PUCHAR POLSKI PSKO 2015

kl. OPTIMIST B

 
Zawodnik
L.r. Pkt.  

1

POL 1296 Mikołaj Merkler 2004 BAZA Mrągowo

10

669

2

POL 1799 Kamil Manowiecki 2002 YKP Gdynia

9

666

3

POL 1801 Gustaw Micinski 2004 YKP Gdynia

7

659

4

POL 1991 Klara Sobczak 2004 MKS Dwójka Warszawa

11

653

5

POL 1667 Pola Dzik 2004 YKP Gdynia

9

650

6

POL 1863 Adam Sokołowski 2003 Nauticus Yacht Club Olsztyn

9

644

7

POL 1775 Ivo Zacharias 2004 YK Stal Gdynia

9

642

8

POL 1596 Kacper Worek 2004 YK Stal Gdynia

10

638

9

POL 1029 Fabian Chodak 2002 UKŻ 7 Białystok

7

637

10

POL 1889 Mateusz Gigielewicz 2005 Baza Mrągowo

9

636

11

POL 1988 Przemysław Machowski MKS DWÓJKA WARSZAWA

11

636

12

POL 1551 Maciej Ilinski 2004 YKP Gdynia

8

632

13

POL 1657 Dawid Gdaniec 2002 KS AZS AWFiS Gdańsk

6

632

14

POL 1587 Maciej Panaś 2004 YKP Kraków

9

628

15

POL 170 Jakub Wiedeheft 2003 MKŻ Arka Gdynia

7

627

16

POL 888 Emila Roszkowska 2004 KS Spójnia Warszawa

9

626

17

POL 1708 Amelia Dziąba 2003 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO

8

626

18

POL 1661 Jan Gierzynski 2004 KS Zatoka Puck

7

625

19

POL 1290 Alan Kocięda 2004 OPTI CWM GDYNIA

7

621

20

POL 176 Jacek Muszyński 2003 KS Spójnia Warszawa

9

613

21

POL 1077 Tomasz Procek 2003 KW LOK Garland Gliwice

11

613

22

POL 1852 Mateusz Szweda 2002 KS Spójnia Warszawa

9

612

23

POL 1855 Bogusz Tłok 2004 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie

11

605

24

POL 1800 Marcelina Korszon UKS FIR Warszawa

9

601

25

POL 910 Stanisław Konarzewski 2004 KS AZS AWFiS Gdańsk

8

598

26

POL 2906 Maciej Karsznia 2003 KS Zatoka Puck

7

593

27

POL 1753 Mateusz Gwóżdz 2005 YKP Gdynia

8

589

28

POL 966 Patryk Chełkowski 2006 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO

10

588

29

POL 1714 Maja Niemira 2003 YKP Gdynia

10

587

30

POL 1667 Marcel Bisiewski 2005 YKP Gdynia

8

585

31

POL 1427 Maria Prus-Głowacka 2004 AZS Poznań

5

582

32

POL 11391 Igor Barcikowski 2004 Nauticus Yacht Club Olsztyn

8

582

33

POL 11389 Urszula Andrian 2003 YKP Warszawa

8

577

34

POL 1660 Zuzanna Figel 2003 OPTI CWM GDYNIA

7

576

35

POL 1600 Laura Banach 2004 BAZA Mrągowo

9

574

36

POL 1424 Paulina Placzke 2002 UKS FIR Warszawa

8

574

37

POL 1644 Dawid Grajewski 2003 MKŻ Arka Gdynia

6

560

38

POL 1378 Marcel Skaza 2002 KS Spójnia Warszawa

9

559

39

POL 90 Marcel Montrymowicz 2004 KST Elektryk Grudziądz

13

558

40

POL 1655 Bartosz Andrzejak 2004 Nauticus Yacht Club Olsztyn

8

556

41

POL 1016 Dominik Popielarz 2003 MKŻ Żnin

10

550

42

POL 1592 Julia Schmidt 2003 OPTI CWM GDYNIA

8

548

43

POL 1818 Paweł Gerłachowski 2004 YK Stal Gdynia

9

545

44

POL 1414 Bartosz Bojarski 2003 KŻ VI-King Człuchów

12

543

45

POL 1455 Eliza Milewska 2001 UKŻ 7 Białystok

6

541

46

POL 1447 Paweł Kuszewski 2004 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO

9

540

47

POL 976 Igor Labocha 2002 TS Kuźnia Rybnik

11

539

48

POL 1981 Joanna Fabisiak 2003 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO

9

538

49

POL 1444 Oskar Ponto 2004 OPTI CWM GDYNIA

9

535

50

POL 10231 Hanna Kaczor 2003 TS Kuźnia Rybnik

11

534

51

POL 1919 Pola Szadziul 2003 YKP Gdynia

6

532

52

POL 1706 Maja Sadowska 2002 KN Lider Kraków

10

528

53

POL 1548 Szymon Cierzan 2004 OPTI CWM GDYNIA

7

523

54

POL 1270 Krystyna Kiersnowska 2003 UKŻ 7 Białystok

6

522

55

POL 1930 Aleksandra Mindak 2004 LKS Charzykowy

12

509

56

POL 1408 Jan Strużkiewicz 2003 KS Spójnia Warszawa

10

507

57

POL 1888 Dominik Ignaczewski 2003 KS Spójnia Warszawa

9

505

58

POL 1787 Przemysław Okonski 2003 UKS FIR Warszawa

8

505

59

POL 1118 Wiktor Robaczewski 2003 JUNGA Olsztyn

7

504

60

POL 1848 Bartosz Miziewicz 2002 SKŻ SŁAWA

6

504

61

POL 1494 Szymon Oleksiuk 2004 WTW Warszawa

10

503

62

POL 11 Leon Gniadek 2003 KŻ Horn Kraków

12

501

63

POL 1165 Jakub Chodak 2003 UKŻ 7 Białystok

7

495

64

POL 1883 Adrianna Skrzecz 2002 UKS Barnim Goleniów

7

490

65

POL 1812 Piotr Śmieja 2004 YKP Gdynia

7

489

66

POL 1716 Michał Tokarczyk 2004 KW LOK Garland Gliwice

11

488

67

POL 1628 Franciszek Borys 2003 YKP Gdynia

6

486

68

POL 1602 Stanisław Wierczyński 2004 YKP Gdynia

6

485

69

POL 1752 Jakub Korga 2004 MKŻ Żnin

8

484

70

POL 344 Joanna Kaniewska 2003 KS Spójnia Warszawa

8

483

71

POL 907 Magdalena Chyła 2003 Nauticus Yacht Club Olsztyn

9

483

72

POL 1594 Filip Kapała 2004 OPTI CWM GDYNIA

7

482

73

POL 1629 Żaneta Bonin 2002 KŻ VI-King Człuchów

12

476

74

POL 1816 Wiktor Ciołkowski 2002 Opteam Sailing Rzeszów

7

474

75

POL 1971 Aleksandra Bobula 2004 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

11

472

76

POL 1129 Marceli Mierzwicki 2003 YKP Gdynia

8

459

77

POL 1619 Szymon Gąsiorowski 2005 YK Stal Gdynia

6

449

78

POL 1260 Wojciech Kikmunter 2003 CHKŻ Chojnice

14

448

79

POL 1435 Paweł Trella 2004 MKŻ Arka Gdynia

6

445

80

POL 1340 Olga Hanslik 2003 KW LOK Garland Gliwice

10

445

81

POL 1853 Patryk Furmanek SSW MOS Iława

6

440

82

POL 623 Stefan Marciniak 2003 AZS Poznań

6

438

83

POL 1879 Ludwik Grzelak 2003 WTW Warszawa

8

435

84

POL 1031 Alexander Ponto 2004 OPTI CWM Gdynia

9

435

85

POL 1090 Joanna Cymerman 2004 MOSW CHOSZCZNO

8

431

86

POL 285 Lena Sobiech 2003 UKS ŻEGLUJ LUBLIN

6

425

87

POL 1363 Konrad Dziąba 2004 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO

8

425

88

POL 1410 Tomasz Trajnowicz 2003 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO

5

421

89

POL 1302 Jan Krawczyk 2004 CHKŻ Chojnice

15

418

90

POL 1004 Aleksandra Misztal 2002 KŻ Horn Kraków

13

418

91

POL 1114 Szymon Szczech 2003 MOS SSW IŁAWA

5

412

92

POL 11216 Jakub Kaminski 2003 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO

6

406

93

POL 1974 Lilly May Niezabitowska 2004 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

11

404

94

POL 1126 Oliwia Osadcow 2004 KN Lider Kraków

8

401

95

POL 66 Jakub Kluk 2006 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO

10

399

96

POL 1570 Aleksander Poterański 2003 MOS SSW IŁAWA

6

399

97

POL 1274 Elżbieta Smyczek 2002 TS Kuźnia Rybnik

12

397

98

POL 1532 Hanna Okularczyk 2003 KW LOK Garland Gliwice

9

394

99

POL 2222 Natalia Deja 2003 KS Spójnia Warszawa

9

393

100

POL 791 Marcin Pietrzak 2004 WTW Warszawa

9

393

101

POL 1106 Magdalena Jagiełło 2002 MKS Dwójka Warszawa

8

393

102

POL 698 Ewa Mazur 2002 UKS Opti Odra Wrocław

10

392

103

POL 999 Joanna Kiełczewska 2003 JKW Poznań

3

391

104

POL 1417 Bartłomiej Mierzwa 2003 KW LOK Garland Gliwice

10

391

105

POL 1985 Korneliusz Dębiak 2003 TKŻ Toruń

12

386

106

POL 1389 Marianna Sienkiewicz 2003 YKP Warszawa

7

386

107

POL 1764 Dominika Ołowiak 2004 YKP Gdynia

6

386

108

POL 1409 2003 UKS Zalew Kielce

7

383

109

POL 1244 Jan Turczynowicz 2003 KS Spójnia Warszawa

7

382

110

POL 959 Mikołaj Grzybowski 2003 UKS FIR Warszawa

7

380

111

POL 1878 Mateusz Narloch 2005 MKŻ Arka Gdynia

13

378

112

POL 1703 Janina Dmochowska 2006 MKŻ Arka Gdynia

9

372

113

POL 1854 Jakub Bruski 2002 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie

8

370

114

POL 659 Rafał Pogorzelski 2003 Nauticus Yacht Club Olsztyn

8

368

115

POL 1454 Gilbert Guszcza 2002 UKŻ 7 Białystok

6

368

116

POL 1999 Sebastian Ignaczewski 2003 KS Spójnia Warszawa

9

364

117

POL 1802 Zuzanna Rodzeń 2004 MKŻ Arka Gdynia

9

360

118

POL 1664 Antoni Pasich 2004 UKS Barnim Goleniów

7

359

119

POL 118 Ewa Lewandowska 2006 KS AZS AWFiS Gdańsk

9

358

120

POL 9781 Emila Chmiel 2003 WTW Warszawa

7

358

121

POL 1391 Julia Jędrasik 2004 JUNGA Olsztyn

4

357

122

POL 1903 Tomasz Bendlewski JKW Poznań

6

357

123

POL 859 Maksymilian Praga 2003 UKS FIR Warszawa

7

355

124

POL 1670 Patryk Kukowski 2004 KS Zatoka Puck

5

355

125

POL 1248 Jan Witkowiak 2005 JKW Poznań

8

349

126

POL 1402 2002 UKS Zalew Kielce

7

346

127

POL 1291 Kacper Walęga 2005 YKP Warszawa

8

346

128

POL 139 Pola Wawrzyniak 2004 AZS Poznań

6

344

129

POL 1533 Zuzanna Kaplita 2002 UKS SILESIA Chełm Śląski

10

344

130

POL 1760 Krzysztof Olejnik 2005 JKW Poznań

8

344

131

POL 1333 Marta Kozieł 2002 Jacht Klub Koszalin

5

339

132

POL 1 Jakub Pawlak 2004 OPTI CWM GDYNIA

6

339

133

POL 1448 Natalia Ciszek 2002 MKS Dwójka Warszawa

9

338

134

POL 1877 Barbara Malarz 2002 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

10

335

135

POL 95 Dawid Goetz 2003 AZS Poznań

4

335

136

POL 1387 Mikołaj Górecki 2002 KN Lider Kraków

10

335

137

POL 1735 Filip Kurczewski 2003 MKŻ Żnin

9

335

138

POL 1474 Maksymilian Szponer 2003 KS Zatoka Puck

4

332

139

POL 1811 Oliwia Krajewska 2005 YKP Gdynia

13

326

140

POL 1471 Zofia Kucharska 2006 OPTI CWM GDYNIA

8

323

141

POL 1353 Maria Konarzewska 2005 KS AZS AWFiS Gdańsk

7

323

142

POL 1546 Borys Jarnot-Bałuszek 2005 YC PTTK Beskid Nowy Sącz

9

322

143

POL 1659 Kordian Kreft 2003 KS Zatoka Puck

6

320

144

POL 297 Aleksander Hlebowicz 2004 Nauticus Yacht Club Olsztyn

8

319

145

POL 1776 Kacper Gwóżdz 2003 YKP Gdynia

6

316

146

POL 800 Karolina Gała 2005 WTW Warszawa

9

316

147

POL 497 Kacper Młodzianowski 2005 AZS Poznań

5

314

148

POL 1584 Piotr Flieger 2005 MKŻ Arka Gdynia

9

313

149

POL 1887 Oliwer Przybylak 2004 BAZA Mrągowo

8

313

150

POL 1723 Łucja Węglowska 2003 UKS SILESIA Chełm Śląski

11

311

151

POL 1269 Zuzanna Zasada 2006 KS Zatoka Puck

7

308

152

POL 1473 Maja Krawczyńska 2003 OPTI CWM GDYNIA

6

307

153

POL 1438 Bartłomiej Nowak 2003 JKW Poznań

6

307

154

POL 1769 Brunon Herman 2005 YKP Warszawa

6

306

155

POL 20 Iwona Wysocka 2005 SKŻ SŁAWA

5

304

156

POL 1047 2002 UKS Zalew Kielce

6

303

157

POL 1019 Michał Gonciarz 2004 JK Pogoria 3 Dąbrowa Górnicza

9

302

158

POL 2000 Ignacy Oźminkowski 2004 KS Spójnia Warszawa

7

299

159

POL 1049 Gabriela Zawal 2002 ŻMKS Poznań

3

298

160

POL 873 Gustaw Kwiek 2006 WTW Warszawa

6

296

161

POL 6 Amelia Potejko 2006 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO

9

295

162

POL 1224 Anna Zroślak 2003 ŻMKS Poznań

2

294

163

POL 1443 Hubert Łobaczewski 2005 YKP Gdynia

6

293

164

POL 1384 Amelia Sławińska 2016 OPTI CWM GDYNIA

5

286

165

POL 1329 Jan Pagacz 2003 KŻ Horn Kraków

8

283

166

POL 1599 Mateusz Brokoniecki 2004 UKŻ PISZ

5

279

167

POL 19 Zofia Derwich 2002 Wolsztyński Klub Żeglarski

3

278

168

POL 1522 Lilianna Lemke 2004 OPTI CWM GDYNIA

9

277

169

POL 1586 Tytus Czajkowski 2004 KST Elektryk Grudziądz

12

276

170

POL 1258 Adrianna Krystochowicz 2002 Uks Mos Ełk

6

274

171

POL 927 Jedrzej Marciniak 2004 JKW Poznań

4

272

172

POL 1229 Mikołaj Ksobich 2002 AZS Poznań

5

263

173

POL 1524 Lidia Kalinowska 2002 Uks Mos Ełk

6

263

174

POL 1288 Fabian Kocięda 2007 OPTI CWM GDYNIA

7

260

175

POL 2025 Mikołaj Łangowski 2005 UKS FIR Warszawa

6

259

176

POL 1580 Nawojka Ślusarska 2003 KŻ Mewa Poznań

4

257

177

POL 1746 Konrad Kurzak 2003 Klub Sportowy Wiaterni

5

257

178

POL 1265 Maciej Dobrowolski 2001 UKS Żegluj Lublin

4

256

179

POL 1611 Antoni Nazimek 2005 JKW Poznań

8

256

180

POL 1207 Maciej Reck 2004 JKW Poznań

5

252

181

POL 52 Urszula Szymanowska 2001 Uks Mos Ełk

4

251

182

POL 1593 Michał Terpiłowski 2004 WTW Warszawa

10

249

183

POL 1911 Kacper Bąk 2005 KŻ Horn Kraków

8

249

184

POL 244 Jan Mocugowski 2005 KŻ VI-King Człuchów

9

247

185

POL 744 2004 UKS Zalew Kielce

6

242

186

POL 1349 Ernest Rojek 2002 KS AZS AWFiS Gdańsk

4

240

187

POL 120 Nina Łypaczewska 2003 KW LOK Garland Gliwice

11

239

188

POL 1590 Bartosz Kalicki 2003 Uks Mos Ełk

6

238

189

POL 1701 Salma Mede 2004 YKP Gdynia

4

237

190

POL 1441 Małgorzata Figel 2006 OPTI CWM GDYNIA

8

235

191

POL 1202 Jerzy Sienkiewicz 2003 YKP Warszawa

7

234

192

POL 1575 Aleksandra Raukuć 2004 NAUTICUS Olsztyn

6

234

193

POL 950 Krystyna Szpor 2006 UKS SILESIA Chełm Śląski

9

232

194

POL 1187 Marcel Wolętek 2004 Nauticus Yacht Club Olsztyn

8

232

195

POL 1558 Aleksander Szczygielski 2002 KW LOK Garland Gliwice

9

232

196

POL 1185 Miłosz Michalak 2005 YKP Gdynia

4

226

197

POL 959 Michał Koczorowski 2005 AZS Poznań

6

226

198

POL 1 Tomasz Gajda 2005 UKS Barnim Goleniów

5

223

199

POL 1388 2005 UKS Zalew Kielce

7

221

200

POL 1403 Pola Schmidt 2005 OPTI CWM GDYNIA

10

219

201

POL 1048 2001 UKS Zalew Kielce

4

218

202

POL 1662 Kacper Urzędowski 2003 Klub Sportowy Wiaterni

5

215

203

POL 1578 Natalia Kwiatkowska 2003 MKŻ Arka Gdynia

8

214

204

POL 994 Dagmara Gil 2004 YKP Warszawa

7

214

205

POL 970 Wiktor Wojtas 2003 UKS SILESIA Chełm Śląski

12

214

206

POL 1225 Hanna Sadecka 2004 TKŻ Toruń

9

214

207

POL 1598 Patrycja Raszczyk 2003 UKŻ Pisz

5

213

208

POL 1300 Filip Kawałko 2005 OPTI CWM GDYNIA

8

212

209

POL 1351 Apolonia Malańska 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk

7

211

210

POL 978 Michał Łysiak 2003 WTW Warszawa

5

210

211

POL 1336 Grzegorz Bartoniek 2004 TS Kuźnia Rybnik

8

205

212

POL 1876 Zuzanna Reszka 2005 MKŻ Arka Gdynia

10

204

213

POL 1648 Maksymilian Kalupa 2004 JKW Poznań

5

202

214

POL 1480 Jan Pasiuk 2002 BAZA Mrągowo

5

202

215

POL 1422 Dominika Krukowska 2002 UKS FIR Warszawa

7

200

216

POL 1246 Dominika Raszka 2004 MKS Dwójka Warszawa

5

198

217

POL 1772 Kornelia Dobaczewska 2005 MKŻ Żnin

8

197

218

POL 1645 Michał Biedalak 2005 JKW Poznań

6

196

219

POL 1856 Dominika Werra 2002 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie

8

194

220

POL 1871 Zachary Tylkowski 2004 ŻMKS Poznań

2

192

221

POL 884 Wiktoria Giec 2006 YKP Warszawa

8

192

222

POL 1139 Hanna Rajchert 2004 MKS Dwójka Warszawa

6

190

223

POL 1 Jakub Reslerowski 2002 Wolsztyński Klub Żeglarski

3

188

224

POL 1758 Jeremi Szczukowski 2006 CHKŻ Chojnice

16

187

225

POL 1267 Robert Szymański 2003 TS Kuźnia Rybnik

8

185

226

POL 860 Miłosz Małek 2002 UKS SZKWAŁ Legionowo

3

184

227

POL 1563 Jakub Jabłonski 2006 MKŻ Arka Gdynia

8

184

228

POL 1226 Teresa Masztalerz 2006 TKŻ Toruń

10

183

229

POL 1140 Stanisław Grocholewski 2005 AZS Poznań

6

183

230

POL 1292 Jakub Pietrzak 2004 OPTI CWM GDYNIA

6

183

231

POL 168 Joanna Lewicka 2001 AZS UWM Olsztyn

3

181

232

POL 984 Wiktor Matwiejuk 2003 UKS ŻEGLUJ LUBLIN

3

180

233

POL 1349 Rafał Górski 2005 KS AZS AWFiS Gdańsk

8

179

234

POL 189 Jakub Jodłowski 2002 KŻ VI-King Człuchów

10

179

235

POL 648 Katarzyna Wajdowska 2004 KŻ Horn Kraków

7

179

236

POL 1666 Magdalena Śnieżek 2003 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

10

178

237

POL 1439 Katarzyna Derwich 2002 Wolsztyński Klub Żeglarski

3

178

238

POL 1159 Zuzanna Ołowiak 2005 YKP Gdynia

5

178

239

POL 5 Wojciech Zalewski 2003 YKP Kraków

6

176

240

POL 1562 Igor Rudek 2006 MKŻ Arka Gdynia

7

175

241

POL 1345 Alexander Wentzel 2002 KS AZS AWFiS Gdańsk

3

174

242

POL 382 Marek Mazur 2004 UKS Opti Odra Wrocław

9

172

243

POL 1892 Jakub Miszczak 2004 KS Spójnia Warszawa

4

172

244

POL 1342 Franciszek Mikulski KS AZS AWFiS GDANŚK

5

171

245

Karolina Tomczyk TS Kuźnia Rybnik

8

171

246

POL 1817 Ignacy Rojek 2005 KS AZS AWFiS Gdańsk

4

169

247

POL 1470 Maciej Placzke 2006 UKS FIR Warszawa

6

168

248

POL 1467 Mateusz Buło 2004 BAZA Mrągowo

6

168

249

POL 1556 Maciej Popłonyk 2005 AZS Poznań

2

165

250

POL 1292 Filip Jarosiewicz 2006 Lamekla Kartuzy

7

163

251

POL 1833 Jakub Bojczuk 2003 UKŻ 7 Białystok

5

162

252

POL 1630 Adam Grala 2006 UKŻ Pisz

7

162

253

POL 1220 Maciej Ilnicki 2004 CHKŻ Chojnice

15

160

254

POL 1434 Helena Grubba 2005 KS Zatoka Puck

3

158

255

POL 1525 Hanna Wiszniowska 2005 JKW Poznań

7

157

256

POL 91 Stanisław Janowicz 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk

5

154

257

POL 1011 Mateusz Słowik 2002 KŻ Horn Kraków

8

153

258

POL 4 Oskar Sawicki 2006 UKS Barnim Goleniów

5

153

259

POL 276 Igor Kawałko 2007 OPTI CWM Gdynia

6

153

260

POL 1704 Maria Suchocka 2006 MKŻ Arka Gdynia

9

152

261

POL 11349 Martyna Grycuk 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk

5

152

262

POL 1204 Olek Mistur 2004 TS Kuźnia Rybnik

4

151

263

POL 1367 Maciej Cęgała 2004 KSCŻ Szczecin

4

150

264

POL 713 Danuta Grudzień Jacht Klub POGORIA 3 Dąbrowa Górnicza

11

148

265

POL 1624 Piotr Grabski 2005 YC ZEFIR DRAKKAR PORAJ

10

147

266

POL 980 Kamil Lenczowski 2005 KŻ Horn Kraków

9

146

267

POL 1998 Aleksandra Szulska 2005 OPTI CWM GDYNIA

6

146

268

POL 345 Filip Baran 2005 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

5

146

269

POL 479 Maciej Żmijewski 2005 MKŻ Arka Gdynia

8

145

270

Michał Dobrowolski KSCŻ Szczecin

2

143

271

POL 1141 Antonina Kurasz 2006 TKŻ Toruń

8

143

272

POL 1611 Jakub Kaplita 2004 UKS SILESIA Chełm Śląski

12

140

273

POL 836 Gabriela Cielecka 2002 YKP Kraków

5

140

274

POL 332 Igor Wójcik 2016 YK Stal Gdynia

4

139

275

POL 1131 Tymon Bieniecki 2003 KS AQUA Włocławek

5

139

276

POL 11874 Piotr Tymula 2002 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

4

138

277

POL 1163 Oliwia Drożynska 2004 TKŻ Toruń

11

137

278

POL 1285 Wiktor Kwiecinski 2001 MKŻ Żnin

4

137

279

POL 765 Magdalena Guszcza 2005 YKP Warszawa

7

137

280

POL 15861 Mateusz Gawlik 2002 MOSW CHOSZCZNO

4

136

281

POL 1964 Jacek Kalinowski 2006 UKS Żeglarz Wrocław

6

136

282

POL 9011 Michał Błotniak 2003 MKS Szkuner Myślibórz

3

134

283

POL 1155 Jakub Piesiewicz 2005 Gdański Klub Żeglarski

2

134

284

POL 142 Maksymilian Kruczyński 2006 AZS Poznań

4

134

285

POL 1018 Antoni Lipinski 2006 LKS Charzykowy

10

134

286

POL 1329 Mariusz Wiercioch 2005 KŻ Horn Kraków

7

133

287

POL 1612 Filip Noszczynski 2005 MKŻ Arka Gdynia

5

132

288

POL 598 Maciej Syrzeń 2016 UKŻ Pisz

5

131

289

POL 987 Szymon Herman MLKS KRSJNA Sępolno Krajeńskie

4

130

290

POL 1828 Jakub Michałowski 2003 BAZA Mrągowo

6

130

291

POL 258 Marta Richert 2006 MKŻ Arka Gdynia

6

129

292

POL 1557 Mikołaj Stropinski 2008 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO

6

129

293

POL 1555 Hanna Michaleczko 2005 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

4

128

294

POL 73 Szymon Tymula 2002 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

3

128

295

POL 326 Julia Kozubowicz 2004 TS Kuźnia Rybnik

10

128

296

POL 1324 Hugo Skupnik 2004 TS Kuźnia Rybnik

8

128

297

POL 381 Filip Lenart 2005 UKS Opti Odra Wrocław

7

127

298

POL 1057 Jakub Jabłoński 2001 KS AQUA Włocławek

4

126

299

POL 1219 Dominika Sawicka 2003 UKS Barnim Goleniów

4

125

300

POL 416 Mateusz Smolakowski 2005 UKS Opti Odra Wrocław

3

125

301

POL 1603 Krzysztof Bruski 2005 OPTI CWM GDYNIA

7

122

302

POL 1267 Iga Marcisz TS Kuźnia

11

121

303

POL 248 Aleksandra Mac 2004 RTS Opteam Sailing

4

121

304

Mateusz Cogiel UKS Szkwał Złocieniec

4

121

305

POL 1026 Antoni Osiński 2006 TKŻ Toruń

9

121

306

POL 333 Michał Skawinski-Kornik 2007 YKP Warszawa

11

120

307

POL 1449 Zuzanna Dawidowicz 2004 UKS MOS EŁK

3

120

308

POL 847 Leon Dura 2004 Wolsztyński Klub Żeglarski

3

119

309

POL 1665 Paulina Rutkowska 2005 UKS Żeglarz Wrocław

5

119

310

POL 180 Hanna Burdziej 2004 MKŻ OPTI Kamień Pomorski

3

118

311

POL 1759 Maksym Kreft 2005 OPTI CWM Gdynia

4

118

312

POL 22 Igor Wierzbowski 2007 KŻ Horn Kraków

7

118

313

Piotr Węgrzynski Stowarzyszenie Yacht Klub Zefir

9

117

314

POL 1808 Katarzyna Towiańska 2003 KS AQUA Włocławek

4

116

315

POL 1610 Sara Wiśniewska 2005 TKŻ Toruń

6

116

316

POL 1751 Miłosz Gabryszewski UKS ŻEGLARZ Wrocław

6

116

317

Jakub Macoch Stowarzyszenie Yacht Klub Zefir

5

115

318

POL 1273 Edyta Jankowska 2006 UKŻ Pisz

6

115

319

POL 1373 Wiktor Pawłowski 2007 CHKŻ Chojnice

11

115

320

POL 1319 Anna Kazukiewicz 2005 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO

6

115

321

POL 1507 Franciszek Siwek 2001 KSCŻ Szczecin

3

114

322

POL 1756 Konrad Ciernia 2006 KŻ Horn Kraków

9

114

323

POL 1051 Monika Kempińska KS Zjednoczeni Bydgoszcz

8

113

324

POL 1365 Magdalena Skórnóg 2006 MBSW/UKŻR NIEGOCIN Giżycko

3

113

325

POL 1516 Aleksandra Kuczyńska 2003 UKS Opti Odra Wrocław

4

113

326

POL 1509 Kamil Bordewicz 2002 KST Elektryk Grudziądz

10

112

327

POL 602 Igor Szymczyk 2005 MKS Szkuner Myślibórz

3

112

328

POL 1771 Aleksandra Mańkowska 2005 TKŻ Toruń

9

112

329

POL 1488 Natalia Burczyńska 2005 NAUTICUS Olsztyn

6

112

330

POL 648 Maksymilian Kowalczyk 2005 KŻ Horn Kraków

9

112

331

Kacper Bilewicz UKS Szkwał Złocieniec

4

111

332

POL 415 Łukasz Smolakowski 2005 UKS Opti Odra Wrocław

5

111

333

POL 1514 Tomasz Maciejewicz 2002 KSCŻ Szczecin

4

110

334

POL 341 Michalina Baran 2003 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

4

110

335

Karolina Siergiej TS Kuźnia Rybnik

5

110

336

POL 149 Ignacy Sławiński 2003 UKS Żeglarz Wrocław

4

108

337

POL 1550 Julia Kobus 2005 LKS Charzykowy

7

108

338

POL 950 Nikodem Pytlik 2006 UKS SILESIA Chełm Śląski

7

107

339

POL 2003 Hubert Bruggemann KS ZATOKA PUCK

4

107

340

Stanisław Chilewski KS Zjednoczeni Bydgoszcz

7

107

341

POL 1028 Bartosz Dąbrowski 2004 UKŻ 7 Białystok

5

106

342

POL 11126 Franciszek Niwicki 2005 KŻ Horn Kraków

7

105

343

POL 1497 Antoni Borkowski AZS Poznań

3

104

344

POL 1657 Mikołaj Łuczak KS Zjednoczeni Bydgoszcz

3

104

345

POL 1874 Blanka Bobula 2007 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

7

104

346

POL 270 Stanisław Maik 2006 UKS BARNIM Goleniów

6

104

347

POL 1456 Tymoteusz Walicki 2003 UKŻ 7 Białystok

3

103

348

POL 1138 Michał Kuchtyn 2007 UKS Opti Odra Wrocław

4

102

349

POL 147 Natalia Krawczyńska 2006 OPTI CWM GDYNIA

7

102

350

POL 1143 Jerzy Welman 2002 UKS Żegluj Lublin

1

102

351

POL 1155 Nikolas Urba 2005 SEJK Pogoń Szczecin

3

100

352

POL 3291 Tymon Mika 2006 KŻ Horn Kraków

8

100

353

POL 1506 Paweł Maciejewicz 2005 KSCŻ Szczecin

3

100

354

Gustaw Zalewski TKŻ Toruń

6

100

355

POL 1407 Jakub Matysik 2005 YKP Kraków

5

99

356

POL 1873 Alicja Kolasa 2006 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

6

99

357

POL 428 Sarah Goetz 2005 AZS Poznań

4

97

358

POL 257 Eryk Rózga 2006 MKŻ Arka Gdynia

8

96

359

POL 1872 Mikołaj Bazyli 2005 Jacht Klub Koszalin

2

95

360

POL 146 Jakub Modzalewski 2004 ŻMKS Poznań

2

93

361

Wiktor Truchan UKS MOS EŁK

2

93

362

POL 20 Ignacy Schleifer 2003 UKS NAVIGO

3

93

363

POL 1325 Łukasz Kuik 2005 Jacht Klub Koszalin

2

93

364

POL 1186 Michał Paciorek 2004 UKS SZKWAŁ Legionowo

6

93

365

POL 395 Julia Kaczmarska 2008 UKS Żeglarz Wrocław

6

92

366

POL 595 Natasha Anolik 2006 OPTI CWM Gdynia

6

92

367

Bolesław Nesterowicz MOS Pisz

2

92

368

Malwina Kowalczyk JK Pogoria 3 Dąbrowa Górnicza

6

92

369

POL 1423 Mateusz Kluczka 2006 UKS Opti Odra Wrocław

6

92

370

Michał Iwanicki UKS Szkwał Złocieniec

3

91

371

POL 1452 Antonina Ołowiak 2006 YKP Gdynia

5

91

372

POL 1853 Gracjan Niczyj 2005 UKS Żeglarz Wrocław

5

91

373

POL 1021 A Łowicka 2005 Nauticus Yacht Club Olsztyn

4

91

374

POL 1798 Hanna Ługowska 2005 YKP Warszawa

5

90

375

POL 1272 Alicja Koczorowski 2007 AZS Poznań

5

90

376

POL 1265 Bianka Śledzińska 2005 KS Spójnia Warszawa

6

90

377

Witold Jarecki TKŻ Toruń

4

90

378

Jeremi Józefowicz TKŻ Toruń

5

89

379

POL 259 Julia Wróblewska 2006 MKŻ Arka Gdynia

8

89

380

POL 1224 Jakub Szczepanski 2006 LKS Charzykowy

9

88

381

POL 1022 Filip Kwietniak SSW MOS Iława

5

88

382

POL 1559 Jan Suchocki 2007 MKŻ Arka Gdynia

8

88

383

POL 829 Jacek Guzik 2006 KŻ Horn Kraków

5

87

384

Anna Stanula KŻ Horn Kraków

4

87

385

POL 1112 A Milowski 2006 Nauticus Yacht Club Olsztyn

4

86

386

POL 15221 Roch Dmuchowski SSW MOS Iława

5

86

387

Hieronim Norkiewicz UKS Szkwał Złocieniec

2

85

388

Karol Głąbik LOK

5

84

389

POL 1278 Magdalena Leśniak 2002 ŻMKS Poznań

2

84

390

Jakub Kusiak UKS Szkwał Złocieniec

3

84

391

Sebastaian Lewandowski MKS Szkuner Myślibórz

1

84

392

POL 11251 Iga Wielczyk 2004 KŻ Horn Kraków

4

84

393

Alicja Tutkowska YK Stal Gdynia

4

84

394

POL 260 Alicja Wróblewska 2007 MKŻ Arka Gdynia

6

84

395

POL 1686 Antoni Krężel 2002 UKŻ MORiS PSZCZYNA

4

83

396

POL 14881 K Warywoda 2005 Nauticus Yacht Club Olsztyn

4

83

397

POL 974 Kinga Rekas 2006 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

4

83

398

POL 1370 Mikołaj Pieczaba 2003 UKS Żeglarz Wrocław

5

81

399

POL 791 Adam Turczynowicz 2005 KS Spójnia Warszawa

5

81

400

POL 991 Jan Franzkowiak 2004 AZS Poznań

2

78

401

Krzysztof Mamcarz KS Energetyk

3

78

402

Grzegorz Rusecki KS Energetyk

4

77

403

POL 974 Zofia Michałeczko 2007 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

3

77

404

POL 77 Dominika Fajdasz 2005 KS Spójnia Warszawa

4

76

405

POL 1328 Gracjan Kaczmarczyk 2005 MKŻ Arka Gdynia

5

75

406

Igor Wielczyk MOS SSW Iława

4

75

407

POL 13281 Jan Doniec 2004 KŻ Horn Kraków

4

74

408

POL 985 Kinga Furmanek SSW MOS Iława

4

74

409

POL 1683 Zofia Zając 2002 UKŻ MORiS PSZCZYNA

5

73

410

POL 3773 A Wyrzynkiewicz 2004 Nauticus Yacht Club Olsztyn

4

73

411

POL 1137 Maciej Schiele 2004 MKS Dwójka Warszawa

6

72

412

POL 0 Danuta Wilska KS AZS AWFiS Gdańsk

5

72

413

POL 1015 Michał Mazurowski 2005 Nauticus Yacht Club Olsztyn

1

72

414

Edmunt Hałabuda

1

72

415

Alicja Maciejewska TKŻ Toruń

6

71

416

POL 7221 A Kwiatkowska 2005 Nauticus Yacht Club Olsztyn

4

71

417

POL 1312 Michalina Maciejak 2008 UKS Opti Odra Wrocław

6

71

418

Maciej Wolski

1

70

419

POL 646 Wiktoria Stachańska 2005 MOSW CHOSZCZNO

3

70

420

POL 1301 Alicja Michalewska SSW MOS Iława

5

70

421

POL 1543 Jan Karnowski 2006 KS Spójnia Warszawa

4

69

422

Oscar Wielczyk MOS SSW Iława

4

69

423

POL 226 Marcel Skubański 2005 Klub Żeglarski Nysa

6

69

424

POL 1390 Natalia Andrzejewska 2002 AZS Poznań

3

68

425

POL 1359 Natalia Ziółkowska 2007 KS AZS AWFiS Gdańsk

5

68

426

POL 1206 Małgorzata Strzeszewska 2004 AZS Poznań

5

67

427

POL 1358 Nina Kowalska 2005 KS AZS AWFiS Gdańsk

4

67

428

POL 1133 Joanna Balcerzak 2001 UKŻ Michałowo

3

66

429

POL 1549 Jakub Tomczyński 2004 KS Spójnia Warszawa

4

66

430

POL 741 Rorian Grenda 2005 MKS Szkuner Myślibórz

2

66

431

Konstanty Podwijski KS Energetyk

4

64

432

Paulina Cichowska MOS SSW Iława

2

64

433

POL 1857 Szymon Szykowny 2004 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie

5

64

434

POL 128 Maciej Kasprzak SSW MOs Iława

5

64

435

POL 128 Olgiert Nastaj SSW MOS Iława

3

63

436

POL 1136 Alek Kuderski 2004 MKS Dwójka Warszawa

4

63

437

POL 488 Michał Karnacewicz 2007 Nauticus Yacht club Olsztyn

4

62

438

Gabriel Kubacki KŻ Horn Kraków

3

62

439

POL 1786 Kacper Dutkalski 2004 KS Spójnia Warszawa

4

62

440

POL 1765 Mateusz Dobrzyński 2007 KS Spójnia Warszawa

4

61

441

POL 306 Agnieszka Zadora 2004 UKS ŻEGLUJ LUBLIN

2

60

442

POL 261 Aleksandra Zastawna 2006 MKŻ Arka Gdynia

6

59

443

POL 868 Anatol Novicki 2005 KS Spójnia Warszawa

4

59

444

POL 1111 L Kwiatkowski 2006 Nauticus Yacht Club Olsztyn

3

59

445

POL 930 Jan Klinicki SSW MOS Iława

4

59

446

POL 491 Luiza Lewandowska 2006 MKŻ Arka Gdynia

3

59

447

POL 601 Kamil Chojecki 2005 MKS Szkuner Myślibórz

2

59

448

POL 1680 Paweł Zając 2004 UKŻ MORiS PSZCZYNA

5

58

449

POL 1249 Karolina Jałoszyńska 2006 Klub Żeglarski Nysa

4

58

450

Radosław Gałecki KS Energetyk

5

58

451

POL 1684 Ignacy Redstowicz 2004 UKŻ MORiS PSZCZYNA

3

57

452

POL 11141 Julian Podwalski SSW MOS Iława

4

57

453

POL 1830 Lidia Łukasik 2007 UKS Żegluj Lublin

5

57

454

POL 200 Eryk Jabłoński 2007 OPTI CWM Gdynia

2

56

455

POL 201 Filip Olszewski 2015 KS Spójnia Warszawa

3

56

456

Jakub Wolski

1

56

457

POL 1839 Patryk Molski 2003 UKŻ Michałowo

3

54

458

POL 32 Iwo Reński 2005 UKS NAVIGO

1

51

459

Karol Maciejewski TKŻ Toruń

2

51

460

POL 925 Michalina Pawelczyk 2006 MKS Dwójka Warszawa

3

50

461

POL 2004 J Daniliuk 2016 Nauticus Yacht Club Olsztyn

3

50

462

POL 1522 Natalia Chojnowska 2007 SSW MOS Iłąwa

4

49

463

POL 1307 Agata Dróżyńska 2001 TKŻ Toruń

3

48

464

POL 738 Jan Bartłomiej Hartel 2002 KW LOK Garland Gliwice

2

48

465

POL 1201 Krzysztof Ciborowski 2007 KS Spójnia Warszawa

3

47

466

POL 18271 Oliwia Siedlewska MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO

3

47

467

POL 1671 Tomasz Kowalski 2002 TKŻ Toruń

3

47

468

POL 1851 Patrycja Kurpiewska 2006 MKS Dwójka Warszawa

3

46

469

POL 16 Kaja Śledzińska 2007 KS Spójnia Warszawa

4

46

470

POL 1840 Dawid Sikorski 2003 UKŻ Michałowo

3

46

471

POL 951 Jakub Kreft 2007 KŻ VI-King Człuchów

2

45

472

POL 1436 Sylwia Fryziak 2004 UKS SZKWAŁ Legionowo

4

44

473

Kacper Gellner UKS Wiking Zarzecze

2

43

474

POL 1517 Pola Petrykowska 2006 UKS SZKWAŁ Legionowo

5

43

475

POL 888 Sebastian Midor 2003 UKS WIKING ZARZECZE

4

43

476

POL 1758 Magdalena Rojniak 2004 UKS SZKWAŁ Legionowo

5

42

477

POL 27 Zuzanna Tomaszewska 2006 UKS NAVIGO

2

42

478

POL 1768 Antoni Kiliszek 2006 MKS Dwójka Warszawa

3

42

479

POL 1759 Jaromir Nowak 2004 KŻ Horn Kraków

4

41

480

POL 11133 Klaudia Sikorska 2001 UKŻ MIchałowo

2

41

481

POL 397 Iga Kozło 2006 UKS Żeglarz Wrocław

2

40

482

Zuzanna Dobrzyniak Jacht Klub Koszalin

1

40

483

POL 1919 M Lewandowski 2005 Nauticus Yacht Club Olsztyn

4

40

484

POL 1849 Leon Malcher 2007 SKŻ SŁAWA

4

39

485

Natan Gnutek KŻ Horn Kraków

2

39

486

Jan Fuk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO

2

39

487

Oskar Skóra KŻ Horn Kraków

2

38

488

POL 1108 Amelia Ciszek 2006 MKS Dwójka Warszawa

2

38

489

Julia Lisowiec UKS Szkwał Złocieniec

2

37

490

POL 805 Mateusz Bartuś 2002 MKS Dwójka Warszawa

2

36

491

POL 1837 Bartosz Jaworski 2003 UKŻ Michałowo

3

36

492

POL 1681 Adam Jaskuła 2007 UKŻ MORiS PSZCZYNA

3

35

493

POL 1353 Kajetan Nawrocki MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie

2

35

494

POL 615 Kacper Hodun 2005 KS Spójnia Warszawa

3

35

495

Miłosz Herzyk UKS Wiking Zarzecze

3

35

496

POL 1356 Irma Mezei 2005 KS AZS AWFiS Gdańsk

2

34

497

POL 1446 Konrad Wlazłowski 2005 YKP Gdynia

2

33

498

POL 1682 Igor Mizera 2004 UKŻ MORiS PSZCZYNA

4

33

499

POL 1288 Przemek Wojtasik 2005 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie

3

33

500

Natalia Krysta UKS Wiking Zarzecze

2

32

501

Filip Oleszczyk MKŻR MARINA HOTELE

2

32

502

POL 1265 Mikołaj Grudzień 2006 UKS Żegluj Lublin

2

32

503

POL 486 Agnieszka Paciorek 2005 KŻ VI-KING Człuchów

2

32

504

POL 1325 Hanna Gronek 2003 Jacht Klub Koszalin

1

32

505

POL 15 Adam Rutkowski 2006 KS Spójnia Warszawa

2

32

506

POL 1636 Szymon Szafranski 2004 PKM LOK POZNAŃ

1

32

507

Michał Józwik KS Energetyk

2

32

508

Martyna Gruszczyńska LOK

3

32

509

POL 1396 Mateusz Gąsiorowski 2007 YK Stal Gdynia

3

31

510

Antonina Skóra KŻ Horn Kraków

1

30

511

Hanna Borkowska MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO

2

30

512

POL 1890 Oskar Staszewski 2003 KŻ VI-KING Człuchów

2

29

513

POL 14 Damian Majda 2001 SKŻ SŁAWA

1

29

514

POL 2005 Maria Gajdowska 2003 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO

3

28

515

POL 950 Wojciech Bąk 2006 KŻ VI-KING Człuchów

3

27

516

POL 1241 M Chomik 2005 Nauticus Yacht Club Olsztyn

4

27

517

POL 1238 Marcin Staniewicz 2002 Jacht Klub Koszalin

1

27

518

Adrian Majdasz MKŻR MARINA HOTELE

1

27

519

UKS Zalew Kielce

2

26

520

Maja Kreft KS Zatoka Puck

1

25

521

Igor Tomczyk TS Kuźnia Rybnik

2

24

522

Laura Sternal UKS Wiking Zarzecze

1

24

523

Olga Fijak UKS Wiking Zarzecze

1

23

524

Dominik Fijak UKS Wiking Zarzecze

2

22

525

Mateusz Grzelczyk TKŻ Toruń

1

21

526

Filip Mendyk KŻ Horn Kraków

1

20

527

Weronika Kowalska JKK Tarnobrzeg

1

20

528

POL 20 Oskar Hawliczek 2005 KS Spójnia Warszawa

1

19

529

POL 1838 Damian Siekierko 2007 UKŻ Michałowo

2

19

530

POL 919 Michał Ślusarczyk 2004 JKW Poznań

1

19

531

POL 870 Michał Krzemiński 2004 UKS SZKWAŁ Legionowo

3

18

532

Jakub Oblonk TS Kuźnia Rybnik

2

18

533

POL 17 Gabriela Fajdasz 2007 KS Spójnia Warszawa

2

18

534

POL 1050 Szymon Rosa 2006 ŻMKS Poznań

2

16

535

POL 349 Jakub Banach 2004 LKS Charzykowy

1

16

536

POL 2 Emilia Rudnicka 2007 KS Spójnia Warszawa

1

14

537

Mikołaj Dabrowski UKS Żeglarz Wrocław

2

13

538

Karolina Mendyk KŻ Horn Kraków

1

13

539

Jan Borychowski YKP Warszawa

2

13

540

POL 1474 Jan Wojciechowski 2005 LKS Charzykowy

2

12

541

POL 1891 Piotr Stolorz MBSW/UKŻR

1

10

542

Jakub Szuchniewicz MKS Dwójka Warszawa

1

10

543

POL 723 Oskar Kuczynski 2006 LKS Charzykowy

3

10

544

POL 1836 Robert Ostaszewski UKŻ Michalowo

2

9

545

Joanna Lichwa KN Lider Kraków

1

8

546

Amelia Buska MKS Dwójka Warszawa

1

8

547

POL 59 Martyna Fedyk 2003 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO

1

8

548

POL 960 Róża Stolarska 2005 UKS SZKWAŁ Legionowo

3

7

549

POL 65 Mikołaj Stryjek 2005 UKS SZKWAŁ Legionowo

1

6

550

Filip Midor UKS Wiking Zarzecze

3

5

551

POL 1275 Andrzej Nowakowski 2004 UKS SZKWAŁ Legionowo

2

4

552

POL 1819 Filip Sikorski 2006 Opty Ustka

2

2

553

POL 1838 Marta Drozdowska 2006 UKŻ MIchałowo

2

2

554

Lidia Jakubowska KS Zatoka Puck

1

1

555

POL 988 Stanisław Magier 2006 MKS Dwójka Warszawa

1

1

556

Dawid Midor UKS Wiking Zarzecze

1

1

557

POL 127 Stanisław Gałuszka 2004 UKŻ Pisz

1

1

558

POL 1437 Michał Rasiński 2015 UKS SZKWAŁ Legionowo

1

1

559

POL 1399 Igor Haufa 2003 PKM LOK POZNAŃ

1

1

560

Michał Kuczmarski YKP Warszawa

1

1

561

Artur Szymański TS Kuźnia Rybnik

1

1

562

Zofia Jachymska TS Kuźnia Rybnik

1

1

563

POL 1840 Ewa Balcerzak 2003 UKŻ Michałowo

1

1

© 2018 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet

Wersja do druku

Ranking

Ranking PSKO tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów na formularzu PSKO. Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska i widnieć na stronie PSKO z wypelnionymi polami:

  • Nr licencji
  • Imie i Nazwisko
  • Klub

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres lp.oksp@tkatnok