PUCHAR POLSKI PSKO 2016

kl. OPTIMIST A

 
Zawodnik
L.r. Pkt.  

1

POL 101 Patryk Kosmalski 2002 CHKŻ Chojnice

7

1390

2

POL 1881 Filip Miłoszewski 2003 UKS Barnim Goleniów

7

1379.5

3

POL 1799 Kamil Manowiecki 2002 YKP Gdynia

7

1368.5

4

POL 1891 Mateusz Grzempa 2002 CHKŻ Chojnice

8

1367

5

POL 2442 Igor Kuczys 2003 MKŻ Arka Gdynia

8

1364

6

POL 1944 Gabriela Czapska 2002 KS Spójnia Warszawa

8

1350.5

7

POL 1801 Gustaw Micinski 2004 YKP Gdynia

6

1314

8

POL 1658 Tomasz Lewandowski 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk

7

1313.5

9

POL 1867 Pola Dzik 2004 YKP Gdynia

7

1289.5

10

POL 1868 Maksymilian Cymerman 2002 UKS Barnim Goleniów

8

1270.5

11

POL 1747 Juliusz Hebel 2003 BAZA Mrągowo

11

1245.5

12

POL 1949 Laura Szulc 2004 CHKŻ Chojnice

9

1204.5

13

POL 1991 Klara Sobczak 2004 MKS Dwójka Warszawa

8

1199

14

POL 1759 Jakub Ławicki 2002 OPTI CWM GDYNIA

8

1176

15

POL 1674 Szczepan Damasiewicz 2003 JKW Poznań

9

1159

16

POL 1943 Rafał Pogorzelski 2003 Nauticus Yacht Club Olsztyn

7

1153.5

17

POL 1780 Antoni Sapijaszko 2002 KS Spójnia Warszawa

8

1150

18

POL 1807 Weronika Jaroszek 2002 MKŻ OPTI

8

1120.5

19

POL 1459 Oliwier Urbański 2003 JKW Poznań

9

1111.5

20

POL 1585 Agnieszka Pawłowska 2003 CHKŻ Chojnice

8

1085

21

POL 1672 Gracjan Grzech 2003 YKP Gdynia

6

1059.5

22

POL 1587 Maciej Panaś 2004 YKP Gdynia

6

1053.5

23

POL 2020 Emila Roszkowska 2004 KS Spójnia Warszawa

7

1031.5

24

POL 1576 Antoni Sopata 2003 AZS Poznań

7

1019

25

POL 1460 Rafał Szubert 2002 ŻMKS Poznań

6

1018.5

26

POL 1661 Jan Gierzynski 2004 KS Zatoka Puck

6

1007

27

POL 1817 Stanisław Konarzewski 2004 KS AZS AWFiS Gdańsk

7

1004

28

POL 1296 Mikołaj Merkler 2004 BAZA Mrągowo

10

998

29

POL 1940 Kacper Worek 2004 YK Stal Gdynia

9

983.5

30

POL 170 Jakub Wiedeheft 2003 MKŻ Arka Gdynia

8

952.5

31

POL 1852 Mateusz Szweda 2002 KS Spójnia Warszawa

8

950.5

32

POL 1551 Maciej Ilinski 2004 YKP Gdynia

6

945.5

33

POL 2051 Iwo Filipowicz 2003 MKŻ Arka Gdynia

8

940.5

34

POL 963 Gustaw Ostojewski 2002 KS Zatoka Puck

6

936

35

POL 1373 Kacper Żywiczka 2003 CHKŻ Chojnice

8

927.5

36

POL 1863 Adam Sokołowski 2003 Nauticus Yacht Club Olsztyn

8

905

37

POL 1870 Dominik Śliwinski 2003 YKP GDYNIA

5

903

38

POL 1118 Wiktor Robaczewski 2003 SSW MOS Iława

6

885

39

POL 1963 Anna Januszewska 2002 YK Stal Gdynia

9

884

40

POL 2030 Jan Turczynowicz 2003 KS Spójnia Warszawa

8

862.5

41

POL 2000 Ignacy Oźminkowski 2004 K S Spójnia Warszawa

9

861.5

42

POL 2906 Maciej Karsznia 2003 KS Zatoka Puck

4

829.5

43

POL 1721 Antoni Siwek 2003 KS Spójnia Warszawa

7

806.5

44

POL 1653 Paulina Rakowska 2002 OPTI CWM GDYNIA

9

796

45

POL 1806 Zuzanna Dominikowska 2003 MKŻ OPTI

6

791

46

POL 1444 Oskar Ponto 2004 OPTI CWM GDYNIA

7

790.5

47

POL 1302 Jan Krawczyk 2004 CHKŻ Chojnice

8

777

48

POL 1865 Sławomir Kapałka 2001 YKP Gdynia

5

768

49

POL 1660 Zuzanna Figel 2003 OPTI CWM GDYNIA

9

767.5

50

POL 1623 Marcin Popłonyk 2002 AZS Poznań

6

755.5

51

POL 1827 Filip Szmit 2002 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko

5

754.5

52

POL 1981 Joanna Fabisiak 2003 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko

7

752.5

53

POL 188 Joanna Cymerman 2004 UKS Barnim Goleniów

8

745

54

POL 1594 Filip Kapała 2004 OPTI CWM GDYNIA

8

740

55

POL 1891 Jakub Gołębiowski 2002 SSW MOS Iława

5

733.5

56

POL 1941 Igor Barcikowski 2004 Nauticus Yacht Club Olsztyn

9

725.5

57

POL 1745 Marcel Misiaszek 2001 UKS Barnim Goleniów

6

717

58

POL 2206 Zofia Korsak 2002 MKS Dwójka Warszawa

6

715.5

59

POL 1930 Barbara Mindak 2002 LKS Charzykowy

8

701.5

60

POL 1988 Przemysław Machowski 2003 MKS Dwójka Warszawa

7

649.5

61

POL 1708 Amelia Dziąba 2003 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko

7

646

62

POL 162887 Kacper Fabian 2002 MKS Szkuner Myślibórz

4

643.5

63

POL 2052 Natalia Kuczys 2002 MKŻ Arka Gdynia

6

631.5

64

POL 1167 Konrad Dziąba 2004 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko

7

631

65

POL 90 Marcel Montrymowicz 2004 KST Elektryk Grudziądz

8

630.5

66

POL 1915 Filip Fajfer 2003 KŻ Horn Kraków

7

630

67

POL 1761 Kacper Jaskuła 2003 SKŻ SŁAWA

5

627.5

68

POL 1848 Bartosz Miziewicz 2002 SKŻ SŁAWA

5

626.5

69

POL 1245 Hanna Jarząbek 2002 KS Spójnia Warszawa

7

616.5

70

POL 1608 Jakub Kaminski 2003 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko

7

614.5

71

POL 1655 Bartosz Andrzejak 2004 Nauticus Yacht Club Olsztyn

6

597

72

POL 1260 Wojciech Kikmunter 2003 CHKŻ Chojnice

6

594

73

POL 1427 Maria Prus-Głowacka 2004 AZS Poznań

7

575.5

74

POL 1676 Gerard Polaczyk 2003 KŻ Mewa Poznań

6

549

75

POL 1861 Aleksandra Soczyńska 2001 YKP Gdynia

5

540

76

POL 2033 Julia Schmidt 2003 OPTI CWM GDYNIA

7

529.5

77

POL 1586 Bartosz Danowski 2001 YK Stal Gdynia

8

528

78

POL 1855 Bogusz Tłok 2004 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie

8

511.5

79

POL 2035 Zuzanna Tarnawska 2002 OPTI CWM GDYNIA

7

511.5

80

POL 1903 Tomasz Bendlewski 2004 JKW Poznań

9

497.5

81

Sara Florczyńska YKP Gdynia

5

486

82

POL 1884 Adrianna Skrzecz 2002 UKS Barnim Goleniów

5

477

83

POL 1902 Jakub Kazukiewicz 2002 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko

5

424.5

84

POL 1657 Dawid Gdaniec 2002 KS AZS AWFiS Gdańsk

5

409.5

85

POL 1664 Antoni Pasich 2004 UKS Barnim Goleniów

6

408

86

POL 1089 Maksymilian Kalupa 2004 JKW Poznań

8

392

87

POL 1916 Ida Stachura 2002 KŻ Horn Kraków

6

382.5

88

POL 1528 Michał Mazurowski 2004 Nauticus Yacht Club Olsztyn

9

382

89

POL 1822 Maksymilian Burdziej 2003 MKŻ OPTI

5

373.5

90

POL 1332 Jacek Muszyński 2003 KS Spójnia Warszawa

5

370.5

91

POL 969 Alicja Smolińska 2003 SSW MOS Iława

4

365

92

POL 1775 Ivo Zacharias 2004 YK Stal Gdynia

7

364.5

93

POL 2010 Joanna Kaniewska 2003 KS Spójnia Warszawa

7

363

94

POL 959 Urszula Andrian 2003 UKS FIR Warszawa

6

345

95

POL 1556 Maciej Popłonyk 2005 AZS Poznań

7

340.5

96

POL 2032 Alan Kocięda 2004 OPTI CWM Gdynia

8

339

97

POL 1297 Cezary Sternicki 2001 BAZA Mrągowo

3

327

98

POL 1625 Bartosz Kowalski 2002 KS Zatoka Puck

4

322.5

99

POL 2207 Maciej Reck 2004 JKW Poznań

8

319.5

100

POL 1391 Julia Jędrasik 2004 BAZA Mrągowo

10

318

101

POL 2222 Natalia Deja 2003 KS Spójnia Warszawa

6

306

102

POL 1787 Przemysław Okonski 2003 UKS FIR Warszawa

6

295.5

103

POL 2048 Gabriela Kulka 2002 KS Spójnia Warszawa

2

289.5

104

POL 1864 Maciej Lutynski 2002 YKP Gdynia

2

283.5

105

POL 1041 Aleksander Hlebowicz 2004 Nauticus Yacht Club Olsztyn

7

270.5

106

POL 1428 Stefan Marciniak 2003 AZS POZNAŃ

8

268

107

POL 1574 Dawid Goetz 2003 AZS Poznań

6

261.5

108

POL 1818 Paweł Gerłachowski 2004 YKP Gdynia

7

260

109

POL 1390 Kacper Młodzianowski 2005 AZS Poznań

7

253.5

110

POL 1029 Fabian Chodak 2002 UKŻ 7 Białystok

8

250.5

111

POL 1935 Maciej Mroczek 2003 SKŻ SŁAWA

5

240.5

112

POL 1714 Maja Niemira 2003 YKP Gdynia

4

234

113

POL 1106 Magdalena Jagiełło 2002 MKS Dwójka Warszawa

3

217.5

114

POL 1497 Antoni Borkowski 2003 AZS Poznan

8

213

115

POL 1999 Dominik Ignaczewski 2003 KS Spójnia Warszawa

7

211.5

116

POL 1834 Mieszko Mejsner 2001 UKS Żegluj Lublin

5

205.5

117

POL 1114 Szymon Szczech 2003 SSW MOS Iława

3

201

118

POL 1447 Paweł Kuszewski 2004 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko

6

189

119

POL 1378 Marcel Skaza 2016 KS Spójnia Warszawa

5

181.5

120

POL 59 Marianna Sienkiewicz 2003 UKS FIR Warszawa

4

163.5

121

POL 1888 Sebastian Ignaczewski 2003 KS Spójnia Warszawa

7

162

122

POL 1550 Konstanty Masłoch 2002 LKS Charzykowy

3

142.5

123

POL 1224 Kacper Korcz 2002 ŻMKS Poznań

2

142

124

POL 88 Jakub Kutarba 2002 KS Zatoka Puck

2

141

125

POL 1077 Tomasz Procek 2003 KW LOK Garland Gliwice

3

139.5

126

POL 1601 Jakub Mazurek 2001 UKS Żegluj Lublin

4

127.5

127

POL 1244 Jan Strużkiewicz 2016 KS Spójnia Warszawa

3

123

128

POL 2634 Dominik Popielarz 2003 MKŻ Żnin

5

121.5

129

POL 1165 Jakub Chodak 2003 UKŻ 7 Białystok

8

121.5

130

POL 1230 Pola Wawrzyniak 2004 AZS Poznań

6

118.5

131

POL 1921 Marcel Woletek 2004 Nauticus Yacht Club Olsztyn

8

109.5

132

POL 1964 Olga Hanslik 2003 KW LOK Garland Gliwice

4

106.5

133

POL 1049 Gabriela Zawal 2002 ŻMKS Poznań

2

106.5

134

POL 1518 Mikołaj Grzybowski 2003 UKS FIR Warszawa

4

99

135

NBŻ 958 Bartłomiej Nowak 2003 JKW Poznań

6

97.5

136

POL 1997 Kaja Siwa 2002 KŻ Horn Kraków

4

97.5

137

POL 1270 Krystyna Kiersnowska 2003 UKŻ 7 Białystok

6

93

138

POL 1023 Hanna Koczar 2003 TS Kuźnia Rybnik

3

91.5

139

POL 1286 Patryk Sulkowski 2002 SSW MOS Iława

4

91.5

140

POL 1532 Hanna Okularczyk 2003 KW LOK Garland Gliwice

3

84

141

POL 1560 Piotr Błoński 2002 UKS Żegluj Lublin

6

84

142

POL 1716 Michał Tokarczyk 2004 KW LOK Garland Gliwice

3

69

143

POL 1671 Tomasz Kowalski 2002 TKŻ Toruń

1

63

144

Zofia Burska JKW Poznań

1

60

145

POL 1832 Gilbert Guszcza 2002 UKŻ 7 Białystok

8

51

146

POL 1831 Eliza Milewska 2001 UKŻ 7 Białystok

7

51

147

POL 1566 Nina Machowicz 2001 UKS Żegluj Lublin

5

49.5

148

POL 1265 Maciej Dobrowolski 2001 UKS Żegluj Lublin

4

42

149

POL 1448 Alicja Spruch 2001 MKS Dwójka Warszawa

1

40.5

150

POL 1278 Magdalena Leśniak 2002 ŻMKS Poznań

3

39

151

POL 1448 Natalia Ciszek 2002 MKS Dwójka Warszawa

2

37.5

152

POL 127 Agata Dróżyńska 2001 TKŻ Toruń

1

36

153

POL 1850 Ewa Mazur 2002 UKS Opti Odra Wrocław

2

33

154

POL 20 Mikołaj Ksobich 2002 AZS Poznań

2

30

155

POL 1283 Anna Zroślak 2003 ŻMKS Poznań

3

27

156

POL 859 Jerzy Sienkiewicz 2003 UKS FIR Warszawa

4

19.5

157

Paweł Kajeta UKŻ Lamelka

1

19.5

158

POL 1333 Marta Kozieł 2002 Jacht Klub Koszalin

3

16.5

159

POL 470 Miłosz Małek 2002 UKS FIR Warszawa

1

9

160

POL 1402 Nikola Materny 2002 UKS Zalew Kielce

1

9

161

POL 1686 Antoni Krężel 2002 UKŻ MORiS PSZCZYNA

1

3

162

POL 1678 Wiktor Orzeszko 2002 Klub Żeglarski Nysa

1

1.5

163

POL 1693 Zofia Zając 2002 UKŻ MORiS PSZCZYNA

1

1.5

© 2018 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet

Wersja do druku

Ranking

Ranking PSKO tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów na formularzu PSKO. Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska i widnieć na stronie PSKO z wypelnionymi polami:

  • Nr licencji
  • Imie i Nazwisko
  • Klub

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres lp.oksp@tkatnok