ENERGA SAILING CUP 2015

kl. OPTIMIST A

 
Zawodnik
L.r. Pkt.  

1

POL 1669 Jakub Gołębiowski 2002 MOS SSW IŁAWA

4

226

2

POL 1827 Filip Szmit 2002 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko

4

217

3

POL 1830 Wiktor Kaminski 2000 YKP Gdynia

4

217

4

POL 1993 Paweł Abramowicz 2002 MKŻ Arka Gdynia

4

209

5

POL 1828 Patryk Kosmalski 2002 CHKŻ Chojnice

4

201

6

POL 1865 Sławomir Kapałka 2001 YKP Gdynia

4

198

7

POL 1813 Mikołaj Chłopek 2000 YKP Gdynia

4

192

8

POL 1713 Marek Rospond 2000 YC PTTK Beskid Nowy Sącz

4

182

9

POL 1866 Michał Krasodomski 2003 YKP Gdynia

4

178

10

POL 1700 Igor Kuczys 2003 MKŻ Arka Gdynia

4

178

11

POL 1881 Filip Miłoszewski 2003 UKS Barnim Goleniów

4

169

12

POL 1869 Tytus Butowski 2001 YKP Gdynia

4

165

13

POL 1745 Marcel Misiaszek 2001 UKS Barnim Goleniów

4

164

14

POL 1663 Anna Januszewska 2002 YK Stal Gdynia

4

137

15

POL 1089 Tomasz Misiak 2001 JKW Poznań

4

134

16

POL 1674 Szczepan Damasiewicz 2003 JKW Poznań

4

130

17

POL 1586 Bartosz Danowski 2001 YK Stal Gdynia

4

130

18

POL 1459 Oliwier Urbański 2003 JKW Poznań

4

127

19

Kacper Paszek KS AZS AWFiS Gdańsk

4

124

20

Bartosz Reiter KS AZS AWFiS Gdańsk

4

120

21

POL 1549 Mateusz Grzempa 2002 CHKŻ Chojnice

4

112

22

POL 1448 Mateusz Krasowski 2000 MKS Dwójka Warszawa

4

90

23

POL 1867 Barbara Dzik 2001 YKP Gdynia

4

82

24

POL 951 Wojciech Łepkowski 2003 KS Spójnia Warszawa

4

82

25

POL 1585 Seweryn Łangowski 2000 LKS Charzykowy

4

82

26

POL 1804 Mikołaj Silny 2002 MKŻ OPTI Kamień Pomorski

3

79

27

POL 1868 Maksymilian Cymerman 2002 MOSW CHOSZCZNO

4

74

28

POL 2206 Alicja Spruch 2001 MKS DWÓJKA WARSZAWA

4

67

29

POL 1791 Gabriela Czapska 2002 KS Spójnia Warszawa

4

65

30

POL 1658 Tomasz Lewandowski 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk

4

64

31

POL 1897 Tobiasz Szymanek 2002 MOS SSW IŁAWA

3

61

32

POL 1901 Kacper Fabian 2002 MKS Szkuner Myślibórz

4

60

33

POL 1489 Agnieszka Pawłowska 2003 LKS Charzykowy

4

57

34

POL 1835 Laura Szulc 2004 CHKŻ Chojnice

4

55

35

POL 1578 Natalia Kuczys 2002 MKŻ Arka Gdynia

4

55

36

POL 1460 Rafał Szubert 2002 ŻMKS Poznań

3

43

37

POL 1861 Aleksandra Soczyńska 2001 YKP GDYNIA

4

43

38

POL 1676 Gerard Polaczyk 2003 KŻ Mewa Poznań

4

39

39

POL 88 Jakub Kutarba 2002 KS Zatoka Puck

4

37

40

POL 1373 Kacper Żywiczka 2003 CHKŻ Chojnice

4

32

41

POL 1870 Dominik Śliwinski 2003 YKP GDYNIA

4

32

42

POL 1709 Krzysztof Bykowski 2000 MKŻ OPTI Kamień Pomorski

3

26

43

POL 1747 Juliusz Hebel 2003 BAZA Mrągowo

3

22

44

POL 1281 Karolina Ignaciuk 2001 KS Zatoka Puck

3

19

45

POL 1825 Sara Florczyńska 2003 JKW Poznań

3

18

46

POL 1651 Jakub Palanis Centrum Sportów Wodnych "OPTY" Ustka

4

16

47

POL 2048 Gabriela Kulka 2002 KS Spójnia Warszawa

4

15

48

POL 1780 Antoni Sapijaszko 2002 KS Spójnia Warszawa

4

15

49

POL 1584 Iwo Filipowicz 2003 MKŻ Arka Gdynia

4

15

50

POL 1710 Sebastian Czyż Centrum sportów wodnych "OPTY" Ustka

4

13

51

POL 1807 Weronika Jaroszek 2002 MKŻ OPTI Kamień Pomorski

3

13

52

POL 1762 Aleksandra Jasinska 2001 UKS Barnim Goleniów

3

12

53

POL 1790 Borys Bielecki 2000 YKP Gdynia

1

12

54

POL 1779 Wiktoria Kaczor 2002 LKS Charzykowy

3

12

55

POL 144 Maciej Graczykowski 2000 CHKŻ Chojnice

4

12

56

POL 1672 Gracjan Grzech 2003 YKP Gdynia

4

11

57

POL 1091 Jakub Cymerman 2000 MOSW CHOSZCZNO

4

6

58

POL 1864 Maciej Lutynski 2002 YKP Gdynia

4

6

59

POL 1788 Łukasz Machowski 2001 MKS Dwójka Warszawa

4

5

60

POL 1806 Zuzanna Dominikowska 2003 MKŻ OPTI Kamień Pomorski

3

5

61

POL 963 Gustaw Ostojewski 2002 KS Zatoka Puck

4

4

62

POL 2002 Kinga Brzóska 2002 MKŻ Arka Gdynia

3

4

63

POL 1574 Matylda Kujawińska 2000 AZS Poznań

1

3

64

POL 1625 Bartosz Kowalski 2002 KS Zatoka Puck

2

2

© 2018 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet