PUCHAR POLSKI PSKO 2015

kl. OPTIMIST A

 
Zawodnik
L.r. Pkt.  

1

POL 1827 Filip Szmit 2002 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko

7

1312

2

POL 1669 Jakub Gołębiowski 2002 MOS SSW IŁAWA

7

1301.5

3

POL 1865 Sławomir Kapałka 2001 YKP Gdynia

8

1220

4

POL 1713 Marek Rospond 2000 YC PTTK Beskid Nowy Sącz

7

1192

5

POL 1828 Patryk Kosmalski 2002 CHKŻ Chojnice

9

1189.5

6

POL 1881 Filip Miłoszewski 2003 UKS Barnim Goleniów

9

1154.5

7

Kacper Paszek KS AZS AWFiS Gdańsk

9

1147

8

POL 1745 Marcel Misiaszek 2001 UKS Barnim Goleniów

9

1138.5

9

POL 1700 Igor Kuczys 2003 MKŻ Arka Gdynia

9

1137

10

Bartosz Reiter KS AZS AWFiS Gdańsk

9

1095

11

POL 1585 Seweryn Łangowski 2000 LKS Charzykowy

8

1067.5

12

POL 1663 Anna Januszewska 2002 YK Stal Gdynia

9

1030

13

POL 1459 Oliwier Urbański 2003 JKW Poznań

9

1003.5

14

POL 1089 Tomasz Misiak 2001 JKW Poznań

9

989.5

15

POL 1674 Szczepan Damasiewicz 2003 JKW Poznań

9

932

16

POL 1791 Gabriela Czapska 2002 KS Spójnia Warszawa

8

904

17

POL 1658 Tomasz Lewandowski 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk

9

897

18

POL 1747 Juliusz Hebel 2003 BAZA Mrągowo

6

889

19

POL 1901 Kacper Fabian 2002 MKS Szkuner Myślibórz

7

885.5

20

POL 1835 Laura Szulc 2004 CHKŻ Chojnice

10

865

21

POL 1578 Natalia Kuczys 2002 MKŻ Arka Gdynia

8

851.5

22

POL 2048 Gabriela Kulka 2002 KS Spójnia Warszawa

6

845.5

23

POL 1868 Maksymilian Cymerman 2002 MOSW CHOSZCZNO

9

825

24

POL 1861 Aleksandra Soczyńska 2001 YKP GDYNIA

8

815

25

POL 1807 Weronika Jaroszek 2002 MKŻ OPTI Kamień Pomorski

6

801

26

POL 2206 Zofia Korsak 2002 MKS Dwójka Warszawa

5

796

27

POL 1825 Sara Florczyńska 2003 JKW Poznań

7

795

28

POL 1091 Jakub Cymerman 2000 MOSW CHOSZCZNO

8

789.5

29

POL 1830 Wiktor Kaminski 2000 YKP Gdynia

6

772.5

30

POL 1676 Gerard Polaczyk 2003 KŻ Mewa Poznań

8

754

31

POL 1584 Iwo Filipowicz 2003 MKŻ Arka Gdynia

7

751

32

POL 1993 Paweł Abramowicz 2002 MKŻ Arka Gdynia

6

742.5

33

POL 2002 Kinga Brzóska 2002 MKŻ Arka Gdynia

7

734.5

34

POL 1864 Maciej Lutynski 2002 YKP Gdynia

6

724

35

POL 1813 Mikołaj Chłopek 2000 YKP Gdynia

6

721.5

36

POL 1460 Rafał Szubert 2002 ŻMKS Poznań

7

720

37

POL 1489 Agnieszka Pawłowska 2003 LKS Charzykowy

8

718.5

38

POL 1870 Dominik Śliwinski 2003 YKP GDYNIA

8

709

39

POL 1780 Antoni Sapijaszko 2002 KS Spójnia Warszawa

6

696

40

POL 1869 Tytus Butowski 2001 YKP Gdynia

5

685.5

41

POL 1866 Michał Krasodomski 2003 YKP Gdynia

6

666

42

POL 1672 Gracjan Grzech 2003 YKP Gdynia

7

655.5

43

POL 1479 Zuzanna Szadziul 2001 Opti CWM Gdynia

4

643.5

44

POL 1762 Aleksandra Jasinska 2001 UKS Barnim Goleniów

6

635.5

45

POL 1806 Zuzanna Dominikowska 2003 MKŻ OPTI Kamień Pomorski

5

629

46

POL 1297 Cezary Sternicki 2001 BAZA Mrągowo

5

627.5

47

POL 88 Jakub Kutarba 2002 KS Zatoka Puck

7

622.5

48

POL 1549 Mateusz Grzempa 2002 CHKŻ Chojnice

7

613.5

49

POL 1586 Bartosz Danowski 2001 YK Stal Gdynia

8

607.5

50

POL 1373 Kacper Żywiczka 2003 CHKŻ Chojnice

8

604.5

51

POL 1788 Łukasz Machowski 2001 MKS Dwójka Warszawa

7

595.5

52

POL 963 Gustaw Ostojewski 2002 KS Zatoka Puck

7

585

53

POL 951 Wojciech Łepkowski 2003 KS Spójnia Warszawa

6

568.5

54

POL 1448 Mateusz Krasowski 2000 MKS Dwójka Warszawa

6

562.5

55

Karolina Żurek KS AZS AWFiS Gdańsk

8

553.5

56

POL 1245 Hanna Jarząbek 2002 KS Spójnia Warszawa

4

537.5

57

POL 2206 Alicja Spruch 2001 MKS DWÓJKA WARSZAWA

6

534

58

POL 1822 Maksymilian Burdziej 2003 MKŻ OPTI Kamień Pomorski

6

530

59

POL 1804 Mikołaj Silny 2002 MKŻ OPTI Kamień Pomorski

3

502.5

60

POL 1759 Jakub Ławicki 2002 OPTI CWM GDYNIA

6

495.5

61

POL 1897 Tobiasz Szymanek 2002 MOS SSW IŁAWA

5

495

62

POL 1625 Bartosz Kowalski 2002 KS Zatoka Puck

4

460

63

POL 1653 Paulina Rakowska 2002 OPTI CWM GDYNIA

7

452.5

64

POL 1365 Jakub Kazukiewicz 2002 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO

6

452

65

POL 1867 Barbara Dzik 2001 YKP Gdynia

6

448.5

66

POL 1550 Konstanty Masłoch 2002 LKS Charzykowy

6

446.5

67

POL 1651 Jakub Palanis Centrum Sportów Wodnych "OPTY" Ustka

6

430.5

68

POL 1300 Zuzanna Tarnawska 2002 OPTI CWM GDYNIA

7

424

69

POL 709 Anna Marciniak 2001 MKŻ OPTI Kamień Pomorski

6

371.5

70

POL 1437 Mateusz Jankowski 2001 KS Spójnia Warszawa

5

370.5

71

POL 144 Maciej Graczykowski 2000 CHKŻ Chojnice

5

342

72

POL 1629 Krzysztof Gurdak 2001 KŻ Vi-King Człuchów

5

336.5

73

POL 1916 Ida Stachura 2002 KŻ Horn Kraków

4

335

74

POL 1020 Michalina Jankowska 2002 MOS SSW IŁAWA

4

321

75

POL 1710 Sebastian Czyż Centrum sportów wodnych "OPTY" Ustka

5

312

76

RUS 1149 Daniel Fenko 2001 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko

2

310.5

77

POL 1465 Antoni Siwek 2003 KS Spójnia Warszawa

6

298.5

78

POL 1709 Krzysztof Bykowski 2000 MKŻ OPTI Kamień Pomorski

3

294

79

POL 1281 Karolina Ignaciuk 2001 KS Zatoka Puck

4

292.5

80

POL 1930 Barbara Mindak 2002 LKS Charzykowy

8

283.5

81

POL 1777 Wojciech Antoniak 2002 UKS Barnim Goleniów

6

255

82

POL 1915 Filip Fajfer 2003 KŻ Horn Kraków

5

249.5

83

NBŻ 927 Marianna Damasiewicz 2001 JKW Poznań

7

249

84

POL 1286 Patryk Sulkowski 2002 MOS SSW IŁAWA

6

238

85

POL 1779 Wiktoria Kaczor 2002 LKS Charzykowy

4

225

86

POL 1862 Julia Grabowska 2001 YKP Gdynia

5

219

87

POL 966 Patryk Chełkowski 2006 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO

10

172

88

POL 1574 Matylda Kujawińska 2000 AZS Poznań

2

160.5

89

POL 1883 Stanisław Suchecki 2002 UKS Barnim Goleniów

6

159

90

POL 2106 Igor Sadziński 2002 KS Spójnia Warszawa

4

147

91

POL 1518 Bartłomiej Kuligowski 2002 KS Spójnia Warszawa

3

136.5

92

POL 1790 Borys Bielecki 2000 YKP Gdynia

1

136.5

93

POL 1483 Hubert Polaczyk 2001 KŻ Mewa Poznań

4

129

94

POL 1997 Kaja Siwa 2002 KŻ Horn Kraków

4

111.5

95

POL 1284 Daria Ziółkowska 2002 MOS SSW IŁAWA

3

109.5

96

POL 172 Kacper Jaskuła 2003 SKŻ SŁAWA

4

107.5

97

POL 1547 Nancy Highfield 2000 JKW Poznań

1

106.5

98

POL 1834 Mieszko Mejsner 2001 UKS ŻEGLUJ LUBLIN

3

105

99

POL 969 Alicja Smolińska 2003 MOS SSW IŁAWA

4

103.5

100

POL 1788 Marcin Jarczewski 2002 MKS Dwójka Warszawa

5

102

101

POL 1601 Jakub Mazurek 2001 UKS ŻEGLUJ LUBLIN

3

100.5

102

POL 1763 Jakub Gołaś 2002 MOS SSW IŁAWA

2

99

103

POL 1608 Jakub Jurczak 2003 MOS SSW IŁAWA

3

82.5

104

POL 1283 Arkadiusz Kubiak 2001 ŻMKS Poznań

3

82.5

105

POL 1671 Tomasz Kowalski 2002 TKŻ Toruń

3

81

106

POL 1445 Mateusz Sychowski 2002 KS Zatoka Puck

3

73.5

107

POL 1469 Anna Stanaszek 2000 UKS WIKING Zarzecze

1

70.5

108

POL 1566 Piotr Błoński 2002 UKS Żegluj Lublin

3

49.5

109

POL 1307 Agata Dróżyńska 2001 TKŻ Toruń

3

40.5

110

POL 1560 Nina Machowicz 2001 UKS Żegluj Lublin

4

37.5

111

POL 1413 Jan Okularczyk 2000 KW LOK Garland Gliwice

3

30

112

POL 1098 Piotr Śledziński 2001 KST Elektryk Grudziądz

1

27

113

POL 1706 Filip Kowalski 2001 CHKŻ Chojnice

1

25.5

114

POL 1678 Wiktor Orzeszko 2002 Klub Żeglarski Nysa

2

19.5

115

POL 1420 Nikola Herman 2001 Klub Żeglarski Nysa

1

19.5

116

POL 957 Maria Grabska 2001 YC ZEFIR DRAKKAR PORAJ

1

18

117

POL 416 Maja Tokarczyk 2000 KW LOK Garland Gliwice

3

15

118

POL 1240 Jan Rogóż 2000 KN Lider Kraków

2

12

119

POL 1884 Maksymilian Pasich 2002 UKS Barnim Goleniów

3

10.5

120

POL 1880 Natan Hapanowicz Ks Centrum Żeglarskie Szczecin

1

7.5

© 2018 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet

Wersja do druku

Ranking 2015

Puchar Polski PSKO tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów na formularzu PSKO. Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska i widnieć na stronie PSKO z wypelnionymi polami:

  • Nr licencji
  • Imie i Nazwisko
  • Klub

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres lp.oksp@tkatnok