ELIMINACJE DO MŚ i ME 2015

kl. OPTIMIST A

 
Zawodnik
L.r. Pkt.  

1

POL 1827 Filip Szmit 2002 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko

3

84

2

POL 1830 Wiktor Kaminski 2000 YKP Gdynia

3

82

3

POL 1669 Jakub Gołębiowski 2002 MOS SSW IŁAWA

3

78

4

POL 1869 Tytus Butowski 2001 YKP Gdynia

3

78

5

POL 1866 Michał Krasodomski 2003 YKP Gdynia

3

74

6

POL 1881 Filip Miłoszewski 2003 UKS Barnim Goleniów

3

73

7

POL 1993 Paweł Abramowicz 2002 MKŻ Arka Gdynia

3

71

8

POL 1813 Mikołaj Chłopek 2000 YKP Gdynia

3

67

9

POL 1713 Marek Rospond 2000 YC PTTK Beskid Nowy Sącz

3

65

10

POL 1700 Igor Kuczys 2003 MKŻ Arka Gdynia

3

64

11

POL 1663 Anna Januszewska 2002 YK Stal Gdynia

3

64

12

POL 1828 Patryk Kosmalski 2002 CHKŻ Chojnice

3

64

13

POL 1865 Sławomir Kapałka 2001 YKP Gdynia

3

62

14

POL 1804 Mikołaj Silny 2002 MKŻ OPTI Kamień Pomorski

3

61

15

Bartosz Reiter KS AZS AWFiS Gdańsk

3

60

16

POL 1745 Marcel Misiaszek 2001 UKS Barnim Goleniów

3

58

17

POL 1089 Tomasz Misiak 2001 JKW Poznań

3

51

18

Kacper Paszek KS AZS AWFiS Gdańsk

3

50

19

POL 1586 Bartosz Danowski 2001 YK Stal Gdynia

3

45

20

POL 1585 Seweryn Łangowski 2000 LKS Charzykowy

3

43

21

POL 2206 Alicja Spruch 2001 MKS DWÓJKA WARSZAWA

3

43

22

POL 1459 Oliwier Urbański 2003 JKW Poznań

3

42

23

POL 1549 Mateusz Grzempa 2002 CHKŻ Chojnice

3

42

24

POL 951 Wojciech Łepkowski 2003 KS Spójnia Warszawa

3

40

25

POL 1448 Mateusz Krasowski 2000 MKS Dwójka Warszawa

3

38

26

POL 1897 Tobiasz Szymanek 2002 MOS SSW IŁAWA

3

38

27

POL 1674 Szczepan Damasiewicz 2003 JKW Poznań

3

37

28

POL 1901 Kacper Fabian 2002 MKS Szkuner Myślibórz

3

34

29

RUS 1149 Daniel Fenko 2001 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko

0

31

30

POL 1658 Tomasz Lewandowski 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk

3

30

31

POL 1489 Agnieszka Pawłowska 2003 LKS Charzykowy

3

29

32

POL 1709 Krzysztof Bykowski 2000 MKŻ OPTI Kamień Pomorski

3

26

33

POL 1578 Natalia Kuczys 2002 MKŻ Arka Gdynia

3

22

34

POL 1747 Juliusz Hebel 2003 BAZA Mrągowo

2

20

35

POL 1870 Dominik Śliwinski 2003 YKP GDYNIA

3

20

36

POL 1867 Barbara Dzik 2001 YKP Gdynia

3

20

37

POL 1281 Karolina Ignaciuk 2001 KS Zatoka Puck

3

19

38

POL 1791 Gabriela Czapska 2002 KS Spójnia Warszawa

3

19

39

POL 1651 Jakub Palanis Centrum Sportów Wodnych "OPTY" Ustka

3

16

40

POL 1825 Sara Florczyńska 2003 JKW Poznań

3

16

41

POL 1868 Maksymilian Cymerman 2002 MOSW CHOSZCZNO

3

15

42

POL 88 Jakub Kutarba 2002 KS Zatoka Puck

3

15

43

POL 1584 Iwo Filipowicz 2003 MKŻ Arka Gdynia

3

15

44

POL 1807 Weronika Jaroszek 2002 MKŻ OPTI Kamień Pomorski

3

13

45

POL 1710 Sebastian Czyż Centrum sportów wodnych "OPTY" Ustka

3

13

46

POL 1790 Borys Bielecki 2000 YKP Gdynia

1

12

47

POL 1762 Aleksandra Jasinska 2001 UKS Barnim Goleniów

2

12

48

POL 1373 Kacper Żywiczka 2003 CHKŻ Chojnice

3

11

49

POL 1835 Laura Szulc 2004 CHKŻ Chojnice

3

11

50

POL 1861 Aleksandra Soczyńska 2001 YKP GDYNIA

3

10

51

POL 1864 Maciej Lutynski 2002 YKP Gdynia

3

6

52

POL 1091 Jakub Cymerman 2000 MOSW CHOSZCZNO

3

6

53

POL 1806 Zuzanna Dominikowska 2003 MKŻ OPTI Kamień Pomorski

3

5

54

POL 1788 Łukasz Machowski 2001 MKS Dwójka Warszawa

3

5

55

POL 1672 Gracjan Grzech 2003 YKP Gdynia

3

4

56

POL 963 Gustaw Ostojewski 2002 KS Zatoka Puck

3

4

57

POL 1780 Antoni Sapijaszko 2002 KS Spójnia Warszawa

3

2

58

POL 144 Maciej Graczykowski 2000 CHKŻ Chojnice

3

2

© 2018 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet

Wersja do druku

Ranking

Ranking PSKO tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów na formularzu PSKO. Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska i widnieć na stronie PSKO z wypelnionymi polami:

  • Nr licencji
  • Imie i Nazwisko
  • Klub

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres lp.oksp@tkatnok