 Gustaw Zalewski 2007 TKŻ Toruń

8

218

30

240

POL 2005 Michał Kuczmarski 2016 MKS Dwójka Warszawa

6

217

31

241

POL 1348 Amelia Rasz 2005 KS AZS AWFiS Gdańsk

6

217

-

242

POL 1228 Natasza Urbaniak 2005 AZS POZNAŃ

5

217

-

243

POL 1480 Hubert Bałdyga 2005 BAZA Mrągowo

8

217

-

244

Julia Maziarz KS Energetyk

9

216

-

245

POL 29 Szymon Małachowski 2006 UKŻ 7 Białystok

8

215

-

246

POL 306 Agnieszka Zadora 2004 UKS Żegluj Lublin

6

213

-

247

POL 1470 Maciej Placzke 2006 UKS FIR Warszawa

5

212

-

248

POL 976 Zuzanna Widomska 2008 TS Kuźnia Rybnik

6

212

32

249

POL 1578 Alicja Wróblewska 2007 MKŻ Arka Gdynia

7

212

33

250

POL 198 Aleksandra Mańkowska 2005 TKŻ Toruń

8

210

-

251

POL 1190 Jakub Wegiera 2006 UKS FIR Warszawa

7

210

-

252

POL 1028 Weronika Maciejczuk 2006 UKŻ 7 Białystok

8

209

-

253

POL 7 Klara Matysik 2005 YKP Kraków

3

207

-

254

POL 1136 Hanna Korsak 2006 MKS Dwójka Warszawa

7

207

-

255

POL 528 Maciej Dudek 2008 Nauticus Yacht Club Olsztyn

4

206

34

256

POL 1857 Szymon Szykowny 2004 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie

10

205

-

257

POL 1826 Jakub Kołodziejczyk 2005 UKS OPTI ODRA Wrocław

8

204

-

258

POL 1550 Antoni Szyca 2005 LKS Charzykowy

9

204

-

259

POL 1671 Antoni Osiński 2006 TKŻ Toruń

7

204

-

260

POL 1928 Michał Błotniak 2003 MKS Szkuner Myślibórz

4

203

-

261

POL 62 Wiktor Borkowski 2006 AZS POZNAŃ

6

202

-

262

POL 1600 Radosław Parzych 2005 BAZA Mrągowo

7

201

-

263

POL 1422 Witold Onisk 2006 UKS FIR Warszawa

5

199

-

264

POL 1669 Natalia Chojnowska 2007 SSW MOS Iława

6

198

35

265

Mateusz Balicki UKS Żeglarz Wrocław

8

197

-

266

POL 1620 Remigiusz Dzierbun 2003 SKŻ DRAWA Drawno

4

196

-

267

POL 14821 Michał Jankowski 2005 KS AZS AWFiS Gdańsk

6

196

-

268

POL 1269 Zuzanna Zasada 2006 KS Zatoka Puck

2

196

-

269

POL 937 Ola Szczepanska 2003 KN Lider Kraków

7

196

-

270

POL 1599 Anastazja Pastuszka 2006 UKŻ Pisz

6

193

-

271

POL 1127 Katarzyna Wajdowska 2004 KŻ Horn Kraków

5

192

-

272

POL 11716 Karol Rusin 2006 KW LOK Garland Gliwice

6

192

-

273

POL 1701 Max Berliński 2006 YKP Gdynia

6

190

-

274

Zuzanna Bącela KS E nergetyk

10

190

-

275

POL 1800 Jakub Kosowski 2007 UKS FIR Warszawa

5

190

36

276

POL 1606 Alicja Sobota 2006 YC Zefir Drakkar Poraj

6

189

-

277

Ewa Czapla UKS Żegluj Lublin

5

188

-

278

POL 1817 Ignacy Rojek 2005 KS AZS AWFiS Gdańsk

5

188

-

279

POL 1268 Jan Kamieński 2006 PKM LOK POZNAŃ

3

184

-

280

POL 1930 Mateusz Grabowski 2008 LKS Charzykowy

14

183

37

281

POL 1325 Hanna Gronek 2003 Jacht Klub Koszalin

2

183

-

282

POL 2555 Jan Sawicki 2008 PKM LOK POZNAŃ

3

183

38

283

POL 1549 Michał Urbaniak 2005 CHKŻ Chojnice

15

182

-

284

POL 826 Damian Sobota 2004 YC Zefir Drakkar Poraj

7

181

-

285

POL 1659 Kordian Kreft 2003 KS Zatoka Puck

2

179

-

286

POL 1050 Szymon Rossa 2006 ŻMKS Poznań

4

178

-

287

POL 1209 Wanda Szylinska 2005 KSCŻ Szczecin

7

177

-

288

Bartosz Marek KS Energetyk

8

176

-

289

POL 1001 Oscar Wielczyk 2007 SSW MOS Iława

7

175

39

290

POL 345 Kinga Rękas 2006 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

7

175

-

291

Ola Zaporowska KS Energetyk

7

175

-

292

POL 186 Maciej Cymerman 2006 UKS Barnim Goleniów

8

173

-

293

POL 9 Hanna Borkowska 2007 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO

5

171

40

294

POL 1612 Filip Noszczynski 2005 MKŻ Arka Gdynia

4

170

-

295

POL 1306 Igor Gruszczyński 2007 UKS Yacht Club Sława

2

170

41

296

POL 1673 Kajetan Marszałek 2004 MKS Szkuner Myślibórz

4

169

-

297

POL 104 Michał Karnacewicz 2007 Nauticus Yacht Club Olsztyn

6

168

42

298

POL 1004 Tymon Mika 2006 KŻ Horn Kraków

9

168

-

299

POL 339 Michał Mac 2007 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

5

168

43

300

Dominika Grala MOS Pisz

4

167

-

301

POL 1187 Jakub Daniliuk 2016 Nauticus Yacht Club Olsztyn

5

166

44

302

POL 974 Zofia Michaleczko 2007 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

7

163

45

303

POL 399 Paweł Sikora 2004 PKM LOK POZNAŃ

3

162

-

304

Michał Józwik KS Energetyk

5

162

-

305

POL 1334 Kacper Hodun 2005 KS Spójnia Warszawa

8

162

-

306

POL 5119 Kajetan Kaska 2005 KSCŻ Szczecin

7

162

-

307

POL 1739 Jakub Modzalewski 2004 ŻMKS Poznań

3

162

-

308

POL 1561 Krzysztof Ołowiak 2008 YKP Gdynia

8

160

46

309

POL 1155 Jakub Piesiewicz 2005 KS AZS AWFiS Gdańsk

9

158

-

310

POL 1151 Maciej Banaszak 2005 AZS Poznań

3

157

-

311

POL 1516 Aleksandra Kuczyńska 2003 UKS Bryg Wrocław

7

156

-

312

POL 33 Jakub Lipowski 2007 KŻ Horn Kraków

6

156

47

313

POL 451 Alicja Bujas 2003 KN Lider Kraków

4

155

-

314

POL 984 Wiktor Matwiejuk 2003 UKS Żegluj Lublin

4

155

-

315

POL 1489 Eliza Kołtak 2005 Nauticus Yacht Club Olsztyn

5

155

-

316

POL 9781 Igor Grzelak 2007 WTW Warszawa

6

154

48

317

POL 999 Joanna Kiełczewska 2003 JKW Poznań

1

154

-

318

POL 562 Eryk Rózga 2006 MKŻ Arka Gdynia

9

153

-

319

POL 1284 Igor Tomczyk 2005 TS Kuźnia Rybnik

4

153

-

320

POL 1872 Marcin Staniewicz 2002 Jacht Klub Koszalin

6

151

-

321

POL 1091 Miłosz Siekacz 2005 MOSW CHOSZCZNO

3

149

-

322

Stanisław Radojewski JKW Poznań

2

148

-

323

POL 1272 Aleksandra Borucka 2006 AZS Poznań

3

147

-

324

POL 1365 Oliwia Siedlewska 2007 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO

7

147

49

325

POL 270 Stanisław Maik 2006 UKS BARNIM Goleniów

8

147

-

326

Jan Zaporowski KS Energetyk

7

146

-

327

POL 1140 Stanisław Grocholewski 2005 AZS POZNAŃ

4

146

-

328

POL 226 Paweł Szota 2004 Klub Żeglarski Nysa

2

146

-

329

Natalia Krysta UKS Wiking Zarzecze

4

145

-

330

POL 1768 Szymon Rozum 2005 MKS Dwójka Warszawa

4

145

-

331

POL 168 Alicja Żuber 2006 KS AZS UWM Olsztyn

7

144

-

332

POL 954 Igor Szymczyk 2005 MKS Szkuner Myślibórz

4

141

-

333

Tymoteusz Wysocki OKŻ Olsztyn

3

140

-

334

POL 427 Zofia Pospieszna 2007 AZS POZNAŃ

2

140

50

335

POL 1285 Justyna Jurkowska 2006 MKŻ Żnin

8

139

-

336

Martyna Duch YC PTTK Beskid Nowy Sącz

5

138

-

337

POL 1482 Roch Dmuchowski 2006 SSW MOS Iława

7

138

-

338

POL 1405 Joanna Michalska 2007 UKS Yacht Club Sława

2

138

51

339

POL 1636 Andrzej Nycz 2006 PKM LOK POZNAŃ

3

138

-

340

POL 1253 Maria Kisłowska 2004 UKŻ GROT OSiR SUWAŁKI

3

137

-

341

POL 1927 Mikołaj Czałbowski 2008 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko

11

136

52

342

Konstanty Podwojski KS Energetyk

7

136

-

343

Malwina Kowalczyk JK Pogoria

8

135

-

344

POL 1893 Maciej Chybiński 2005 UKS Żeglarz Wrocław

4

135

-

345

POL 1015 Marta Chomik 2005 Nauticus Yacht Club Olsztyn

4

132

-

346

POL 1777 Tomasz Gajda 2005 UKS Barnim Goleniów

3

132

-

347

POL 11664 Dominika Sawicka 2003 UKS Barnim Goleniów

5

131

-

348

Filip Oleszczyk MKŻR Marina Hotele

5

131

-

349

POL 984 Emil Siwko 2003 UKS Żegluj Lublin

4

131

-

350

POL 416 Mateusz Smolakowski 2005 UKS Opti Odra Wrocław

3

130

-

351

POL 304 Aleksandra Kolman 2003 KS AZS UWM Olsztyn

6

129

-

352

POL 971 Róża Stolarska 2005 UKS SZKWAŁ Legionowo

4

129

-

353

Anna Stanula KŻ Horn Kraków

3

128

-

354

POL 1876 Zuzanna Reszka 2005 MKŻ Arka Gdynia

2

127

-

355

POL 1329 Mariusz Wiercioch 2005 KŻ Horn Kraków

7

127

-

356

Emilia Maziarz KS Energetyk

6

126

-

357

Szymon Maruszczak OKŻ Olsztyn

4

126

-

358

POL 1820 Amelia Kwiatkowska 2005 Nauticus Yacht Club Olsztyn

7

125

-

359

Filip Nowosad Klub Narciarski Lider

2

125

-

360

POL 3007 Jakub Rozwadowski 2006 SKŻ

8

124

-

361

POL 57 Sarah Goetz 2005 AZS POZNAŃ

6

123

-

362

Aniela Graczyk OKŻ Olsztyn

3

123

-

363

POL 15971 Stanisław Gałuszka 2004 UKŻ Pisz

5

122

-

364

POL 2019 Zuzanna Teleszyńska 2018 SKŻ

7

122

53

365

POL 1274 Szymon Smyczek 2004 TS Kuźnia Rybnik

5

122

-

366

POL 2002 Robert Berliński 2004 YKP Gdynia

6

122

-

367

POL 1708 Oskar Sawicki 2006 UKS Barnim Goleniów

4

121

-

368

POL 490 Nikolas Urba 2005 SEJK Pogoń Szczecin

8

121

-

369

POL 261 Aleksandra Zastawna 2006 MKŻ Arka Gdynia

5

121

-

370

POL 1704 Franciszek Wołyniec 2006 UKS Navigo Sopot

9

120

-

371

POL 670 Jermiasz Konieczny 2007 ŻLKS Poznań

4

120

54

372

POL 1862 Zuzanna Zielińska 2006 YKP Gdynia

7

120

-

373

POL 1356 Danuta Wilska 2016 KS AZS AWFiS Gdańsk

7

120

55

374

POL 1533 Jakub Kaplita 2004 UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI

7

120

-

375

POL 1288 Amelia Tram 2005 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie

10

120

-

376

POL 1819 Paweł Piankowski 2006 YKP Gdynia

7

120

-

377

POL 1217 Natan Gnutek 2007 KŻ Horn Kraków

5

119

56

378

POL 4000 Fryderyk Julke 2007 SKŻ

8

119

57

379

POL 7721 Jagoda Romel 2006 MKŻ Żnin

6

118

-

380

POL 1403 Kacper Kibiersza 2008 UKS Navigo Sopot

8

117

58

381

POL 357 Klara Piotrowska 2007 WTW Warszawa

3

117

59

382

POL 1498 Kacper Kryszewski 2007 Gdański Klub Żeglarski

5

117

60

383

Wojciech Szydło UKS Zalew Kielce

3

116

-

384

POL 1273 Maciej Syrzeń 2004 UKŻ Pisz

4

116

-

385

POL 1444 Jakub Hippler 2006 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie

9

115

-

386

POL 1450 Piotr Kosowski 2008 UKS OPTI ODRA Wrocław

7

115

61

387

POL 1193 Igor Bogusz 2005 KN Lider Kraków

7

115

-

388

Kacper Gellner UKS Wiking Zarzecze

3

114

-

389

POL 15861 Mateusz Gawlik 2002 MOSW CHOSZCZNO

2

114

-

390

January Szczukowski CHKŻ Chojnice

8

112

-

391

POL 830 Ziemowit Chursan 2002 UKS Żegluj Lublin

3

112

-

392

POL 1548 Andrzej Thomas 2006 UKS Navigo Sopot

8

111

-

393

POL 1262 Wiktoria Hlawaty 2005 MKŻ Opti

8

111

-

394

POL 950 Wojciech Bąk 2006 KŻ VI-KING Człuchów

10

111

-

395

POL 1690 Paweł Zając 2004 UKŻ MORiS PSZCZYNA

8

111

-

396

POL 845 Aleksandra Piątkowska 2005 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie

8

111

-

397

Jagoda Perejczuk KSCŻ Szczecin

3

109

-

398

POL 1917 Katarzyna Niemczyk 2003 KN Lider Kraków

5

109

-

399

POL 0 Nikola Krzosek 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk

5

108

-

400

Maciej Karpinski UKS Nad Jeziorkiem Warszawa

2

107

-

401

POL 1535 Wiktoria Warzych 2007 MKŻ Opti

7

107

62

402

POL 105 Amelia Wolska 2005 UKS Żegluj Lublin

4

107

-

403

POL 7521 Marcel Rumiński 2008 MKŻ Żnin

6

106

63

404

POL 243 Maria Kowalska 2005 Baza Mrągowo

3

106

-

405

POL 209 Szymon Ząbek 2005 KSCŻ Szczecin

4

105

-

406

POL 1465 Marta Piotrowska 2007 WTW Warszawa

3

105

64

407

POL 415 Łukasz Smolakowski 2005 UKS Opti Odra Wrocław

4

104

-

408

POL 598 Maksymilian Pastuszka 2007 Ukż Pisz

7

104

65

409

POL 58 Maciej Pryk 2006 Nauticus Yacht Club Olsztyn

5

104

-

410

POL 1484 Krzysztof Junczyk 2008 UKS FIR Warszawa

7

104

66

411

POL 13 Hugo Skupnik 2004 TS Kuźnia Rybnik

6

103

-

412

POL 1090 Wiktoria Stachańska 2005 MOSW CHOSZCZNO

2

102

-

413

Maria Nycz PKM LOK POZNAŃ

2

101

-

414

Adrian Manista OKŻ Olsztyn

3

101

-

415

POL 346 Jerzy Sukow 2004 UKS TOLKMICKO

8

100

-

416

POL 1691 Adam Jaskuła 2007 UKŻ MORiS PSZCZYNA

6

100

67

417

Gabriela Jakonczyk OKŻ Olsztyn

3

99

-

418

POL 2255 Piotr Vogel 2005 PKM LOK POZNAŃ

2

99

-

419

POL 345 Mateusz Wasilewski 2005 UKŻ GROT OSiR SUWAŁKI

2

98

-

420

POL 1767 Aleksander Kosowski 2006 UKS OPTI ODRA Wrocław

7

98

-

421

POL 163 Illya Zaradny 2004 PKM LOK POZNAŃ

2

97

-

422

POL 437 Michał Rasiński 2015 UKS SZKWAŁ Legionowo

5

97

68

423

POL 1349 Ernest Rojek 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk

6

96

-

424

POL 186 Aleksandra Kamińska 2005 UKŻ 7 Białystok

6

96

-

425

POL 1849 Jacek Lewandowski 2006 ŻLKS Poznań

3

96

-

426

POL 922 Mateusz Hrymajło 2005 KSCŻ Szczecin

7

95

-

427

POL 1916 Franceska Gałka 2005 UKS Navigo Sopot

5

95

-

428

POL 1312 Michalina Maciejak 2008 UKS OPTI ODRA Wrocław

6

94

69

429

POL 1769 Brunon Herman 2005 YKP Warszawa

2

94

-

430

POL 1977 Gabriel Małecki 2004 KSCŻ Szczecin

7

94

-

431

POL 1097 Stanisław Chilewski 2007 KS Zjednoczeni

7

94

70

432

POL 10411 Aleksander Milowski 2006 Nauticus Yacht Club Olsztyn

5

93

-

433

POL 2008 Maciej Kasprzak 2008 SSW MOs Iława

6

92

71

434

POL 4701 Maciej Maćkowiak 2007 Gdański Klub Żeglarski

5

92

72

435

POL 1254 Franciszek Thomas 2006 UKS Navigo Sopot

9

92

-

436

POL 1945 Leon Malcher 2007 SKŻ SŁAWA

3

92

73

437

POL 745 Leon Dura 2004 Uczniowski Klub Żeglarski ŚRODA

2

91

-

438

POL 1051 Zofia Szcześniak 2006 KS Zjednoczeni

5

91

-

439

POL 888 Sebastian Midor 2003 UKS WIKING ZARZECZE

4

91

-

440

POL 0 Pola Wojtaszek 2006 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

3

91

-

441

POL 673 Martyna Mariak 2005 ŻLKS Poznań

4

90

-

442

POL 7 Mikołaj Majchrzycki 2007 ŻLKS Poznań

3

89

74

443

POL 1111 Leon Kwiatkowski 2006 Nauticus Yacht Club Olsztyn

4

89

-

444

Olimpia Sałapata Yacht Club Bergline

3

89

-

445

POL 1 Jakub Szafarczyk 2005 TS Kuźnia Rybnik

3

89

-

446

POL 413 Jan Winkler 2008 ŻLKS Poznań

4

88

75

447

Maria Niklaus KŻ Mewa Poznań

1

88

-

448

POL 1324 Zofia Jachymska 2006 TS Kuźnia Rybnik

7

87

-

449

M Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn

3

86

-

450

Maja Kreft KS Zatoka Puck

3

86

-

451

POL 2 Maksym Kreft 2005 OPTI CWM GDYNIA

3

86

-

452

POL 2037 Hanna Węsierska 2007 OPTI CWM Gdynia

6

85

76

453

POL 270 Magdalena Luśnia 2007 KSCŻ Szczecin

5

85

77

454

POL 1953 Paweł Maciejewicz 2005 KSCŻ Szczecin

4

84

-

455

Michał Ciechanowicz MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO

3

84

-

456

POL 91 Tomasz Obecny 2006 KSCŻ Szczecin

7

84

-

457

POL 1238 Łukasz Kuik 2005 Jacht Klub Koszalin

2

83

-

458

Wiktoria Grima TS Kuźnia Rybnik

4

83

-

459

POL 111 Kacper Karbownik 2006 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO

4

81

-

460

Laura Sternal UKS Wiking Zarzecze

2

81

-

461

0

79

-

462

Julia Jajko TS Kuźnia Rybnik

3

79

-

463

Jakub Rzeszotek UKS Nad Jeziorkiem Warszawa

1

77

-

464

POL 1591 Oliwia Żynda 2005 UKŻ GROT OSiR SUWAŁKI

3

77

-

465

POL 1873 Alicja Kolasa 2006 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

3

76

-

466

POL 2003 Hubert Bruggemann 2007 OPTI CWM GDYNIA

3

76

78

467

POL 1284 Kacper Wojczunalis 2008

5

75

79

468

POL 158 Błażej Zarzecki 2006 Ukż Pisz

3

75

-

469

POL 187 Teresa Zawal 2004 ŻMKS Poznań

2

74

-

470

POL 1328 Gracjan Karczmarczyk 2005 MKŻ Arka Gdynia

2

72

-

471

POL 486 Agnieszka Paciorek 2005 KŻ VI-KING Człuchów

7

71

-

472

POL 932 Jakub Częczek 2006 Nauticus Yacht Club Olsztyn

4

71

-

473

POL 145 Kuba Zakrzewski 2006 JKW Poznań

5

71

-

474

POL 1 Wiktoria Harnasz 2006 TS Kuźnia Rybnik

2

71

-

475

Szymon Kędzierski OKŻ Olsztyn

1

70

-

476

POL 1515 Karol Stachowski 2009 Gdański Klub Żeglarski

6

70

80

477

POL 1687 Iganacy Redestowicz 2004 UKŻ MORiS PSZCZYNA

3

68

-

478

POL 951 Jakub Kreft 2007 KŻ VI-King Człuchów

10

68

81

479

POL 1130 Mateusz Swałdek 2004 UKS Yacht Club Sława

1

67

-

480

POL 71 Tymon Sochaj 2007 UKS TOLKMICKO

7

67

82

481

POL 1595 Julia Bolda 2005 OPTI CWM GDYNIA

5

65

-

482

POL 988 Amelia Ciszek 2006 MKS Dwójka Warszawa

2

65

-

483

Pol 8281 Jacek Guzik 2007 KŻ Horn Kraków

3

65

83

484

POL 423 Jakub Kostrzewski 2005 WTW Warszawa

4

65

-

485

POL 1 Nina Sibon 2005 TS Kuźnia Rybnik

1

64

-

486

POL 1185 Gracjan Niczyj 2005 UKS Żeglarz Wrocław

4

63

-

487

POL 1692 Michał Patyk 2004 UKŻ MORiS PSZCZYNA

3

61

-

488

Marianna Gębicka MKS Dwójka Warszawa

2

60

-

489

Damian Leśniewski MKŻ Żnin

1

59

-

490

Jakub Zybert OKŻ Olsztyn

2

59

-

491

POL 4707 Franciszek Zając 2008 Gdański Klub Żeglarski

5

59

84

492

POL 4704 Iwo Dudek 2009 Gdański Klub Żeglarski

5

58

85

493

Filip Midor UKS Wiking Zarzecze

1

57

-

494

Jakub Kusiak UKS Szkwał Złocieniec

2

57

-

495

Wojciech Wójcik TS Kuźnia Rybnik

1

55

-

496

POL 146 J Ptasiński 2005 ŻMKS Poznań

1

55

-

497

Dawid Midor UKS Wiking Zarzecze

1

54

-

498

POL 157 Alicja Przybyłek 2005 AZS Poznań

1

54

-

499

POL 925 Irma Mezei 2006 MKS Dwójka Warszawa

4

53

-

500

Jerzy Gałęza PKM LOK POZNAŃ

2

53

-

501

Liwia Liszkiewicz OKŻ Olsztyn

1

52

-

502

POL 104 Michał Szczęsnowski 2003 ŻMKS Poznań

1

52

-

503

POL 1194 Mikołaj Polarczyk 2004 SKŻ DRAWA Drawno

2

51

-

504

POL 1664 Antoni Pasich 2004 UKS Barnim Goleniów

2

51

-

505

Anna Porwoł TS Kuźnia Rybnik

2

49

-

506

POL 1302 Jan Krawczyk 2004 CHKŻ Chojnice

1

49

-

507

POL 922 Michał Szklarz 2005 KS Dobra Marina

3

49

-

508

0

49

-

509

POL 188 Joanna Cymerman 2004 UKS Barnim Goleniów

1

49

-

510

POL 1290 Ida Kocięta 2010 OPTI CWM Gdynia

3

48

86

511

POL 1439 Katarzyna Derwich 2002 Wolsztyński Klub Żeglarski

2

47

-

512

POL 1260 Wojciech Kikmunter 2003 CHKŻ Chojnice

1

46

-

513

Martyna Żydzis KS AZS AWFiS Gdańsk

5

45

-

514

Dominik Fijak UKS Wiking Zarzecze

1

44

-

515

POL 0 Kazimierz Borowiak 2005 KS Dobra Marina

3

44

-

516

POL 1323 Maciej Muller 2005 MKŻ Arka Gdynia

2

43

-

517

POL 1344 Nina Janowicz 2006 KS AZS AWFiS Gdańsk

4

43

-

518

POL 901 Kamil Chojecki 2005 MKS Szkuner Myślibórz

3

43

-

519

POL 1251 Filip Tylenda 2004 UKZ GROT OSiR SUWAŁKI

2

42

-

520

Maciej Wolski UKS Nad Jeziorkiem Warszawa

1

42

-

521

POL 349 Filip Bil 2009 YK Stal Gdynia

7

42

87

522

POL 31 Maciej Schiele 2004 MKS Dwójka Warszawa

2

41

-

523

Jakub Wolski UKS Nad Jeziorkiem Warszawa

1

41

-

524

Wojciech Kulawiak

1

40

-

525

POL 1141 Antonina Kurasz 2006 TKŻ Toruń

3

39

-

526

407 Michał Pytel 2003 UKS Kotwica Gdynia

1

38

-

527

POL 893 Filip Różycki 2009 Gdański Klub Żeglarski

5

37

88

528

POL 1997 Kaja Siwa 2002 KŻ Horn Kraków

2

37

-

529

POL 0 Katarzyna Plaza 2007 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

1

36

89

530

POL 18 Borys Podumis 2007 UKS Navigo Sopot

5

35

90

531

Piotr Muchlado OPTI CWM GDYNIA

3

35

-

532

Miłosz Herzyk UKS Wiking Zarzecze

1

35

-

533

POL 0 Lena Kazan 2007 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

1

34

91

534

Aleksy Herzyk UKS Wiking Zarzecze

2

34

-

535

Karol Pazdan KS Energetyk

2

34

-

536

POL 1759 Jaromir Nowak 2004 KŻ Horn Kraków

1

34

-

537

POL 61 Lila Sochaj 2007 UKS TOLKMICKO

5

33

92

538

POL 1916 Zuzanna Tomaszewska 2006 UKS Navigo Sopot

3

33

-

539

Tymon Muszynski Bydgoskie Towarzystwo Żeglarskie

1

33

-

540

POL 954 Bartosz Pazur 2016 MKS Szkuner Myślibórz

1

33

93

541

POL 2306 Wojciech Reck 2006 JKW Poznań

1

33

-

542

POL 1 Patrycja Marczak 2008 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

1

33

94

543

Martyna Siergiej TS Kuźnia Rybnik

3

33

-

544

POL 2022 Filip Kwietniak 2007 SSW MOS Iława

4

32

95

545

Jakub Bućkowski Sopocki Klub Żeglarski

5

31

-

546

POL 953 Dorian Grenda 2005 MKS Szkuner Myślibórz

3

31

-

547

Sara Warpas KS Zatoka Puck

3

31

-

548

POL 1217 Hubert Pachocki 2005 KŻ Horn Kraków

4

31

-

549

POL 5 Maksymilian Koschel 2007 ŻLKS Poznań

2

31

96

550

Wiktoria Komada Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

1

30

-

551

POL 35 Aleksander Stefanski 2004 UKS Navigo Sopot

1

30

-

552

POL 1385 Jakub Micewski 2005 Wolsztyński Klub Żeglarski

4

30

-

553

POL 102 Damian Kawiński 2003 Uczniowski Klub Żeglarski ŚRODA

1

30

-

554

POL 22 Piotr Kużniarski 2007 KŻ Horn Kraków

2

30

97

555

POL 139 Cezary Popielski 2005 AZS POZNAŃ

2

29

-

556

POL 263 Bartosz Baczmaga 2005 KS Dobra Marina

2

28

-

557

Dominik Pluto-Prądzyński UKS Barnim Goleniów

2

28

-

558

POL 4 Mateusz Pachela 2006 KŻ Horn Kraków

5

28

-

559

Tytus Szmborski Sopocki Klub Żeglarski

3

28

-

560

Jan Latko Sopocki Klub Żeglarski

5

28

-

561

POL 938 A Długołęcka 2005 ŻMKS Poznań

2

27

-

562

POL 238 Rafał Krężelewski 2003 Jacht Klub Koszalin

1

27

-

563

Joanna Sieczkowska ŻLKS Poznań

1

27

-

564

Oskar Malewicki UKS Tolkmicko

1

27

-

565

POL 0 Liwia Lewakowska 2006 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

2

27

-

566

POL 1111 Hanna Kawalik 2004 UŻKS Spinaker

3

26

-

567

Weronika Sadek UKS Bryg

3

26

-

568

Piotr Grendziak TS Kuźnia Rybnik

2

25

-

569

Karol Rak SEJK Pogoń Szczecin

2

25

-

570

POL 2002 Pola Przyjemczak 2003 KS Zatoka Puck

1

25

-

571

POL 919 Alexander Ślusarczyk 2004 JKW Poznań

1

25

-

572

Małgorzata Kwaśniewska Sopocki Klub Żeglarski

5

24

-

573

POL 1322 Sebastian Bielanski 2006 SEJK Pogoń Szczecin

2

23

-

574

POL 1224 Kacper Korcz 2002 ŻMKS Poznań

1

22

-

575

POL 928 Zofia Wołosz 2008 SEJK Pogoń Szczecin

2

21

98

576

Maksymilian Malec OPTI CWM GDYNIA

2

21

-

577

Jakub Porębski

3

21

-

578

POL 272 Tatian Rotkiewicz 2006 SEJK Pogoń Szczecin

1

21

-

579

POL 188 Aleksandra Wojtowicz 2007 UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI

1

20

99

580

Mikołaj Dąbrowski UKS Żeglarz Wrocław

2

19

-

581

POL 985 Kinga Furmanek 2007 SSW MOS Iława

4

19

100

582

Tomasz Łoziak Gdanski Klub Żeglarski

1

18

-

583

POL 794 Aleksander Kania 2007 ŻLKS Poznań

2

17

101

584

Julia Majewska Stowarzyszenie Yacht Klub Zefir

1

17

-

585

POL 1499 Olga Kanikowska 2007 AZS POZNAŃ

2

16

102

586

Stanisław Cholewicki JKW Poznań

1

16

-

587

Anastazja Kwiatkowska Nauticus Yacht Club Olsztyn

2

12

-

588

POL 95 Matylda Młodzianowska 2008 AZS Poznań

1

12

103

589

POL 1350 Martyna Grycuk 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk

2

10

-

590

POL 237 Wojciech Gronek 2006 Jacht Klub Koszalin

1

10

-

591

Piotr Porwoł TS Kuźnia Rybnik

1

9

-

592

POL 1 Artur Szymański 2006 TS Kuźnia Rybnik

1

8

-

593

POL 8931 Michał Trafalski 2007 YK Stal Gdynia

3

7

104

594

POL 1200 Alicja Maciejewska 2004 TKŻ Toruń

1

6

-

595

POL 11 Jakub Walczak 2004 Uczniowski Klub Żeglarski ŚRODA

1

4

-

596

Michał Surus Nauticus Yacht Club Olsztyn

2

3

-

597

POL 105 Alicja Akulicz 2006 Jacht Klub Orion Ostrzeszów

2

2

-

598

POL 1 Kajetan Stein 2007 UKS Yacht Club Sława

2

2

105

599

POL 22 Natalia Rusinek 2004 UŻKS Spinaker

2

2

-

600

POL 998 Mikołaj Widomski 2007 KŻ Horn Kraków

1

2

106

601

POL 9 Borys Kotlewski 2006 OPTI CWM GDYNIA

1

2

-

602

Maria Szopa KS Energetyk

1

1

-

603

POL 1 Jan Pachla 2005 Uczniowski Klub Żeglarski ŚRODA

1

1

-

604

POL 1224 M Grzesiek 2005 ŻMKS Poznań

1

1

-

605

POL 1 Jakub Reslerowski 2002 Wolsztyński Klub Żeglarski

1

1

-

606

POL 963 Gustaw Ostojewski 2002 KS Zatoka Puck

1

1

-

607

POL 1421 Mikołaj Mataczyński 2008 AZS Poznań

1

1

107

608

POL 1932 Adam Kowalski 2005 YKP Gdynia

1

1

-

609

POL 14 Maksymilian Wierzbowski 2005 KŻ Horn Kraków

1

1

-

610

Oskar Worek YK Stal Gdynia

1

1

-

611

POL 1917 Filip Sikorski 2006 Opty Ustka

1

1

-

612

POL 3 Jakub Wziątek 2003 Nauticus Yacht Club Olsztyn

1

1

-
© 2018 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet

Wersja do druku

Ranking

Ranking PSKO tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów na formularzu PSKO. Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska i widnieć na stronie PSKO z wypelnionymi polami:

  • Nr licencji
  • Imie i Nazwisko
  • Klub

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres lp.oksp@tkatnok